Abox Laminator OL381: Kompleksowa recenzja zestawu do laminowania 5 w 1

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Abox_Laminator_Test_buy

5 w 1 Laminator Abox OL381ma różne wbudowane funkcje. Urządzenie pełni również rolę gilotyny, linijki, zaokrąglarki narożników i ma już 16 folii do laminowania w zestawie przy zakupie. Już po 3 do 5 minutach wstępnego podgrzewania laminowanie powinno być możliwe jednorazowo przez 30 minut. Ze względu na elastyczne możliwości zastosowania i szybkie laminowanie urządzenie do laminowania powinno idealnie nadawać się do użytku szkolnego i biurowego.

Porównanie laminatora

Laminator Crenova A3, 30 torebek do laminowania,...Laminator Leitz A3, Do torebek do laminowania od 80 do 125...Laminator Leitz A4, Do torebek do laminowania od 80 do 125...Laminator Leitz A3 Touch 2, w pełni automatyczny, szybki...OLYMPIA - Laminator A 3048 - urządzenie do folii - na gorąco i...Laminator Fellowes Calibre A3 do folii 80-125 mikronów, tylko...Laminator brzoskwiniowy A4 - w tym 20 folii do laminowania gratis -...Laminator A4 A5 A6 Maszyny do laminowania 220MM/min Laminator...OLYMPIA - Laminator 396 Plus A3 Zestaw Folii Urządzenie Hot...
Laminator Crenova A3, 30 torebek do laminowania,...*Laminator Leitz A3, Od 80 do 125 mic...*Laminator Leitz A4, Od 80 do 125 mic...*Laminator Leitz A3 Touch 2, w pełni automatyczny...*OLYMPIA - A 3048 laminator - urządzenie do folii -...*Laminator Fellowes Calibre A3 do 80-125...*Laminator brzoskwiniowy A4 - w tym 20 gratis...*Laminator A4 A5 A6 Laminatory...*OLYMPIA - Zestaw laminatorów 396 Plus A3...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07DM21P51" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | Obsługa

Abox_Laminator_Test_kaufen_AMAzon_Test-ccb4894c

Pierwsze wrażenie jest takie bardzo przydatny. Interfejs wydaje się przejrzysty i ograniczony do niezbędnego minimum. Przy wymiarach ok. 43 x 15 x 8 cm jest to wygodny rozmiar, aby móc go schować w szafie. To, co od razu rzuca się w oczy na początku, to to, że laminator jest bardzo wszechstronny jest.

Na przykład zintegrowana jest gilotyna do papieru i linijka, za pomocą których folie lub papier można przyciąć bezpośrednio na wymiar. Kiedyś wykonywałem ten proces później za pomocą nożyczek. OL381 dlatego też coś dla mnie działa.

Ale najpierw interesuje mnie to, co urządzenie robi lepiej niż za 54,99 euro inne, tańsze modele.

Zgodnie z instrukcją obsługi urządzenie posiada 2-rolkowy system, co jest niesamowite Prędkość laminowania 250 mm na minutę i jakościowe dobry wynik laminowanias gwarantowane.

Aby uruchomić, urządzenie jest najpierw włączane. Uwaga: Bardzo szybko się nagrzewa, obudowa może się również bardzo nagrzewać. Możesz teraz wybrać, który tryb ma być używany. Decyzja może zostać podjęta między Tryb zimny i ciepły. W moim przypadku pierwszą rzeczą, która mnie interesuje, jest tryb gorący. Aby to zrobić, musisz poczekać 3-4 minuty, aż urządzenie się nagrzeje. Odbywa się to za pomocą diody LED

wystawiany. Teraz folię można wsunąć wzdłuż krawędzi, podciąganie działa wtedy automatycznie. Gdy dokument jest w pełni laminowany, można go teraz wyciągnąć i wyciąć w razie potrzeby.

Umierać Temperatura laminowania do 135 stopni.

zastosowania

Zasadniczo laminator można stosować do laminowania na zimno i na ciepło. W przypadku laminowania na gorąco zajmuje to około 3 minuty, aż urządzenie będzie gotowe do użycia jest.

Dzięki maksymalnej szerokości laminowania wynoszącej 330 mm Laminator ABOX OL381 umożliwia nakładanie innych dokumentów o innych wymiarach, takich jak pocztówki, wizytówki, zdjęcia i plakaty. Dzięki temu laminator Abox OL381 może laminować różne rozmiary. Należą do nich następujące rozmiary: A3, A4, A5 i A7.

Jak już wspomniano powyżej, laminator ma również Funkcja cięcia. Dzięki temu folie można przyciąć bezpośrednio do wymaganego rozmiaru. Tzw. Jest również zintegrowany Zaokrąglacz narożników, za pomocą których częściowo ostre rogi gotowych laminowanych folii są zaokrąglane. Minimalizuje to ryzyko obrażeń, zwłaszcza u dzieci, jeśli filmy są również używane w szkołach.

To, co zadziałało bardzo dobrze, to bezpieczne Używaj bez zacięcia papieru. Zintegrowany nóż z blokadą zapobiega zranieniu się dzieci i umożliwia jednoczesne cięcie 8 arkuszy A3. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk ABS, jeśli papier nie został prawidłowo włożony lub jest zakleszczony, aby wysunąć i zabezpieczyć dokumenty za naciśnięciem jednego przycisku.

Pierwsze użycie | Ocena jakości

Do mojego pierwszego testu zalaminowałem klasyczny dokument w formacie A4. Jak już wspomniano, urządzenie było gotowe do użytku po krótkiej fazie rozgrzewania. Podczas procesu laminowania byłem bardzo zadowolony z szybkości laminowania. System 2-rolkowy gwarantuje zadziwiającą prędkość laminowania 250 mm na minutę.

Czułem też, że pierwsze laminowanie było bardzo proste. Urządzenie jest absolutne wymownejeśli masz już wcześniejszą wiedzę. Alternatywnie, instrukcje mogą służyć jako pomoc.

Warto o tym wspomnieć System grzewczy do usuwania bąbelków. Rurka termoprzewodząca wykonana z czystego aluminium zapewnia równomierne nagrzewanie materiałów do laminowania i skutecznie zapobiega tworzeniu się pęcherzy i zmarszczek.

Ogólnie rzecz biorąc, laminator Abox OL381 absolutnie mnie przekonał, nawet jeśli był Cena trochę wysoka jest zlokalizowany. Laminowanie odbywa się w cichy sposób, co zrobiło na mnie wrażenie.

Wideo | Laminator Abox OL381

Laminator ABOX, 13-calowa maszyna do laminowania termicznego OL381

Zalety i wady Laminator Abox OL381

korzyści

  • Uniwersalna aplikacja
  • Szybkie laminowanie
  • Bardzo cicho
  • Ochrona przed urazami
  • Żadnych bąbelków

Wady

  • Segment wysokiej ceny

Konkluzja: Laminator Abox OL381

Mój wniosek z testu Laminator Abox OL381 jest zdecydowanie pozytywna. Obsługa i laminowanie są łatwe i ciche. Na początku uśmiechałem się do zintegrowanych narzędzi, takich jak nożyce do papieru i zaokrąglarki do narożników, ale nadal używam ich dość regularnie. Laminowanie przebiega bardzo szybko, a faza nagrzewania trwa średnio, podobnie jak w przypadku innych modeli (Lidl, Real).

Cena jest nieco wysoka i wynosi 54,99 €, nawet jeśli ogólny wynik jest bardzo dobrze przetworzony. Etui jest odporne na ciepło, a także uwzględniono ochronę przed urazami.

Jeśli więc szukasz niezawodnego i dobrze działającego laminatora, z tym modelem zrobisz wszystko dobrze.

Zalecana literatura: Przewodnik po hulajnodze elektrycznej tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do laminowania w 2024 roku na podstawie uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do laminowania odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 4,00 €oferta
- 14,00 €oferta
- 5,00 €oferta
Laminator Genie LA 200 wraz z foliami do laminowania (odpowiedni do DIN...
Laminator Genie LA 200 wraz z foliami laminującymi (pasuje do DIN...*
Kompaktowe wymiary: 33,0 x 10,6 x 6,0 cm, waga: 0,9 kg
21,99 € - 5,00 € 16,99 € Amazon Prime
- 2,80 €oferta
Olympia Zestaw 4 w 1 Zestaw do laminowania 230 do formatu A4 75 - 125 mikronów...
Olympia Zestaw 4 w 1 A 230 Zestaw do laminowania A4 75 - 125 mikronów...*
Przyjazny dla użytkownika model, łatwy w użyciu i utrzymaniu; Kompaktowy rozmiar ułatwiający przechowywanie
26,99 € - 2,80 € 24,19 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 17.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar