O nas

Jesteś ciekawy i chcesz dowiedzieć się czegoś o tworzeniu strony/bloga i ludziach za nią stojących? - Chodźmy! 🙂.

Patrick Witte | Tester, konsultant, operator i administrator

Uczciwe testy - O nas

Witam wszystkich, tu Patrick z Eberswalde, urodzony w '82 roku, dumny tata i pomysłodawca bloga „Uczciwe Testy”. Jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś, jestem fanem swobodnego „DU” w moich postach - więc porozmawiajmy jak dobrzy kumple. 😉

W szalonej młodości miałem bzika na punkcie systemów komputerowych, gier, multimediów i rozwijającego się Internetu. Entuzjazm do technologii był oczywisty. Pamiętacie jeszcze 286? Właściwie to nadal mam jednego w piwnicy! A potem 486, Gameboy, SNES... Mój pierwszy kontakt z komputerem PC miał miejsce w 1995 roku - Windows 95 i DOS, stare dobre czasy. Jasne, granie było na porządku dziennym, ale uwielbiałem też rozkładać komputer na części – a potem oczywiście ktoś musiał naprawić bałagan. 😉

Z biegiem czasu stałem się hobbystą komputerów osobistych dla siebie i innych. Jeśli chodzi o technologie multimedialne, ludzie często mówili: „Patrick, znasz się na rzeczy!” Ale cóż, nikt nie wie wszystkiego, więc dla mnie było to: badaj i ucz się. Jestem samoukiem na wskroś, wszystkiego się nauczyłem - YouTube, DVD, czasopisma, wpisy na blogach i oczywiście dużo prób i błędów.

Potem przyszła miłość do fotografii i Photoshopa, nawet mając własne małe studio fotograficzne. Znów była to nauka poprzez działanie. Fotografowanie, planowanie, edycja zdjęć - wszystko to doprowadziło do powstania mojego własnego bloga/strony internetowej. Wciąż pamiętam początki Joomli… czy ona jeszcze istnieje? – Poczekaj chwilę, zaraz to sprawdzę. 😄 OK, wow, nadal tam jest i ewoluowało! W pewnym momencie przerzuciłem się na WordPress, łatwiej, wygodniej i hej, prawie połowa wszystkich stron internetowych działa na nim. Wszystko zaczęło się od założenia „die.verbreiter” – wspólnej nauki i pomagania.

Czasy się zmieniają, wyszukane sesje zdjęciowe stały się mniej powszechne, nie dlatego, że przestały być zabawne, ale ze względu na wysiłek, jaki się z nimi wiązało. Ale zawsze chciałam mieć własnego bloga. Tak powstały „Uczciwe Testy”. Tutaj nauczyłem się wszystkiego o WordPressie, SEO, marketingu online, linkach zwrotnych, pisaniu artykułów na blogach, marketingu afiliacyjnym, HTML/CSS i PHP. Ciągła nauka!

„Honest Tests” to moje dziecko, które łączy w sobie wszystkie moje zainteresowania i umiejętności. Zdjęcia, grafika, technologia, serwery, narzędzia, problemy i rozwiązania – to nigdy się nie nudzi! Służę testami, poradnikami, wskazówkami, poradami zakupowymi, pomysłami i rekomendacjami, tak jak poprzednio, tylko na większą skalę. Tematyka jest tak różnorodna jak ja, więc nie ma ograniczeń co do „uczciwych testów”. Niezależnie od tego, czy jest to projekt DIY z synem, prezentacja fajnego produktu, czy napisanie szczegółowego raportu z testu – wszystko jest wliczone w cenę. 🙂

Krótko o mnie: Jestem rowerzystą, piłkarzem, pasjonatem sportu, pilotem RC, fanem seriali, kinomaniakiem, graczem, ogrodnikiem, miłośnikiem majsterkowania, pozytywnie myślącym, humorystycznym, kochającym tatą, pixelartowcem, miłośnikiem majsterkowania, testerem, copywriterem, administratorem i wiele więcej. 🙂


Zespół - Uczciwe testy

Przegląd współpracujących autorów, testerów i doradców.

Maren Frentrup | doradca

Maren Frentrup

Jestem niezależnym pisarzem i urodziłem się w 1983 roku. Uwielbiam czytać, czytać książki i pisać na papierze. Lubi zakurzone biblioteki i ciszę. W szkole miałem już własną bibliotekę – która z perspektywy czasu w mojej wyobraźni okazała się znacznie większa niż była w rzeczywistości.

Opublikowałem dwie książki. Pisz jako pasjonat ghostwriter, przekonany doradca, entuzjastyczny e-booker, a przede wszystkim jako freelancer. Przez jakiś czas Biblioteka Miejska w Osnabrück była moją drugą sypialnią, aż pewnego dnia zarobiłem pieniądze i mogłem kupować książki dla siebie. Nigdy niczego sobie nie zabroniłam zawodowo, nie pozwolono mi nawet zdobyć dużego doświadczenia. Dzięki temu mogłem wiele przeżyć, a to bogactwo wiedzy – które wspaniale rośnie każdego dnia – stało się kamieniem węgielnym mojego kroku na drodze do samozatrudnienia jako pisarz. 

Julian P | próbnik

Julian

Jestem Julian i pochodzę z Kilonii. Ukończyłam liceum w 2020 roku. W wolnym czasie lubię uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wytrzymałościowe. Bieganie, jazda na rowerze czy pływanie – jakiś sport zawsze wabi mnie na świeże powietrze.

Moim ulubionym dystansem jest półmaraton, w którym startowałem również na arenie międzynarodowej w Danii i Norwegii. Bardzo popularne jest u mnie również połączenie sportów wytrzymałościowych, takich jak triathlon. Trenuję również do triathlonu długodystansowego. Piszę swoje doświadczenia i raporty z testów na temat produktów sportowych i fitness dla "Uczciwych testów".

Juliane S | Tester i wróżka chrzestna

IMG 20220210 WA0009

Jestem Jule, mała królowa dekoracji i bardzo lubię styl vintage. Jako kobieta lubię zajmować się produktami kosmetycznymi i modowymi, kto by pomyślał. 😉 Lubię wiele produktów, którymi chciałbym się z Wami podzielić, aby samemu zdobyć więcej doświadczenia w blogowaniu.

Poza tym drobniejsze rzeczy robię w tle, jeśli chodzi o wchodzenie, aktualizowanie i testowanie w „Uczciwych testach”. Zawodowo pracuję z ludźmi i tu przydaje się moje wielkie serce. W wolnym czasie z dala od internetu lubię uprawiać sporty na siłowni lub w plenerze. Mój psi człowiek „Łukasz” towarzyszy mi od 5 lat.

Sarah W | próbnik

Awatar Sary

Hej! Mam na imię Sara. Bardzo lubię testować nowe rzeczy, zwłaszcza kosmetyki, ale także inne rzeczy, które ułatwiają i upiększają codzienne życie.

Chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami i napiszę o produktach, których używam i które sam przetestowałem, kiedy tylko czas na to pozwoli. Moja Bolonka "Dexter" jest zawsze przy mnie. Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie 😉

Tony W | próbnik

Hej, mam okazję spróbować swoich sił w pisaniu i korzystaniu z Wordpressa. Moje zainteresowania mają charakter techniczny, gdyż jestem inżynierem mechatronikiem. W wolnym czasie zajmuję się rękodziełem w domu i ogrodzie.

inni autorzy i testerzy

Dirk R

Katharina

Niko