Przewodnik: Kup inteligentny dzwonek do drzwi z kamerą | 6 Wprowadzenie do dzwonka wideo

Dzwonek wideo _Doorbell_Video_Doorbell_Klingel_WLAN-e2a91a0f

Dzwonek wideo _Doorbell_Video_Doorbell_Bellel
Pierścionek od Amazona

Kup inteligentny dzwonek do drzwi z kamerą

Co musi robić inteligentny dzwonek do drzwi? Jak drogie to może być? Po prostu podłącz dzwonek wideo do telefonu komórkowego, czy nie? Poniższe produkty różnią się czasem bardziej, czasem mniej, ale wszystkie mają swoje specyficzne zalety. Uczciwe testy - kup inteligentny dzwonek z kamerą

Kup inteligentny dzwonek do drzwi z kamerą - w porównaniu

Kamera bezpieczeństwa Eufy z dzwonkiem i dzwonkiem,...Extel - Podłącz wideodomofon z...Wideofon Connect WelcomeEyectronics WLAN wideodomofon z kamerą 2K HD, bateria 10000mAh...GVS - Domofon wideo IP domu jednorodzinnego AVS1U - Z 4025x1...Weber Protect wideodomofon z kamerą 2-przewodową | Z pominięciem...GVS - Domofon wideo IP domu jednorodzinnego AVS1U - Z 4285x2...TMEZON WLAN wideodomofon dzwonek domofon...Inteligentny Wideodomofon Netatmo, instalacja z istniejącym...GVS - Domofon wideo IP domu jednorodzinnego AVS1U - Z 5027x3...
109,00 €285,90 €509,32 €Sprawdź cenęSprawdź cenę229,00 €869,00 €209,99 €205,41 €Sprawdź cenę
Kamera bezpieczeństwa Eufy z dzwonkiem ... *Extel - Podłącz...*Wideotelefon Connect WelcomeEye*ctronics WLAN wideodomofon z kamerą 2K HD,...*GVS - Wideodomofon IP domu jednorodzinnego ... *Weber Protect wideodomofon z kamerą 2-przewodowy ... *GVS - Wideodomofon IP domu jednorodzinnego ... *Domofon wideodomofonowy TMEZON WLAN ... *Inteligentny Wideodomofon Netatmo, instalacja z...*GVS - Wideodomofon IP domu jednorodzinnego ... *
◼️ KRYSZTAŁOWY WYŚWIETLACZ: rozdzielczość HD 1080p w połączeniu ...◼️ Monitoruj przybycie gości z telefonu i...◼️ 7-calowy monitor dotykowy (przekątna ekranu 18 cm)◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Natychmiastowe powiadomienie push na smartfonach, gdy ...◼️ 5 LAT GWARANCJI PRODUCENTA - Jako klient końcowy otrzymasz 5...◼️【TMEZON 4-przewodowy wideodomofon wideodomofonowy】...◼️ WAŻNE - PAMIĘTAJ O KOMPATYBILNOŚCI Smart...◼️ nie dotyczy
◼️ 120 DNI WYDAJNOŚCI: Dzięki wydajności baterii 120 dni po ...◼️ Podłącz wybrany telefon do...◼️ W tym bezpłatne połączenie ze smartfonem i sterowanie za pomocą aplikacji◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Domofon domofonowy 2-przewodowy, domofon. Wi-Fi i aplikacja ...◼️ WSZECHSTRONNE WYPOSAŻENIE - Domofon wideo to ...◼️ 【7-calowy monitor LCD i mini dzwonek】...◼️ WYPĘDZAJ NAJEŹDŹCÓW: Rozpoznawanie osoby i ...◼️ nie dotyczy
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
109,00 €285,90 €509,32 €Sprawdź cenęSprawdź cenę229,00 €869,00 €209,99 €205,41 €Sprawdź cenę
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 29 listopada 2023 21:07 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Wideo | Wprowadzenie do dzwonka Eufy

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Dzwonek wideo WLAN firmy Abus


Umierać Dzwonek wideo WLAN firmy Abus to znakomicie zaprojektowany dzwonek do drzwi, który (na razie) sprawia, że ​​każdy bieg do drzwi staje się zbędny. Siedzisko znajduje się na zewnątrz i można je obsługiwać również bez ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Domofon jest również możliwy za pośrednictwem sieci WLAN. Posiada również detekcję ruchu. Informacje mogą być przekazywane za pośrednictwem poczty e-mail, a dzwonek do drzwi firmy Abus działa na stałe w nocy. Dzięki temu masz wszystko na widoku przez cały czas.

- 23,91 €
Domofon domofonowy ABUS PPIC35520 do użytku na zewnątrz |...
Domofon wideodomofonowy ABUS PPIC35520 do użytku na zewnątrz |...*
Regulowana soczewka dla optymalnego dopasowania do strefy wejściowej
209,00 € - 23,91 € 185,09 € Amazon Prime

Codziennie sprawdzaj dzwonek wideo WLAN firmy Abus

Dzwoni. Nie zawsze jest powód, by otwierać drzwi. Albo po prostu nie możesz dostać się do drzwi. Bezpośrednie połączenie z wideo jest również przydatne dla nieproszonych gości. W Abusie obwód wideo jest uruchamiany bezpośrednio, do którego podłączony jest również przycisk drzwi. Tak proszeni goście mogą wejść. Można to wcześniej rozwiązać za pomocą aplikacji. Dzięki aplikacji możliwa jest również komunikacja dwukierunkowa.

Funkcja noktowizyjna z podczerwienią i szerokim kątem 120 stopni w rozdzielczości Full HD zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie ma cię w nocy, a ktoś dzwoni do twojego dzwonka? Możesz zostać powiadomiony za pomocą powiadomienia push, dzwonka lub e-maila, który jest pod Twoimi drzwiami, a następnie komunikować się bezpośrednio z gościem, jeśli chcesz.

Abus oznacza bezpieczeństwo, dlatego ten bezprzewodowy dzwonek wideo idealnie nadaje się do ochrony miejsca zamieszkania lub pracy za pomocą ekonomicznych danych.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 8.1 x 4.6 x 14.2 cm; 280 gramów
 • Rodzaj napędu: Przewodowy, elektryczny
 • Klasa ochrony: IP54
 • pamięć: Zintegrowana karta microSD o pojemności 128 GB
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: 1920x1080p
 • Kąt strzału: 120 °
- 23,91 €
Domofon domofonowy ABUS PPIC35520 do użytku na zewnątrz |...
Domofon wideodomofonowy ABUS PPIC35520 do użytku na zewnątrz |...*
Regulowana soczewka dla optymalnego dopasowania do strefy wejściowej
209,00 € - 23,91 € 185,09 € Amazon Prime
- 26,12 €

Wniosek: dzwonek wideo WLAN firmy Abus

Stabilny i bezpieczny dzwonek do drzwi bez dodatków. Łatwy w instalacji, baterie (które mogą wymagać wymiany) nie są wymagane. Abus zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, abyś nie musiał wychodzić z domu i gospodarstwa zupełnie sam. Nieproszeni goście u Twoich drzwi? Zostaw je na zewnątrz!

Dzwonek wideo Arlo WiFi


Chcesz wiedzieć, kto do Ciebie przychodzi, zanim jeszcze zdąży podejść do dzwonka? Być może trafiłeś we właściwe miejsce dzięki dzwonkowi wideo Arlo (AVD1001). Ten dzwonek wideo obiecuje, że wyrośnie ze snu, gdy tylko wykryje ruch, a nawet jest kompatybilny z Asystentem Google. Istnieją dwa sposoby komunikacji audio z odwiedzającymi. Również praktyczne: odwiedzający mogą uchwycić 180 ° w stosunku 1:1 jako całość.

Codzienna kontrola dzwonka wideo Wi-Fi firmy Arlo

Dzwonek wideo Arlo WiFi jest montowany na ścianie z zewnątrz i podłączony do przewodu zasilającego. Goście mogą być teraz w pełni widoczni za pośrednictwem smartfona. Dzięki HDR nawet trudne warunki oświetleniowe odgrywają podrzędną rolę. Możesz porozmawiać ze swoimi gośćmi i też ich zobaczyć - dzięki czemu zawsze wiesz, kto stoi przed drzwiami.

Ekolejna atrakcja: Możesz skonfigurować powiadomienia, aby zobaczyć, czy zwierzęta, ludzie, paczki, pojazdy powinny być rozpoznawane.
Arlo jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne i niekoniecznie potrzebuje chronionego miejsca, w którym można go zamontować.

Szczególną cechą: Możesz aktywować syrenę automatycznie lub ręcznie. Wtedy zabrzmi alarm, jeśli przed Twoimi drzwiami znajdą się nieproszeni goście.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 1.8 1 x x 1.5 cali
 • Rodzaj napędu: Przewodowy, elektryczny
 • Klasa ochrony: dobrze
 • pamięć: Stacja bazowa Arlo, smarthub
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: HD HDR
 • Kąt strzału: 180 °

Codziennie sprawdzaj dzwonek wideo WLAN od Doorbird

Wniosek: dzwonek wideo Arlo

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Dzięki dzwonkowi wideo Arlo możesz ustawić alarm i od teraz będziesz wiedział nawet, kiedy posłaniec przyniósł dla Ciebie przesyłkę. Kamera nie posiada karty SD, wszystko jest przechowywane centralnie. Jest to przydatne, ponieważ karty nie można usunąć.

Dzwonek wideo WLAN firmy Ring

- 35,00 €
Pierścień baterii dzwonka wideo (dzwonek wideo) | Dzwonek z...
Pierścień baterii dzwonka wideo (dzwonek wideo) | Dzwonek z...*
Kompatybilny z wybranymi urządzeniami Echo
99,99 € - 35,00 € 64,99 € Amazon Prime

Jeśli szukasz taniego sposobu na ochronę domu za pomocą bezprzewodowego dzwonka wideo, możesz na niego liczyć. Mały i kompaktowy dzwonek do drzwi może w zasadzie zrobić wszystko, nie robiąc dużej różnicy. Wideo 720P HD wystarczy, aby zobaczyć, co dzieje się przed Twoimi drzwiami – i jest to również możliwe w trybie Live View. Po prostu spójrz, nawet jeśli jesteś na wakacjach. Powiadomienia o wykryciu ruchu można ustawić za pomocą tabletu, komputera lub smartfona.

Codziennie sprawdzaj dzwonek wideo WLAN od Ring

Kable nie są tutaj potrzebne. Ring radzi sobie z jedną baterią, którą co jakiś czas trzeba ładować. Dzięki temu układanie kabli nie jest konieczne i jest odpowiednio szybsze. Szeroki kąt 180 ° przy 720p zwykle wystarcza, aby zobaczyć, kto lub co znajduje się przed Twoimi drzwiami. Oczywiście dostępna jest również funkcja interkomu.

Fajna funkcja: podgląd na żywo. Można więc co jakiś czas sprawdzić, kto lub co jest przed drzwiami wejściowymi, także w dźwięku. Czułość czujnika można również regulować, co jest świetne, ponieważ nie wszędzie znajdują się te same lokalizacje.

Kolejna atrakcja: Ring można podłączyć do Amazon Alexa, a następnie sterować głosem. Subskrypcja Ring Protect, którą można dodatkowo zarezerwować, może następnie zapisywać filmy przez maksymalnie 30 dni.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 12,65 6,17 cm x cm x cm 2,21
 • Rodzaj napędu: Bateria (wymienna)
 • Klasa ochrony: dobrze
 • pamięć: przez subskrypcję
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: Wideo HD 720p
 • Kąt strzału: 180 °
- 35,00 €
Pierścień baterii dzwonka wideo (dzwonek wideo) | Dzwonek z...
Pierścień baterii dzwonka wideo (dzwonek wideo) | Dzwonek z...*
Kompatybilny z wybranymi urządzeniami Echo
99,99 € - 35,00 € 64,99 € Amazon Prime

Wniosek: dzwonek do drzwi Ring

Mały, szybki system, który można podłączyć do Amazon Alexa. Sterowanie głosem jest czasem lepsze. Podgląd na żywo pozwala od czasu do czasu rozejrzeć się po domu. Jedyną wadą dla Ciebie, jeśli cenisz sobie samowystarczalne przechowywanie danych, jest to, że musisz wykupić subskrypcję, aby oglądać filmy.

Więcej o dzwonku dzwonkowym w raporcie z testu tutaj!

Bezprzewodowy dzwonek wideo Doorbird

Wideodomofon Doorbird D2101V, IP z RFID, antracyt
Wideodomofon Doorbird D2101V, IP z RFID, antracyt
- Działa na maksymalnie 8 smartfonach i tabletach (iOS i Android) lub telefonach SIP.
987,33 € Amazon Prime


Ptaki ćwierkają to ze smartfona, tabletu itp.: Możesz dowiedzieć się, kto lub co jest pod twoimi drzwiami za pomocą dzwonka do drzwi Doorbird Video ze wszystkich części świata - o ile masz internet. Nawet gdy zadzwoni dzwonek do drzwi, możesz komunikować się bezpośrednio z gośćmi i powiedzieć kurierowi, gdzie umieścić paczkę.

Doorbird idzie jeszcze dalej, dzięki czemu drzwi można otworzyć na odległość - np. jeśli ktoś zapomniał klucza. Szeroki kąt 180 ° zapewnia dobry przegląd, który oczywiście działa również w nocy. W tym celu dołączonych jest 12 dodatkowych świateł LED. Dzwonek do drzwi w domu można również zdobyć. Wysokiej jakości szyfrowana technologia zapewnia ekstremalne bezpieczeństwo, a transmisja danych działa za pośrednictwem sieci WLAN lub LAN.

Czujnik ruchu można skonfigurować tak, aby uruchamiał alarm, zanim gość zadzwoni. Jeśli siła połączenia jest niewystarczająca, odpowiedni wzmacniacz jest również dostępny jako akcesorium. Inny gong domowy, który można w razie potrzeby podłączyć do systemu, również nie jest objęty zakresem dostawy.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 9.45 x 2.95 cm x 9.45
 • Rodzaj napędu: Przewodowy, elektryczny
 • Klasa ochrony: dobrze
 • pamięć:
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: 720p HD
 • Kąt strzału: 180 °
- 65,54 €
Dzwonek DoorBird D2101FV do wideo IP 1, antracyt
DoorBird D2101FV dzwonek do wideo IP 1, antracyt*
1.750,81 € - 65,54 € 1.685,27 € Amazon Prime
Wideodomofon Doorbird D2101V, IP z RFID, antracyt
Wideodomofon Doorbird D2101V, IP z RFID, antracyt
- Działa na maksymalnie 8 smartfonach i tabletach (iOS i Android) lub telefonach SIP.
987,33 € Amazon Prime

Wniosek: dzwonek do drzwi

Wysokie bezpieczeństwo, wiele opcji. Dzwonek wideo Doorbird WLAN to wyrafinowany system, który chroni dom, wejście i otoczenie. Ponieważ dostępne są odpowiednie akcesoria, ten inteligentny dzwonek można zintegrować z siecią domową, a dzięki mikrofonowi, który jest wolny od szumów otoczenia, można go wyraźnie wypowiadać.

System jest kompatybilny z systemem informacyjnym Volkswagena!

Dzwonek wideo Nest WiFi

- 21,99 €
Google Nest Doorbell - dzwonek na baterie z...
Google Nest Doorbell - dzwonek na baterie z...*
199,99 € - 21,99 € 178,00 € Amazon Prime


Nest jest córką Google i oferuje wsparcie zgodne z Google dla całego inteligentnego domu, nawet w całym systemie. Obejmuje to oczywiście również dzwonek do drzwi z WLAN (a także Bluetooth) i funkcją wideo - nawet z rozpoznawaniem twarzy. Środowisko można oglądać w dowolnym momencie za pośrednictwem transmisji na żywo za pośrednictwem aplikacji. Oprócz wykrywania hałasu i ruchu należy wykupić abonament na zapisywanie nagrań.

Codziennie sprawdzaj dzwonek wideo WiFi od Google Nest

W życiu codziennym kamerę można łatwo podłączyć do istniejących przewodów dzwonka. W połączeniu z Alexą polecenia można przekazywać głosowo. 3 megapiksele aparatu są ogromne, a dzięki szerokiemu kątowi 160 ° masz doskonały widok. Nawet w nocy diody LED na podczerwień pomagają rozjaśnić ciemność.

Nest może być obsługiwany przez Wi-Fi lub Bluetooth i natychmiast wysyła powiadomienia push, gdy ktoś się pojawi.

Szczególną cechą: gdy jesteś na wakacjach, możesz odtwarzać zaprogramowane wiadomości, gdy tylko ktoś zadzwoni do drzwi. Transmisja na żywo jest oczywiście dostępna również w dowolnym miejscu na świecie.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 4.3 x 2.6 cm x 11.7
 • Rodzaj napędu: Przewodowy, elektryczny
 • Klasa ochrony: dobrze
 • pamięć: Abo
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: 3 megapiksele / HD
 • Kąt strzału: 160 °
- 21,99 €
Google Nest Doorbell - dzwonek na baterie z...
Google Nest Doorbell - dzwonek na baterie z...*
199,99 € - 21,99 € 178,00 € Amazon Prime
Bezprzewodowy dzwonek wideo Google Nest Doorbell
Bezprzewodowy dzwonek wideo Google Nest Doorbell*
Kompatybilny ze wszystkimi typami drzwi; UWAGA: Przed użyciem należy zaktualizować oprogramowanie sprzętowe
196,37 € Amazon Prime

Wniosek: dzwonek wideo od Nest

Nest Hello Video Doorbell to właściwy wybór, jeśli masz system obsługiwany przez Google i chcesz na nim budować. Niestety rozpoznawanie twarzy jest dostępne tylko w ramach subskrypcji. - Wątpliwe jest jednak, czy jest to absolutnie konieczne w życiu codziennym. Smart Home staje się tutaj jeszcze mądrzejszy i bardziej rozszerzalny. Wszystko zostało pomyślane.

Wideodomofon WLAN firmy Somikon


„Deutscher Seniorenlotse” certyfikował Somikon dla seniorów. Oznacza to solidną, bezpieczną i intuicyjną obsługę urządzenia. Sygnał dzwonka można przesłać nie tylko do smartfona, ale także do odbiornika radiowego. Nagrania wideo i dźwiękowe są jak zwykle przekazywane na telefon komórkowy, tablet i spółkę. Obudowa do instalacji na zewnątrz jest bryzgoszczelna, a komunikacja przez WLAN jest łatwa.

Codzienna kontrola wideodomofonu WLAN firmy Somikon

Wideodomofon Somikon, który jest kompatybilny z WiFi, wymaga instalacji przewodowej lub bateryjnej. W zależności od tego, co jest bardziej odpowiednie, możesz wybrać tutaj. Dzięki bezpłatnej aplikacji (iOs i Android) możesz śledzić wszystko, co dzieje się przed drzwiami, także w trybie Live View. 6 diod LED na podczerwień zapewnia światło w ciemności. Rozdzielczość do tego jest w zupełności wystarczająca, a szeroki kąt 166° można wykorzystać optymalnie.
Czujnik PIR natychmiast wysyła wiadomość push do smartfona, jeśli wykryje ruch w jego zasięgu.

Dane techniczne

 • Rozmiar produktu: 70 x 135 x 29 mm
 • Rodzaj napędu: Przewodowy, elektryczny lub akumulatorowy
 • Klasa ochrony: IP53
 • pamięć: microSD
 • Podczerwień: Ja
 • Rozdzielczość: HD
 • Kąt strzału: 166 °

Wniosek: dzwonek Somikon

Somikon może dostarczyć dobry, niedrogi dzwonek do drzwi, który może być zasilany lub zasilany bateryjnie. Ulgę może przynieść dodatkowy odbiornik radiowy, zwłaszcza dla seniorów, którzy mogą usłyszeć dzwonek do drzwi. W przeciwnym razie urządzenie może zrobić wszystko, czego potrzebuje i może być obsługiwane za pomocą aplikacji.

Znajdź na górze🔟 najlepiej sprzedający się inteligentny dzwonek do drzwi z produktami z kamerą 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 86,23 €1. Najlepszy sprzedawca
Inteligentny Wideodomofon Netatmo, instalacja z istniejącym...*
 • WAŻNE - PAMIĘTAJ ABY SPRAWDZIĆ KOMPATYBILNOŚĆ Inteligentnego Dzwonka Netatmo z Twoją instalacją. W tym celu zeskanuj...
 • DRIVE OUT INTERRORS: Funkcja wykrywania osób i stref alarmowych powiadomi Cię w czasie rzeczywistym, jeśli ktoś znajdzie się przed Twoim ...
 • BRAK KOSZTÓW SUBSKRYPCJI: Bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji, a także bezpłatne aktualizacje i przechowywanie wideo
- 39,05 €2. Najlepszy sprzedawca
eufy Security Video Doorbell S220, bezprzewodowy dzwonek wideo...*
 • KRYSZTAŁOWY WYŚWIETLACZ: Zintegrowany czujnik Sony 2K w połączeniu z zaawansowaną korekcją zniekształceń zapewnia ...
 • BEZ OPŁAT: produkty zabezpieczające eufy chronią Twój dom i portfel - bez żadnych ukrytych kosztów i opłat. Twoje dane...
 • PODWÓJNA ENERGIA: Dzięki wydajności baterii wynoszącej 6 miesięcy po jednym ładowaniu i możliwości ładowania za pomocą kabla do ładowania, Twój dom jest absolutnie ...
3. Najlepszy sprzedawca
- 80,90 €4. Najlepszy sprzedawca
PHILIPS WelcomeEye Connect 2, inteligentny domofon wideo, z...*
 • Monitor 7 cala (przekątna ekranu 18 cm)
 • W tym bezpłatne połączenie ze smartfonem i sterowanie za pośrednictwem aplikacji (bez opłat abonamentowych)
 • Możliwość rozbudowy do 2-rodzinnego gospodarstwa domowego (do 3 ekranów, 2 stacje zewnętrzne i jedna kamera monitorująca na rodzinę)
5. Najlepszy sprzedawca
Wideodomofon z gongiem, dzwonek na baterie Winees 1080P...
Opinie 34
Wideodomofon z gongiem, dzwonek na baterie Winees 1080P...*
 • 1080p FULL HD & 2-WAY AUDIO - Rozdzielczość 1080p Full HD kamery dzwonkowej Winees zapewnia super wyraźny obraz. Większy...
 • Inteligentne wykrywanie ruchu PIR i wodoodporność IP 65 - Kamera dzwonka ze zintegrowanym czujnikiem ruchu PIR wykrywa najmniejsze ...
 • 2,4G WIFI & NIGHT VISION - Inteligentna kamera wideodomofonu obsługuje tylko Wi-Fi 2,4 GHz (nie obsługuje Wi-Fi 5 GHz). Zalecana...
6. Najlepszy sprzedawca
Zestaw wideodomofonowy Metzler VDM10 2.0 - LAN POE -...*
 • GOTOWY DO NATYCHMIASTOWEGO URUCHOMIENIA Połączenie: Kompletny zestaw ze wszystkimi wymaganymi komponentami (1× domofon z kamerą HD i 1× stacja wewnętrzna z ekranem dotykowym i...
 • CRYSTAL CLEAR HD VIDEO I INTELIGENTNE OTWIERANIE DRZWI: Domofon Full HD z ultraszerokokątną kamerą 2MP, noktowizorem w podczerwieni, transmisją na żywo i ...
 • PIONIERSKA TECHNOLOGIA: Aplikacja na smartfona. BRAK OPŁAT SUBSKRYPCYJNYCH -> bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji, aktualizacji i przechowywania danych, opracowanych w...
7. Najlepszy sprzedawca
Wideodomofon WiFi z kamerą, wideodomofon bezprzewodowy TMEZON...*
 • 【Alarm kradzieży i 100% BEZPRZEWODOWY】 Gdy bezprzewodowy dzwonek wideo zostanie odłączony od wspornika, alarm włączy się przez 30 sekund. W...
 • 【Łatwa instalacja i wielu użytkowników】 Ta kamera dzwonkowa z dzwonkiem zajmuje mniej niż 5 minut bez ...
 • 【Dwukierunkowy dźwięk i zdalny dostęp】 Gdy ktoś odwiedza Cię przy drzwiach, nie musisz z wątpliwościami patrzeć przez wizjer. Możesz...
8. Najlepszy sprzedawca
Dzwonek z kamerą, wideodomofon WiFi z WiFi (2.4G),...*
 • 100% bezprzewodowa i ładowalna bateria: dzwonek WiFi z kamerą Wbudowana bateria może działać do 2-3 miesięcy, więc nie musisz...
 • IP65 i przechowywanie w chmurze: dzięki wodoodpornej konstrukcji IP65 i doskonałej odporności na temperaturę (-20 ° ~ 50 °) ten bezprzewodowy dzwonek Wi-Fi z ...
 • Wykrywanie ruchu PIR i dwukierunkowy dźwięk: Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą ze zintegrowanym czujnikiem PIR pozwala ...
9. Najlepszy sprzedawca
pedkit wideodomofon z kamerą, bezprzewodowy wideo WiFi...*
 • 🔔 [Bezprzewodowa kamera wideodomofonowa] Obsługuje połączenie WiFi 2,4G i APP, wysoką rozdzielczość 480P, co zapewnia wyraźniejsze zdjęcia i filmy ...
 • 🔔 [Wykrywanie ruchu i dwukierunkowy dźwięk] Jeśli ktoś naciśnie dzwonek do drzwi, powiadomienie push może zostać natychmiast wysłane na Twój smartfon...
 • 🔔 [Night Vision] Wbudowane wysokiej jakości koraliki IR LED i czujnik światła, obraz jest wyraźny w nocy; może również automatycznie przełączać się z trybu dziennego na...
- 90,00 €10. Najlepszy sprzedawca
Goliat IP | Dzwonek podtynkowy z mechanizmem otwierania drzwi | 180°Pełne...*
 • DOMYŚLNE: Wszystkie komponenty są dopasowane i skonfigurowane, bez konieczności programowania, w ciągu 5 minut ...
 • OTWIERACZ DO DRZWI: Bezpośrednie połączenie z bramofonem za pomocą dwóch przewodów, kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi mechanizmami otwierania drzwi. Dodatkowe sterowanie bramą...
 • INSTALACJA: Zasilanie i transmisja danych stacji bramowej i wewnętrznej po kablu sieciowym. Możliwość rozbudowy w dowolnym momencie do 8 IP...
- 86,23 €oferta
- 39,05 €oferta
- 26,12 €oferta
Nowość!
Pamkyaemi Inteligentny bezprzewodowy zdalny dzwonek wideo Inteligentny...
Pamkyaemi Inteligentny bezprzewodowy zdalny dzwonek wideo Inteligentny...*
Wyposażony noktowizor na podczerwień, otwierany automatycznie w nocy!
Nowość!
JUFUM 18 V AC Zasilacz Transformator Ładowarka do WiFi...
JUFUM Zasilacz Transformatorowy 18 V AC do WiFi...*
Poprowadź 5-metrowy kabel wzdłuż ściany od gniazdka do dzwonka.; Aby rozwiązać problem „Słabego poziomu baterii”...
13,93 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2023 roku. Daje ci rekomendacje dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przedstawia inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą inteligentny dzwonek do drzwi z wideo Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Jak łatwo znaleźć dla siebie najlepszy inteligentny dzwonek wideo!

Okładka PhotoET
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Jakie mam oczekiwania zakupowe w stosunku do produktu inteligentny dzwonek do drzwi z wideo?

Poradnik kupowania uczciwych testów

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Niemniej jednak, bez względu na to, czego szukasz lub chcesz użyć produktu inteligentnego dzwonka do drzwi z wideo, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znaleziony inteligentny dzwonek do drzwi z produktami wideo. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci lub marki produkują inteligentne dzwonki do drzwi z wideo?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów

Jeśli szukasz produktu „inteligentny dzwonek do drzwi z wideo” i szukasz konkretnej marki lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i cech potrzebuję w inteligentnych dzwonkach do drzwi z wideo, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu

Jak wybrać najlepszy inteligentny dzwonek do drzwi wideo

Teraz wiesz dokładnie, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Teraz uzyskałeś więcej informacji na temat inteligentnych dzwonków do drzwi z produktami wideo, a także ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Inteligentny dzwonek do drzwi z recenzjami wideo, testami i gwiazdkami ułatwia podjęcie decyzji o zakupie!

Przewodnik zakupów Uczciwe testy

Masz teraz na liście kilka inteligentnych dzwonków do drzwi, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak radzić sobie z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami dotyczącymi inteligentnych dzwonków wideo?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy inteligentny dzwonek do drzwi z produktem wideo lub którzy nie otrzymali odpowiednich informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć dla inteligentnego dzwonka do drzwi z produktem wideo?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć inteligentny dzwonek do drzwi z produktem wideo od jakiegoś czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie ci to głębszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie nadchodzącego inteligentnego dzwonka do drzwi z zakupem wideo.

Gdzie mogę znaleźć rozwiązania i wskazówki dotyczące problemów z inteligentnym dzwonkiem do drzwi z wideo?

Zapytaj osoby ze swojego osobistego kręgu o inteligentne dzwonki do drzwi z filmami lub produktami o doświadczenia i wskazówki.
Lista 10 najlepszych testów uczciwych prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów Video Smart Doorbell wraz z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo w Internecie?

awator

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów inteligentny dzwonek z testem wideo 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj inteligentny dzwonek do drzwi z testem wideo sprawdzać.

Jak kupić inteligentny dzwonek do drzwi z wideo! 🛒

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami inteligentnych dzwonków do drzwi z produktami wideo mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych inny. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla inteligentnych dzwonków z wideo to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze kupując inteligentny dzwonek do drzwi z wideo?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dodać alert cenowy do swojego inteligentnego dzwonka wideo. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do inteligentnego dzwonka do drzwi przy zakupie produktu wideo. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z inteligentnego dzwonka wideo.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. W przewodniku zakupu na pewno znajdziesz inteligentne dzwonki do drzwi z wideoTesty lub inteligentny dzwonek do drzwi z porównaniami wideo.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Auf honest-tests.de czy możesz zrobić dobrze? zamów inteligentny dzwonek do drzwi z produktami wideo w dobrych cenach online – Kup inteligentny dzwonek do drzwi z wideo online. Po prostu zamów inteligentny dzwonek z wideo online, znajdź inteligentny dzwonek z produktami wideo i Kup inteligentny dzwonek do drzwi z produktami wideo. Zawsze zwracaj uwagę jakość i ocena produktów, bez względu na to, czy chcesz kupić offline, czy zamówić inteligentny dzwonek do drzwi z produktami wideo przez Internet. Kup inteligentny dzwonek do drzwi z wideo: Zamów online dobre produkty, takie jak inteligentny dzwonek do drzwi z wideo - w dobrej cenie! Wyszukaj inteligentny dzwonek do drzwi z wideo - znajdź inteligentny dzwonek do drzwi z wideo - zamów inteligentny dzwonek do drzwi z wideo online!
Strona uczciwych testów - daje możliwość porównania wielu produktów takich jak np. inteligentny dzwonek do drzwi z wideo w dobrych cenach w Internecie oraz zamówienia inteligentnego dzwonka do drzwi z produktami wideo bezpośrednio do domu.
Jeśli chcesz zamówić inteligentne dzwonki do drzwi z wideo online: Wyszukaj na Ehrliche-tests.de, znajdź swój produkt, a my skierujemy Cię do sklepu internetowego, takiego jak Amazon, aby zamówić. inteligentny dzwonek do drzwi z wideo Kupowanie produktów jest takie proste! - Super łatwy do zamówienia inteligentny dzwonek do drzwi z produktami wideo online.
Odkryj teraz uczciwe testy! Czy przeczytałeś wszystko do tej pory? WOW! Wtedy jesteś albo bardzo precyzyjny, albo wyszukiwarka, bo ten tekst jest pisany dla nich 🙂

więcej list 10 najlepszych


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 30.11.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki