DEERC 300E i 302E RC Offroad Drift 4WD Samochód 1:18 +60 km/h kup i testuj | zaświadczenie

Patrick

Brak komentarzy

DEERC 302E
Jeleń 300E z napędem na 4 koła

Czas na działanie! Po dawno temu mój syn den Carrera RC – Turnator świecący w ciemności dostał, ma teraz 10 lat, a Boże Narodzenie było tuż za rogiem. Tutaj w poście możesz przeczytać wszystko inne o DEERC 300E i 302E RC Offroad Drift 4WD Car w części 1. Baw się dobrze!

Jaki samochód zdalnie sterowany dla 10-latka?

Najpierw spójrz na Amazon, aby zobaczyć, co jest dostępne. Powinno być już w przeważającej części RC terenowy pojazd terenowy i przynieś im trochę prędkości. Samochód RC powinien wytrzymać skoki, a także upadki i kolizje. Z Istnieją prędkości od 20 km/h do ponad 100 km/h.

Tutaj wybrałem do 60 km/h + trochę więcej. Wiele samochodów sterowanych radiem ma jeden? bezstopniowe ograniczenie na pilocie radiowym do maksymalna redukcja prędkości. Specjalnie dla początkujący lub dzieci To dobry sposób na poznanie samochodu RC i zaznajomienie się ze sterowaniem. DEERC nadal ma samochody RC z prędkością +40 km/h albo poniżej.

Dlatego wolałem wziąć nieco szybszy pojazd RC, który można regulować przy maksymalnej prędkości. Mając mniej, istniało dla mnie ryzyko, o którym ludzie powiedzą później „Może być jeszcze szybciej” . Strefa do 60 km/h i miejsce na poprawę dla dziesięciolatka, który pomyślałem, że jest w porządku.

Mój wybór padł na Amazon Deerc 300E: RC Off-Road Drift 4WD samochód 1:18 +60km/h tutaj dwie baterie dostarczony i silnik bezszczotkowy (bezszczotkowy) zapewniający dłuższą żywotność w samochodzie. ten DEERC 300E jest nadaje się od 14 lat Zgodnie z opakowaniem, ale ćwicz wcześnie 😉 . Czytałem, że nawet 8-latki potrafią nim dobrze jeździć. Żeby maluch nie musiał jeździć sam, był taki dla taty DEERC 302E równy. Możemy więc porównać oba tutaj.

Specyfikacje i szczegóły: DEERC 300E i D302E RC Off-Road Drift 4WD Car

Oto kilka szczegółów na temat systemu radiowego RC Kraft 4WD pojazdu terenowego 2.4 GHz, zgodnie z instrukcją obsługi

 • 1x pojazd 26 x 19 x 10 cm (dł., szer., gł.)
 • Silnik bezszczotkowy 4WD 4×4 4300KV
 • Sterownik radiowy 2.4 GHz 80 m - 100 m
 • 2x 2S akumulatory Li-Po 7.4 V 1200 mAh
 • Metalowy dyferencjał
 • 2x korpus/skorupa/podwozie z PVC
 • Kabel ładujący 1x USB
 • Instrukcja obsługi w języku niemieckim
 • Akcesoria + wymiana
 • jeździ ponad 60 km/h

Każde koło jest indywidualnie w pełni resorowane a dyferencjał jest metalowy. 2 zestawy karoserii do zmiany są świetne, ponieważ rysy i uszkodzenia mogą pojawić się szybko. Na 302E to zestaw do ciała przezroczysty i posiada szczoteczkę do czyszczenia. ten 300E i 302E mają mniej więcej taką samą konstrukcję i mają identyczne inne akcesoria. Instrukcje użytkowania są takie same dla obu, jak w przypadku 300E i 302E.

Deerc 300E 1:18 302E
300E i 302E - Identyczne w konstrukcji z niewielkimi różnicami - Technicznie identyczne

Amortyzatory w DEERC 300E i 302E są wypełnione pastą smarującą, ale można je samemu napełnić olejem. Korpus i komponenty są wykonane z solidnego plastiku, który na pierwszy rzut oka wygląda solidnie. Zobaczymy, co się zepsuje jako pierwsze. Części zamienne są dostępne do ponownego zamówienia.

Uwaga: Silnik bezszczotkowy jest przeznaczony do 2S i Baterie 3S LiPo odpowiedni!

Istnieją inne samochody RC, które mogą być identyczne lub podobne w budowie, ale mogą mieć inną nazwę. Na rynku jest wystarczająco dużo chińskich produktów. To nie musi być bezpośrednie DEERC być, ale ZESTAW Ogólnie rzecz biorąc, jako początkujący uważamy, że jest to bardzo dobre. DEERC bardzo dobrze prezentuje się na rynku niemieckim, aprobata .

Doświadczenie i test na samochodzie DEERC 300E i 302E RC Off-Road Drift 4WD

Samochody obaj jeżdżą bardzo dobrze i pogodzić się z jedną lub drugą kolizją. Sterowanie wolniejszą i szybszą jazdą świetnie współpracuje z pokrętłem. Zwłaszcza na początku lub podczas jazdy w hali można tutaj łatwo zmniejszyć prędkość maksymalną. Silnik z Bateria 7.4 V 1200 mAh pozwala samochodowi RC naprawdę przyspiesza szybko i szybko sieje. Akcja naprawdę toczy się na asfalcie lub w terenie ze skokami i driftami. Tata i syn uwielbiali zabawę z małym autem RC w skali 1:18.

Z biegiem czasu nabierasz wyczucia mocy i prędkości samochodu. Czułość sterowania przepustnicą jest coraz lepsza i potrzebujesz jej również, aby nie wykonywać ciągłych skrętów o 360 stopni na pełnym gazie. Jest to oczywiście zaleta w przypadku trików, takich jak pączki i jazda na kole 😉 . ten Opony są miękkie z dobrym profil i mieć dobry Przyczepność na asfalcie i w terenie, na mokry asfalt lub nawierzchnie sportowe on przychodzi Zabawa z czynnikiem dryfu szczególnie widoczne.

Deerc 300E 1:18 bieżnik opony
profil koła

Czas jazdy z dwoma akumulatorami może być naprawdę łatwe 40 minut kłamać. Zależy od intensywność jazdy, teren i Geschwindigkeit. Zasięg radiowy jest wystarczający do 100 metrów lub coś więcej. Nigdy nie mieliśmy żadnych przerw w połączeniu radiowym. Jeśli samochód jedzie bardziej w prawo lub w lewo podczas jazdy na wprost, pas można łatwo wyregulować za pomocą regulatora trymowania na pilocie 2,4 GHz.

Są z DEERC każdy TWO 2x nadwozie/skorupa/podwozie z PVC dla 300E i 302E. Tutaj możesz nie tylko zmienić projekt, ale także odnieść korzyść. Kolizje, upadki, wypadki i dachowania mogą powodować zarysowania, pęknięcia lub pęknięcia. Powłoka jest sprężysta, ale nie na zawsze. Tutaj dobrze jest mieć dodatkowe nadwozie/powłokę/podwozie do wymiany. Ale dołączyliśmy je jednocześnie do samochodu RC Offroad Drift 4WD w tym samym czasie. Daje to bardziej stabilną osłonę chroniącą przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami.

,de DEERC 300E lub DEERC 302E jest brak robota RC, aby spowolnić mały wąski kurs za pomocą pochyłości i wąskie przeszkody prowadzić. Minimalna prędkość jest po prostu zbyt wysoka, aby można było poruszać się powoli po pniu drzewa za pomocą szybkiego naciśnięcia przepustnicy. Prawdziwe roboty RC są do tego lepiej przystosowane. To więcej dla Sszybkość i działanie zaprojektowany. Niemniej jednak radzą sobie z wieloma wzniesieniami.

Jazdy testowe samochodami RC

Na filmie możesz zobaczyć brak najwyższych prędkości z baterią 2s lub 3S! Możesz je znaleźć w III część serii artykułów(W trakcie).

Oto kilka innych rzeczy, które przykuły naszą uwagę. PVC dwóch korpusów/skorupy/podwozia, akcesoria mogły być nieco grubsze, zwłaszcza na krawędziach, przez które może się szybciej szlifować i mogą pojawiać się dziury. Ale pomysł już mamy, możesz o nim przeczytać tutaj 🙂 Samochody RC tarcze kół przy którym można przykręcać felgi jak chcesz, te powinny być felgi bardziej stabilny i od deformacji i lepiej chronią przed uszkodzeniami. Z każdym jest zestaw 4 tarcze i śruby do kół w. A klucz imbusowy do montażu w komplecie.

Problem: Śruby nie mogą być tak naprawdę wkręcone za pomocą dołączonego klucza imbusowego, ponieważ albo śruba, albo klucz imbusowy zużywa się w połowie (materiał jest zbyt miękki), a śruby nie można już właściwie chwycić (z grubsza zaplątana). własny klucz imbusowy, ponieważ żaden z moich rozmiarów nie pasuje, a załączony Imbus ma jakiś chiński rozmiar.

Więc z dużym wysiłkiem wkręciłem śruby, których nie dało się odkręcić do połowy za pomocą małej pary szczypiec. Nie mam pojęcia, dlaczego musiały to być śruby imbusowe, a nie Phillips. Problem był z obydwoma autami i ostatecznie przymocowałem felgi tylko do jednego. BEZ felg nie byliśmy w stanie stwierdzić żadnych uszkodzeń lub podobnych. Może oszczędź sobie WYSIŁKU, 😉 może producent w Chinach coś poprawi! -WM słowo kodowe gry bukmacherskiej: Offroad

Wnioski dotyczące DEERC 300E i DEERC 302E

Kompletny zestaw zdalnie sterowanych samochodów terenowych 4WD firmy DEERC jest naprawdę świetny dla początkujących i początkujących. Mnóstwo zabawy i akcji w każdym terenie. Zawsze miej pod ręką naładowane baterie, a dzieci będą się dobrze bawić, gdziekolwiek jesteś na świeżym powietrzu lub gdy znajdziesz dobre miejsce. Świetne hobby dla ojców i synów, może dla mam i córek 😉 . Mądrze cenowo na początek dajemy mu kciuki w górę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co jeszcze zrobiliśmy z naszymi samochodami RC, możesz przeczytać o naszych uczciwych testach z tuningiem samochodów RC, ulepszeniami, naprawami, akcesoriami, maksymalnymi prędkościami, akumulatorami Li-Po użytymi tutaj w Części 2.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty Deerc RC 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 20,00 €1. Najlepszy sprzedawca
DEERC 9206E Samochód zdalnie sterowany zdalnie sterowany z prędkością 48 km/h, 4WD...*
 • 48 km / h Wysokie prędkości: szybki samochód wyścigowy jest wyposażony w napęd na wszystkie koła i trwałe komponenty oraz osiąga ...
 • 2 akumulatory: samochód jest wyposażony w dwa wysokiej jakości, bardzo trwałe akumulatory 7.4 V/1700 mAh, akumulatory są lepsze ...
 • Zainstalowano kilka nowych, ulepszonych komponentów: kolumny z metalowymi amortyzatorami ciśnienia oleju, metalowe mechanizmy różnicowe,...
- 25,00 €2. Najlepszy sprzedawca
DEERC 9300 Zdalnie sterowany samochód dla dzieci, 1/18 RC Car 4WD z...*
 • Wysoka prędkość 40 km/h: mocny silnik i wysokiej jakości materiały gwarantują dużą prędkość.Prędkość ...
 • 40 minut Czas śmiechu: Dzięki 2 akumulatorom maksymalny czas pracy może wynosić ponad 40 minut. Dzięki długiemu czasowi jazdy możesz ...
 • Odporność na wstrząsy: Cztery koła są wyposażone w metalowe sprężyny, które chronią samochód zdalnie sterowany, nawet jeśli przypadkowo spadnie ...
3. Najlepszy sprzedawca
DEERC zdalnie sterowany samochód 1:10 ze światłami RC Car 48 km/h 4WD...
Opinie 790
Samochód zdalnie sterowany DEERC 1:10 ze światłami Samochód RC 48km/h 4WD...*
 • 【Szybki samochód RC 1:10】 Samochód zdalnie sterowany DEERC 9201E w skali 1/10 jest wyposażony w mocny silnik 540, wzmocniony ...
 • 【Serwo kierownicze o wysokim momencie obrotowym】 Serwo 2.2 kg zapewnia wyższą dokładność i lepszą solidną wydajność, szybką reakcję, płynniejsze i szybsze ...
 • 【2 BATERIE i 40min+ czas gry】Długi czas jazdy pozwala cieszyć się podwójną zabawą! Z 2 akumulatorami,...
4. Najlepszy sprzedawca
DEERC Samochód Zdalnie Sterowany 1:14, 4WD Samochód RC 40 km/h z LED...*
 • Zdalnie sterowany samochód DEERC w skali 1:14 Wyposażony w mocny silnik, prędkość maksymalna do 40 km/h, zapewnia...
 • System zdalnego sterowania 2.4GHz pozwala na jednoczesną jazdę nawet 12 pojazdami i kontrolę zasięgu do 80m....
 • DWA akumulatory litowe o dużym powiększeniu 1500 mAh tego samochodu wyścigowego RC pozwalają na około 40 minut zabawy z kontrolą bez...
5. Najlepszy sprzedawca
DEERC 302E Zdalnie sterowany samochód z silnikiem bezszczotkowym, 60KM/H...*
 • Silnik bezszczotkowy i lampa błyskowa 60 KM / H: Wyposażony w mocny bezszczotkowy silnik elektryczny, dzięki któremu można osiągnąć maksymalną prędkość do ...
 • 2 baterie i dodatkowa osłona DIY: Baterie mogą bez problemu wytrzymać 20 minut (łącznie 40 minut) na zewnątrz w parku. Czy ty...
 • Stabilność i mocniejsze osiągi: wspierany przez 4 WD i 4 niezależne zawieszenia, monster truck RC może mieć wysoką wydajność i ...
6. Najlepszy sprzedawca
Samochód zdalnie sterowany DEERC, 1:10 Samochód terenowy 4WD 48 km/h...*
 • Szybki samochód zdalnie sterowany 1:10: ciężarówka RC z napędem na cztery koła w skali 1:10 (wymiary: 30 x 36x 15cm) wyposażona w ...
 • Wydłużony czas gry: ten samochód zdalnie sterowany jest wyposażony w DWA wysokiej jakości akumulatory 7,4 V/1700 mAh, dzięki czemu ...
 • Ten samochód RC może być sterowany proporcjonalnie do przepustnicy i prędkości. Profesjonalny nadajnik samochodu zdalnego sterowania zapewnia...
7. Najlepszy sprzedawca
DEERC DE45 RC zdalnie sterowany samochód dla dzieci 1:14 RC Car Off...*
 • 1:14 4WD Rock Crawler: 4WD RC Car jest wyposażony w wysokiej jakości metalową powłokę i wytrzymałe opony, schody, progi itp.
 • Baterie 2 na 90 minut pracy: Dwa wysokiej jakości akumulatory 3,7 V / 1200 mAh, ciesz się dłuższą zabawą RC (45 minut ...
 • System zdalnego sterowania 2,4 GHz: zapewnia stabilny sygnał i ma funkcję przeciwzakłóceniową. Może zapobiegać zakłóceniom sygnału, ...
- 7,50 €8. Najlepszy sprzedawca
Samochód zdalnie sterowany DEERC DE44, samochód RC od 6 7 8 9 lat w...*
 • 【Terenowy samochód RC 4WD z podwójnymi silnikami】 Zdalnie sterowany samochód DE44 4WD ma mocne podwójne silniki i równie mocny ...
 • 【2 baterie na 70 minut pracy】 Monster Truck RC jest wyposażony w 2 akumulatory 1200 mAh. Cieszyć...
 • 【Oszałamiający strumień mgły】 Samochód gąsienicowy DE44 RC jeździ szybko i pozostawia na terenie efekt turbo strumienia mgły. Umieścić...
9. Najlepszy sprzedawca
Samochód RC DEERC 200E z silnikiem bezszczotkowym, 4WD 1:10...*
 • Silnik bezszczotkowy 2845 i wysoka prędkość 45 km/h: Silniki bezszczotkowe zmniejszają straty energii i zapewniają lepszą wydajność niż ...
 • Długi czas pracy i dodatkowa powłoka: Jedna bateria wystarcza na prawie 20 minut jazdy, w zależności od prędkości i terenu. Dwie baterie mieszczą...
 • Inteligentna funkcja ochrony: elektroniczny odbiornik regulatora prędkości 45A ma wiele inteligentnych funkcji ochronnych, ...
10. Najlepszy sprzedawca
Samochód RC DEERC 9200E, skala 1:10, duży...*
 • 4x4 1:10 Large High Speed ​​​​RC Car: Ten szybki samochód wyścigowy z napędem na cztery koła 1:10 jest wyposażony w wysokiej jakości i ...
 • Akumulatory 2, wydłużony czas pracy: Wyposażony w dwa wysokiej jakości akumulatory 7,4 V/1700 mAh, możesz ...
 • Proporcjonalna przepustnica i sterowanie: Wyposażony w wielkoskalowy synchroniczny system zdalnego sterowania 2,4 GHz, który zapewnia doskonałe ...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie