Porady dotyczące zakupu: wiertarka próżniowa | Odkurzacz do wiercenia

Zdjęcie autora

Patrick

Przyssawka, która wierci, czy wiertarka, która jest do bani? Nie, z poniższego przewodnika dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o praktycznej wiertarce próżniowej, która podczas wiercenia po prostu chwyta lub zasysa drobny pył. Idealny do umeblowanych mieszkań.

Starmix 11370 Bohrfixx Opatentowana dysza do pyłu wiertniczego do bezpyłowego wiercenia na wszystkich powierzchniach

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyssawki?

Przed zakupem wiertarki próżniowej warto pomyśleć o jej zastosowaniu. Jeśli potrzebujesz go często i dużo, w żadnym wypadku nie powinieneś oszczędzać na jakości, a co za tym idzie na cenie. Dobre nie oznacza automatycznie taniego. Lepiej wybrać produkt wyższej jakości.

To najważniejsze kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie

 • Aktualne ceny

W handlu online możesz porównać ceny swojej przyszłej przyssawki i przeczytać recenzje.

 • Sonderangebote

W sklepie z narzędziami trwają letnie i zimowe wyprzedaże. Oznacza to, że zawsze masz możliwość zakupu znacznie obniżonych marek adapterów przyssawek na korzystnych warunkach.

 • Cechy produktu

Oczywiście cechy produktów są również bardzo ważne i kluczowe dla bestsellerów 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwa decyzja dotycząca testu. Odkurzacz z wiertarką do metalu jest solidniejszy niż model z tworzywa sztucznego.

 • stosunek ceny do wydajności

Zawsze używaj opisu produktu jako wskazówki. Jakie funkcje oferuje Twój odkurzacz i za jaką cenę.

Do czego właściwie potrzebujesz wiertarki próżniowej?

Jeśli remontujesz swój dom i musisz wywiercić wiele otworów, drobny pył z otworów prawdopodobnie nie odgrywa tak dużej roli. Jeśli właśnie otworzyłeś firmę i wykonujesz dużo wierceń na nieruchomościach i placach budowy, gdzie zapylenie musi być jak najmniejsze, zaleca się zakup wiertarki próżniowej bardzo wysokiej jakości. To praktyczny adapter, który łączy się z wężem odkurzacza. Po prostu zasysa kurz.

Tanie odkurzacze wiertnicze dzięki adapterowi

Te małe i inteligentne odpylacze są dopasowane do węża ssącego odkurzacza i umieszczane bezpośrednio na wywierconym otworze. Wychwytują pył wiertniczy i po prostu go odkurzają. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy są bardzo uczuleni na drobny kurz. Utrzymujesz również tapety, dywany i meble w czystości i bez kurzu. Jeśli musisz wiercić w metalu, przyssawka chroni przed odpryskami. Jednak podczas wykonywania takiej pracy należy zawsze nosić odzież ochronną i okulary ochronne.

Jak właściwie działa przyssawka?

Odkurzacz wytwarza podciśnienie. Dzięki temu przyssawka przylega bezpośrednio do ściany lub sufitu. Jeśli podczas pracy nad głową potrzebujesz obu rąk, na przykład do obsługi wiertarki, jest to oczywiście ogromna zaleta. Nakładasz adapter przyssawki na środek zaznaczonego otworu. Adapter posiada wolny kanał wiertarski, w który wkładamy wiertło i jak zwykle wykonujemy wywiercony otwór. Bohrs-Bohrstaubsaugersauger natychmiast zasysa tynk, kurz i małe części, które w przeciwnym razie wypadłyby z otworu w podłodze podczas wiercenia. Praktyczna rzecz.

Gdzie można kupić wiertarkę próżniową?

Z jednej strony można kupić tanie lub drogie przyssawki w specjalistycznych sklepach. Zaletą jest to, że otrzymujesz szczegółowe porady dotyczące zakupu. Możesz przyjrzeć się poszczególnym adapterom do odsysania wierteł na miejscu i zdecydować, który model ostatecznie wybierzesz.

Z drugiej strony istnieje handel online. Możesz oczywiście zamówić również online. Porady dotyczące zakupu i osobista rozmowa ze specjalistą handlowym są niestety w ogóle niedostępne. Musisz polegać na recenzjach i ocenach klientów. Jednak masz tę zaletę, że możesz wygodnie robić zakupy w domu bez wychodzenia z domu.

Oferujemy Państwu trzy modele przyssawek z trzech segmentów cenowych amazon.de przed:

Odpylacz Wolfcraft 1 do wierteł, średnica 4-8 mm, 2900000

Jest to plastikowy adapter o średnicy 4-8 mm do wierteł firmy Wolfcraft. Cena to przystępna cena 3,15 euro. Jeśli masz Amazon Prime, dostawa jest bezpłatna.

- 1,40 €
łapacz pyłu wolfcraft do wiertarek I 2900000 I Do bezpyłowych...*
 • Pochłaniacz pyłu do wiertarek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia długą żywotność
 • Tuleja wiertarska odpowiednia do wierteł Ø 4-8 mm
 • Do bezpyłowego wiercenia bez odkurzacza

Odciąg pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wiertniczymi o maks. Średnicy wiercenia 68 mm)

- 8,33 €
Odsysacz pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi...*
 • Praktyczne, wszechstronne odsysanie pyłu do dużych średnic wiercenia
 • Dla czystej, uporządkowanej pracy i mniej prac związanych z czyszczeniem później
 • Przyjazny dla użytkownika: wystarczy podłączyć do odpylacza

Marke: Bosch Professional
Rodzaj napędu: Przewodowa
Wymiary: 100 x 100 cm x 100
Waga: 325 gramów

Jest to bardzo praktyczne i wszechstronna wiertarka próżniowa. Nadaje się do dużych średnic wiercenia. Z tym odkurzaczem wiertniczym masz zawsze czysty plac budowy i całkowicie odpylone wyposażenie domu. Ze względu na swoją szczególną przyjazność dla użytkownika jest idealny do Do użytku wewnątrz i na zewnątrz odpowiednie.

Po prostu podłącz go do odkurzacza. Dostawa obejmuje GDE 68. Za 42,12 euro jesteśmy już w średnim segmencie cenowym. Jeśli masz Amazon Prime, dostawa do domu jest bezpłatna.

Demonstracja osłony przeciwpyłowej Bosch GDE 68 Professional

System odsysania pyłu akumulatorowego Bosch Professional 18 V GDE 18V-16

(kompatybilny ze wszystkimi wersjami GBH 18v-26 SDS plus, w pudełku)

Odsysacz akumulatorowy Bosch Professional System GDE 18V-16...*
 • Akumulatorowy odsysacz pyłu GDE 18V-16 Professional – bezpyłowe wiercenie przy użyciu GBH 18V-26, GBH 18V-26 F, GBH 18V-24 C, GBH 18V-28 i 28 CF
 • Odkurzacz bezprzewodowy zasilany silnikiem
 • Filtr HEPA usuwa 99% wszystkich cząstek większych niż 97 mikrometra

Ten model przekonuje mocnymi 187 5 gwiazdek i jego dodatkowe funkcje. To nie jest adapter, ale pełnoprawna wiertarka próżniowa z napędem akumulatorowym.

Marke: Bosch Professional
napięcie: 18 volt
Wymiary: 39,7 x 25,8 cm x 10,4
Waga: kilo 1,7

To urządzenie umożliwia Bezpyłowe wiercenie z GBH 18V-26 i GBH 18V-26F. To jest zmotoryzowany Bezprzewodowe odkurzacze Zintegrowane filtry HEPA usuwają 99,97 procent wszystkich drobnych cząstek kurzu, które są większe niż 0,3 mikrometra. Do czystego wiercenia. Szczególnie nadaje się dla alergików. Cena jest dumna, ale uzasadniona. Za 115,37 euro jesteś tam.

Bosch GDE 18V-16 ssanie do GBH 18V-26

Często zadawane pytania dotyczące przyssawek

Czy mogę ufać wiertarce próżniowej podczas wiercenia?

Tak, zdecydowanie. Możesz łatwo dostosować wiertarkę do odkurzacza i włączyć odkurzacz podczas wiercenia. Adapter wiertarki zasysającej cały pył i pozostawiając schludny „plac budowy”.

Czy potrzebuję bardzo drogiej wiertarki próżniowej, jeśli chcę od czasu do czasu wywiercić kołek?

Nie, jeśli chcesz wykonywać tylko sporadyczne prace, wystarczy tańszy model, tak jak w pierwszej kolejności prezentujemy w naszym poradniku zakupowym. Ten adapter wyłapuje kurz i zbiera go w swoim pojemniku. Opróżnij go od czasu do czasu.

Czy potrzebuję wiertarki próżniowej, jeśli chcę wiercić w metalowych płytach?

Tak, zdecydowanie zalecamy używanie wiertarki próżniowej podczas pracy z metalem. Świecące wióry z pewnością latają wokół i mogą spowodować obrażenia. Zawsze jednak pracuj w odzieży ochronnej i okularach.

Nasz wniosek: Przyssawka | Odkurzacz do wiercenia

Do czystego i uporządkowanego otworu niezbędny jest adapter wiertarki ssącej. Chroni również przed żarzącymi się wiórami podczas pracy z metalem. Jeśli chcesz wywiercić otwory w suficie, wiertarka próżniowa zapobiega przedostawaniu się tynku, kurzu i zaprawy do oczu i ust. Podsumowując, wiertarka próżniowa jest bardzo praktycznym wynalazkiem, który oferuje wartość dodaną dla każdego przyjaciela rzemieślnika.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do odkurzaczy wiertniczych w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do odkurzacza wiertniczego dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 6,35 €oferta
Łapacz pyłu z wiertarki Kärcher (akcesoria do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher...
Łapacz pyłu z wiertarki Kärcher (akcesoria do odkurzacza wielofunkcyjnego Kärcher...*
Do wiercenia bez pyłu i pozostałości; Wiercenie pyłu niezawodnie utrzymuje się na wszystkich popularnych powierzchniach ścian i sufitu
29,99 € - 6,35 € 23,64 €
- 8,33 €oferta
Odsysacz pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi...
Odsysacz pyłu Bosch Professional GDE 68 (kompatybilny ze wszystkimi...*
Praktyczny, wszechstronny odsysacz pyłu do dużych średnic wierceń; Dla czystej i uporządkowanej pracy oraz...
36,99 € - 8,33 € 28,66 €
- 1,40 €oferta
łapacz pyłu wolfcraft do wiertarek I 2900000 I Do bezpyłowych...
łapacz pyłu wolfcraft do wiertarek I 2900000 I Do bezpyłowych...*
Odsysacz pyłu do wierteł z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewniający długą żywotność; Tuleja wiertarska odpowiednia do wierteł Ø 4-8...
5,29 € - 1,40 € 3,89 € Amazon Prime
- 4,47 €oferta
Nilfisk 107402478 Adapter do odkurzacza na mokro/na sucho,...
Nilfisk 107402478 adapter do odkurzacza do wiercenia na mokro/na sucho,...*
Przystawka do odsysania pyłu wiertniczego bezpośrednio przy otworze; Plastikowy materiał mocuje się samoczynnie do ściany - w celu bezpiecznego...
17,37 € - 4,47 € 12,90 € Amazon Prime
Nowość!
IPUDIS Obrotowy zasilacz V-62038 RS-540...
IPUDIS Zasilacz obrotowy V-62038 RS-540...*
Zakres napięcia: DC 5 V-12 V; Prędkość: 11800 obr./min-28400 obr./min; Prąd jałowy: 1A-1,5A
27,41 €
Nowość!
Rozrusznik elektroniczny IPUDIS V-62038 RS-540...
Rozrusznik elektroniczny IPUDIS V-62038 RS-540...*
Zakres napięcia: DC 5 V-12 V; Prędkość: 11800 obr./min-28400 obr./min; Prąd jałowy: 1A-1,5A
27,41 €
Nowość!
BYCIFRLG V-62038 RS-540...
BYCIFRLG V-62038 RS-540...*
Zakres napięcia: DC 5 V-12 V; Prędkość: 11800 obr./min-28400 obr./min; Prąd jałowy: 1A-1,5A
27,63 €
Nowość!
ASLVNEKGOR V-62038 RS-540...
ASLVNEKGOR V-62038 RS-540...*
Zakres napięcia: DC 5 V-12 V; Prędkość: 11800 obr./min-28400 obr./min; Prąd jałowy: 1A-1,5A
27,63 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar