Biuro mobilne: Elektrownia Ecoflow Delta Max 2000 + składany panel słoneczny Ecoflow 400W

Patrick

Brak komentarzy

Biuro mobilne: Elektrownia Ecoflow Delta Max 2000 + składany panel słoneczny Ecoflow 400W
1. Najlepszy sprzedawca
Przenośny generator słoneczny EcoFlow DELTA Max, 2016 Wh, z 4...
Opinie 366
Przenośny generator solarny EcoFlow DELTA Max, 2016 Wh, z 4…*
 • Duża pojemność rozbudowy: Rozszerzalny generator mocy Wh od 2016 Wh. Dwie dodatkowe baterie można podłączyć, aby wygenerować…
 • Wiele opcji ładowania: więcej niż tylko generator słoneczny. Ładowanie przez AC, energię słoneczną, pojazd lub za pomocą EcoFlow Smart…
 • Zasila prawie każde urządzenie: moc wyjściowa 2400 W dla maksymalnie 13 urządzeń jednocześnie. Zasilanie urządzeń 3000W poprzez aktywację…

Ten artykuł dotyczy mobilnego biura z elektrownią Ecoflow Delta Max 2000 + panelem słonecznym Ecoflow 400 W do pracy w podróży. Opcje są tak zróżnicowane, że odpowiadają na każdą potrzebę, jaką może mieć dana osoba. Obecnie rosną koszty energii elektrycznej i wielu innych rzeczy, więc popyt jest na panele słoneczne, magazyn energii i elektrownie balkonowe bardzo wysoko. Producenci wyrobów obecnie z trudem są w stanie sprostać zapotrzebowaniu. Konsekwencją są długie terminy dostawy lub wyprzedanie w sklepie. W przyszłości coraz większe znaczenie będą miały panele słoneczne, elektrownie balkonowe i baterie akumulacyjne, a popyt będzie rósł.

Uczciwe testy i jego strona internetowa powinny móc w przyszłości działać niezależnie i mobilnie z dowolnego miejsca i tak zrodził się pomysł na mobilne biuro. Mobilne biuro to nic innego jak biuro, ale nie tylko w budynku. Może być wszędzie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz, podróżujesz po świecie furgonetką, czy jeździsz samochodem nad jeziorem, gdzie założyłeś swoje biuro. Inne miasto lub miejsce na kilka dni, z namiotem lub przyczepą kempingową, Twoje biuro jest zawsze przy Tobie. Jeśli to możliwe, wyjdź z biurowca i na łono natury. Więcej dobrego samopoczucia i więcej kreatywnej przestrzeni do rozwijania pomysłów. Cyfrowi nomadzi robią to od dawna, pracując z dowolnego miejsca.

Czego potrzebuję do mobilnego biura?

To zależy od tego, czym zajmujesz się zawodowo i czego potrzebujesz do swojej pracy. Oto kilka przykładów, które sprawiają, że działanie Ehrliche-tests.de jest niezbędne w podróży.

A co najlepsze, wszystko to z łatwością zapakujesz do samochodu, furgonetki lub przyczepy kempingowej. Elastyczny lub zainstalowany na stałe.

Ile energii elektrycznej potrzebuje mobilne biuro 230V?

Tutaj bardzo przydatna jest wiedza na temat zużycia energii elektrycznej przez każdy z tych produktów. Należy wziąć pod uwagę ciągłe obciążenie i ładowność. Na przykład ekspres do kawy zużywa więcej wody do podgrzania, mniej po zakończeniu tego procesu. W zależności od urządzenia zużycie jest różne, lista powinna dać tylko przybliżony przegląd.

Lista produktów i zużycia energii dla ewentualnej inwentaryzacji mobilnego biura:

 • Smartfon (ładowanie) ok. 6 – 14 watów
 • Notebook – ok. 35 W (ładowanie przez USB-C, Lenovo Yoga 7 Pro)
 • Monitor - około 20-30 watów
 • Power bank 28.000 45 - ok. XNUMX watów
 • Standardowa drukarka ok. 10 - 30 watów
 • Ekspres do kawy Klarstein ze szlifierką - ok. 1000 watów (ogrzewanie) - ok. 100 watów (inne)
 • Kuchenka mikrofalowa Privileg ok. 1600 watów (najwyższy poziom)
 • Czajnik około 2000 watów

Oto więcej urządzeń:

 • Telewizor z satelitą – 100 watów
 • Telewizor z Fire TV Stick – 120 watów
 • Lodówka z TK - 150 watów
 • Zmywarka – 2000 wat (nagrzewanie) – 80 wat (inne)

Wskazówka: Istnieje wiele urządzeń z potrzeb kampera w wersji mini o niewielkim zużyciu.

Jako fotograf zawodowy lub hobbystyczny możesz również używać studyjnych lamp błyskowych do pleneru. W zależności od lokalizacji, możesz nie zawsze mieć dostępne stałe połączenie zasilania, ale nie stanowi to problemu z takim magazynowaniem energii.

Ważne! Zwracaj uwagę na urządzenia nie tylko indywidualnie, ale wraz z Twoimi zachowaniami użytkowymi. Czego używasz w tym samym czasie lub więcej indywidualnie? Na tej podstawie obliczasz ciągłe obciążenie i moc, które musisz wziąć pod uwagę przy zakupie magazynu energii.

Wiele małych urządzeń, takich jak smartfony, power banki, drony, gimbale lub zewnętrzne dyski twarde, których chcesz używać lub ładować w tym samym czasie, może szybko się zsumować, jeśli chcesz wtedy zrobić kawę lub zupę lub obsługiwać wentylator, otrzymujesz wysokie ciągłe obciążenie, które musi być w stanie wykonać urządzenie magazynujące energię. Dlatego zawsze lepiej kupić coś większego, potem się denerwujesz, bo niektórych rzeczy nie możesz obsługiwać jednocześnie i musisz dokładniej przyjrzeć się, czego używam, jak i kiedy. Z Ecoflow Delta Max 2000 Stacja Powerstation jesteś już bardzo dobrze przygotowany. Oczywiście powinieneś mieć oko na cenę dla swoich celów i korzyści.

Który przenośny magazyn energii?

Zasadniczo można powiedzieć, że im większa pamięć, tym droższa i cięższa pamięć baterii. Wszystko, co nadal waży poniżej 30 kg, powinno nadal być mobilne, przenośne i przenośne. Jeśli chcesz być elastyczny lub często zmieniać lokalizację swojego magazynu energii elektrycznej, poszukaj lżejszego, ale zwróć uwagę na tolerowane całkowite stałe obciążenie magazynu dla Twojego użytkowania, czy jest to dla Ciebie wystarczające.

Przenośne urządzenia magazynujące energię

Przenośny magazyn energii: Ecoflow Delta Max 2000 Wh

Po przeprowadzeniu badań wybrałem Elektrownia Ecoflow Delta Max 2000
Dlaczego? Umierać Ecoflow Delta Max 2000 jest drugim co do wielkości modelem i waży 2 kg Ecoflow Delta Pro z kołami waży ponad 50 kg i jest dużo droższy. ten Ecoflow Delta Max 2000 ma stałe obciążenie 2400 Watt i może się podnieść 4600 Watt przechwycić chwilowo. Dla moich potrzeb jest Ecoflow Delta Max 2000 wystarczająco duży z pewną rezerwą. 4x gniazdka wyjściowe 230V również powinny być minimum.

Kluczowe dane dla

Dane dotyczące stacji Ecoflow Delta Max Powerstation

 • 2016 Wh Bateria litowa
 • geladen do 80% w 1 godzinę
 • aż do W 800 ładowanie panelem słonecznym (11-100 V; 10 A)
 • ładować 12V z auta
 • 4 x 2400 W Gniazda AC (moc szczytowa 4600 W)
 • Jednoczesne ładowanie i rozładowywanie
 • 2x USB-C (100 W)
 • 4x USB-A (2 normalne + 2 szybkie ładowanie)
Magazyn energii o mocy 2000 watów

Podłączenie kabla słonecznego jest warunkiem wstępnym zasilania energią słoneczną. Jednoczesne zużywanie energii elektrycznej i ładowanie akumulatora energią słoneczną jest super i niezbędne dla mobilnego biura. Chcę magazyn energii od przepływ ekologiczny działa tylko na energię słoneczną. Uczciwe testy i wszystko, co jest do tego potrzebne, powinno być eksploatowane w sposób przyjazny dla środowiska dzięki energii słonecznej. ten Ecoflow Delta Max 2000 posiada wbudowany falownik z funkcją MPPT (Maximum Power Point Tracking). Połączenie słoneczne może być włączone 800 Watt karmić w Możliwe są więc 2 panele słoneczne o mocy 400 watów lub mniejszej.

elektrownie z EcoFlow

Składany panel słoneczny: panel słoneczny Ecoflow 400W o wydajności 22,4%

Panel słoneczny Ecoflow Delta Max 2000 400W 47 1

Składany panel słoneczny o mocy 400 watów firmy Ecoflow jest dość drogi, ale jest też jedynym składanym panelem słonecznym o mocy 400 watów, a ponieważ robimy uczciwe testy, od razu poszedłem na maksimum. Elektrownia EcoFlow Delta Max 2000 z 22 kg + panel słoneczny EcoFlow 400W z 15 kg to świetne połączenie, które sprawia, że ​​mobilne biuro jest bardzo elastyczne i przenośne. Po złożeniu składany panel słoneczny o mocy 400 W zajmuje bardzo mało miejsca. Zajmę się za minutę.

Przy słonecznym, błękitnym niebie możesz zobaczyć, ile czasu zajmuje pełne naładowanie Ecoflow Delta Max 400 z panelem słonecznym o mocy 2000W.

Umierać Powerstation miała aktualny poziom naładowania 13% W zależności od zasilania energią słoneczną (moc w watach), Delta Max 2016 oblicza i wyświetla godziny potrzebne do pełnego naładowania.

Waty (z panelem słonecznym)godzin do osiągnięcia 100% pojemności
ładowanie zaczyna się od 50ca. 60 godzin
100ca. 24 godzin
150ca. 15 godzin
200ok. 9 godz.
250ok. 8 godz.
300ok. 7 godz.
350ok. 6 godz.
400ok. 5 godz.
Ładowanie energią słoneczną do 400 watów

W dobrych warunkach zdarzyło się, że do elektrowni trafiło ok. 450 watów. Wydajność pomiędzy elektrownią a panelem słonecznym wydaje się być naprawdę dobra. W zależności od intensywności słońca naprawdę można spodziewać się tutaj od 350 do 400 watów. Kiedy niebo było bardzo zachmurzone i zakryte, miałem jeszcze około 100 watów. W zachodzącym wieczornym słońcu osiągnięto również dobre 100-150 watów.

Oczywiście wartości są bardzo zróżnicowane w zależności od pogody, słońca, chmur i montażu panelu słonecznego. Jestem bardzo zadowolony ze skuteczności w obecnej sytuacji. Jeśli ręcznie lub automatycznie przestawiasz panel słoneczny w kierunku słońca co godzinę, uzyskasz najlepszą możliwą moc słoneczną.

Składane panele słoneczne

Jakie akcesoria do panelu słonecznego Ecoflow Delta Max 2000 + Ecoflow 400W

Na większe odległości, w zależności od miejsca użytkowania, dokupiłem dodatkowy kabel solarny o długości 5 m z połączeniem MC-4 do MC-4 i przekroju 6mm² do przedłużenia. Oba urządzenia można ustawić nieco dalej od siebie. Jeśli chcesz, aby Twój samochód, van lub kamper znajdował się w cieniu, możesz umieścić składany panel słoneczny dalej na słońcu o łącznej długości 8,50 metra lub 10 metrów.

Do mobilnej energii słonecznej
- 1,00 €Do mobilnej energii słonecznej
Kabel solarny Ecoflow MC4 do XT60 5m, cm, 0,25kg, 5008004043,...
Kabel solarny Ecoflow MC4 do XT60 5 m, cm, 0,25 kg, 5008004043,...*
Kabel solarny ECOFLOW MC4 do XT60 5 m, / cm, 0,25 kg, 5008004043, EFMC4-XT60CBL5M
37,99 € - 1,00 € 36,99 € Amazon Prime

Uwaga! Im dłuższy kabel solarny, tym większe straty mogą wystąpić i mniej watów dociera do Ecoflow Delta Max 2000. Jeśli to możliwe, odległość i kabel powinny być jak najkrótsze, aby mieć mniejsze straty i naprawdę osiągnąć 400 watów i większą wydajność z panelem słonecznym Ecoflow 400W. Jeśli kabel solarny zostanie przedłużony, masz już nieco niższą wydajność.

Hałas w tle Ecoflow Delta Max

Elektrownia ma wiele zalet, ale wciąż jedną wadę, o której powinieneś wiedzieć, ale którą możesz regulować lub minimalizować w zależności od użytkowania. Hałas w tle ze zintegrowanych wentylatorów może czasami być bardzo głośny.

Gdy w elektrowni występuje duży prąd i jego wydzielanie ciepła, uruchamia się kilka wentylatorów. Oczywiście tam, gdzie powstaje ciepło, musi być ono schłodzone. Gdy energia słoneczna jest zasilana, wentylatory mogą również uruchomić się i pracować dłużej, jeśli płyną wysokie prądy. Każdy powinien o tym wcześniej wiedzieć i zaplanować, jak będzie korzystać z urządzenia.

 1. Wskazówka: Odpowiedni do cichej pracy pod biurkiem + zasilanie energią słoneczną, hałas może być denerwujący. Dlatego, jeśli zasilasz energią słoneczną, lepiej ustawić Ecoflow Delta Max dalej od miejsca pracy.
 2. Wskazówka: Zawsze miej przy sobie szpulę kablową. Dzięki temu możesz elastycznie konfigurować Ecoflow i możesz zasilać wszystkie pantografy bez irytującego hałasu wentylatora.

W zależności od zastosowania i pogody elektrownię należy po prostu umieścić pod furgonetką, na kamperze lub obok przyczepy stacjonarnej. Jeśli chcesz pracować na zewnątrz w spokoju, ustaw elektrownię w środku. Przy zasilaniu energią słoneczną wentylatory pracują dłużej lub częściej. Jeśli masz tylko krótkie, wysokie pantografy, hałas wentylatora powinien być mniejszym problemem lub po prostu zminimalizowany dzięki powyższym wskazówkom.

Jeżeli temperatura EcoFlow DELTA Max jest wyższa niż 45 °C (niższa niż -20 °C), wszystkie funkcje wejścia i wyjścia są zatrzymywane. Akumulator automatycznie wznowi pracę w normalnej temperaturze pracy. Dlatego elektrownia jest zawsze umieszczana w zacienionym miejscu.

Jeśli zażądasz zbyt dużej mocy, na wyświetlaczu pojawi się przeciążenie, a wyłącznik przeciążeniowy chroni poszczególne gniazda w elektrowni.

Wniosek: Elektrownia Ecoflow Delta Max 2000 + składany panel słoneczny Ecoflow 400 W

Z konfiguracją działającą tutaj dla mobilnego biura, mogę powiedzieć, że do tej pory działa całkiem dobrze! W zależności od miesiąca i słońca, z energią słoneczną można wiele zrobić. Słońce nie zawsze jest na miejscu, ale w sytuacji awaryjnej EcoFlow Delta Max można oczywiście bardzo szybko naładować prądem zmiennym z gniazdka lub w sposób przyjazny dla baterii, aby zachować mobilność w podróży.

Zasoby na ładowanie notebooków, power banków i smartfonów są ogromne. Krótkotrwałe korzystanie z ekspresów do kawy, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych lub czajników nie stanowi problemu. Niemniej jednak powinieneś mieć dobrą okazję do naładowania Ecoflow Delta Max 2000 panelem słonecznym Ecoflow 400W, gdy nie jest używany w mobilnym biurze, dzięki czemu szybko odzyskasz pełną baterię przed słońcem.

Jeśli masz garaż, zadaszenie, posesję, ogród lub domek mobilny do instalacji panelu słonecznego, możesz na stałe naładować energię słoneczną do swojego mobilnego biura i szybko być mobilnym. W zależności od obciążenia pracą i pracy w mobilnym biurze, możesz wytrzymać kilka dni, zanim Ecoflow Delta Max 2000 będzie wymagało ładowania lub ciągłego ładowania za pomocą panelu słonecznego.

Jeśli chcesz, możesz również rzucić okiem na elektrownie Bluetti, może jedna lub druga lepiej nadaje się do twojego celu. Porównałam dla siebie i skończyłam z EcoFlow i jak na razie jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konfiguracji lub produktów, napisz komentarz lub skontaktuj się z nami przez e-mail.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty EcoFlow Delta Max 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Przenośny generator słoneczny EcoFlow DELTA Max, 2016 Wh, z 4...
Opinie 366
Przenośny generator słoneczny EcoFlow DELTA Max, 2016 Wh, z 4...*
 • Duża pojemność rozbudowy: Rozszerzalny generator mocy Wh od 2016 Wh. Dwie dodatkowe baterie można podłączyć, aby stworzyć ...
 • Wiele opcji ładowania: więcej niż tylko generator słoneczny. Ładowanie przez AC, energię słoneczną, pojazd lub za pomocą EcoFlow Smart...
 • Zasila prawie każde urządzenie: moc wyjściowa 2400 W dla maksymalnie 13 urządzeń jednocześnie. Zasilanie urządzeń 3000W poprzez aktywację...
2. Najlepszy sprzedawca
Generator solarny ECOFLOW Delta Max (2000), 2016 Wh z 400 W...*
 • [Elektrownia balkonowa z magazynem] Zbuduj swój system fotowoltaiczny na swoim balkonie. Do instalacji nie jest potrzebny profesjonalny elektryk...
 • Wiele opcji ładowania: więcej niż tylko generator słoneczny. Ładowanie przez AC, energię słoneczną, pojazd lub za pomocą EcoFlow Smart...
 • Zasila prawie każde urządzenie: moc wyjściowa 2400 W dla maksymalnie 13 urządzeń jednocześnie. Zasilanie urządzeń 3000W poprzez aktywację...
3. Najlepszy sprzedawca
EF ECOFLOW DELTA Max (1600) 1612 kWh, przenośny generator słoneczny...*
 • [Duża pojemność z możliwością rozbudowy]: Możliwość rozbudowy generatora baterii o mocy 1612 kWh. Dwie dodatkowe baterie można podłączyć do...
 • [Wiele opcji ładowania]: Więcej niż tylko generator słoneczny. Ładowanie przez AC, energię słoneczną, pojazd lub za pomocą EcoFlow Smart...
 • [Dostarcza prawie każde urządzenie]: Moc wyjściowa 2000 W dla maksymalnie 13 urządzeń jednocześnie. Zasilanie urządzeń 2500W poprzez...
4. Najlepszy sprzedawca
Delta Max (Delta Max1600+220WPanel słoneczny) Elektrownia 1612 Wh...*
 • [Elektrownia balkonowa z magazynem] Zbuduj system fotowoltaiczny na swoim balkonie. Do instalacji nie jest potrzebny profesjonalny elektryk...
 • [Wiele opcji ładowania] Więcej niż tylko generator słoneczny. Ładowanie przez AC, energię słoneczną, pojazd lub za pomocą EcoFlow Smart...
 • [Zasila prawie każde urządzenie o mocy wyjściowej 2000 W dla maksymalnie 13 urządzeń jednocześnie. Zasilanie urządzeń 2500W poprzez aktywację...
5. Najlepszy sprzedawca
Generator solarny EF ECOFLOW DELTA Max 2016Wh z 4 x 160W...*
 • 【Szybkie ładowanie dzięki energii słonecznej】 - Kontroler DELTA Max MPPT gwarantuje pełne ładowanie w ciągu 5-9 godzin ...
 • 【Wodoodporny i trwały】 - Panel słoneczny 160 W jest wodoodporny, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe i może być używany do 30 minut ...
 • 【Moc na prawie wszystko】 - 2400 W mocy do jednoczesnego zasilania do 13 urządzeń. Moc urządzeń 3000W z...
6. Najlepszy sprzedawca
Kabel AC do mikroinwertera EF ECOFLOW Powerstream*
 • Przedłużacz AC Microinverter Powerstream
7. Najlepszy sprzedawca
Elektrownia przenośna EF ECOFLOW DELTA Max (2000) 2016 kWh z...*
 • Elektrownia balkonowa z magazynem: Zbuduj swój system fotowoltaiczny na swoim balkonie. Do instalacji nie jest potrzebny profesjonalny elektryk...
 • Duża pojemność rozbudowy: Rozszerzalny generator mocy Wh od 2016 Wh. Dwie dodatkowe baterie można podłączyć, aby stworzyć ...
 • Szybkie ładowanie: Dzięki najnowszej technologii ogniw sztywny panel słoneczny o mocy 100 W ma wysoką wydajność do 23% i ładuje...
8. Najlepszy sprzedawca
Elektrownia Ecoflow Delta Max 2000 ze sztywnym panelem słonecznym, 2 x 400...*
 • [Możliwość rozbudowy o dużej pojemności]: Generator akumulatorowy o pojemności 2016 Wh z możliwością rozbudowy. Możliwość podłączenia dwóch dodatkowych akumulatorów...
 • [Wiele metod ładowania]: więcej niż jeden generator słoneczny. Ładuj za pomocą prądu przemiennego, energii słonecznej, pojazdu lub inteligentnego generatora EcoFlow Całkowicie...
 • [Zasilanie prawie każdego urządzenia]: Moc wyjściowa 2400 W umożliwia jednoczesne zasilanie do 13 urządzeń. Zasilanie z...
9. Najlepszy sprzedawca
Przenośna elektrownia EcoFlow DELTA 2 z panelem słonecznym 220W,...*
 • [Elektrownia balkonowa z magazynem] Zbuduj system fotowoltaiczny na swoim balkonie. Do instalacji nie jest potrzebny profesjonalny elektryk...
 • [6 x dłuższa żywotność] Chemia baterii LFP umożliwia przenośną elektrownię o żywotności ponad 3.000 cykli ładowania....
 • [Czyste, zielone ładowanie] Dzięki zasilaniu modułu słonecznego o mocy do 500 W generator słoneczny DELTA 2 może być używany podczas biwakowania, podróżowania z ...
10. Najlepszy sprzedawca
Generator solarny Ecoflow Delta Pro 3,6 kWh/3600 W z panelem słonecznym...*
 • [Elektrownia balkonowa z magazynem] Zbuduj swój system fotowoltaiczny na swoim balkonie. Do instalacji nie jest potrzebny profesjonalny elektryk...
 • [Niezrównana moc 3600 W] Generator prądu dla Twoich urządzeń podczas przerwy w dostawie prądu. Zasilanie urządzeń 4500W poprzez...
 • [5 opcji ładowania] Wybierz między stacją ładowania pojazdów elektrycznych, panelami słonecznymi, gniazdkami ściennymi, inteligentnym generatorem zewnętrznym...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 30.11.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie