Formularz kontaktowy

Uwaga: Dane produktu

Jesteśmy partnerem stowarzyszonym Amazon.de i automatycznie uzyskujemy dane produktów za pośrednictwem interfejsu API od sprzedawców / sklepów, którzy wytwarzają te produkty, w tym opis produktów i zdjęcia produktów, dostępne na Amazon.de i które możemy wykorzystać na stronie ehrliche-tests.de. Łączymy tylko te dane!

Vendor / sklepy są zobowiązani Amazon.de zgodne z prawami autorskimi. Nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie przez Sprzedającego / sklepów, prosimy o kontakt ze sprzedawcą / sklepów, które udostępniają te dane lub bezpośrednio do Amazon.de. naruszenie praw autorskich do zdjęć produktów lub dane pochodzące z nami, będziemy przekazywać do działu prawnego na Amazon.de

UWAGA: Zapytania dotyczące produktów testowych!

Zwracamy uwagę, że NIE testujemy produktów z refundacją lub bez niej za pośrednictwem Paypal NIE kup Nie piszemy pozytywnych recenzji na Amazon.de w zamian za sponsorowanie produktu lub wynagrodzenie. Recenzje Amazon są pisane tylko dla produktów, które sam kupiłeś. Zachęcamy do przesyłania nam produktów, których używamy na co dzień, przyjrzenia się im bliżej i przetestowania. Nasze testy, wrażenia i doświadczenia z produktem są publikowane w formie artykułu (w razie potrzeby z linkami do stron internetowych, produktów, sklepów itp.). Nie wykażemy zainteresowania przetwarzaniem zwrotów PayPal po TYLKO pozytywnych recenzjach na AMAZON.de!

Dziękujemy za zaufanie dotychczasowych partnerów do współpracy!

Czy masz prośbę, pytanie lub ofertę?

Wyślij wiadomość do:

info + [et] + ehrliche-tests.de