Test: zegarek Huawei GT2

Katharina

Brak komentarzy

Zegarek Huawei GT2
- 28,52 €
Zegarek Huawei GT2

Umierać Zegarek Huawei GT2 to najnowszy smartwatch firmy Huawei. Nie tylko elegancki, ale i sportowy - to motto nowego zegarka. Zegarek jest dostępny w formacie 2 różne rozmiary, W 46mm i 42 mm Wariant. Ta recenzja dotyczy Wariant 46mm zgłoszone.

Porównanie smartwatche

Smartwatch Amazfit GTR 2 z połączeniem Bluetooth, zegarek sportowy z 90...Smartwatch Ticwatch Pro 3 LTE, Wear OS by Google, Qualcomm...Samsung Galaxy Watch3, okrągły smartwatch Bluetooth dla Androida,...HUAWEI Watch GT 2 Smartwatch (46 mm kolorowy AMOLED ...HUAWEI WATCH GT 2 Pro Smartwatch, 1,39 cala AMOLED ...HUAWEI Watch GT 2e Smartwatch (46mm AMOLED...HUAWEI WATCH GT 2 Pro Smartwatch, 1,39 cala AMOLED ...Ticwatch C2 Plus Smartwatch 1 GB RAM z płatnościami NFC IP68 ...Apple Watch Series 3 GPS, aluminiowa koperta 38mm,...Amazfit GTR 47mm Inteligentny zegarek z całodziennym pomiarem tętna i...
129,90 €129,00 €417,17 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę189,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Smartwatch Amazfit GTR 2 z połączeniem Bluetooth, ... *Smartwatch Ticwatch Pro 3 LTE, Wear OS by Google,...*Samsung Galaxy Watch3, okrągły smartwatch Bluetooth ... *HUAWEI Watch GT 2 Smartwatch (46 mm ... *HUAWEI WATCH GT 2 Pro Smartwatch, 1,39 cala AMOLED ... *HUAWEI Watch GT 2e Smartwatch (46 mm AMOLED ... *HUAWEI WATCH GT 2 Pro Smartwatch, 1,39 cala AMOLED ... *Smartwatch Ticwatch C2 Plus 1 GB RAM z ... *Apple Watch Series 3 GPS, 38mm...*Amazfit GTR 47mm Inteligentny zegarek z całodziennym Giger...*
◼️ [Bezramkowa konstrukcja i wyświetlacz AMOLED] Wersja 2022...◼️ Innowacyjna technologia zapewnia dłuższą żywotność baterii...◼️ Bezpłatne przedłużenie gwarancji o 3 lata◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Potężny system: ten smartwatch ma 1 GB ...◼️ nie dotyczy◼️ 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości 326 ppi, ...
◼️ [Kompleksowe śledzenie zdrowia i kondycji] Z...◼️ Zaktualizowany chipset, lepsze wrażenia - Pierwszy...◼️ Miej oko na dane fitness: Samsung Galaxy Watch3 ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Wbudowany GPS: dzięki najdokładniejszemu GPS ten TicWatch rejestruje ...◼️ nie dotyczy◼️ Wodoodporny do 5 atm, co oznacza, że ​​model będzie ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
129,90 €129,00 €417,17 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę189,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 29 listopada 2023 18:51 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Projekt | Zegarek Huawei GT2

Bardzo podoba mi się projekt tego zegarka. Wygląda bardzo sportowo, ale jednocześnie bardzo wysokiej jakości. Zegarek dostępny jest w kilku wariantach kopert i oczywiście w konfiguracji z niektórymi bransoletkami.

Bateria | Zegarek Huawei GT2

Moim zdaniem bateria jest jedną z największych zalet tego zegarka. Według Huawei powinno to trwać do 14 dni. Próbowałem zegarka od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że zdecydowanie się nie mylisz ani nie składasz fałszywych obietnic. Oczywiście zawsze zależy to od stopnia wykorzystania i od tego, co działa i jest mierzone w tle.

Będzie to na przykład impuls mierzony w sposób ciągły. Wymyśliłem jeden Żywotność baterii średnio ok. 12 dni. Ponieważ bateria jest również ładowana stosunkowo szybko, nie musisz już martwić się o ładowanie i baterię. Bateria jest znacznie lepsza niż niektóre inne smartwatche / zegarki fitness, z których niektóre są znacznie droższe niż Huawei Watch GT2, np. Apple Watch Series 6, gdzie bateria wystarcza na około 2 do maksymalnie 4 dni podczas normalnej pracy.

- 28,52 €

System operacyjny i procesor

Wiele się wydarzyło z systemem operacyjnym. Zegarek nie działa już na Android Wear, ale na własnym systemie operacyjnym Huawei. Ponadto w zegarku został wbudowany nowy procesor Kirin 1. Dzięki niemu aplikacje i system operacyjny działają jeszcze sprawniej, a poszczególne aplikacje, powierzchnia i czujniki zużywają mniej baterii.

Haptyka i obsługa

Zegarek jest bardzo wygodny pod względem wagi. Jest ładny i lekki, bardzo pozytywnie nastawiony do sportu, ale bynajmniej nie za lekki, żeby jakościowo sprawiał gorsze wrażenie. Moim zdaniem dokładnie pasujące. Zegar posiada 2 przyciski. Dwie po prawej i jedna po lewej. Tych przycisków można używać z dowolną aplikacją lub

Przypisz funkcje. Niestety nie możesz zainstalować dodatkowych aplikacji na zegarku. Ponadto zegarek nie posiada funkcji płatności podobnej do Apple Pay czy Google Pay. Ta funkcja nie jest konieczna, ponieważ można płacić telefonem komórkowym, ale ta funkcja stała się standardem w większości smartwatchów.

Sprawność i funkcje zdrowotne

Huawei Watch GT 2 ponownie ma kilka funkcji fitness, które są już znane z innych zegarków fitness, zwłaszcza Apple Watch, do którego bardzo przypomina wygląd niektórych aplikacji fitness (np. Pierścieni fitness). Huawei GT2 ma na pokładzie stosunkowo dużą liczbę funkcji.

Na przykład jest to plik Pulsometrco jest naprawdę bardzo dokładne. Puls jest mierzony w sposób ciągły, więc można również zobaczyć wartości odstające, co moim zdaniem jest bardzo dobre. W wyniku ciągłego pomiaru rozpoznawany jest impuls trwale za wysoki lub za niski. W takim przypadku użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

Również Tlen krwi jest mierzony w sposób ciągły. Za pomocą tych dwóch funkcji można określić nadciśnienie i przerwy w oddychaniu, a także zaburzenia rytmu serca. Oczywiście w nagłych przypadkach powinieneś ponownie sprawdzić to przez lekarza, ale myślę, że dobrze, że nadal masz możliwość wczesnego wykrycia niektórych chorób lub obrazów klinicznych.

Również sen można mierzyć i monitorować. Rano (lub po przebudzeniu) otrzymasz przegląd tego, jak spałeś, jakie były liczniki oddechu i tętna oraz jak często budziłeś się w międzyczasie. Ponadto istnieje kilka innych funkcji.

,de Moduł GPS, kompas, czujniki ruchu i barometr są również na pokładzie. Podczas uprawiania sportu, w zależności od sportu, mierzone są spalone kalorie, kroki, pokonane kilometry i oczywiście czas trwania. Huawei Watch GT2 oferuje 15 trybów treningowych, a nawet może mierzyć licznik tętna pod wodą. Podczas marszu, biegania i joggingu trasa jest rejestrowana, dzięki czemu można uzyskać przegląd wszystkich danych po zakończeniu aktywności.

W Aplikacja zdrowotna Huawei możesz nawet stworzyć plan treningowy dla biegaczy. Jest to oczywiście bardzo odpowiednie dla początkujących w świecie biegania i biegania, ale także dla zaawansowanych biegaczy i profesjonalistów, ponieważ plan treningowy jest zawsze bardzo motywujący.

Wideo | Zegarek Huawei GT 2

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

- 28,52 €
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

- 28,52 €

korzyści

 • bransoletki starszego Huawei Watch GT są kompatybilne z Huawei Watch GT2
 • Bardzo niskie zużycie baterii przez poszczególne aplikacje i związana z tym długa żywotność baterii
 • Ciągły pomiar tętna i tlenu we krwi, co umożliwia wczesne wykrycie niektórych chorób
 • Na pokładzie znajdują się również różne czujniki, takie jak barometry, kompas i mierniki wysokości
 • Wyposażony w szybszy i oszczędzający baterię procesor Kirin 1

Wady

 • gruby krój (dobry dla mężczyzn, niezbyt odpowiedni dla kobiet)
 • Brak funkcji płatności
 • Brak aplikacji do zainstalowania

Wniosek: Huawei Watch GT2

Huawei Watch GT2 to świetny zegarek, o bardzo dobrym stosunku ceny do wydajności i najwyższej żywotności baterii. Dzięki nowemu procesorowi aplikacje i poszczególne funkcje działają bardzo płynnie. Zegarek posiada kilka czujników, w tym czujnik tętna, GPS, barometr, wysokościomierz oraz czujnik do pomiaru tlenu we krwi. Zegarek w sposób ciągły mierzy puls i powiadamia Cię, jeśli puls jest stale za wysoki lub za niski. Oczywiście bierze się pod uwagę wiek, wzrost i wagę.

- 28,52 €

Niestety zegarek ten nie posiada funkcji płatności, co w większości przypadków nie jest złe, bo i tak masz przy sobie telefon komórkowy, którym możesz też zapłacić. Inną wadą jest to, że nie można pobrać żadnych dodatkowych aplikacji z własnego sklepu Huawei lub sklepu Google Play. Musisz więc radzić sobie z aplikacjami i funkcjami, które udostępnia Huawei.

Podsumowując, Huawei Watch GT2 to topowy zegarek, którego bateria wystarcza na bardzo długi czas i nie trzeba iść na żadne większe kompromisy w zakresie funkcji w porównaniu do droższego zegarka. Wyniki pomiarów zegarka są bardzo dokładne. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, zdecydowanie godne polecenia.

Wskazówki dotyczące czytania: Seria Apple Watch 6 tutaj! Zegary słoneczne sterowane radiowo tutaj!

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty Huawei Watch GT 2 2023 na uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 28,52 €1. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI Watch GT 2 Smartwatch (46 mm kolorowy AMOLED ... *
 • Różne funkcje monitorowania treningu, telefonia Bluetooth i odtwarzanie muzyki sprawiają, że Smart Watch GT 2 od HUAWEI jest inteligentnym towarzyszem...
 • Nie przegap niczego: dzięki inteligentnemu zegarkowi możesz łatwo wywoływać kontakty ze smartfona, wykonywać połączenia przez telefonię Bluetooth...
 • Wszystko na pierwszy rzut oka: ciągłe monitorowanie tętna obsługuje serce w spoczynku i pojedyncze tętno / Dzięki śledzeniu aktywności jest odpowiedni ...
- 90,10 €2. Najlepszy sprzedawca
- 80,51 €3. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI WATCH GT 2 Pro Smartwatch, 1,39 cala AMOLED ... *
 • HUAWEI WATCH GT 2 Pro zapewnia kompleksowe wartości dotyczące tętna, średniej prędkości, maksymalnego nachylenia, trasy i odległości...
 • Zegarek obsługuje precyzyjne zbieranie danych dla ponad 100 trybów treningowych, w tym 17 trybów profesjonalnych i 85 niestandardowych / Z...
 • Wydajne, bezprzewodowe ładowanie: HUAWEI GT 2 Pro ma żywotność baterii do 2 tygodni / Dzięki bezprzewodowemu szybkiemu ładowaniu 5 minut ...
4. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI Watch GT 2 (46 mm) Smartwatch, wyświetlacz AMOLED 1,39 cala...*
 • 【Opracowany przez siebie chip HUAWEI Kirin A1】 Ten nowy smartwatch jest wyposażony w opracowany przez HUAWEI chip Kirin A1 i ...
 • 【Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala ze szklanym ekranem 3D】 HUAWEI WATCH GT 2 (46 mm) Wprowadzenie szklanego ekranu 3D do smartwatcha to ...
 • 【Stałe połączenia Bluetooth】 Możesz wykonywać połączenia Bluetooth za pomocą smartwatcha HUAWEI WATCH GT 2 (46 mm) podczas treningu i w ...
5. Najlepszy sprzedawca
Sportowy smartwatch HUAWEI Watch GT2 z kopertą 46 mm + USBC (do...
Opinie 501
Sportowy smartwatch HUAWEI Watch GT2 z kopertą 46 mm + USBC (do...*
 • Kirin A1, pierwszy procesor w pełni opracowany przez HUAWEI, oferuje wysoką wydajność i niskie zużycie energii, nawet do dwóch tygodni...
 • HUAWEI Watch GT 2 (46 mm) wyposażony jest w szklany wyświetlacz 3D, nowy krok w branży inteligentnych zegarków; wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala ma...
 • Możesz korzystać z połączeń Bluetooth podczas ćwiczeń i w codziennym życiu; w tym: bieganie, jazda na rowerze, jazda lub...
- 2,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Zapasowy pasek Fullmosa do zegarka Huawei Watch 2/GT 2/GT 3 42mm i...
Opinie 1.819
Zapasowy pasek Fullmosa do zegarka Huawei Watch 2/GT 2/GT 3 42mm i...*
 • 【Zegarek 20mm】 pasuje tylko do 20mm, nie pasuje do 19/21mm. Proszę zmierzyć szerokość szyi przed złożeniem zamówienia i odnieść się...
 • 【SMART WATCH WIDTH】 Pasuje do zegarka o szerokości występu 20mm, takiego jak Samsung Gear S2 Classic (nie dla Samsung Gear S2); Zegarek Galaxy 4...
 • 【Długość bransoletki】 Całkowita długość opaski wynosi 200mm. Siatkowy pasek z zapięciem pozwala na dostosowanie, aby stworzyć idealną...
7. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI Watch GT 2e Smartwatch (46 mm AMOLED ... *
 • Różne funkcje monitorowania treningu i odtwarzanie muzyki sprawiają, że Smart Watch Gt 2e firmy Huawei jest inteligentnym towarzyszem do uprawiania sportu i...
 • Nie przegap niczego: dzięki inteligentnemu zegarkowi możesz łatwo przywoływać kontakty ze smartfona, wiadomości tekstowe lub wiadomości z aplikacji społecznościowych...
 • Wszystko na pierwszy rzut oka: ciągłe monitorowanie tętna wspiera odpoczywające serce / dzięki śledzeniu aktywności zegarek sportowy jest idealny do ...
8. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI Watch GT 2e Sport - Smartwatch AMOLED 1,81...*
 • Zegarek Huawei GT 2e Sport Smartwatch Wyświetlacz AMOLED 1.81 cala 2 tygodnie baterii GPS Czarny
- 126,15 €9. Najlepszy sprzedawca
HUAWEI Watch GT 2 Smartwatch (42 mm kolorowy AMOLED ... *
 • Różne funkcje monitorowania treningu, telefonia Bluetooth i odtwarzanie muzyki sprawiają, że Smart Watch GT 2 od HUAWEI jest inteligentnym towarzyszem...
 • Nie przegap niczego: dzięki inteligentnemu zegarkowi możesz łatwo wywoływać kontakty ze smartfona, wykonywać połączenia przez telefonię Bluetooth...
 • Wszystko na pierwszy rzut oka: ciągłe monitorowanie tętna obsługuje serce w spoczynku i pojedyncze tętno / Dzięki śledzeniu aktywności jest odpowiedni ...
10. Najlepszy sprzedawca
Pasek do zegarka Fullmosa 8 kolorów 20mm silikonowy pasek zamienny z...
Opinie 5.406
Pasek do zegarka Fullmosa 8 kolorów 20mm silikonowy pasek zamienny z...*
 • 【Rozmiar】 Więc przed złożeniem zamówienia zmierz szerokość występu zegarka. Pasuje TYLKO 20mm, NIE pasuje do 19/21mm. Obwód nadgarstka od...
 • 【Pasek do zegarka 20 mm】 Pasuje do zegarka o szerokości występu 20 mm, takiego jak zegarek Huawei 2; amazfit gts/gts 2; Samsung Galaxy Zegarek 4 Klasyczny...
 • 【Silikon o wysokiej wytrzymałości】 Kwasoodporny i nietoksyczny pasek silikonowy w pyłoszczelnej powłoce olejowej zapewnia gładki dotyk. To niezwykle...
- 28,52 €oferta
- 90,10 €oferta
Zegarek Huawei GT 2 Elegant 42 mm z funkcją śledzenia snu, różowe złoto...
Zegarek Huawei GT 2 Elegant 42 mm z funkcją śledzenia snu, różowe złoto...*
IP68, wyświetlacz GPS AMOLED Funkcje fitness
240,00 € - 90,10 € 149,90 €
- 80,51 €oferta
- 51,05 €Nowość!
Fitbit Sense 2 firmy Google – Smartwatch damski / męski –...
Fitbit Sense 2 od Google – Smartwatch damski / męski –...*
Ponad 6 dni pracy na baterii i funkcja szybkiego ładowania. Wodoodporna obudowa do głębokości 50 m; Kompatybilny z systemem operacyjnym iOS 15 i Android...
299,95 € - 51,05 € 248,90 € Amazon Prime
- 24,00 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 30.11.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie