Elektryczny grill japoński Teppanyaki do pieczenia i grillowania

Japońska płyta grillowa teppanyaki

Kto nie zna problemu: niecka jest za mały, ryba strasznie brzydko pachnie podczas przyrządzania, a cała kuchnia jest poplamiona olejem? Miałem te problemy przez długi czas, dopóki nie natknąłem się na elektryczną japońską patelnię teppanyaki. Zapewnia to dużą powierzchnię smażenia i pozwala grillowanie i pieczenie.

Japońska płyta grillowa o mocy 2000 watów jest łatwa w użyciu i może być również używana w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Ale jak płyta grillowa wypada w teście praktycznym? Przetestowałem je, teraz możesz przeczytać o moich doświadczeniach.

Porównanie elektrycznych japońskich płyt grillowych

Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży Teppanyaki...'Klaus grills' Gastronorm - płyta grillowa GN 1/1 firmy AMT Gastroguss,...Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa XXL Teppanyaki w...Princess Table Chef XXL – płyta grillowa teppanyaki o grubości 4 mm, 60...Elektryczna płyta grillowa MAISON HUIS z nieprzywierającą powłoką...Elektryczny grill stołowy Tefal Maxi Plancha CB690D | bardzo duże |...Tristar BP-2984 Teppan Yaki XXL płyta do smażenia z 90x 23 cm...Grill stołowy Tristar - 2000 watów, powłoka nieprzywierająca,...Royal Catering płyta grillowa elektryczny grill elektryczny gastronomia...
35,98 €69,99 €179,00 €44,99 €95,99 €69,99 €144,99 €57,42 €55,48 €249,00 €
Elektryczny grill stołowy Bestron,...*Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży...*Grille Klaus Gastronorm - płyta grillowa GN 1/1 firmy...*Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL Teppanyaki...*Księżniczka Stół Chef XXL – grubość 4 mm...*Płyta grillowa elektryczna MAISON HUIS z nieprzywierającą...*Elektryczny grill stołowy Tefal Maxi Plancha CB690D |...*Talerz do smażenia Tristar BP-2984 Teppan Yaki XXL z...*Grill stołowy Tristar - 2000 watów,...*Płyta grillowa Royal Catering elektryczny grill elektryczny...*
◼️ Duża płyta grillowa (47,5x25,5cm) do wspólnego przygotowania...◼️ Bardzo duża płyta grillowa teppanyaki dla dużych rodzin...◼️ Profesjonalne naczynia kuchenne od AMT Gastroguss - gotowanie jak "Klaus...◼️ Bardzo duża płyta grillowa (90x23cm) w stylu azjatyckim do...◼️ Płyta grillowa teppanyaki ma grubość 4 mm i dlatego...【 【Szybkie nagrzewanie】 Nieprzywierająca płyta grillowa nagrzewa się w ...◼️ Elektryczny grill stołowy z gładką,...◼️ Płyta grillowa Tristar ma szczególnie dużą powierzchnię do gotowania...◼️ Duża powierzchnia do pieczenia 49 x 27 cm◼️ Idealny do różnych potraw, odpowiedni do...
◼️ Wysokiej jakości powierzchnia z nieprzywierającą powłoką do smarowania...◼️ Zjedz rodzinną kolację z 6 do 8...◼️ 53 x 33 cm, głębokość 2 cm◼️ Powierzchnia grilla z nieprzywierającą powłoką do udostępniania...◼️ Błyskawiczne nagrzewanie dzięki szczególnie wysokiej wydajności...◼️ 【Nieprzywierający】 Grill elektryczny grill z powłoką nieprzywierającą, do ...◼️ Grillowanie i pieczenie dzięki mocy 2300 W obok...◼️ Przy wymiarach 90 x 23 cm powierzchnia grilla zapewnia wystarczająco dużo miejsca na...◼️ Uchwyty nie nagrzewają się.◼️ doskonale ugotowane potrawy z grilla, dzięki w pełni automatycznemu sterowaniu...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
japońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyaki
35,98 €69,99 €179,00 €44,99 €95,99 €69,99 €144,99 €57,42 €55,48 €249,00 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2022 r. 13:02 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie / obsługa

Po pierwsze: japońska płyta grillowa Teppanyaki jest w inny rozmiar do dyspozycji. Decydujące znaczenie mają tutaj wymiary elektrycznej płyty grillowej, a producent rozróżnia rozmiary S, L, XL i XXL. W zależności od potrzeb można dokupić odpowiedni rozmiar.

W moim przypadku tak wybrałem Rozmiar L zdecydował się tam na przykład o 3-4 kawałki mięsa powinien się na nim zmieścić.

Po rozpakowaniu masz już w ręku w pełni złożoną płytę grillową. Składa się tylko z płyty o rozmiarze 47,5 cm x 25,5 i odpowiednią wtyczkę zasilania.

Umierać płyta grillowa ma małe gumowe nóżki, więc zawsze możesz je mieć bezpieczne i stabilne oparcie mający. Ponadto Nieprzywierająca powierzchnia pokryta do grillowania bez tłuszczu i oleju mięsa, kiełbas, warzyw, ziemniaków, jajek, naleśników i wielu innych.

Myślę, że to super, że płyta ma małe Ataca ociekowa dostępne, unikając w ten sposób zanieczyszczenia stołu.

Obsługa wydaje się bardzo łatwa, ponieważ urządzenie można tylko całkowicie włączyć lub wyłączyć, a termostat nie wymaga wyjaśnień. Temperaturę można regulować do 227 °C, po prostu obracając.

Japońska płyta grillowa teppanyaki

Co mogę zrobić z japońską patelnią Teppanyaki?

Elektryczny grill japoński Teppanyaki oferuje wiele opcji do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Może być używany do przygotowywania dużej liczby potraw, z funkcjami takimi jak pieczenie i grillowanie.

W związku z tym żywność, taka jak: Mięso, kiełbaski, ryby, smażone ziemniaki, gyros, krewetki, grzyby i warzywa być przygotowanym w krótkim czasie.

Specjalnie dla Przygotowanie smażonych ziemniaków i mięsa Myślę, że talerz jest świetny, ponieważ jest po prostu ogromnie większy niż konwencjonalna patelnia. Oznacza to, że np. smażone ziemniaki przyrumieniają się równomiernie z obu stron. Ponadto jednocześnie można przygotować więcej ziemniaków.

Szczególnie przyjemne jest również to, że Patelnia Teppanyaki używana również na zewnątrz może być. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć wtyczkę i gotowe. W ten sposób oszczędzisz sobie mocno pachnącej kuchni, a także późniejszego sprzątania.

Nawet ci, którzy chcieliby spontanicznie grillować kiełbaskę i nie chcą spędzać dużo czasu na grillu gazowym lub na węgiel drzewny, z tym urządzeniem będą się opłacać. Talerz szybko osiąga żądaną temperaturę, a grillowane jedzenie jest gotowe do spożycia w około 10 minut. Dlatego japońską patelnię Teppanyaki można wykorzystać do pieczenia i grillowania.

 

Dla kogo odpowiednia jest japońska płyta grillowa Teppanyaki?

Patelnia elektryczna jest właściwie odpowiednia dla każde gospodarstwo domowektórzy chcieliby spontanicznie lub intensywnie piec lub grillować. Duży talerz ma również tę zaletę dla większych rodzin, że można przygotować więcej w tym samym czasie. Może być na przykład w rozmiarze L 4 sznycle na raz smażone, w mojej konwencjonalnej patelni jest ich tylko 2. Oznacza to, że wszyscy członkowie rodziny mogą naprawdę jeść jednocześnie na ciepło.

Moim zdaniem patelnia jest zdecydowanie jedna alternatywa do klasycznego grilla elektrycznego, który należy napełnić wodą. Płyta grillowa jest natychmiast gotowa do użycia, bez wody i preparatów. Odrobina oleju wystarczy do pełnego smażenia i grillowania.

Przechowywanie odbywa się również w pozycji pionowej przestrzeń Zapisz i łatwe. Dzięki temu urządzenie można optymalnie schować w szafie.

Filmy | Płyta grillowa Teppanyaki XXL

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Elektryczny grill stołowy Bestron
- 20,95 €
Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL ...
Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL ... *
59,95 € - 20,95 € 39,00 €

Czyszczenie - japońska patelnia Teppanyaki

Czyszczenie to jedyny minus jaki zauważyłem w teście. Tacka ociekowa wyłapuje większość oleju i soku, ale podobnie jak sama patelnia, czyszczone ręcznie będzie. Nie nadaje się do zmywarki i dlatego należy ją dokładnie wypłukać, aby płyta grillowa nie została uszkodzona.

Jednak pozostały tłuszcz można szybko i łatwo spłukać. Samo czyszczenie urządzenia wymaga czasu tylko kilka chwil i dobrze schnie.

Zalety i wady 

korzyści – Japońska płyta grillowa Teppanyaki

 • Super segment cenowy
 • Einfache Bedienung
 • Możliwość wyboru rozmiarów płyt grillowych
 • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
 • Bezpieczne podstawy
 • Dostępna taca zbiorcza na pozostałości płynów
 • Świetny wynik smakowy

Wady – Japońska płyta grillowa Teppanyaki

 • Przewód zasilający trochę krótki
 • Nie nadaje się do zmywarki
Teppanyaki_Grillplatte_Grill_kaufen-a981698d

Japońskie teppanyaki odlewane płyty do pieca i grilla

Jeśli nie chcesz mieć dodatkowego grilla elektrycznego lub elektrycznej płyty grillowej Teppanyaki, możesz użyć płyty odlewanej Teppanyaki do kuchenki i grilla. Możesz umieścić je na swojej kuchence lub grillu i używać ich w ten sam sposób.

Wniosek: Elektryczna japońska patelnia Teppanyaki

W moim dotychczasowym czasie testu elektryczna japońska płyta grillowa teppanyaki super przycięte i jestem bardzo zadowolona, ​​biorąc pod uwagę cenę. Przetwarzanie urządzenia jest ograniczone do minimum, dzięki czemu umożliwia szybki i prosty pieczenie i grillowanie.

Urządzenie może być używane do wewnątrz i na zewnątrz używany, tak że czasami używam go jako grilla elektrycznego, a teraz dużo częściej spontanicznie przyrządzam kiełbaski i mięso. Smażone ziemniaki są po prostu świetne i lepsze niż na patelni.

W szczególności duża powierzchnia grilla zapewnia miejsce dla każdego i prawie zastępuje klasyczną patelnię.

Przy cenie 30,94 euro mogę dać wyraźną rekomendację kupna.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się produktów do grilla elektrycznego teppanyaki 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 2,82 €1. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...*
 • Duża płyta grillowa (47,5x25,5cm) do przygotowywania wspólnych potraw i bezpośredniej przyjemności przy stole, odpowiednia do wnętrz, na balkonie lub w ogrodzie
 • Wysokiej jakości powierzchnia z nieprzywierającą powłoką do beztłuszczowego i beztłuszczowego grillowania mięsa, kiełbasek, warzyw, ziemniaków, jajek, naleśników...
- 2,11 €2. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny bezdymny grill stołowy, teppanyaki Elektryczny...*
 • 【L Obszar grillowania】 Powierzchnia płaskiego grilla ma wymiary 48 cm x 27 cm; wystarczająco duży, aby ugotować dużo jedzenia na głodne zgromadzenie....
 • 【Zdrowe i smaczne】Powłoka nieprzywierająca oznacza, że ​​nie potrzebujesz tyle oleju, a talerz jest łatwiejszy do czyszczenia. Patelnia...
3. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...
Opinie 527
Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...*
 • Duża płyta grillowa (47x26cm) w stylu azjatyckim do wspólnej przyjemności przy stole, odpowiednia do wnętrz lub na zewnątrz z przytulnym ...
 • Powierzchnia grilla Teppanyaki z nieprzywierającą powłoką do grillowania bez tłuszczu i oleju ryb, mięsa, warzyw lub ziemniaków, w tym ...
- 3,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Grill stołowy Scheffler elektryczny 100 x 22 cm, 2000W bardzo duży...*
 • 【Zdrowsze i mniej dymu】 Nieprzywierająca powierzchnia Premium zapewnia gotowanie bez przywierania do mięsa, warzyw, ryb i ...
 • 【Regulowany termostat 5-poziomowy】 Dzięki tej elektrycznej patelni każdy może zostać dobrym kucharzem, ponieważ nasz elektryczny grill stołowy ...
- 6,10 €5. Najlepszy sprzedawca
Bestron AG2000BB Płyta grillowa Teppanyaki z bambusową obudową,...
Opinie 60
Bestron AG2000BB Płyta grillowa Teppanyaki z bambusową obudową,...*
 • Plancha z dużą płytą grillową (47x26cm) w stylu azjatyckim do wspólnej przyjemności przy stole, odpowiednia do wnętrz lub na zewnątrz z...
 • Styl Teppanyaki z gładką powierzchnią grilla i ryflowaną płytą z nieprzywierającą powłoką do grillowania bez tłuszczu i oleju ryb, mięsa,...
- 10,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Grill elektryczny COSTWAY 90x23cm, płyta grillowa elektryczna 1800W,...
Opinie 46
Grill elektryczny COSTWAY 90x23cm, płyta grillowa elektryczna 1800W,...*
 • 【Duża płyta dla wielu osób】 Ta duża elektryczna płyta grillowa oferuje dużo miejsca w porównaniu z podobnymi produktami ...
 • 【Regulowana temperatura】 Dla dobrego grilla właściwa temperatura ma ogromne znaczenie. Dlatego w naszym elektrycznym...
7. Najlepszy sprzedawca
Plancha elektryczna LYGACX, patelnia teppanyaki z...*
 • Lekki, bardziej przenośny: uchwyt zaprojektowany w celu ułatwienia transportu i przechowywania. Do każdego zestawu dołączony jest czarny matowy grill, szczypce do grilla oraz...
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI PROJEKT: Ruszt do gotowania wykonany jest z aluminium, żaroodporny, odporny na zarysowania, niełatwy do odkształcenia, bez rdzy, palący się mocniej. .
- 17,00 €8. Najlepszy sprzedawca
Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży Teppanyaki...
Opinie 1.409
Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży Teppanyaki...*
 • Bardzo duża płyta teppanyaki dla dużych rodzin lub do serwowania przekąsek
 • Ciesz się rodzinnym obiadem dla 6-8 osób na dużej powierzchni grillowej 60 x 36 cm
9. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy LIFETIME z cyfrowym termostatem |...
Opinie 250
Elektryczny grill stołowy LIFETIME z cyfrowym termostatem |...*
 • | Łatwo...
 • | IZ funkcją timera do automatycznego wyłączania i większego bezpieczeństwa
10. Najlepszy sprzedawca
Samger elektryczny grill stołowy 3000W Teppanyaki płyta indukcyjna...
Opinie 70
Samger elektryczny grill stołowy 3000W Teppanyaki płyta indukcyjna...*
 • 🥩 WBUDOWANA OSŁONA ROZBRYSKAJĄCA: Grill elektryczny jest wyposażony w osłonę przeciwbryzgową, która chroni olej przed rozpryskami wszędzie tam, gdzie ...
 • 🥩SILNA WYDAJNOŚĆ: grill 300 W z obszarem grillowania 55 x 36 cm, który oferuje większą powierzchnię do gotowania różnych potraw ...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.06.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar