pętla popcornu | Jak zrobić własny popcorn do kina

Zdjęcie autora

Niko

Pętla popcornu
Popcorn jak w kinie

Jako koneserzy i miłośnicy popcornu zachwyci Cię pętla popcornu. Kupując pętlę do popcornu możesz wypróbować kilka mieszanek do popcornu. Niepozorna pomoc sprawia, że ​​popcorn w doniczce bardziej przypomina czepek kąpielowy. Wygląd mieszadełka przypomina skrobak tylny. Ale ten wygląd nie powinien ich zniechęcać.

Zestaw kina domowego Popcornloop z wymienną osłoną i 500 g. Motyl...Popcornloop oryginalna maszyna do popcornu do popcornu w domu...Zestaw Popcornloop Special Edition składający się z 1x Popcornloop...Popcorn Mais Butterfly 2 kg popcorn kinowy do maszyny do popcornu...Przyprawy Popcornloop (ZESTAW WANILIOWY I MALINOWY)Zestaw startowy Popcornloop Oryginalna maszyna do popcornu do popcornu...
Zestaw kina domowego Popcornloop z wymienną osłoną i...*Popcornloop Oryginalna maszyna do popcornu do popcornu ... *Zestaw edycji specjalnej Popcornloop składający się z 1x ... *Popcorn Maize Butterfly 2 kg popcornu kinowego na ...*Przyprawy Popcornloop (ZESTAW WANILIOWY I MALINOWY)*Zestaw startowy Popcornloop Oryginalna maszyna do popcornu...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B01HH1A0UE" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Zastosowanie pętelki do popcornu

Wlej trochę oleju do rondla, podgrzej olej, aż zacznie lekko parować, a następnie dodaj garść lub dwie kukurydzy do rondla. Co więcej, teraz posyp kukurydzę cukrem lub solą. Następnie włożyli Pętla popcornu nad garnkiem i zacznij mieszać, po krótkim czasie kukurydza zacznie pękać. Mieszaj, aż przestanie być słyszalny hałas. Zmniejszyć ogień, mieszając, aby zapobiec przypaleniu. Uwaga: nie używaj doniczek powlekanych, odpowiednie są tylko doniczki niepowlekane.

Wbudowany żaroodporny metalowy pręt służy do mieszania popcornu, dołączony tekstylny kaptur zapobiega wyskakiwaniu popcornu podczas jego wyskakiwania. Funkcją tekstylnego kaptura jest pochłanianie powstałej pary wodnej przez kaptur, dzięki czemu popcorn jest nieporównywalnie smaczny i chrupiący. Ciągłe mieszanie mieszadłem zapobiega przypalaniu się cukru w ​​garnku. Ten ciągły ruch równomiernie rozprowadzi cukier, dzięki czemu będzie mógł lepiej się skarmelizować, a następnie przykleić do kukurydzy. W ten sposób prawie wszystkie ziarna kukurydzy otwierają się bez przypalania, co przyczynia się do doskonałego smaku.


⇒ WIĘCEJ O ZAKUPACH


Smaki i przepisy

Oczywiście istnieje również możliwość doprawiania potraw według własnego gustu. Od słodkich przez słone po niskokaloryczne jako zdrowa przekąska z masłem lub olejem, wszystko jest do pomyślenia. Jeśli ty Kup pętelkę do popcornu można znaleźć w książce napisanej specjalnie dla tego produktu Przepisy na popcornloop kilka sugestii, co jeszcze można zrobić z popcornem. Tutaj rzeczy robią się naprawdę niezwykłe, więc każdy ma swój gust. Światowy popcorn przekąskowy zostanie zaprezentowany w zupełnie nowych wariantach przyprawowych.

Pomysły na przepisy zawarte w tej książce są różnorodne, pomysłowe i wyrafinowane. Zawiera ponad 40 zaskakujących pomysłów na przepisy dla prawdziwych miłośników popcornu. Wszystkie przepisy na pętelkę z popcornu opracowane przez Murata Akbuluta, znanego z programu telewizyjnego „Jama Lwa”. Ten genialny pomysł można także kupić w zestawie na bajkowy wieczór w kinie w domu. Zestaw ten zawiera również odpowiedni popcorn. Ponieważ kaptury tekstylne wymagają okresowego prania, dostępne są również w zestawie.

Wideo - pętla popcornu

Popcornloop: instrukcja obsługi

Trochę o historii popcornu

Tylko jeden specjalny rodzaj kukurydzy nadaje się do produkcji popcornu, ten rodzaj kukurydzy nazywa się kukurydzą dmuchaną. Woda zawarta w kukurydzy po podgrzaniu do ok. 200° zmienia swój stan skupienia z ciekłego na gazowy. Tak powstaje para wodna. Ponieważ para wodna zajmuje znacznie większą objętość, woda w ziarnach kukurydzy znajduje się pod ciśnieniem. Ziarno kukurydzy nie wytrzymuje już wtedy nacisku. Ciepło i ciśnienie powodują pękanie i rozszerzanie się łuski kukurydzy. Ekspansja tworzy strukturę pianki pod wpływem zawartej w niej wytrzymałości. Gdy skrobia wyłania się z ziarna, jest bardzo gorąca, ale natychmiast się schładza i krzepnie.

Przy konwencjonalnej kukurydzy, która jest powszechnie uprawiana na naszych polach i używana jest głównie do produkcji pasz lub skrobi, produkcja popcornu jest bardzo trudna. Zwykłe ziarna kukurydzy są zwykle zbyt suche lub zbyt miękkie, więc woda związana w środku może tylko wytworzyć niewielkie ciśnienie, aby rozerwać skorupkę.

Ekspres do popcornu

Uprażona kukurydza jest naprawdę smaczna. Każdy, kto myśli o popcornu, może najpierw pomyśleć o zrelaksowanych wieczorach kinowych i telewizyjnych. Tak zwane „oglądanie paczki” często jest poparte pyszną porcją popcornu. Istnieją zasadniczo dwa różne rodzaje popcornu: słodki i słony. Ze słodkiego popcornu powstały inne kreacje o różnych smakach, takie jak popcorn karmelowy lub czekoladowy. Jest więc coś odpowiedniego na każdy gust.

Z czego robi się popcorn i jak się go przygotowuje? Popcorn składa się z ziaren kukurydzy, które po podaniu w gorącym oleju rozwijają swój pełny blask i wyskakują z białym popcornem, który prawdopodobnie znasz. Sposobów na jego przygotowanie jest wiele i istnieją różne sposoby na serwowanie domowej roboty popcornu w domu. Istnieje odpowiedni preparat i idealny model na każdy gust.

Różne rodzaje ekspresów do popcornu

Przygotowanie popcornu w garnku lub patelni z gorącym olejem i pokrywką często powoduje bałagan w kuchni. Smar pryska, popcorn też nie jest dobry, a po przyjemności trzeba jeszcze szorować. Dodatkowo użyte masło/tłuszcz i cukier nie mogą być równomiernie rozłożone. Oznacza to, że po posiłku masz kilka słodkich przekąsek i inne, które niestety nie smakują jak nic. Przygotowanie w kuchence mikrofalowej umożliwia reklamowany popcorn do mikrofali. Aby to zrobić, wystarczy włożyć papierową torbę do kuchenki mikrofalowej. Pod względem smaku jednak ten wariant nie może konkurować z domowym popcornem.

Ale jest też prostszy sposób. Wielkie, przezroczyste szklane pojemniki z pozornie tonami popcornu są z pewnością znane z kina. Te urządzenia do popcornu są dostępne w mniejszych wersjach do użytku w domowej kuchni. Domowa maszyna do popcornu może przypominać garnek lub mieć imponującą strukturę, która przypomina showmana lub ekspres do popcornu w kinie. Przede wszystkim ekspres do popcornu w fajnym stylu retro przyciąga wzrok każdego wieczoru filmowego. W większości są to kwadratowe, przezroczyste pudełka, dzięki którym można oglądać spektakl przygotowywania popcornu.

Do 60 litrów popcornu

W środku znajduje się garnek, który można napełnić kukurydzą i olejem. W najlepszym przypadku istnieje zintegrowane urządzenie do mieszania, które zapewnia równomierne przygotowanie popcornu i zapobiega przywieraniu kukurydzy do dna. W większych modelach można wyprodukować do 60 litrów popcornu. Niektóre modele są dostarczane przez producenta z dodatkowymi funkcjami, takimi jak miarki do kukurydzy, oleju i cukru lub ładna miska do serwowania. Te modele maszyny do popcornu kosztują około 70 euro. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wieczór był przyjemny.

Inny rodzaj maszyny do popcornu działa bez oleju. Ten rodzaj preparatu jest szczególnie preferowany dla osób dbających o odżywianie. Działanie maszyny na gorące powietrze jest podobne do działania suszarki do włosów. Ziarna kukurydzy można wypełnić. Zamiast dyszy znajduje się miska, do której wpada gotowy popcorn. Sam popcorn nadal musi być posłodzony lub solony. Dlatego frytownica powietrzna jest bardziej odpowiednia do naturalnego popcornu. W tym możesz również przygotować inne wspaniałe dania bez tłuszczu. Cena frytkownicy na gorące powietrze wynosi od 60 do 150 euro, w zależności od wersji i modelu.

Wniosek dotyczący producentów popcornu

Klasyczny Ekspres do popcornu w wersji mniejszej niż znanej z kina, świetnie przyciągnie wzrok do kuchni lub na kameralny wieczór przed telewizorem z gośćmi. Okna panoramiczne oferują idealny widok do środka i można obserwować, jak przygotowywany jest popcorn. Ponieważ czyszczenie tej maszyny do popcornu wiąże się z niewielkim wysiłkiem, przygotowanie w tej maszynie jest szczególnie opłacalne w przypadku większych imprez, na których produkuje się całą masę popcornu. Jeśli nie boisz się wysiłku, możesz oczywiście zabłysnąć świeżo przygotowaną i pyszną porcją popcornu każdego wieczoru filmowego.

Oprócz popcornu we frytownicy można przygotować wiele innych potraw. Ten rodzaj produkcji popcornu jest szczególnie idealny dla tych, którzy szukają mniejszego spożycia tłuszczu. Frytownica na gorące powietrze działa prawie bez tłuszczu i nadmuchuje ziarna kukurydzy dzięki wysokim temperaturom podobnym do suszarki. W tym urządzeniu kuchennym można również przygotować frytki, ziemniaki i warzywa. Zysk dla wszystkich dbających o odżywianie i chcących korzystać z urządzenia w sposób uniwersalny. Jest to przewaga nad ekspresem do popcornu z olejem lub masłem.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do popcornu?

Różne projekty i projekty zewnętrzne zależą od gustu danego użytkownika. Istnieją bardzo odjazdowe projekty, które przywodzą na myśl stragany na jarmarku, a także proste modele, które idealnie wpasowują się we wnętrze. Optykę można zatem wybrać według własnego uznania. Krótka faza rozgrzewania maszyny do popcornu jest szczególnie korzystna podczas krótkotrwałych wieczorów filmowych. Zajmuje to maksymalnie kilka minut i może się rozpocząć, gdy goście są już w drodze. Dzięki temu ekspres do popcornu jest gotowy do użycia, gdy zaczyna się wieczór filmowy.

Ważna jest również wystarczająca moc. Moc w watach wpływa na to, ile czasu zajmuje przygotowanie popcornu do podania. Zalecane jest tutaj od 300 do 1200 watów. Wysoka wydajność popcornu jest szczególnie dobra, jeśli spodziewasz się kilku gości. Pozwala to na przygotowanie dużej ilości popcornu za jednym razem. Pojemność zależy od tego, czy przygotowujesz popcorn dla siebie, czy dla dużej liczby gości.

Zintegrowany garnek ze stali nierdzewnej zapewnia idealną dystrybucję ciepła. W najlepszym przypadku automat do popcornu jest wyposażony w mieszadło, które równomiernie rozprowadza popcorn w środku. Funkcja mieszania zapobiega również gromadzeniu się drobnych ziaren kukurydzy na gorącej płycie grzewczej i ich przypalaniu. Niewielkie dodatki, takie jak miarka lub pasująca miska do serwowania, nie tylko uszczęśliwią użytkownika, ale także ułatwią napełnienie automatu do popcornu.

Mała wycieczka na popcorn

Popcorn ma długą tradycję w branży przekąsek. Pochodząc z Ameryki przyjmuje się, że tubylcy kontynentu spożywali już popcorn. Podczas wykopalisk znaleziono dmuchane ziarna kukurydzy, które miały ponad 4000 lat. Nic więc dziwnego, że popcorn nadal jest jedną z najpopularniejszych przekąsek na świecie.

Do przygotowania typowego popcornu konieczne jest użycie niektórych ziaren kukurydzy. Ta dmuchana kukurydza ma pewną teksturę pod względem łuski i wewnętrznego działania. Tylko ta kukurydza pęcznieje w pyszną, białą przekąskę w wysokich temperaturach. Tradycyjna kukurydza pastewna, którą można zobaczyć na poboczach dróg i na polach, nie nadaje się do popcornu.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do maszyn do popcornu w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną maszynę do popcornu dostosowaną do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 8,55 €oferta
- 6,03 €oferta
Maszyna do popcornu na gorące powietrze Princess - popcorn bez oleju i tłuszczu,...
Maszyna do popcornu na gorące powietrze Princess - popcorn bez oleju i tłuszczu,...*
Łatwe do czyszczenia dzięki częściom nadającym się do mycia w zmywarce
34,99 € - 6,03 € 28,96 € Amazon Prime
- 2,62 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 22.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar