urządzenia elektryczne

Bosch MUM5 CreationLine_Kitchen_machine_buy-af12da4d

Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 - wszechstronność w kuchni

Dirk Re.

Maszyna kuchenna Bosch ma wiele opcji i jest wyposażona w wiele akcesoriów do elastycznego przygotowania. Relacjonuję, jak radzi sobie w życiu codziennym.

Pętla popcornu

pętla popcornu | Jak zrobić własny popcorn do kina

Niko

Jako koneserzy i miłośnicy popcornu zachwyci Cię pętla popcornu. Kupując pętlę do popcornu możesz wypróbować kilka mieszanek do popcornu. Niepozorna pomoc sprawia, że ​​popcorn w doniczce bardziej przypomina czepek kąpielowy.

Frytownica powietrzna | smażyć na głębokim oleju z odrobiną oleju | doradca

etests

Czym właściwie jest frytownica na gorące powietrze? Czy są jakieś korzyści zdrowotne? Czy możesz kupić przydatne akcesoria do frytkownicy powietrznej? A jakie są inne zalety i wady frytkownic na gorące powietrze?

pakowania próżniowego

Test: Zgrzewarka próżniowa Inkbird - urządzenie do zgrzewania folii do suchej i wilgotnej żywności

etests

Testuję urządzenie próżniowe INKBIRD INK-VS01. To moja pierwsza zgrzewarka do żywności do pakowania próżniowego. Jak znaleźć urządzenie i jak je samemu odkurzyć można znaleźć tutaj w moim teście na zgrzewarkę próżniową Inkbird

Kuchenka indukcyjna | Kuchenka gazowa czy elektryczna?

Niko

Kuchenka indukcyjna, gazowa czy elektryczna, co to powinno być? Oto kilka wskazówek.

Elektryczna kruszarka do lodu Gastroback Buy-3ae04ad2

Test: elektryczna kruszarka do lodu | Gastroback 41127 | Kruszony lód w 15 sekund!

Dirk Re.

Elektryczna kruszarka do lodu firmy Gastroback dostarcza kruszony lód w zaledwie 15 sekund za naciśnięciem jednego przycisku! Tak jest napisane na opakowaniu produktu. Oto mój test i doświadczenie dotyczące kruszarki do lodu firmy Gastroback.

Obudowa, sterowanie

TEST: Odkurzacz Siemens Q5.0 - model VSQ5X1230 - mocny i cichy

Dirk Re.

Odkurzacz firmy Siemens oferuje dużą moc ssania i nadal odkurza wyjątkowo cicho. Ale jakie są jego mocne i słabe strony? Przetestowałem to!

Tefal_Kontaktgrill_Optigrill-37ea45db

Test: Tefal OptiGrill + | Grill kontaktowy

Dirk Re.

Czy grill kontaktowy Tefal to prawdziwa alternatywa dla konwencjonalnego grilla gazowego lub elektrycznego? To pytanie mnie niepokoiło i przetestowałem grill Tefal pod kątem mocnych i słabych stron.

Waga kuchenna: gadżet kuchenny do kuchni

Niko

Szczególnie ci, którzy gotują i pieką w kuchni według przepisu i instrukcji, są zdani na pomocne narzędzia wagi kuchennej. W pewnym momencie będziesz musiał kupić wagę kuchenną. Miało to za sobą spory rozwój, jeśli pamiętasz modele wag kuchennych z dawnych czasów.

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Animal Extra

Test: bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra

Katharina

Dyson V11 stał się jedną z najpopularniejszych marek odkurzaczy. Dyson V11 oferuje wiele innowacyjnych funkcji. Oto moje doświadczenia.

123...5 więcej