Brązowa skóra bez słońca: kompleksowy przewodnik po kapsułkach do opalania

Zdjęcie autora

etests

Kapsułki do opalania - Przewodnik po brązowej skórze bez słońca - Podstawowe informacje i właściwości produktu

opalanie kapsułki brązowa skóra bez słońca

W ciepłe letnie miesiące nadchodzi czas, kiedy całe ciało nie musi być zapakowane w kilka warstw odzieży po systemie cebuli. Wreszcie można zaprezentować stylowe szorty lub śliczne sandały. Ale nowa wolność oznacza także wyzwania dla tych, którzy nie są do końca przygotowani na lato. Ale kiedy zaczyna się cieplej, jest już nieco za późno w walce z ostatnimi rezerwami zimowymi i szlachetną bladością. Dzięki sprytnym końcówkom do stylizacji, niekorzystne funty mogą być dobrze ukryte, dopóki nie znikną lub zrezygnujesz z siebie, aby poświęcić się ważniejszym rzeczom.

Ale co można zrobić z udkami sera i opalenizną nato? Spraye samoopalające Na przykład do wyboru są różne warianty. Zapewniają prostą aplikację i skuteczną opaleniznę w jak najkrótszym czasie. Jednak w praktyce bardzo niewiele środków do opalania skóry jest przekonujących. Wynika to głównie ze złego wyniku, ponieważ odcień stał się nierówny. Ponadto efekt zabarwienia nie utrzymuje się długo, więc aplikację należy mozolnie powtarzać w kółko. W końcu wielu niezadowolonych użytkowników narzeka, że ​​samoopalacze również często powodują bałagan, gdy są stosowane do tego wszystkiego. Rezultatem są zniszczone ubrania i krępujące momenty w miejscach publicznych.

W tym momencie brązowe kapsułki obiecują nie tylko ulgę, ale wreszcie spełnienie pragnienia łagodnej, naturalnej i trwałej letniej opalenizny bez większego wysiłku i problemów zdrowotnych. Ale czy te zwodnicze obietnice są słuszne? Co naprawdę mogą zrobić kapsułki do opalania? A dla kogo jest odpowiedni produkt? Te i podstawowe pytania dotyczące opalania kapsułek będą teraz rozpatrywane.

Beta-karoten w kapsułkach, wysoka dawka do opalania [25 000 IU],...Kapsułki Omega 3 Wysoka dawka 2000 mg Olej Omega 3 1000 mg EPA + 500 mg...NATURE LOVE® Kompleks Magnezu - 180 kapsułek - 400mg pierwiastka...Kapsułki do opalania Vitabay Beta Carotene Depot - 180 VEGAN...Krople witaminy A od EXVital - 5000 IU (1500 µg) na...BĘRBEL DREXEL® granulat naturalnej opalenizny, ...Beta-karoten, 50.000 30 j.m. (120 mg), XNUMX kapsułek wegetariańskich, wysoka dawka...Organiczna Kurkuma Z Czarnym Pieprzem – 240 Kapsułek – 4350mg...Kapsułki z kurkumą w szklance - duża dawka, wegańskie. Kurkuma w proszku +...
Kapsułki beta-karotenu wysoka dawka do opalania [25...*Kapsułki Omega 3 Wysoka dawka 2000 mg oleju Omega 3...*NATURE LOVE® Kompleks Magnezu - 180 kapsułek -...*Vitabay Beta Carotene Depot Kapsułki Samoopalające - 180...*Krople witaminy A od EXVital - 5000 IU (1500...*Granulki BĘRBEL DREXEL® z naturalną opalenizną, ... *Beta karoten, 50.000 jm (30 mg), 120 ... *Organiczna Kurkuma z Czarnym Pieprzem – 240 kapsułek...*Kapsułki z kurkumą w szklance - duża dawka, wegańskie....*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B06XXMJ32C" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Kapsułki do opalania - Co to są tabletki do samoopalania i jak działają?

Jest tak naturalny, jak nie jest modny, ponieważ właśnie dlatego należy odpowiednio się ubierać podczas mroźnych zimowych miesięcy, że skóra na tułowiu i nogach, jak gdyby, nie opalała się przed słońcem. Wraz z tym, że intensywność promieniowania słonecznego w zimie najczęściej (nie zawsze i wszędzie, szacunek dla oparzeń słonecznych w zimie!), Jest słabsza niż w lecie. Ponadto zimą mamy ciepłe, zamknięte miejsca. Wiele powodów, dla których skóra może wydawać się szczególnie blada w pierwszych letnich temperaturach.

Wiele osób w naszych szerokościach geograficznych ma z natury względnie bladą skórę. Tylko na przedramionach dłonie i głowa pozostają wolnymi obszarami skóry, które są zarumienione zgodnie z eksponowanym promieniowaniem słonecznym. W bezpośrednim porównaniu z nie opaloną skórą wydają się one jeszcze bledsze. Ponadto, wielu postrzega ten nierówny kolor skóry jako nieważny.

Skuteczna, ale niekoniecznie zalecana alternatywa Leżaki i Solaria. Możesz tutaj zainwestować dużo pieniędzy, aby uzyskać intensywną opaleniznę. Pod warunkiem, że zignoruje się gwałtowne, a mimo to rozsądne ostrzeżenia zdrowotne dotyczące intensywnego korzystania z solariów. To samo dotyczy optycznych akceleratorów opalania, ponieważ ludzie potrzebują światła słonecznego do życia, ale szczególnie biorąc pod uwagę szkodliwe promieniowanie UV, zasadnicze znaczenie ma unikanie bezpośredniego światła słonecznego.

Ciecze do opalania przeznaczone do stosowania na skórę stanowią rozsądną, czasami nawet odżywczą alternatywę. Ale oprócz wielu niepotrzebnych, a nawet szkodliwych składników, wielu użytkowników jest bardzo niezadowolonych, zwłaszcza, że ​​aplikacja wymaga nie tylko pewnej ilości ćwiczeń, ale jest stosunkowo droga. Ale co z brązowymi kapsułkami? W końcu musisz je regularnie brać i czekać cierpliwie na obiecaną, naturalnie wyglądającą opaleniznę. Ale czy to naprawdę tak proste, jak się wydaje? Jak działają opalające się kapsułki i czy faktycznie działają?

Kapsułki do opalania - zasada działania i szczegóły

Zasadniczo praca kapsułki do opalania na tej samej zasadzie co garbniki do aplikacji. Wszystkie zawierają duże dawki karotenu, który odpowiada przede wszystkim za wspomaganie pigmentacji koloryzującej skóry. Stosowany jest tutaj beta-karoten w dużych dawkach, który poprzez przemianę materii powinien doprowadzić do letniego zabarwienia skóry.

Podobny efekt mają noworodki i niemowlęta. Ich lekko brązowawy połyskujący kolor skóry pochodzi z przechowywanego karotenu. U dorosłych ten proces nie jest tak łatwy do wdrożenia. Mianowicie, barwnik zbiera głównie podskórną tkankę tłuszczową. Jednak warstwa wierzchnia skóry jest znacznie grubsza u dorosłych ludzi niż u noworodków, tak że można wytłumaczyć stosunkowo słabe wyniki.

Może się więc zdarzyć, że oczekiwany złoty kolor skóry jest zauważalny jedynie poprzez ledwo rozpoznawalny pomarańczowy „odcień”. Należy również pamiętać, że odcień znika bardzo szybko, jeśli przestaniesz brać kapsułki do opalania jest przerywany. Nawiasem mówiąc, istnieje mocna wskazówka, która pomoże zidentyfikować osoby, które przechodzą przez letnią opaleniznę kapsułki do opalania pojawiło się: Spojrzenie na dłonie ujawnia prawdziwy powód, ponieważ przy opalonej skórze dłonie są znacznie jaśniejsze niż grzbiety dłoni i ramion. kapsułki do opalania Dlatego upewnij się, że dłonie również się odbarwiają.

Wybierz odpowiednie kapsułki do opalania - Ważne uwagi

Być może niektórzy czytelnicy wciąż pamiętają czasy, w których toczono zacięte debaty na temat kapsułek do opalania, nawet w Bundestagu. To w końcu posunęło się tak daleko, że zakazało niektórych produktów dostępnych w tym czasie. Ale co się stało?

W rzeczywistości pierwsza generacja kapsułek opalających była tak silna, że ​​użytkownicy zgłaszali zaburzenia widzenia i złociste kryształy w siatkówce oczu. Winą za to była kantaksantyna i przez długi czas nie było jasne, jakie mogą być konsekwencje zdrowotne jej przechowywania. Ponadto osady utrzymywały się czasem latami, a barwnik w skórze rozpadał się najpóźniej po 10 dniach. Po zakazie zwodniczej substancji od tego czasu używano tylko barwnika Beta-karoten do opalania kapsułek używa.

karoten jest w rzeczywistości naturalnym składnikiem żywności dla ludzi i dlatego bywa nieszkodliwy dla zdrowia. Jednak w przypadku kapsułek do opalania materiał jest wytwarzany syntetycznie. W zasadzie stosowanie nowoczesnych kapsułek opalających jest bezpieczne dla zdrowych osób dorosłych. Jednak poprzez badania różnych grup osób testowych można było stwierdzić, że można spodziewać się szkodliwego wpływu połączenia karotenu i nikotyny. W związku z tym nie zaleca się niekontrolowanego przyjmowania kapsułek opalających, w szczególności dla nałogowych palaczy, wręcz przeciwnie.

Używaj poprawnie kapsułek do opalania - instrukcje i wskazówki dotyczące użytkowania

Jeśli chcesz uzyskać letnią opaleniznę za pomocą karotenoidów, nie możesz spodziewać się widocznych rezultatów zaraz po zażyciu ich po raz pierwszy. Jednak wzrost beta-karotenu oznacza nie tylko perspektywę opalonej cery, ekstrakty roślinne również wspierają funkcję ochronną komórek skóry i regulują równowagę nawilżenia w pozytywny sposób.

Szkodliwe skutki beta-karotenu w połączeniu z nikotyną zostały już omówione. Dlatego ludzie, którzy regularnie palą nikotynę powinni dokładnie przyjrzeć się zawartości potencjalnych kapsułek opalających. Zasadniczo, gąbczaste i nieadekwatne szczegóły produktu są powodem do zakupu brązowych kapsułek. Palacze powinni również pamiętać, że pasujące produkty zawierają nie więcej niż 20 miligramów beta-karotenu. Ponadto nie należy zapominać, że dieta obejmuje również beta-karoten, na przykład warzywa, a zwłaszcza marchew.

Beta-karoten jest również popularny w przemyśle spożywczym, aby nadać produktom końcowym apetyczny kolor. Dlatego oszacowanie maksymalnej ilości beta-karotenu może czasami nie być łatwe. W razie wątpliwości porozmawiaj z farmaceutą lub lekarzem rodzinnym zanim zaczniesz eksperymentować kosztem własnego zdrowia.

Kup kapsułki do opalania - Ważne punkty w bestsellerze 2024: najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwa decyzja testowa w Internecie

Zasadniczo, przy zakupie w Internecie obowiązuje pewna ostrożność, ponieważ nie jest to dokładnie takie, jak wymagane w przypadku zakupów detalicznych lub prywatnych. W końcu kupuje się produkt niewidzialny i chce, aby sprzedawca uwierzył, że sprzedaje przyzwoity artykuł i wysyła go do domu bez wahania. Jednak szczególnie w przypadku suplementów diety i produktów podobnych do leków należy zachować szczególną ostrożność. W końcu nie chodzi tylko o własne pieniądze, ale przede wszystkim o zdrowie.

Dlatego przed ostatecznym bestsellerem 2024: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwa decyzja testowa niemal gwarantuje, że sprzedawca cieszy się dobrą opinią i że warunki płatności są prawidłowe. Wielu dostawców nalega na płatność z góry, dlatego godny zaufania sprzedawca powinien oprócz zgodnych z prawem informacji o gwarancjach i wymianach oferować także odpowiednio bezpieczne opcje płatności. Niezależne i certyfikowane metody płatności są optymalne, ponieważ czasami oferują bardzo szeroką ochronę kupującego na wypadek ewentualnych problemów z przelewem i dostawą.

Wreszcie, autentyczne opinie i oceny klientów pozwalają wyciągnąć wnioski dotyczące powagi dostawcy i jego produktów. Nie należy też przeszukiwać google, jeśli wiarygodne komentarze lub recenzje nie można znaleźć bezpośrednio za pośrednictwem dostawcy lub popularnych forów konsumenckich. Pomimo opinii klientów, ogólnie wykazano, że brązowe kapsułki od niemieckich producentów są lepsze od produktów z zagranicy. Może to kosztować o kilka euro więcej, ale gwarantowana jest jakość i niezawodność brązowych kapsułek.

Ponadto, otrzymany pakiet należy dokładnie rozważyć, gdy zostały wykonane przez spedytora (idealny otwór nawet w obecności kuriera, w szczególności w przypadku uszkodzenia), tak, że na przykład, specyfikacji wysyłkowej lub faktura powinny być również uwzględnione, takie jak oczekiwano Nadawca i, oczywiście, szczególnie obiecany produkt. Odchylenia od reklamowanego produktu należy dokonać podejrzliwy jak najwyraźniej częściowo wykorzystane lub manipulowane opakowania. W szczególnych upłynęły kapsułek opalające są niedopuszczalne i dobry powód do reklamacji.

Internet to świetny sposób na uzyskanie produktów na atrakcyjnych warunkach w porównaniu do lokalnych sprzedawców detalicznych lub detalistów. Przy odrobinie zdrowego rozsądku i dużej ilości krytycznych osądów możliwe jest dostarczenie idealnych kapsułek do opalania dostarczanych bezpośrednio do domu.

Kapsułki do opalania - porady dla brązowej skóry bez słońca

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów w postaci kapsułek do opalania w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt w kapsułkach do opalania odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Wysoka dawka beta karotenu | Kompleks tabletek opalających z L-tyrozyną i miedzią | Tabletki do opalania | Preparat do opalania | 120 tabletek wegańskich | z Horbaacha

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handlowiec), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu w postaci kapsułek do opalania.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 17.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar