Płyta wibracyjna Bluefin: schudnąć w domu

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Płyta wibracyjna Bluefin

Kto nie zna sytuacji: Chcesz uprawiać sport w domu, ale nie masz na to miejsca! Zakup szeregu urządzeń również wydaje się wykraczać poza zakres.

Uświadomiłem sobie utratę wagi za pomocą płyty fitness lub płyty wibracyjnej dzięki reklamie telewizyjnej. To podkreśla całe ciało i sprzyja utracie tkanki tłuszczowej. Ta platforma wibracyjna Bluefin ma również 5 różnych programów treningowych, w sumie można ustawić 180 poziomów intensywności, aby osiągnąć najlepsze możliwe, indywidualne obciążenie. Oto moje doświadczenie i test na płycie wibracyjnej Bluefin.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Płyta wibracyjna Bluefin Fitness* Obecnie nie ma recenzji 199,00 €Amazon Prime
2 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt... Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...* Obecnie nie ma recenzji 249,99 € 229,43 €Amazon Prime

Pierwsze wrażenie / obsługa

Pierwsze wrażenie jest dość zwarte. Płyta fitness o wymiarach 40cm x 68cm x 15cm waży około 17 kg i jest absolutnie stabilna i wytrzymała. Podstawa pokryta jest delikatną gumową osłoną, dzięki czemu zawsze możliwa jest stabilna postawa. Oprócz samej płyty fitness zakres dostawy obejmuje również jedną zdalny i odpowiadające zespoły fitness promować mięśnie ramion.

To, co szybko przykuło moją uwagę, to fakt, że istnieje zintegrowany głośnik Bluetooth zainstalowany. Można to szybko połączyć z telefonem komórkowym. Jakość dźwięku nie jest najlepsza, ale to wciąż fajny pomysł.

Uważam, że sama obsługa jest bardzo zrozumiała i łatwa do zrozumienia. Można go wygodnie obsługiwać za pomocą pilota lub ręcznie na samej płytce.Ze względu na wiele dostępnych funkcji polecam zapoznanie się z Bedienungsanleitung.

Zdjęcia | Płyta wibracyjna Bluefin

🥇 Test płyty wibracyjnej Bluefin (Ultra Slim Power) - porady dotyczące zakupu i spostrzeżenia
# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Płyta wibracyjna Bluefin Fitness* Obecnie nie ma recenzji 199,00 €Amazon Prime
2 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt... Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...* Obecnie nie ma recenzji 249,99 € 229,43 €Amazon Prime

Jaki jest podstawowy efekt platformy wibracyjnej Bluefin?

Platforma wibracyjna Bluefin jest w zasadzie odpowiednia dla każdego, kto chce ujędrnić swoje ciało i zredukować tłuszcz w domu. Ze względu na 180 różnych intensywności, które można ustawić, nie ma ograniczeń wiekowych dla tego sprzętu sportowego. Każdy może wybrać własne podejście do optymalnego treningu.

Osoby, które cierpią z powodu określonego bólu, mogą stosować określone programy treningowe, aby szczególnie podkreślić określone obszary, a tym samym zbudować mięśnie. To może pomóc złagodzić ból.

Ogólnie rzecz biorąc, płyta fitness oferuje duży wybór opcji treningowych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wzmocnione są tylko mięśnie nóg. To prawda, ale szczególnie obciążone są również mięśnie pleców, tułowia i ramion.

Pozytywnym aspektem tej platformy wibracyjnej Bluefin jest to, że oprócz utraty tkanki tłuszczowej wzmacniana jest dynamika ciała i napięcie ciała. Urządzenie jest zatem odpowiednie dla każdego, kto chce wzmocnić, ujędrnić i zachować zdrowie w domu.

Jak mogę schudnąć z płytą wibracyjną Bluefin?

Zasadniczo jest bardzo łatwy do usunięcia za pomocą płyty wibracyjnej Bluefin. Każdy ruch, czy to intensywny, czy spokojny, powoduje spalanie kalorii. To oparzenie można częściowo wyczuć w postaci potu.

To znaczy:

Każdy, kto się poci podczas ćwiczeń, już spala kalorie!

Ten sprzęt fitness oferuje trening całego ciała w domu, w którym równowaga, a przede wszystkim napięcie ciała, musi być utrzymywana na małej wibrującej płycie. Na początku brzmi to prosto, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że na dłuższą metę może to być bardzo wyczerpujące.

Ponieważ napięcie ciała jest zawsze utrzymywane, inne mięśnie są zawsze napięte przez wibracje. Na samej płycie wibracyjnej dalsze ćwiczenia można wykonywać równolegle podczas wibrowania. Bluefin dostarcza również opaski fitness, za pomocą których można jednocześnie wzmocnić mięśnie ramion.

Jako ilustracja:

 • Podczas wibracji talerza wykorzystywane są całe mięśnie nóg
 • Aby go utrzymać, należy utrzymać napięcie ciała, co podkreśla mięśnie pleców
 • Z pomocą opasek fitness,
 • Wykorzystywane są mięśnie ramion

Ogólnie widać, że dzięki płytce fitness całe ciało może być konsekwentnie trenowane i kształtowane.

Płyty wibracyjne w porównaniu

Płyta wibracyjna Bluefin FitnessPłyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...Sportstech Spring Deal Płyta wibracyjna 4D VP400 o zakrzywionej konstrukcji...Płyta wibracyjna 4D - mocna z 3 cichymi silnikami |...Płyta wibracyjna Sportstech VP250 w eleganckiej, zakrzywionej, smukłej obudowie |...Platforma wibracyjna 3D Sportstech VP300 | Mega spalacz tłuszczu + 5...VibroLegs - urządzenie do masażu z wibracją - płyta wibracyjna do...Sportstech F37s profesjonalna bieżnia niemieckiej marki -...
Płyta wibracyjna Bluefin Fitness*Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z podwójnym silnikiem | ... *Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Pro Model | ... *Płyta wibracyjna 4D Sportstech Spring Deal VP400...*Płyta wibracyjna 4D - mocna z 3 ... *Płyta wibracyjna Sportstech VP250 w eleganckim, zakrzywionym...*Platforma wibracyjna 3D Sportstech VP300 | Mega ... *VibroLegs - urządzenie masujące z wibracją -...*Sportstech F37s profesjonalna bieżnia niemiecka...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B00GNEE3TQ" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Jak często i jak intensywnie powinienem trenować?

Aby uzyskać jak najlepszy wynik treningu, należy najpierw wziąć pod uwagę swoją kondycję fizyczną.

Czy już regularnie trenujesz, czy zaczynasz od zera?

Zasadniczo szkolenie powinno: nie przesadzajaby dać mięśniom, więzadłom i oczom wystarczająco dużo czasu na przyzwyczajenie się do nowego obciążenia.

Więc na początek radzę 3 sztuki tygodniowo aby rozpocząć.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają z płytą fitness, powinni zacząć od mniejszej intensywności. Inwestycja czasu również powinna być na początku nie dłużej niż 15 minut sein.

Po moich pierwszych jednostkach z płytą wibracyjną byłem już dość wykończony, pomimo niskiej intensywności! Nie należy więc lekceważyć „nowego” ruchu. Ciało potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowego stresu.

w skrócie:

 • Start: 3 razy w tygodniu, maksymalnie 15 minut
 • Niska intensywność, aby poznać obciążenie i zbudować napięcie ciała
 • Stopniowo zwiększaj z czasem i rozszerzaj trening na inne obszary mięśni

Zalety i wady testu płyty wibracyjnej

korzyści

 • Szczególnie oszczędza miejsce
 • Bardzo stabilny i stabilny
 • Możliwy indywidualny trening
 • Wiele mięśni można trenować w tym samym czasie
 • 5 zintegrowanych programów szkoleniowych
 • Może być używany w dowolnym momencie, można go elastycznie konfigurować pod względem lokalizacji

Wady

 • Zwiększony segment cenowy
 • Konieczna zwiększona dyscyplina (pokonaj „bękarta”)
 • Nie ma prawdziwych ruchów

 

Wniosek: płyta wibracyjna Bluefin

Talerz fitness z oferty Bluefin szczególnie mało miejsca idealny sposób na trening i utratę tłuszczu w domu. Ze względu na mnogość możliwości i wymagań, płyta wibracyjna jest w zasadzie odpowiednia dla każdego.

W moim pierwszym doświadczeniu byłem bardzo zaskoczony, jak intensywny jest stres. Wykonaj 5 zintegrowanych programów szkoleniowych nawet zabawne, ponieważ jesteś, że tak powiem, a wyzwanie dostać.

Cenę 189,99 euro można znaleźć w wyższym segmencie cenowym, ale moim zdaniem wysokiej jakości obrobiona płyta robi absolutnie profesjonalne wrażenie. Absolutnie mogę polecić tę płytkę fitness do uprawiania sportów w domu.

Do doradcy płyta wibracyjna kupować

Odkryj 10 najlepiej sprzedających się produktów z płytami wibracyjnymi Bluefin w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealną płytę wibracyjną Bluefin dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 20,56 €oferta
- 74,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar