Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów | Testowany przez Fairywill FW-507

Zdjęcie autora

Jule

Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów | Fairywill FW-507
Szczoteczka soniczna Fairywill

Fairywill FW-507 w kolorze różowym

Szukasz nowej sonicznej szczoteczki elektrycznej, która nie kosztuje więcej niż 100 euro? Oto możliwe rozwiązanie twojego problemu. Długo szukałem sonicznej szczoteczki elektrycznej i trafiłem na różową szczoteczkę Fairywill FW-507 na Amazonie.

Elektryczna szczoteczka do zębów, Elektryczna szczoteczka soniczna z 8...*
 • [Mocny silnik lewitacji magnetycznej 40000 Sonic Cleaning] Elektryczna szczoteczka do zębów Sonic to nowoczesna, światowej klasy szczoteczka ultradźwiękowa, ...
 • 𝟴 𝘿𝙪𝙋𝙤𝙣𝙩 𝘽𝙧𝙪𝙨𝙝 𝙃𝙚𝙖𝙙𝙨 & 𝙏𝙧𝙖𝙫𝙚𝙡 𝘾𝙖𝙨𝙚 W zestawie - elektryczne...
 • Elektryczne szczoteczki do zębów dla...


Jak działa szczoteczka soniczna Fairywill FW-507 na moje zęby i dziąsła? Czy dokładnie i dokładnie myje zęby? Jak działa 5 trybów czyszczenia i 2-minutowy minutnik? Ciekawe, czy bateria naprawdę wytrzymuje 4 dni przy ładowaniu 30 godziny i czy szczoteczka soniczna jest naprawdę wodoodporna. Cały zestaw za około 25 €.

Szczoteczka soniczna 1.0

Fairywill FW-507 | Zawartość Paczki

- Elektryczna soniczna szczoteczka do zębów Fairywill FW-507
- 4 główki szczoteczki (3 + 1)
- kabel do ładowania USB-C (niestety bez wtyczki zasilającej)
- Podręcznik

Pierwsze wrażenie | Elektryczna szczoteczka soniczna Fairywill FW-507

Kiedy rozpakowałem elektryczną szczoteczkę soniczną Fairywill FW-507, byłem bardzo zaskoczony, jak dobra i lekka jest w dłoni. Mikrowłoski są bardzo miękkie i pulsują 40.000 XNUMX razy na minutę. Stwierdziłem, że szczoteczka soniczna ma złącze USB-C bardzo pozytywnie. Uważam, że przetwarzanie jest normalne lub powszechne, podobnie jak w przypadku innych elektrycznych szczoteczek do zębów.

Dane techniczne | Fairywill FW-507

Akku: 4 godziny ładowania (bateria litowa)
Żywotność baterii: do 30 dni przy stosowaniu dwa razy dziennie
Programy czyszczenia: 5 z 2 minutowym minutnikiem
Wasserdicht: IPX7
Opłata: Kabel USB-C
Dźwięk: pulsuje do 40.000 XNUMX razy na minutę
Aby szczotkować: wykonany z nylonu Dupont

Główka szczoteczki Elektryczna szczoteczka do zębów Sonic | Fairywill FW-507
główka szczoteczki

Elektryczna szczoteczka do zębów firmy Wróżka to elektryczna soniczna szczoteczka do zębów. Ta soniczna szczoteczka do zębów pulsuje do 40.000 razy w ciągu minuty i nie ma ruchu obrotowego, jak na przykład Oral-B.

Główka szczoteczki jest zbudowana jak fala, z jej włosia Nylon Dupont zrobiony fabrycznie. Zaokrąglone włosie służy do delikatnego i dokładnego czyszczenia zębów i dziąseł.

Zalecana literatura: Przewodnik po opiece stomatologicznej

Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów Fairywill FW-507 posiada 5 trybów:

"Biały" = oznacza wybielanie zębów, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia
"Czysty" = oznacza codzienne czyszczenie
"Wrażliwy" = oznacza wrażliwe zęby.
"Polskie" = oznacza polerowanie międzyzębowe.
"Masaż" = oznacza masaż dziąseł

Musisz iść do Przycisk zasilania Naciśnij krótko, aby uzyskać dostęp do różnych trybów. Szczoteczka soniczna Fairywill FW-507 ma 2-minutowy minutnik który regularnie robi krótkie przerwy co 30 sekund i pomaga poprawić nasze nawyki związane ze sprzątaniem.

Szczoteczka soniczna firmy Wróżka FW-507 obiecuje długą żywotność baterii. Po 4 godzinach ładowania, z dołączonym Kabel do ładowania USB-C powinna bateria Trzymaj przez 30 dni. Kabel do ładowania USB jest kompatybilny z różnymi zasilaczami.

Plusy / minusy | Elektryczna szczoteczka soniczna Fairywill FW-507

korzyści

Wady

 • Łatwa obsługa
 • 5 różnych trybów
 • długi czas pracy na baterii
 • Kabel do ładowania USB-C
 •  40.000 impulsów na minutę
 • Szczotki do zębów wykonane z nylonu Dupont
 • brak wtyczki do gniazdka
 • na początku trochę łaskocze zęby, przyzwyczaja się

Korzystanie z Fairywill FW-507

Położyłem pasującą główkę do szczoteczki sonicznej Fairywill i otworzyłem pastę do zębów. Potem wybrałem tryb White Clean i muszę powiedzieć, że na początku trochę łaskotało. Następnie przeszedłem przez wszystkie tryby, krótko naciskając przycisk zasilania.

,de 2-minutowy minutnik bardzo krótkie przerwy co 30 sekund są bardzo pomocne. W końcu poczułem się, jakby dentysta wyczyścił mi zęby. Funkcje elektrycznej szczoteczki sonicznej Fairywill FW-507 są bardzo łatwe w użyciu. Na koniec wyczyść szczoteczkę soniczną normalnie pod bieżącą wodą.

Wideo

Napomknąć: mocując główkę szczoteczki, najpierw zamocuj ją prosto, a następnie lekko obróć w prawo. Zrób to samo, kiedy wysiadasz.

Sonic szczoteczka

Wniosek: elektryczna szczoteczka do zębów Fairywill FW-507 Sonic

Jestem naprawdę więcej niż zaskoczony elektryczną szczoteczką soniczną Fairywill FW-507, nie zawsze trzeba wydawać dużo pieniędzy na szczoteczkę soniczną. Próbowałam już wcześniej różnych szczoteczek sonicznych. Żaden z nich nie był tak dobry dla moich zębów i dziąseł.

Moje zęby są naprawdę czystsze i jaśniejsze. Na początku byłem nieco sceptyczny co do żywotności baterii. Bateria wystarcza na prawie miesiąc, w zależności od sposobu użytkowania i trybów. Pod prysznicem udowodniła wodoodporność, wszystko było super. Za cenę około 24 € kupiłbym w każdej chwili ponownie elektryczną szczoteczkę soniczną Fairywill FW-507.

więcej Szczoteczki soniczne Fairywill

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Jule

Jako zapalona miłośniczka stylu vintage lubię nazywać siebie królową dekoracji. Jako kobieta szczególnie interesuję się produktami kosmetycznymi i modowymi – trudno się temu dziwić, prawda? ;) Na tej platformie chcę dzielić się z Wami moją radością z różnych produktów i jednocześnie zbierać własne doświadczenia z zakresu blogowania.

Schreibe einen Kommentar