TEST: Odkurzacz Siemens Q5.0 - model VSQ5X1230 - mocny i cichy

Worek do odkurzacza Etana kompatybilny z Siemens VSQ5X1230 Q5.0-20...
Worek do odkurzacza Etana kompatybilny z Siemens VSQ5X1230 Q5.0-20...*
STABILNE I STAŁE SIEDZENIE: dokładnie dopasowane połączenie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego; ZAWARTOŚĆ: 20 sztuk worków filtracyjnych
18,95 €
Odkurzacz firmy Siemens Q5.0
Odkurzacz firmy Siemens

Po tym, jak mój stary odkurzacz zrezygnował ze swojego ducha, zacząłem szukać współczesnego odkurzacza, który ma dużą moc ssania, a także cicho zasysa. W porównaniu z innymi to ma Model VSQ5X1230 firmy Siemens Najlepszy krój moim zdaniem, więc zdecydowałem się na ten odkurzacz.

Odkurzacz Siemens Q5.0 spełnia wszystkie moje ważne kryteria, jakie ma potężny 850 Watt a także o tak zwanej Silence Power, co za umożliwia wyjątkowo ciche ssanie. 

Zadałem sobie pytanie, czy ten odkurzacz Siemensa naprawdę wypadł lepiej w porównaniu i przetestowałem go pod kątem mocnych i słabych stron.

Uruchomienie | Pierwsze wrażenie

Odkurzacz Siemens Q5.0 jest szybki w montażu. Musieć Najpierw należy podłączyć tylko wąż ssący i głowicę ssącą, co można zrobić w prosty sposób za pomocą systemu zatrzaskowego. Następnie jeden z plików mDostarczony worek do odkurzacza jest instalowany w urządzeniu i dlatego jest pierwszym Siew jest już gotowy do rozpoczęcia.

Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, miałem przed sobą bardzo solidne urządzenie, który ma wiele różnych przystawek do szerokiej gamy podłoży rozporządza. 

,de 7,1 kg ciężki odkurzacz jest z jego 850 Wattw porównaniu z innymi Szczególnie modele oszczędzania energii. Producent podaje, że zużycie to tylko 34 KW / h rocznie. Pojemność wynosi 4,5 litra, co jest hojnie zaprojektowane.

Kolejną godną uwagi kwestią jest to, że odkurzacz ma maksymalną moc Poziom hałasu tylko 70 db wygenerowane. Tutaj również wartość jest znacznie niższa niż w przypadku Bosch lub innych producentów odkurzaczy. 

Porównanie odkurzacza firmy Siemens

Odkurzacz Siemens z workiem Q5.0 ekstremalna cisza Moc ...Odkurzacz firmy Siemens z zasilaniem synchronicznym workowym VS06B112A, ...Odkurzacz firmy Siemens z workiem Z 7.0 VSZ7442S, idealny do ...Odkurzacz Siemens z workiem Z 3.0 VSZ3B212, odkurzacz,...Odkurzacz Siemens z workiem iQ300 VSP3AAAA, odkurzacz,...Odkurzacz Siemens z workiem Z 7.0 rodziny VSZ7330, idealny do...Odkurzacz Siemens z workiem iQ300 VSC3320, odkurzacz,...Odkurzacz Siemens z workiem iQ700 VSC7AC342, odkurzacz,...Ssawka do podłóg twardych Siemens do odkurzacza VZ124HD, 2 obrotowe...Staubtüten24 zestaw filtr HEPA + filtr silnika odpowiedni do...
139,99 €93,09 €178,99 €89,99 €122,12 €157,99 €126,52 €199,00 €40,99 €15,99 €
Odkurzacz Siemens z workiem Q5.0 extreme ... *Odkurzacz firmy Siemens z zasilaniem synchronizacyjnym worka ... *Odkurzacz firmy Siemens z workiem Z 7.0 VSZ7442S, ... *Odkurzacz firmy Siemens z workiem Z 3.0 VSZ3B212, ... *Odkurzacz Siemens z workiem iQ300 VSP3AAAA,...*Odkurzacz Siemens z workiem rodziny Z 7.0...*Odkurzacz firmy Siemens z workiem iQ300 VSC3320, ... *Odkurzacz Siemens z workiem iQ700 VSC7AC342, ... *Ssawka do podłóg twardych Siemens do odkurzacza VZ124HD, 2...*Dustbag24 zestaw Filtr HEPA + filtr silnika ... *
◼️ Dokładne odpylanie: kompresorTechnologia z...◼️ Wysoka chłonność pyłu: dokładnie czyścić niewielką ilością...◼️ Technologia quattroPower: zaawansowana technologia dla...◼️ Wysoka chłonność pyłu: dokładnie czyścić niewielką ilością...◼️ Technologia quattroPower: wysokowydajna technologia firmy Siemens do ...◼️ Technologia quattroPower: zaawansowana technologia dla...◼️ Wysoka chłonność pyłu przy niskim zużyciu energii◼️ Inteligentna technologia autoControl firmy Siemens ...◼️ Pasuje do odkurzaczy cylindrycznych Siemens VSZ6 .., VSQ5 .., VSZ5 .., ...◼️ nie dotyczy
◼️ Zmywalny filtr higieniczny HEPA: oczyszcza powietrze wylotowe niż ...◼️ Filtr higieniczny: dla czystego powietrza wywiewanego◼️ Zmywalny filtr alergiiPlus: filtr powietrza wywiewanego niż...◼️ Długotrwała wydajność czyszczenia: stałe ssanie, nawet gdy...◼️ Zawsze optymalna siła pchania dzięki ręcznemu sterowaniu ...◼️ Zmywalny filtr alergiiPlus: filtr powietrza wywiewanego niż...◼️ Dla rzadszych zmian worków i niskich kosztów następczych◼️ Technologia quattroPower: wysokowydajna technologia firmy Siemens do ...◼️ Specjalnie do parkietów i wrażliwych podłóg twardych - do bani...◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
139,99 €93,09 €178,99 €89,99 €122,12 €157,99 €126,52 €199,00 €40,99 €15,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 30 stycznia 2023 15:09 Linki przekierowują do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Zalety odkurzacza Siemens Q5.0

Odkurzacz Siemens VSQ5X1230 posiada jedną lub drugą nowoczesną technologicznie funkcję, która znacznie uprzyjemnia odkurzanie.

Odkurzacz posiada tzw Moc ciszy. Ta funkcja zawiera aktywny filtr szumów, z którym można używać tylko jednego, nawet przy pełnej mocy ssania znajduje cichy silnik. Początkowo szedłem pod ssawką spojrzał, czy to naprawdę jest do bani, ponieważ ciche ssanie wydawało mi się dziwne. Plik Odkurzacz zasysa absolutnie mocno pomimo cichego silnika i wytwarza tylko jeden Poziom hałasu 70 db.

Kolejnym plusem jest to, że Siemens specjalne worki do odkurzacza używane, które również dla alergiczny są odpowiednie. Pył i brud są bezpiecznie przechowywane w worku, co zapobiega wrzucaniu kurzu z powrotem do rury ssącej. Oznacza to, że te torby wytrzymują bardzo długo.

Siemens zawiera wiele różnych załączników z rozszerzeniem można odkurzać szeroką gamę podłoży. Odkurzacz nadaje się do dywanów, płytek, laminatu i wielu innych, z ręcznym odkurzaniem w dowolnym momencie Zmiany w ssawce można dokonywać bez konieczności każdorazowej zmiany nasadki.

Siemens dostarcza również odkurzacz Kabel o długości 13 metrów, co za Umożliwia odkurzanie dużych powierzchni bez konieczności ciągłej zmiany gniazda.

Pierwsze użycie | Ocena jakości

Teraz byłem podekscytowany pierwszym użyciem i pierwszym odkurzaniem na laminacie. Skorzystałem z odpowiedniego eseju. Inaczej ustawiłem siłę ssania, aby móc dostrzec różnice. Przy średniej sile ssania odkurzacz jest naprawdę bardzo cichy, prawie przyjemny i niemniej jednak ssie absolutnie intensywnie i dokładnie. 

W szczególności odkurzacz Siemens Q5.0 ma tę zaletę, że ta sama nasadka może być również używana do dużych dywanów. Aby to zrobić, po prostu wyrzuć plik odwracalna szczotka walcowa aktywowany. To oszczędza dużo czasu i jest świetnym pomysłem.

Ten frajer bardzo na mnie wpływa profesjonalnie przetworzone i zawsze zapewnia bardzo dużą moc ssania. Kurz, piasek, ziarna i brud można łatwo zassać. 

Duży worek do odkurzacza o pojemności 4,5 litra umożliwia długie odkurzanie, co oczywiście oznacza również zaoszczędzone pieniądze ponieważ torby nie muszą być tak często zmieniane. 

Po odkurzeniu sofy i innych mebli wyszło pozytywnie Wynik zaokrąglony w dół. Różne eseje również dostarczają naprawdę dobre Wyniki. 

Tylko tyle Wspornik do rury ssącej na samym urządzeniu mogłoby być lepiej przetworzone stają się. Uchwyt do wkładania rury ssącej był tylko kilka razy już wygięty na bok, aby rura nie mogła być dłużej trzymana.

Nadal jestem pod wrażeniem jakości, w moim teście odkurzacz Siemens Q5.0 VSQ5X1230 absolutnie przeszedł!

Wideo | Odkurzacz firmy Siemens Q5.0

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady Odkurzacz firmy Siemens Q5.0

korzyści

 • Godny uwagi cichy (maksymalnie 70 db)
 • Szczególnie silna siła ssania
 • oszczędzania energii
 • Długi kabel połączeniowy (13 metrów)
 • Duże torby
 • Odpowiedni dla alergików

Wady

 • Słaby wspornik rury ssącej

Konkluzja: Odkurzacz firmy Siemens Q.5

W moim teście odkurzacz Siemens Q5.0 absolutnie przekonany. Moc ssania jest bardzo dobrze wykonana i można ją szybko regulować. Cichy silnik sprawia, że ​​odkurzanie jest przyjemne i znośne. Odkurzacz unika przerw, na przykład podczas wymiany gniazdka, dzięki długiemu kablowi połączeniowemu.

Moim zdaniem cena 128,99 euro jest zgodna z rynkiem i bardzo uczciwa pod względem wydajności.

Jeśli więc szukasz niezawodnego i wydajnego odkurzacza, zrobisz wszystko dobrze z tym urządzeniem i będziesz mile zaskoczony efektem.

Zalecana literatura: Recenzja Dyson V11 tutaj! Odkurzacz z akumulatorem tutaj! Akumulatorowy odkurzacz do okien Kärcher tutaj!

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedający się odkurzacz Siemens z produktami workowymi 2022 na uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 50,00 €1. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz firmy Siemens z synchronizacją worka VS06B1110, ...
Opinie 10.309
Odkurzacz firmy Siemens z zasilaniem synchronizacyjnym worka VS06B1110, ... *
 • Wysoka absorpcja kurzu: dokładne czyszczenie przy niskim zużyciu energii dzięki innowacyjnemu silnikowi o dużej mocy
 • Długotrwała wydajność czyszczenia: ciągłe odkurzanie, nawet gdy worek się zapełni - dzięki systemowi powerSecure
 • Filtr higieniczny: dla czystego powietrza wywiewanego
- 60,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens z workiem Z 3.0 ekstremalna moc VSZ3XTRM11,...
Opinie 2.959
Odkurzacz Siemens z workiem Z 3.0 ekstremalna moc VSZ3XTRM11,...*
 • Bardzo dokładne czyszczenie: kompresorTechnologia z innowacyjną technologią silnika i doskonale skoordynowanym przepływem powietrza dla optymalnej...
 • Objętość worka na kurz XL: dla rzadszych zmian worków i niskich kosztów następczych
 • Filtr higieniczny pureAir: zapewnia czyste powietrze wywiewane. Zmywalny i bez dodatkowych kosztów
- 62,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz firmy Siemens z synchronizacją worka VS06A111, ...
Opinie 8.084
Odkurzacz Siemens VS06A111 z synchronizacją worka, ... *
 • Wysoka absorpcja kurzu: dokładne czyszczenie przy niskim zużyciu energii dzięki innowacyjnemu silnikowi o dużej mocy
 • Długotrwała wydajność czyszczenia: ciągłe odkurzanie, nawet gdy worek się zapełni - dzięki systemowi powerSecure
 • Filtr higieniczny: dla czystego powietrza wywiewanego
4. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens VS06A212 z synchronizacją worka, ... *
 • Wysoka absorpcja kurzu: dokładne czyszczenie przy niskim zużyciu energii dzięki innowacyjnemu silnikowi o dużej mocy
 • Filtr higieniczny: dla czystego powietrza wywiewanego
 • Kompaktowy: oszczędność miejsca dla łatwego przechowywania i wygodnej obsługi
5. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz firmy Siemens z workiem Z 7.0 VSZ7442S, idealny do ... *
 • Technologia quattroPower: wydajna technologia zapewniająca doskonałe rezultaty czyszczenia przy niskim zużyciu energii
 • Zmywalny filtr alergiiPlus: czystsze powietrze wywiewane niż powietrze w pomieszczeniu. Nie wymaga odkupu. Doskonały dla alergików
 • 12 m promień działania: bardzo długi kabel dla większego zasięgu i mniejszej liczby zmian gniazd
6. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens VS06A111 z synchronizacją worka, ... *
 • Produkt 1: Dokładna wydajność czyszczenia porównywalna z odkurzaczem o mocy 2200 W przy szczególnie niskim zużyciu energii. Zbieranie kurzu na...
 • Produkt 1: System PowerSecure: zapewnia długotrwałe czyszczenie, nawet gdy worek się zapełni
 • Produkt 1: Duża objętość worka na kurz XL minimalizuje wymianę worka na kurz i oszczędza koszty następcze
- 53,39 €7. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens Z 3.0 Extreme Power z workiem ... *
 • Produkt 1: Ssawka XXL do tapicerki, idealna do usuwania sierści zwierzęcej
 • Produkt 1: Poziom mocy akustycznej (w dB): 77
 • Produkt 1: Dwuczęściowe zintegrowane akcesoria: ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa; technologia kompresorowa
8. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens VS06B110 Synchropower z torbą, ... *
 • Dokładna wydajność czyszczenia porównywalna z odkurzaczem 2200 Watt * - przy szczególnie niskim zużyciu energii
 • PowerSecure System: Zapewnia długotrwałą wydajność czyszczenia, nawet gdy torba się zapełnia
 • Szczególnie praktyczna w użyciu - naprawdę lekka waga zaledwie 4,7 kg
9. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens z workiem iQ300 VSC3320, odkurzacz,...*
 • Wysoka chłonność pyłu przy niskim zużyciu energii
 • Dla rzadszych zmian worków i niskich kosztów kontynuacji
 • Długotrwała skuteczność czyszczenia, nawet gdy worek się zapełni - dzięki systemowi powerSecure
10. Najlepszy sprzedawca
Odkurzacz Siemens VSQ5 X 12 M1 *
 • Aktywna kontrola dźwięku: delikatne ssanie tylko 70 dB(A)
 • Dwie obrotowe szczotki
 • Worek na kurz o pojemności 4,5 l
- 50,00 €oferta
Odkurzacz firmy Siemens z synchronizacją worka VS06B1110, ...
Odkurzacz firmy Siemens z zasilaniem synchronizacyjnym worka VS06B1110, ... *
Filtr higieniczny: do czystego powietrza wywiewanego; Kompaktowy: oszczędność miejsca dla łatwego przechowywania i wygodnej obsługi
134,99 € - 50,00 € 84,99 €
- 60,00 €oferta
Odkurzacz Siemens z workiem Z 3.0 ekstremalna moc VSZ3XTRM11,...
Odkurzacz Siemens z workiem Z 3.0 ekstremalna moc VSZ3XTRM11,...*
Pojemność worka na kurz XL: dla rzadszych zmian worków i niskich kosztów dodatkowych; Filtr higieniczny pureAir: zapewnia czyste powietrze wywiewane. Zmywalny i bez dodatkowych kosztów
169,99 € - 60,00 € 109,99 €
- 62,00 €oferta
Odkurzacz firmy Siemens z synchronizacją worka VS06A111, ...
Odkurzacz Siemens VS06A111 z synchronizacją worka, ... *
Filtr higieniczny: do czystego powietrza wywiewanego; Kompaktowy: oszczędność miejsca dla łatwego przechowywania i wygodnej obsługi
139,99 € - 62,00 € 77,99 €
Nowość!
LILYY akcesoria wymiana ramy worka do odkurzacza dla Bosch...
LILYY akcesoria zamiennik stelaża worka do odkurzacza Bosch...*
Produkt wysokiej jakości; Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji, bez użycia narzędzi.
71,01 €
Nowość!
LILYY akcesoryjna wymiana ramy worka do odkurzacza dla Constructa...
Akcesoria LILYY zamiennik ramy worka do odkurzacza dla Constructa...*
Produkt wysokiej jakości; Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji, bez użycia narzędzi.
71,01 €
Nowość!
LILYY akcesoria wymiana ramy worka do odkurzacza dla Bosch...
LILYY akcesoria zamiennik stelaża worka do odkurzacza Bosch...*
Produkt wysokiej jakości; Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji, bez użycia narzędzi.
71,01 €
Nowość!
LILYY akcesoria wymiana ramy worka do odkurzacza dla Bosch...
LILYY akcesoria zamiennik stelaża worka do odkurzacza Bosch...*
Produkt wysokiej jakości; Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji, bez użycia narzędzi.
71,01 €
Nowość!
LILYY Accessories 00468637 - Odkurzacz Bionic Filtr do...
LILYY Accessories 00468637 - Filtr Bionic do odkurzacza do odkurzacza Bosch...*
100% nowy; Łatwy w instalacji: łatwy w instalacji, nie są wymagane żadne narzędzia.
118,08 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Znalazłeś produkt na sprzedaż, informacje na temat produktu lub tematu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić!

Ponieważ ten post był dla Ciebie przydatny...

Śledź nas na portalach społecznościowych!


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*