Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Zdjęcie autora

Dirk Re.

- 2,50 €
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI *
pasuje do podkaszarki do trawy ART 23-18 LI; Nóż wymienny Durablade; Marka: Bosch Dom i Ogród
9,99 € - 2,50 € 7,49 € Amazon Prime
Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li powinna umożliwiać czystą i wygodną pracę dzięki nowemu systemowi cięcia z plastikowymi nożami. Z maksymalnie

Noże, które wytrzymają 12 razy dłużej, powinny również mieć stale płaską krawędź tnącą. Wygodną obsługę i dużą manewrowość powinien zapewnić ergonomiczny kształt.

Jak podaje producent, akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li to duża elastyczność w pielęgnacji trawnika. Średnica cięcia 26 cm zapewnia szybki postęp pracy. Prawidłową wysokość roboczą można łatwo ustawić na drążku teleskopowym.

Porównanie podkaszarki akumulatorowej do trawy

Podkaszarka akumulatorowa Bosch ART 26-18 LI + nóż bez akumulatora i ładowarki...Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch Home and Garden AdvancedGrassCut 36 (bez...Podkaszarka akumulatorowa Bosch Home and Garden AdvancedGrassCut 36 (1...Akumulatorowa podkaszarka Bosch UniversalGrassCut 18 (bez akumulatora, 18 V...Akumulatorowa podkaszarka Gardena SmallCut Li-23R: podkaszarka do trawy, 230 mm ...Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 2025 Easy Flex (akumulator Li-Ion 20 V / 2.5...WORX WG163E.9 Akumulatorowa podkaszarka do trawy 20 V – Trawnik – 2 w 1...Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li P-Solo Power X-Change...Podkaszarka do trawy Fuxtec z akumulatorem 20V FX-E1RT20 podkaszarka elektryczna...
Akumulatorowa trymer Bosch ART 26-18 LI + nóż bez akumulatora ... *Bezprzewodowa podkaszarka Bosch Home and Garden...*Bezprzewodowa podkaszarka Bosch Home and Garden...*Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch UniversalGrassCut 18 (bez ... *Akumulatorowa trymer Gardena SmallCut Li-23R: ... *Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 2025 Easy Flex (Li-Ion...*Podkaszarka akumulatorowa WORX WG163E.9 20V – trawnik –...*Akumulatorowa podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li P-Solo...*Podkaszarka do trawy Fuxtec z akumulatorem 20 V FX-E1RT20 ... *
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B00GZLFQJ8" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

uruchomienie | Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Na szczęście wcześniej poszukałem informacji! Bateria do Przycinarka należy dokupić i ma charakter ogólny brak w zestawie zawierać. Bosch stawia na odpowiednie akumulatory do wszystkich narzędzi ogrodniczych. Dlatego Bosch wpadł na pomysł, że jeśli masz już w domu taki, który pasuje również do akumulatorowej podkaszarki Bosch ART 26 LI, nie musisz już kupować dodatkowego, a tym samym jest ogólnie tańszy. W ten sposób jednak szybko pojawia się pułapka, że ​​po zamówieniu kończysz bez baterii.

ART 26-18 LI ma jeden regulowana rączka teleskopowa, dodatkowy uchwyt, a także mocowanie „jednym przyciskiem” zestawu kół, które jednak trzeba dokupić osobno. Aby uzyskać precyzyjne cięcie krawędzi, głowicę żyłkową można po prostu odwrócić Obrócony o 90 stopni być.

Sama w sobie lekkość po prostu szybko spada 2,5 kg na. Przy pierwszym użyciu należy zainstalować tylko plastikowy nóż i baterię. Jest to szybkie i łatwe dzięki systemowi zatrzasków. Na koniec przymocuj plastikową osłonę do silnika, aby utrzymać latającą trawę na ziemi.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI

Informacje o plastikowym nożu: Nóż „Durablade” jest wykonany z kompozytu nylonowego i jest wyjątkowo stabilny i elastyczny. Po prostu zatrzaskuje się go w specjalnie opracowanej płycie podstawy i automatycznie składa się, gdy tylko uderzy w twardy przedmiot, taki jak kamień. W rezultacie nóż „Durablade” wytrzymuje nawet dwanaście razy dłużej niż poprzednio

Plastikowy nóż. Zapewnia również szybkie rezultaty przy wysokiej jakości cięcia. Pierwsze wrażenie wydawało się naprawdę profesjonalne.

- 2,50 €
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI *
pasuje do podkaszarki do trawy ART 23-18 LI; Nóż wymienny Durablade; Marka: Bosch Dom i Ogród
9,99 € - 2,50 € 7,49 € Amazon Prime

Użytkowanie i jakość Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 L.i

Po ja ładuj baterię przez 60 minut musiał, był teraz gotowy do działania. Akumulator 18 V zapewnia ogromną moc i niezwykle szybkie obroty od samego początku. Do tej pory zawsze znałem akumulatorową podkaszarkę Bosch ART 26 LI z małymi paskami linowymi, które albo owijają się wokół przedmiotów, albo bezpośrednio łamią. Plastikowe noże wydawały się działać lepiej podczas procesu ze względu na konstrukcję.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Według Boscha można przyciąć promień 26 cm. Nawet wysokie stopnie lub dziki wzrost nie powinny stanowić problemu.

Muszę być szczery, ART 26-18 LI był łatwy w obsłudze od samego początku naprawdę przyjemne. Głośność jest również akceptowalna. Do tej pory zawsze uważałem, że inne modele z silnikiem benzynowym są zbyt głośne i niespokojne. Może to być spowodowane motoryzacją, ale Bosch ART 26-18 LI trymuje zaskakująco płynnie, dzięki czemu dłuższe czasy można obrabiać za jednym razem.

Warto również wspomnieć o regulowanej wysokości. W zależności od wielkości ciała, wysokości roboczej między 80 - 115 cm być dostosowane. Oznacza to, że nawet większe obszary można obrabiać za jednym razem, bez występowania dobrze znanego bólu pleców.

Niestety, to, co nie zostało optymalnie rozwiązane przez firmę Bosch, to plastikowe noże. Myślę, że sam pomysł jest bardzo dobry, także dlatego, że pozwala pracować znacznie szybciej, ponieważ noże nie „gryzą” przedmiotów, ale zdają się trzymać nie tak długo i musi wymieniane regularnie być.

Ogólnie rzecz biorąc, nadal mogę określić wynik jako bardzo udany. Praca z podkaszarką Bosch również okazała się przyjemna.

- 2,50 €
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI *
pasuje do podkaszarki do trawy ART 23-18 LI; Nóż wymienny Durablade; Marka: Bosch Dom i Ogród
9,99 € - 2,50 € 7,49 € Amazon Prime
https://youtu.be/sIJ2bTWKnOw

Który Zalety i wady z akumulatorową podkaszarką do trawy Bosch ART 26 Li?

korzyści

  • Wydajna praca / bateria
  • Regulacja wysokości (przyjazna dla pleców)
  • Czysty wynik
  • Lepsza praca z plastikowymi nożami

 Wady

  • Bateria nie jest dołączona do zakupu
  • Cena całkowita trochę wygórowana
  • Zwiększone zużycie plastikowych noży

Rada do akumulatorowej podkaszarki do trawy Bosch ART 26 Li

Test podkaszarki akumulatorowej Bosch do trawy

Przed zakupem mogę polecić sprawdzenie, czy bateria znajduje się w zakresie dostawy. Jeśli jeszcze go nie masz w domu, kup go pilnie, aby nie doświadczyć niespodzianki w domu.

Mogę również doradzić, aby przejść bezpośrednio do zakupu Zapasowy nóż z tworzywa sztucznego kupuje, te są obecnie w formacie 6-pak za 4,15 € dostępny. Zużycie na nich jest w rzeczywistości wyższe niż oczekiwano.

Nóż plastikowy Bosch Home and Garden F016800183 do...
Nóż plastikowy Bosch Home and Garden F016800183 do...*
pasuje do podkaszarki akumulatorowej Bosch ART 26 Li, ART 26 Accutrim i ART 26 Easytrim Accu
5,49 € Amazon Prime

Proponuję też zwykły, szorstki Czyszczenie Wcześniej na silniku i obudowie ochronnej zbiera się sporo resztek trawy i ziemi. Może to szybko doprowadzić do zablokowania silnika.

Przed zakupem należy zastanowić się, jak duży jest obszar do przycięcia i odpowiednio kupić odpowiedni model firmy Bosch. Bosch ART 26-18 LI jest absolutnie wystarczający do mniejszych powierzchni.

Jest taka akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 LI firmy Bosch różne warianty. Są dostępne z bateriami o mocy 18 V i 36 V. Średnica koła tnącego odpowiednio wzrasta o 23 cm - 30 cm.

,de druga bateria Zasadniczo ma to sens, abyś nie musiał przerywać pracy, aby naładować, można to wygodnie kupić.

Konkluzja: Akumulatorowa podkaszarka do trawy Bosch ART 26 Li

Oprócz wyższego segmentu cenowego, przekonała mnie podkaszarka do trawy Bosch ART 26-18 LI. Obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna, teleskopowa rączka ma regulowaną wysokość. Mogę ocenić wynik i jakość przycinania jako dobre i udane.

Być może Bosch będzie w stanie uczynić plastikowe noże nieco bardziej wytrzymałymi, a wtedy zaoszczędzisz sobie konieczności ich regularnej wymiany.

Ogólnie rzecz biorąc, podkaszarka do trawy Bosch ART 26-18 LI ma w mojej Zdał egzamin i zasługuje na moją rekomendację do kupienia.

- 2,50 €
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI
Plastikowy nóż Bosch Durablade do ART 23-18 LI *
pasuje do podkaszarki do trawy ART 23-18 LI; Nóż wymienny Durablade; Marka: Bosch Dom i Ogród
9,99 € - 2,50 € 7,49 € Amazon Prime

Zalecana literatura: Dmuchawa do liści z akumulatorem

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się akumulatorowych podkaszarki do trawy w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną akumulatorową podkaszarkę do trawy, która spełni Twoje potrzeby!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 58,20 €oferta
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GE-CT 18 Li Kit Power X-Change (Li-Ion,...
Akumulatorowa podkaszarka Einhell GE-CT 18 Li Kit Power X-Change (Li-Ion,...*
Flowerguard do ochrony wrażliwych roślin; Uniwersalny akumulator systemowy Power X-Change do wielu zastosowań elektrycznych i...
139,95 € - 58,20 € 81,75 € Amazon Prime
- 17,06 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar