Test: klawiatura iPada Pro | Klawiatura Apple Magic Keyboard kontra Logitech Slim Folio Pro

Zdjęcie autora

Katharina

Klawiatura iPada pro
Test: klawiatura iPada Pro | Test klawiatury Apple Magic vs. Logitech Slim Folio Pro 88: klawiatura iPada Pro | Klawiatura Apple Magic vs Logitech Slim Folio Pro

Każdy, kto posiada iPada Pro 3. lub 4. generacji albo iPada Air najnowszej generacji, prawdopodobnie zastanawia się, czy iPada można połączyć z Klawiatura Apple Magic Keyboard lub Logitech Slim Folio Pro można dobrze używać i jak to działa Klawiatura Apple Magic przeciwko tańszemu Folio Logitech Slim Folio Pro bije. Moja recenzja klawiatury Apple Magic Keyboard i Logitech Slim Folio Pro.

- 35,36 €
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (4. generacji) i...
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11" (4. generacji) i...*
Automatycznie łączy się z Twoim
369,00 € - 35,36 € 333,64 € Amazon Prime

Klawiatura Apple Magic Keyboard dla iPada Pro

Wystarczy pozostawić opakowanie firmie Apple, jeśli chodzi o projekt opakowania, naprawdę je mają. W którym Klawiatura Apple Magic Apple nie da się oszukać na iPada. Obudowa klawiatury jest bardzo wysokiej jakości i bezpiecznie zapakowaneotwieranie opakowania to nieustanne przeżycie. Ponieważ klawiatura jest produktem dodatkowym, nie ma tutaj żadnych naklejek Apple.

- 35,36 €
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (4. generacji) i...
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11" (4. generacji) i...*
Automatycznie łączy się z Twoim
369,00 € - 35,36 € 333,64 € Amazon Prime

Projekt | Przetwarzanie | Obsługa za pomocą klawiatury Apple Magic Keyboard

Konstrukcja klawiatury to bardzo wysoka jakość i robi szlachetne wrażenie. Zawiasy nie są ani za luźne, ani za ciasne. IPad nie chwieje się podczas używania i pozostaje na miejscu, gdy go nosisz. Plik Klawiatura jest dobrej wielkości. Niestety, wciąż brakuje mi klawiszy funkcyjnych nad cyframi i znakami specjalnymi, które dostajesz nawet z klawiaturami innych firm. Plik Czucie pisania jest bardzo przyjemne. Jest bardzo zbliżony do klawiatury nowej klawiatury MacBooki podejście.

Klawiatura nie jest do końca cicha i niezbyt głośna. Po prostu przyjemne, żeby bez problemu można było z nim pisać na uczelni czy w bibliotece. Ponadto nie musisz koniecznie mieć tabletu na stole, aby móc na nim pisać, ale możesz go używać jak laptopa w podróży. Ponadto kąty są bardzo wygodne i wystarczające do każdej pozycji. Nie miałem sytuacji, w której nie znalazłem odpowiedniego kąta. Plik Bardzo dobry jest też gładzik przetwarzane.

magiczna klawiatura jabłko

Rozmiar jest zdecydowanie wystarczający do pracy na iPadzie. Gładzik i klawiatura bardzo dobrze współdziałają z iPadem. Rozpakowanie klawiatury i podłączenie do niej iPada rozpoznawane są w ciągu milisekund. Nie musisz nawet konfigurować go w ustawieniach Bluetooth. Wciąż bardzo korzystne jest to, że możesz wszystko Łatwo sięgaj do przycisków mogą. Przyciski można dosięgnąć również na obudowie Logitecha, ale skoro jest na nim gruba gumowa osłona, bardzo trudno je wcisnąć. To wada klawiatury. IPad jest niezabezpieczony po bokach, przez co jest podatny na zarysowania i dziwactwa.

Dodatkowo Apple Pencil nie jest mocowany z boku za pomocą dodatkowej pętli. Oba są z tańszym Klawiatura Logitech Slim Podano folio. Boki są chronione gumową osłoną, a Apple Pencil jest przymocowany pętlą. Klawiatura bardzo dobrze współdziała z iPadem, na przykład klawisz Command działa w taki sposób, że prawie masz wrażenie pracy z komputerem stacjonarnym.

W klawiaturze nie podoba mi się to, że iPada w okładce nie można dobrze używać z Apple Pencil do pisania. Apple Pencil działa doskonale, ale klawiaturę można rozłożyć tylko pod pewnym kątem. Oznacza to, że jeśli chcesz robić dłuższe notatki ręcznie na iPadzie, musisz na ten czas wyjąć iPada z etui. Zasadniczo nie uważam, że to źle, ale podkładka jest w tym czasie całkowicie niezabezpieczona.

- 35,36 €
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (4. generacji) i...
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11" (4. generacji) i...*
Automatycznie łączy się z Twoim
369,00 € - 35,36 € 333,64 € Amazon Prime
magiczna klawiatura jabłko

Podłączanie i wyjmowanie iPada z klawiatury jest bardzo łatwe. To jest z Obudowa firmy Logitech niestety nie podano. Tam gumy podtrzymujące i ochronne są bardzo szczelne, więc przyczepienie iPada do etui jest naprawdę trudne. Jednak robisz to z Folio Logitech Slim Folio Pro tylko raz, bo etui można złożyć lub otworzyć i pociągnąć iPada do przodu. Na przykład klawiatura za iPadem nie znajduje się na powierzchni (np. Stole), która mogłaby ją porysować.

Kolejną zaletą w porównaniu z klawiaturami innych firm jest to, że połączenie z klawiaturą działa, gdy Bluetooth jest wyłączony na iPadzie. Apple pomyślał o przejściówce do ładowania. w Klawiatura Logitech Slim Folio masz port ładowania klawiatury (za pomocą którego możesz ładować iPada) tylko po prawej stronie. Możesz więc ładować iPada tylko z prawej strony. Klawiatura Apple Magic Keyboard ma port ładowania po lewej stronie, co jest nieco bardziej elastyczne, ponieważ można go używać do ładowania iPada z prawej i lewej strony.

Zalety klawiatury Apple Magic Keyboard

 • kąt jest płynnie regulowany pomiędzy dwoma maksymalnymi kątami
 • Port ładowania po lewej stronie (tak jest iPadów możliwe z obu stron)
 • klawiatura ma gładzik
 • Wygodny rozmiar klucza i wystarczająca przestrzeń między klawiszami minimalizują częstotliwość błędów
 • lekka klawiatura
 • Przyjemne wrażenia podczas pisania i odpowiedni odgłos podczas pisania
 • nie jest wymagane aktywne połączenie Bluetooth

Wady

 • iPad należy wyjąć z etui, aby sporządzać odręczne notatki
 • Brak klawiszy funkcyjnych nad rzędem liczb
 • Brak ochrony po bokach
 • Brak dodatkowego mocowania Apple Pencil

Wideo | Klawiatura Apple Magic Keyboard

- 35,36 €
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (4. generacji) i...
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11" (4. generacji) i...*
Automatycznie łączy się z Twoim
369,00 € - 35,36 € 333,64 € Amazon Prime

Wniosek: Klawiatura Apple Magic Keyboard dla iPada Pro

,de Magic Keyboard dla iPada Pro czy iPad Air 2020 z pewnością może służyć jako zamiennik laptopa. Dzięki świetnej interakcji z iPadem iPad działa prawie jak komputer stacjonarny z klawiaturą. Wszystkie gesty na gładziku MacBooka, do których jesteś przyzwyczajony, działają na gładziku tej klawiatury. Ponadto klawisz Command udostępnia funkcje znane z komputerów Mac.

Jednak poza regulowanymi kątami i gładzikiem nie widzę żadnej przewagi nad klawiaturą Logitech „Slim Folio Pro”, dlatego jak dla mnie klawiatura Logitech ze względu na cza. 300 € niższa cena który ma lepszy stosunek ceny do wydajności. Skoro klawiatura Logitecha pozwala również na rządek z klawiszami funkcyjnymi, a także zabezpieczenie po bokach i mocowanie Apple Pencil, klawiatura dla mnie jest tą o lepszym stosunku ceny do wydajności. Mimo to klawiatura Apple'a oczywiście nie jest zła, wręcz przeciwnie. Uważam tylko, że stosunek ceny do wydajności Magic Keyboard dla iPada nie jest tak dobry.

Porównanie klawiatury iPada Pro

Etui z klawiaturą Logitech Folio Touch do iPada Pro 11 cali (1., 2.,...Logitech SLIM FOLIO PRO z podświetleniem, ...Apple 2020 iPad Pro (11 cali, Wi-Fi, 128 GB) – gwiezdna szarość (2...Apple 2020 iPad Pro (12,9 cali, Wi-Fi, 128 GB) – gwiezdna szarość (4...Brydge 12.3 Pro+ Bezprzewodowa klawiatura US QWERTY z...Apple, Bluetooth, etui Smart Keyboard Folio (do 11-calowego iPada Pro –...Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (3., 4., 5. i 6....Etui z klawiaturą Bluetooth Logitech Slim Folio Pro z...Klawiatura Apple Smart Keyboard (do iPada Pro 12,9 cala (5, 4 i 3...Brydge 11 Pro, wysokiej jakości klawiatura Bluetooth wykonana z aluminium dla...
Etui z klawiaturą Logitech Folio Touch do iPada Pro...*Logitech SLIM FOLIO PRO z ... *Apple 2020 iPad Pro (11", Wi-Fi, 128 GB) - Kosmiczny...*Apple 2020 iPad Pro (12,9", Wi-Fi, 128 GB) - Kosmiczny...*Brydge 12.3 Pro+ Bezprzewodowa klawiatura US QWERTY z...*Apple, Bluetooth, Smart Keyboard Folio (dla...*Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (3.,...*Etui z klawiaturą Bluetooth Logitech Slim Folio Pro...*Klawiatura Apple Smart Keyboard (do iPada Pro 12,9 cala (5., 4....*Brydge 11 Pro, wysokiej jakości klawiatura Bluetooth wykonana z...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07W7JYP94" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Folio Logitech Slim Folio Pro dla iPada Pro

Logitech Slim Folio Pro nie jest naprawdę „smukły”, ale jest okrągły 300 € tańsza alternatywa zum Klawiatura Apple Magic Keyboard. Czy warto kupić tę klawiaturę?

Opakowanie jest bardzo stabilne i wygląda bardzo wysokiej jakości. Wyposażony jest w magnes i bardzo łatwo się go otwiera i zamyka.

Projekt | Przetwarzanie | Obsługa w Folio Logitech Slim Folio Pro Klawiatury

Logitech Slim Folio Pro może być początkowo bardzo trudne do przymocowania do iPada. Ponieważ iPad jest chroniony dookoła, musisz włożyć go do gumowych uchwytów. Gumy po bokach są bardzo sztywne, szczególnie na początku. Jeśli wyjąłeś iPada z etui i kilka razy ponownie go podłączyłeś, prawdopodobnie nie stanowi to już problemu, ale na początku jest to naprawdę bardzo trudne. Ale gdy iPad znajduje się w etui, klawiaturę można łatwo skonfigurować.

Klawiatura Logitech Slim Folio Pro jest podłączona przez Bluetooth i jest rozpoznawana bezpośrednio na początku. Najpierw musisz wprowadzić kod parowania, ale jest to powszechna praktyka w przypadku klawiatur Bluetooth. Klawiatura jest aktywna, gdy iPad znajduje się w uchwycie magnetycznym. Jest tam stabilny, więc możesz używać klawiatury na nierównych powierzchniach, takich jak autobusy i pociągi lub na kolanach. Po wyjęciu iPada z uchwytu magnetycznego klawiatura ekranowa otworzy się, ponieważ połączenie Bluetooth jest rozłączone.

Myślę, że to wspaniale, że możesz nadal normalnie używać iPada, gdy jest on w etui z klawiaturą. Niestety nie jest to możliwe w przypadku droższego Apple Magic Keyboard Case. Aby to zrobić, wyjmij iPada z uchwytu magnetycznego i pociągnij go do przodu. Klawiatura znajduje się pod iPadem, ale nie jest rozpoznawana, ponieważ połączenie przez Bluetooth, jak już wspomniano, jest rozłączone. Nie musisz więc zawsze przełączać się między różnymi obudowami i klawiaturami, masz wszystko w jednym. Bardzo wygodna. Klawisze funkcyjne są bardzo dobre i praktyczne nad rzędem liczb.

Apple nie oferuje tego z Magic Keyboard dla iPada. Klawiatura Logitech Slim Folio Pro bardzo dobrze współpracuje z iPadem. Jeśli naciśniesz przycisk blokady na klawiaturze, iPad zablokuje się bezpośrednio i bez opóźnienia. Jeśli klawiatura jest podłączona w stanie zablokowanym, można wybudzić iPada, podobnie jak laptopa, klawiszem „Enter” i wprowadzić kod numeryczny za pomocą klawiatury. Ponadto klawisz „Command” działa tak samo, jak na komputerze z systemem Windows lub Mac.

To sprawia, że ​​przełączanie aplikacji lub kursywa jest częścią tekstu szybką i łatwą sprawą. Przytrzymanie przycisku „Polecenie” powoduje wyświetlenie wszystkich możliwych funkcji po jednej do dwóch sekund. Różnią się one w zależności od aplikacji. Podczas pisania programów funkcje te obejmują na przykład formatowanie tekstu, w przeglądarce internetowej zmienia on wtedy zakładki lub tym podobne.

Wspaniałą rzeczą jest to, że klawiatura ma rozszerzenie Podświetlenie klawiszy który można nawet regulować pod względem stopnia jasności lub całkowicie wyłączyć. Niestety tak Klawiatura bardzo gruba. IPad jest ponad dwukrotnie grubszy, gdy znajduje się w etui. Jednak nie jest to już tak tragiczne, jeśli weźmiesz pod uwagę, że (normalnie) nie musisz pakować dodatkowego laptopa tylko po to, aby mieć przy sobie urządzenie z klawiaturą. Klawiatura, podobnie jak Apple Magic Keyboard, ma port USB-C, którego można używać do ładowania iPada.

Pisanie uczucie

Uważam, że pisanie na klawiaturze jest bardzo przyjemne i bardzo podobne do klawiatury Magic Keyboard firmy Apple. Na tej klawiaturze można pisać bardzo szybko i nie ma błędów transmisji ze względu na połączenie Bluetooth. Hałas podczas pisania jest bardzo przyjemnie cichy. Poszczególne klawisze są przyjemnie duże i znajdują się w odpowiedniej odległości od siebie, więc rzadko zdarza się, że inny niechciany klucz zostanie złapany.

korzyści Folio Logitech Slim Folio Pro

 • klawisze funkcyjne
 • Świetne doświadczenie w pisaniu
 • Szybka konfiguracja
 • Świetnie współpracuje z iPadem
 • Einfache Bedienung
 • IPada można normalnie używać bez konieczności zmiany obudowy, klawiaturę można po prostu złożyć za iPadem
 • IPad bezpośrednio rozpoznaje klawiaturę
 • Regulowane podświetlenie klawiatury
 • Złącze USB-C na klawiaturze

Wady

 • Bardzo gruby i ciężki

Wideo | Folio Logitech Slim Folio Pro

Konkluzja: Folio Logitech Slim Folio Pro

Folio Logitech Slim Folio Pro

Co mi się szczególnie podoba w tym Klawiatura Logitech Slim Folio Pro Fajne jest to, że można ich używać w wielu różnych obszarach zastosowań. Albo jak laptop, w podróży lub na kolanach. Dodatkowo za tabletem można złożyć klawiaturę, aby móc normalnie pisać na tablecie za pomocą Apple Pencil. Bardzo mi się to podoba i tak jest z Oryginalna klawiatura Apple Magic Keyboard Niestety nie jest to możliwe.

Klawiatura zapewnia super wygodne pisanie i klawisze funkcyjne. Istnieje również regulowane podświetlenie klawiatury. Jest to jeszcze łatwiejsze za pomocą klawiszy funkcyjnych niż za pomocą klawiatury Apple Magic Keyboard. IPad bardzo dobrze współdziała z klawiaturą. Jeśli jesteś przyzwyczajony do systemu Windows lub komputera Mac, nie musisz przyzwyczajać się do skrótów klawiaturowych. Są one rozpoznawane przez iPada i realizowane w najlepszy możliwy sposób (np. Przełączanie między otwartymi aplikacjami / kartami).

Jedyną wadą jest to, że iPad staje się bardzo gruby i ciężki. Jednak zwykle nie musisz zabierać ze sobą dodatkowego laptopa. Podsumowując, klawiatura jest świetną alternatywą, a niektóre z nich są nawet bardziej praktyczne niż oryginalna klawiatura Apple Magic Keyboard. Polecamy!

Odkryj 10 najlepiej sprzedających się produktów z klawiaturą do iPada Pro w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną klawiaturę do iPada Pro dostosowaną do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 1,00 €oferta
- 45,09 €oferta
- 13,50 €oferta
- 29,10 €oferta
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (3., 4., 5. i 6....
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (3., 4., 5. i 6....*
Zapewnia wygodę i szybkość reakcji podczas pisania.; Chroni także przód i tył Twojego...
429,00 € - 29,10 € 399,90 € Amazon Prime
- 40,00 €oferta
- 15,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Katharina

Cześć, nazywam się Katharina. Fajnie, że trafiłeś na mój post;) Chciałbym opublikować tutaj moje doświadczenia z produktami i piszę kilka porad.

Schreibe einen Kommentar