Boże Narodzenie: 5 pomysłów na aranżację DIY w DIY

Święta adwentowe w stylu 5-deco

Pomysły na aranżację świąteczną

Witam wszystkich, oto kilka propozycji na najlepszą porę roku. Gdzie my, dekoracyjne królowe, możemy naprawdę wyszaleć. Uwolnij swoją kreatywność i udekoruj swój dom na Boże Narodzenie. Boże Narodzenie to czas kontemplacyjny, w którym możesz spędzić dużo czasu z rodziną. Wszędzie unosi się zapach pysznych prażonych migdałów, gorącego grzanego wina czy pysznego stollena. Bez względu na to, gdzie spojrzysz, widać blask świec. W zimnych porach roku naprawdę chcesz upiec pyszne ciasteczka lub inne przysmaki dla swoich bliskich. Ale dzisiaj robimy rękodzieło! Nadaje się również jako pomysł na prezent.

Zdjęcia produktów przekazują linki reklamowe do Amazon.de. Możesz kupować produkty bez wad i tym samym wspierać bloga. Dziękuję - twoja Jule

Pomysł na dekorację 1 - Układ adwentowy na stolik kawowy

Tutaj masz mały układ adwentowy na stole do jadalni, stolik czy stół kuchenny, ten zestaw adwentowy pasuje do każdego kąta. Położyłem ten układ adwentowy na stoliku do kawy.

Gotowe: wynik końcowy

Aranżacja adwentowa na stolik kawowy - tego potrzebujesz

Przedtem: właśnie tego potrzebujesz!
 • świeca
 • Deco Tablet
 • Baumscheibe
 • szyszka
 • gałęzie jodły
 • Śnieżynka LED
Unknown Glass TEALIGHT Set Star Big. 3 kawałki szklanej gwiazdy tealight około 8,3 cm. Miedź -38 Sztuczne gałęzie jodły Nova-Nature w różnych rozmiarach (3, 16 x 60 cm)
NOWE prawdziwe szyszki. 500g. około 80 sztuk Gruba sklejka brzozowa ŁAŃCUCH BIRCH - okrągły - 20-26 cm - drewniany krążek - krążek drzewny
Z niebieskiej drewnianej tacy Lampki choinkowe w kształcie płatków śniegu, 6M 40 sztuk Lampki LED na baterie, lśniąca dekoracja Błyskawica na Walentynki Boże Narodzenie Wesele Urodziny Sypialnia Wewnątrz i na zewnątrz (Ciepła biel)

Wszystko, czego potrzebowałem do świątecznego adwentu, wyjrzałem z mojej Weihnachtsdekokiste. Następnie najlepiej zacząć od dysku drzewa, aby umieścić go na środku. Weź wybrany przez siebie świąteczny blask świec i umieść go na dysku drzewa. Następnie możesz rozłożyć jodłę na ozdobnej tacy. Po rozłożeniu jodły możesz zacząć rozprowadzać różne duże szyszki sosnowe, które możesz również rozpylać na tacę w innym kolorze. Na samym końcu zabierasz świąteczne lampki z zegarem i umieszczasz je równomiernie na aranżacji adwentowej. Właściwie to bardzo prosta świąteczna aranżacja. Potrzebowałem około trzech do czterech minut na przygotowania.

** Tip: Zawsze zaczynaj od świecy świec, aby lepiej rozłożyć jodłę, szyszki lub bombki.

** Tip: Kiedy szyszki jodły spryskują gorszą gazetę.

** Tip: Włącz łańcuch lampek choinkowych z timerem przed umieszczeniem go na aranżacji. Ponieważ możesz lepiej ustawić punkty światła na świątecznej aranżacji.

Pomysł na dekorację 2 - Świąteczna aranżacja kuchni

Potrzebowałem trochę świątecznych aranżacji stołu kuchennego.

Gotowe: wynik końcowy

Adwentowa aranżacja kuchni - tego potrzebujesz

Przedtem: właśnie tego potrzebujesz
 • Baumscheibe
 • szyszka
 • Bombki choinkowe
 • Boże Narodzenie serwetka
 • szkło dekoracyjne
 • Boże Narodzenie anioł
 • gałęzie jodły
 • Vintage kriurgurg kwiat
 • Brokatowy lakier w sprayu
Gruba sklejka brzozowa ŁAŃCUCH BIRCH - okrągły - 20-26 cm - drewniany krążek - krążek drzewny fałszywy Sztuczne gałęzie jodły Nova-Nature w różnych rozmiarach (3, 16 x 60 cm)
Ozdoby choinkowe HEITMANN DECO - srebrne - 60 sztuk - zestaw zawiera wierzchołek drzewa, bombki, naszyjnik z pereł, girlandę i gwiazdki - plastik Logbuch-Verlag 4 Engel Schutzengel Stoffengel Glücksbringer Geschenk Ostern Kommunion Anhänger 10 cm mit Herz NOWE prawdziwe szyszki. 500g. około 80 sztuk
fałszywy dzban triecoworld w stylu francuskim, shabby chic, dekoracja w stylu vintage, wykonana z żelaza / stali, wazon, biały fałszywy
inny pomysł na prezent

Gnom z butelką LED

Obejrzyj post teraz

Pomysł na prezent Butelka LED

Najpierw weź kawałek drzewa i załóż dzbanek z kwiatowym wzorem. Następnie napełniasz dzbanek z kwiatowymi gałązkami jodły. Zawieś kilka bombek na gałęziach jodły i umieść dekoracyjną szklankę na dysku drzewa. Teraz możesz umieścić świątecznego anioła i szyszki na dysku drzewa. Wreszcie, układ adwentowy nadal wypełniasz gałęziami jodły, aby wyglądał na pełniejszy. Świąteczna serwetka, którą położyłeś na kuchennym stole, a następnie układa adwentowy układ na świątecznej serwetce. Czas trwania tej choinki o minutach od 4 do 5.

** Tip: Proszę nie odkładać zbyt wielu bombek, w przeciwnym razie całość szybko się przechyli.

Pomysł na dekorację 3 - świąteczna dekoracja kredensu

Nadal potrzebowałem czegoś do mojego kredensu. Dekoruję to szkło dekoracyjne zawsze w zależności od pory roku. Wiosną wrzucam kwiaty, jesienią piękne kolorowe liście, w tym roku zimą to szyszki, w zeszłym roku były to np. Bombki choinkowe.  

wynik końcowy

Świąteczna dekoracja kredensu - te rzeczy są Ci potrzebne

 • szyszka
 • Wazon w stylu art deco
 • Świeca czasowa

NOWE prawdziwe szyszki. 500g. około 80 sztuk
12 x lampiony Jana ze szkła H 9 cm z ozdobną wstążką + 12 serc z oczkiem do dekoracji - wazon na szklanki tea light - szklane lampiony
Zestaw Lights4fun składający się z 3 świeczników LED z prawdziwego wosku, ciepły biały, zasilany bateryjnie

Najpierw weź wazon w stylu deco i włóż szyszki. Możesz również użyć bombek lub umieścić w bajki. Następnie weź świecę z zegarem i włóż ją. Czas trwania około 2 minut. Ten wazon w stylu art deco można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub na tarasie. Położyłem to na kredensie.

** Tip: Jeśli umieścisz szyszki w vintage deco wazonie, zostaw otwór na świecę z zegarem, a następnie możesz go lepiej wykorzystać.

Pomysł na dekorację 4 - Adwentowa aranżacja stołu w jadalni

Nieco inny rodzaj aranżacji adwentowej. Na przykład układam adwent na stole w jadalni. Ale aranżację adwentową możesz ustawić na stole kuchennym lub stoliku kawowym, jak chcesz.

wynik końcowy

Aranżacja adwentowa na stół w jadalni - tego potrzebujesz

 • szyszka
 • gałęzie jodły
 • Dekoracyjne gwiazdki białe
 • Baumscheibe
 • 2 Białe świece
 • Świece szare 2

NOWE prawdziwe szyszki. 500g. około 80 sztuk Kurtzy Naturalne okrągłe drewniane krążki do rękodzieła (opakowanie 100 sztuk) 3-5 cm średnicy - drewniane krążki okrągłe z korą i bez dziurki - drewniane tabliczki do pisania na sztuce DIY i ozdóbkach świątecznych
Sztuczne gałązki jodły, wykonane z tworzywa sztucznego, ozdoba na wieniec, dekoracja świąteczna, 30 sztuk Papstar 15360 12 świec filarowych średnica 40 - 60 mm kość słoniowa "Ivory"
Logbuch-Verlag 10 białych drewnianych gwiazdek Shabby chic ze sznurkiem Wisiorki świąteczne Wisiorki drewniane Wisiorki choinkowe Dekoracja świąteczna 7 cm ZauberDeko 4 świece adwentowe świece świece filarowe szare srebrne drewno świąteczne dekoracje adwentowe dekoracja stołu
inny pomysł na prezent

Gnom z butelką LED

Obejrzyj post teraz

Pomysł na prezent Butelka LED

Najpierw weź kawałek drzewa. Zacznij od dostarczenia świec na dysk drzewa. Możesz również umieścić świece na krawędzi lub pośrodku, w zależności od tego, gdzie chcesz umieścić świece. Teraz możesz zacząć uzupełniać aranżację adwentową sosnowymi gałęziami. Na koniec zabierasz białe gwiazdy i szyszki. Rozmieść wszystko na aranżacji adwentowej, możesz również zrobić bombki, gwiazdki ze słomy lub laski cynamonu na aranżacji. Czas trwania około 4-5 minut.

** Tip:  aby szyszki lepiej się trzymały, możesz je przykleić pistoletem do klejenia na gorąco.

Pomysł na dekorację 5 - Układ adwentowy w każdym rogu

Chciałem mieć bardzo klasyczny układ adwentowy, a potem zdecydowałem się na ten wariant.

wynik końcowy

Aranżacja adwentowa na każdy kąt - tego potrzebujesz

 • gałęzie jodły
 • Świece świąteczne 4
 • Holztabeltt
 • szyszka
 • Figura świąteczna
 • Brokatowe gwiazdy
 • Timer Fairy Lights
Sztuczne gałązki jodły, wykonane z tworzywa sztucznego, ozdoba na wieniec, dekoracja świąteczna, 30 sztuk NOWE prawdziwe szyszki. 500g. około 80 sztuk Lampki choinkowe w kształcie płatków śniegu, 6M 40 sztuk Lampki LED na baterie, lśniąca dekoracja Błyskawica na Walentynki Boże Narodzenie Wesele Urodziny Sypialnia Wewnątrz i na zewnątrz (Ciepła biel)
ilonas-lichtermeer Numery świąteczne 1234 zestaw świec 4 sztuki świece słupowe Świece adwentowe 100x50 świec dekoracyjnych Serca MII na wieniec adwentowy naturalny brązowy biały możliwy IW17 Christmas Paradise Zimowa dekoracja łoś z wysuwanymi nogami, rozmiar ok. 50-80cm Renifer Świąteczna dekoracja
Z niebieskiej drewnianej tacy Rosenice konfetti gwiazda dekoracja stołu DIY konfetti rozproszone dekoracje brokatowa gwiazda na rzemiosło wesele urodziny baby shower boże narodzenie 100 sztuk (srebrny)

Najpierw weź białą dekoracyjną drewnianą tacę i umieść na niej świece. Następnie wypełniasz układ adwentowy gałązkami sosny. Teraz możesz zacząć rozprowadzać szyszki i gwiazdy błyszczące na aranżacji adwentowej. Następnie weź łańcuch świateł z zegarem i umieść go tak, jak chcesz na aranżacji adwentowej. Czas trwania od ok. 4 do 5 minut.

Wniosek - 5 pomysłów na dekoracje na Boże Narodzenie

Mam nadzieję, że z moimi pomysłami na dekoracje udało mi się podsunąć kilka sugestii na okres świąteczny. Zawsze było dla mnie dużo zabawy i życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Znalazłeś produkt na sprzedaż, informacje na temat produktu lub tematu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić!

Ponieważ ten post był dla Ciebie przydatny...

Śledź nas na portalach społecznościowych!

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*