Test: W wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer

,de Na Cloudflyer Wodoodporne buty do biegania reprezentuje wodoodporny wariant On Cloudflyer.Podobnie jak oryginalny model, Cloudflyer Waterproof posiada również typową dla producenta On amortyzację „Clouds”. Jeden obiecuje 100% wiatroszczelna i wodoodporna membrana i potężna ochrona przed uderzeniami. Ale czy wodoodporny On Cloudflyer spełnia obietnice?

Na Cloudflyer wodoodporny
Test: w wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer 44

Dane i fakty | Na Cloudflyer Wodoodporne buty do biegania

Ten model należy do kategorii Amortyzowane i neutralne buty, ponieważ nie ma aktywnej pracy przeciwko niewspółosiowości stopy. Ze względu na szeroką podeszwę, o której później opowiem, but może również pomóc w walce z nadpronacją. Buty do biegania OOn Cloudflyer Waterproof mają Spadek 7 mm. To znaczy pięta 7mm stoi wyżej niż przednia część stopy.

Wartość ta jest raczej niska jak na but z amortyzacją, ale pozwala na bardziej naturalny styl biegania i nie jest wadą, ponieważ sama podeszwa jest wystarczająco gruba. But waży w męskiej wielkości próbki 292gco niekoniecznie jest dużo dla modelu o takich właściwościach amortyzujących i wodoodpornych. Ciężar jest nadal zauważalny, gdy próbujesz trochę przyspieszyć bieg. Te buty nie nadają się do biegów szybkościowych.

Czuję się bardziej ograniczony niż to, że Cloudflyer byłby w stanie pomóc. Gruba podeszwa przeszkadza w chodzeniu po przedniej części stopy i nie zapewnia wystarczającej elastyczności. W przypadku interwałów i innych szybkich jednostek pilnie polecam inny model. Ale Cloudflyer Waterproof to dobra decyzja w wielu innych obszarach.

Męskie buty do biegania On-Running Cloudflyer, wodoodporne, czarneW chmurze Uomo A2-8 USON Cloud Edge Moonlight, Kombi (biała frotte), gr. 8thWHITIN męskie trampki damskie trampki buty do biegania buty do biegania...Damskie buty do chodzenia trampki buty do biegania buty sportowe fitness...JSLEAP Męskie buty do biegania Walking Athletic dla kobiet Casual Slip...KOUDYEN buty do biegania oddychające trampki sznurowane buty sportowe...Mishansha Sneakers Buty sportowe Mężczyźni Lekkie buty do fitnessu...Męskie buty do biegania w terenie Salomon Speedcross 4 Gore-Tex,...KOUDYEN buty do biegania oddychające trampki sznurowane buty sportowe...
Sprawdź cenę261,79 €Sprawdź cenę39,99 €39,89 €49,99 €Sprawdź cenę28,99 €133,19 €35,99 €
Męskie buty do biegania Cloudflyer, ... *W chmurze Uomo A2-8 US *ON Cloud Edge Moonlight, Kombi (biała frotte), gr. 8 *Męskie tenisówki WHITIN Damskie trampki Buty do biegania ...Buty do chodzenia damskie trampki buty do biegania ... *Męskie buty do biegania JSLEAP Walking Athletic dla...*Buty do biegania KOUDYEN Oddychające trampki ... *Mishansha Sneakers Buty sportowe Męskie Light...*Salomon Speedcross 4 Gore-Tex Mężczyźni...*Buty do biegania KOUDYEN Oddychające trampki ... *
◼️ Pluszowy język i system sznurowania w gwiazdki zapewniają idealne ...◼️ Marka: w chmurze◼️ Język z tkaniny frotte i dwa rodzaje cholewki ze skóry wegańskiej, ...◼️ Cholewka wykonana z bezszwowej elastycznej siateczki dla ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Legendarna wydajność z całorocznym komfortem klimatycznym◼️ Cholewka: syntetyczne, wygodne buty na co dzień, które są dobre dla ...
◼️ 100% wiatro- i wodoodporna membrana utrzymuje elementy z dala ...◼️Styl: fitness i trening przekrojowy◼️ Oddychająca tekstylna wyściółka dla wygody◼️ Posiada wyściełany kołnierz i ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Czwarta generacja naszej legendarnej...◼️ Podeszwa: gumowa, antypoślizgowa i trwała.
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Wodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania CloudflyerWodoodporny but do biegania Cloudflyer Wodoodporny but do biegania Cloudflyer
Sprawdź cenę261,79 €Sprawdź cenę39,99 €39,89 €49,99 €Sprawdź cenę28,99 €133,19 €35,99 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 4 października 2022 20:33 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API
Na Cloudflyer wodoodporny
Test: w wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer 45

Obszary zastosowań są zróżnicowane

Wiele obszarów zastosowań sprawia, że ​​buty do biegania On Cloudflyer Waterproof są jednym z nich prawdziwie wszechstronny. Ponieważ ten but nadaje się nie tylko do biegania. Wodoodporne buty są pomocne w wielu czynnościach. Prosty czarny design sprawia, że ​​ten model jest również niepozornym towarzyszem.

Lubię używać wodoodpornego On Cloudflyer:

- Na spacer po lesie
- Do wędrówek
- Podczas spacerów po plaży
- Jedź na rower górski
- W ogrodzie
- Albo po prostu w życiu codziennym

Jedyną wadą, jaką napotkałem podczas tych czynności, były kamienie w podeszwie. Ze względu na charakterystyczny kształt tłumienia kamienie ze szlaków mają tendencję do blokowania się między „chmurami”.

Predestynowanym obszarem zastosowania tego modelu jest oczywiście droga. Amortyzacja świetnie sprawdza się na asfalcie. Podczas spokojnych biegów treningowych wodoodporny Cloudflyer często prowadził mnie wygodnie do celu - najlepiej w deszczową pogodę.

Na bieganie Cloudflow różowy - 7.5
Na bieganie Cloudflow różowy - 7.5*
Trwała cholewka z siateczki z bezszwowymi syntetycznymi nakładkami; Wyjmowana wkładka o podwójnej gęstości zapewnia amortyzację i wsparcie.
199,99 €
Na Cloudflyer wodoodporny
Test: w wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer 46

Ochrona w nocy

Dzięki wodoodpornym butom do biegania On Cloudflyer jesteś dobrze wyposażony nawet w nocy. Same buty są czarne jak noc, ale niektóre elementy odblaskowe sprawiają, że but jest naprawdę zauważalny. Odblaskowe logo na pięcie i przedniej części stopy. Sznurowadła są szczególnie widoczne pod wpływem światła. Są one wyposażone w odblaskowe paski. Zapewnia to dodatkowe bezpieczeństwo w ciemności.

Wygodna amortyzacja przez typowe chmury

Na Cloudflyer wodoodporny
Test: w wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer 47

Amortyzację stanowi superpianka helowa firmy On, która jest przetwarzana w podeszwie w chmurach, które są typowe dla On. Dwanaście chmur przyjemnie i elegancko amortyzuje każdy krok. Biegacze na pierwszym pięcie cieszą się pełnym komfortem. Ale kości śródstopia mogą również oczekiwać obfitej części amortyzacji.

Szczególnie podobał mi się szeroki kształt amortyzacji. Ta właściwość oferuje biegaczowi doskonała stabilność ze względu na zwiększoną powierzchnię styku z podłogą, a także pomaga przeciwdziałać nadpronacji. Przydatny na nierównych powierzchniach, takich jak kostka brukowa. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Cloudflyera, wodoodporna wersja ma również wbudowaną w podeszwę speedboard, która jest również odpowiedzialna za stabilność.

To jest cienka plastikowa płytka. Wadą tej instalacji jest utrata pewnej dynamiki podczas toczenia.

Cała podeszwa również oferuje dobra przyczepność na mokrej nawierzchni.

Po krótkim okresie przyzwyczajania się do tego komfort noszenia jest doskonały

Kiedy po raz pierwszy wskoczyłem do buta, nie byłem zbyt entuzjastyczny. Cholewka nie była elastyczna i raczej obolała, szczególnie w okolicy kostki. Szeroka podeszwa z mocną amortyzacją wydawała się sztywna i mało elastyczna. Teraz cieszę się, że nie od razu wyrzuciłem wodoodporny Cloudflyer. Już po pierwszym biegu odczułam znaczną poprawę komfortu noszenia.

Kolejny długi spacer pokazał mi, że but potrzebuje trochę czasu, żeby się przyzwyczaić. Puszysty język wygodnie i pewnie trzyma stopę w bucie. W międzyczasie uważam, że Cloudflyer Waterproof ze względu na grubą i szeroką podeszwę, a także obfity materiał wierzchni, jak najwygodniejszy but w moim gabinecie. 

Nawet ciężcy biegacze mogą używać tego buta z czystym sumieniem. Tłumienie opisane powyżej Chroni stawy i delikatnie się roluje.

Na Cloudflyer wodoodporny
Test: w wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer 48

Przyjemna zabawa podczas biegania nawet podczas długich biegów

Wymienione funkcje zapewniające komfort i wyjaśniona powyżej amortyzacja szczególnie mi odpowiadały na trasach do 30 km. Ochrona stawów była niezwykle wygodna pod koniec długich odcinków.

Wodoodporne buty do biegania On Cloudflyer są idealne do:

- wyścigi szosowe
- biegi treningowe
- biegi na 10 km
- półmaratony
- Długie biegi
- Działa w deszczową pogodę
- przebiegi regeneracyjne

Podczas zawodów biegowych zawsze używałbym różnych butów, zwłaszcza jeśli biegasz trochę z czasem.

Wideo | Na Cloudflyer wodoodporny

Wniosek: W wodoodpornych butach do biegania Cloudflyer

Nie tanie, ale warte swojej ceny!

Jeśli nie zależy Ci na mokrych stopach lub biegasz tylko przy ładnej pogodzie, możesz bez wyrzutów sumienia korzystać ze zwykłego On Cloudflyer. Wiatroszczelna i wodoodporna membrana sprawia, że ​​materiał wierzchni jest nieco mniej elastyczny i oddychający, co jest szczególnie widoczne podczas biegania bez deszczu. Buty są wtedy niepotrzebnie nieporęczne i ciepłe.

Jako dodatek do Twojej kolekcji butów do biegania, buty do biegania On Cloudflyer Waterproof są jednym z nich świetne rozwiązanie na kiepską pogodę. Chodzenie w deszczu w butach jest naprawdę zabawne. Wszechstronne zastosowania wymienione powyżej sprawiają, że but jest naprawdę wszechstronny. Wodoodporny On Cloudflyer stał się nieodzowną częścią mojej szafki na buty. Buty dla każdego, kto używa zimna, wilgoci i ciemności jako wymówki, aby nie biegać.

Cena katalogowa 190 € jest wyższa od średniej dla butów do biegania bez węgla. Ale jeśli jesteś gotów zapłacić tę cenę, możesz się tego spodziewać ponadprzeciętna jakość. Używam buta intensywnie od kilku miesięcy i nadal nie zauważyłem nadmiernego zużycia materiału. Jakość ma swoją cenę.

Wskazówka do czytania: Raport z testu dla Plecak do biegania

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się produktów On Cloudflyer 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
2. Najlepszy sprzedawca
- 18,60 €3. Najlepszy sprzedawca
4. Najlepszy sprzedawca
5. Najlepszy sprzedawca
6. Najlepszy sprzedawca
7. Najlepszy sprzedawca
On Running Sneaker Cloud Flyer Łosoś, Różowy, 37 5
Opinie 3
On Running Sneaker Cloud Flyer Łosoś, Różowy, 37 5*
  • Elementy Cloudtec zapewniają amortyzację i blokadę, zapewniając mocne odepchnięcie. Elementy boczne wykorzystują większe...
  • Zakrzywiona podeszwa środkowa Rocker umożliwia stopie naturalne toczenie się podczas cyklu chodu.
  • Pianka Zero Gravity tworzy chmury, które zapewniają doskonałą amortyzację i trwałość.
8. Najlepszy sprzedawca
9. Najlepszy sprzedawca
ON Damskie Cloudflyer Textile Synthetic Flare Quartz Trainer 37.5...*
  • Oddychająca, dopasowująca się i wspierająca cholewka z siateczki
  • Oddychająca podszewka tekstylna dla wygody
  • Wyjmowana wkładka zapewniająca amortyzację i wsparcie
10. Najlepszy sprzedawca
- 18,60 €oferta
NA Cloudflyer - 9
ON Cloudflyer - 9 *
188,59 € - 18,60 € 169,99 €
Nowość!
ON Damskie Cloudflyer Textile Syntetyczny Flare Quartz Trainer 37.5...
ON Damskie Cloudflyer Textile Synthetic Flare Quartz Trainer 37.5...*
Oddychająca, dopasowująca się i wspierająca cholewka z siateczki; Oddychająca tekstylna wyściółka dla wygody
169,95 €
Nowość!
Nowość!
On Running Damskie Cloudflyer Tekstylny Syntetyczny Flare...
On Running Damskie Cloudflyer Tekstylny Syntetyczny Flare...*
Oddychająca, dopasowująca się i wspierająca cholewka z siateczki; Oddychająca tekstylna wyściółka dla wygody
186,94 €
- 39,99 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 5.10.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar