Płyta wibracyjna Bluefin: schudnąć w domu

Dirk Re.

Brak komentarzy

Bluefin_Fitnessplatte_Rüttelplatte_Vibrationsplatte_Amazon_Ebay_Test_Vergleich_Top10 (4)-d7e3c098
Płyta wibracyjna Bluefin

Kto nie zna sytuacji: Chcesz uprawiać sport w domu, ale nie masz na to miejsca! Zakup szeregu urządzeń również wydaje się wykraczać poza zakres.

Uświadomiłem sobie utratę wagi za pomocą płyty fitness lub płyty wibracyjnej dzięki reklamie telewizyjnej. To podkreśla całe ciało i sprzyja utracie tkanki tłuszczowej. Ta platforma wibracyjna Bluefin ma również 5 różnych programów treningowych, w sumie można ustawić 180 poziomów intensywności, aby osiągnąć najlepsze możliwe, indywidualne obciążenie. Oto moje doświadczenie i test na płycie wibracyjnej Bluefin.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży... Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...* Opinie 2.384 299,00 € 256,99 €Amazon Prime
2 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt... Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...* Obecnie nie ma recenzji 249,99 € 211,99 €Amazon Prime

Pierwsze wrażenie / obsługa

Pierwsze wrażenie jest dość zwarte. Płyta fitness o wymiarach 40cm x 68cm x 15cm waży około 17 kg i jest absolutnie stabilna i wytrzymała. Podstawa pokryta jest delikatną gumową osłoną, dzięki czemu zawsze możliwa jest stabilna postawa. Oprócz samej płyty fitness zakres dostawy obejmuje również jedną zdalny i odpowiadające zespoły fitness promować mięśnie ramion.

To, co szybko przykuło moją uwagę, to fakt, że istnieje zintegrowany głośnik Bluetooth zainstalowany. Można to szybko połączyć z telefonem komórkowym. Jakość dźwięku nie jest najlepsza, ale to wciąż fajny pomysł.

Uważam, że sama obsługa jest bardzo zrozumiała i łatwa do zrozumienia. Można go wygodnie obsługiwać za pomocą pilota lub ręcznie na samej płytce.Ze względu na wiele dostępnych funkcji polecam zapoznanie się z Bedienungsanleitung.

Zdjęcia | Płyta wibracyjna Bluefin

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży... Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...* Opinie 2.384 299,00 € 256,99 €Amazon Prime
2 Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt... Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...* Obecnie nie ma recenzji 249,99 € 211,99 €Amazon Prime

Jaki jest podstawowy efekt platformy wibracyjnej Bluefin?

Platforma wibracyjna Bluefin jest w zasadzie odpowiednia dla każdego, kto chce ujędrnić swoje ciało i zredukować tłuszcz w domu. Ze względu na 180 różnych intensywności, które można ustawić, nie ma ograniczeń wiekowych dla tego sprzętu sportowego. Każdy może wybrać własne podejście do optymalnego treningu.

Osoby, które cierpią z powodu określonego bólu, mogą stosować określone programy treningowe, aby szczególnie podkreślić określone obszary, a tym samym zbudować mięśnie. To może pomóc złagodzić ból.

Ogólnie rzecz biorąc, płyta fitness oferuje duży wybór opcji treningowych. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wzmocnione są tylko mięśnie nóg. To prawda, ale szczególnie obciążone są również mięśnie pleców, tułowia i ramion.

Pozytywnym aspektem tej platformy wibracyjnej Bluefin jest to, że oprócz utraty tkanki tłuszczowej wzmacniana jest dynamika ciała i napięcie ciała. Urządzenie jest zatem odpowiednie dla każdego, kto chce wzmocnić, ujędrnić i zachować zdrowie w domu.

Jak mogę schudnąć z płytą wibracyjną Bluefin?

Zasadniczo jest bardzo łatwy do usunięcia za pomocą płyty wibracyjnej Bluefin. Każdy ruch, czy to intensywny, czy spokojny, powoduje spalanie kalorii. To oparzenie można częściowo wyczuć w postaci potu.

To znaczy:

Każdy, kto się poci podczas ćwiczeń, już spala kalorie!

Ten sprzęt fitness oferuje trening całego ciała w domu, w którym równowaga, a przede wszystkim napięcie ciała, musi być utrzymywana na małej wibrującej płycie. Na początku brzmi to prosto, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że na dłuższą metę może to być bardzo wyczerpujące.

Ponieważ napięcie ciała jest zawsze utrzymywane, inne mięśnie są zawsze napięte przez wibracje. Na samej płycie wibracyjnej dalsze ćwiczenia można wykonywać równolegle podczas wibrowania. Bluefin dostarcza również opaski fitness, za pomocą których można jednocześnie wzmocnić mięśnie ramion.

Jako ilustracja:

 • Podczas wibracji talerza wykorzystywane są całe mięśnie nóg
 • Aby go utrzymać, należy utrzymać napięcie ciała, co podkreśla mięśnie pleców
 • Z pomocą opasek fitness,
 • Wykorzystywane są mięśnie ramion

Ogólnie widać, że dzięki płytce fitness całe ciało może być konsekwentnie trenowane i kształtowane.

Płyty wibracyjne w porównaniu

Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Ultra Slim Power | Tłuszcz...Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...Płyta wibracyjna Sportstech 4D VP400 o zakrzywionej konstrukcji +...Płyta wibracyjna 4D - mocna z 3 cichymi silnikami |...Płyta wibracyjna Sportstech VP250 w eleganckiej, zakrzywionej, smukłej obudowie |...Platforma wibracyjna 3D Sportstech VP300 | Mega spalacz tłuszczu + 5...VibroLegs - urządzenie do masażu z wibracją - płyta wibracyjna do...Sportstech F37s profesjonalna bieżnia niemieckiej marki -...Płyta wibracyjna Skandika Sunna | nowoczesny design | zwarty i...
Sprawdź cenę299,00 €249,00 €339,00 €Sprawdź cenę199,00 €313,90 €119,00 €1.029,00 €Sprawdź cenę
Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Ultra Slim Power ... *Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z podwójnym silnikiem | ... *Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Pro Model | ... *Płyta wibracyjna Sportstech 4D VP400 w zakrzywionym...*Płyta wibracyjna 4D - mocna z 3 ... *Płyta wibracyjna Sportstech VP250 w eleganckim, zakrzywionym...*Platforma wibracyjna 3D Sportstech VP300 | Mega ... *VibroLegs - urządzenie masujące z wibracją -...*Sportstech F37s profesjonalna bieżnia niemiecka...*Płyta wibracyjna Skandika Sunna | nowoczesny design...*
◼️ nie dotyczy◼️ OBIETNICA JAKOŚCI BLUEFIN - z ciałem Bluefin Fitness 3D ...◼️ NAJNOWSZY ULEPSZONY PROJEKT - Szybko schudnij i dopasuj ...◼️ ★ 4D: Pierwsza na rynku płyta wibracyjna 4D, która ...◼️ nie dotyczy◼️ ✅𝗙𝗔𝗧 𝗕𝗨𝗥𝗡𝗘𝗥 𝗨𝗡𝗗...◼️ 𝗦𝗜𝗘 𝗦𝗨𝗖𝗛𝗘𝗡 𝗘𝗜𝗡𝗘 ...◼️ ✔ WIBRACJE I MASAŻ - Tablica wibracyjna stymuluje ...◼️ SZUKASZ BIEŻNI, KTÓRA NAPRAWDĘ SIĘ POCI...◼️ nie dotyczy
◼️ nie dotyczy◼️ POKOCHAJ SWOJE CIAŁO I SWOJE TRENINGI - Bardzo duże...◼️ CICHE SILNIKI - Bluefin Fitness wykorzystuje najnowsze ciche ...◼️ ★ CURVED: Ogromna, zakrzywiona powierzchnia dla lepszego ...◼️ nie dotyczy◼️ ✅ 𝗣𝗢𝗪𝗘𝗥-𝗪𝗢𝗥𝗞𝗢𝗨𝗧...◼️ 𝗩𝗜𝗘𝗟𝗘 ...◼️ ✔ ZRELAKSOWANY I REWITALIZOWANY - Obrotowe głowice masujące w ...◼️ WIELE BIEŻNI ROZczarowuje zbyt małą ilością miejsca na ...◼️ nie dotyczy
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenę299,00 €249,00 €339,00 €Sprawdź cenę199,00 €313,90 €119,00 €1.029,00 €Sprawdź cenę
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 5 grudnia 2023 21:08 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Jak często i jak intensywnie powinienem trenować?

Aby uzyskać jak najlepszy wynik treningu, należy najpierw wziąć pod uwagę swoją kondycję fizyczną.

Czy już regularnie trenujesz, czy zaczynasz od zera?

Zasadniczo szkolenie powinno: nie przesadzajaby dać mięśniom, więzadłom i oczom wystarczająco dużo czasu na przyzwyczajenie się do nowego obciążenia.

Więc na początek radzę 3 sztuki tygodniowo aby rozpocząć.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają z płytą fitness, powinni zacząć od mniejszej intensywności. Inwestycja czasu również powinna być na początku nie dłużej niż 15 minut sein.

Po moich pierwszych jednostkach z płytą wibracyjną byłem już dość wykończony, pomimo niskiej intensywności! Nie należy więc lekceważyć „nowego” ruchu. Ciało potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowego stresu.

w skrócie:

 • Start: 3 razy w tygodniu, maksymalnie 15 minut
 • Niska intensywność, aby poznać obciążenie i zbudować napięcie ciała
 • Stopniowo zwiększaj z czasem i rozszerzaj trening na inne obszary mięśni

Zalety i wady testu płyty wibracyjnej

korzyści

 • Szczególnie oszczędza miejsce
 • Bardzo stabilny i stabilny
 • Możliwy indywidualny trening
 • Wiele mięśni można trenować w tym samym czasie
 • 5 zintegrowanych programów szkoleniowych
 • Może być używany w dowolnym momencie, można go elastycznie konfigurować pod względem lokalizacji

Wady

 • Zwiększony segment cenowy
 • Konieczna zwiększona dyscyplina (pokonaj „bękarta”)
 • Nie ma prawdziwych ruchów

 

Wniosek: płyta wibracyjna Bluefin

Talerz fitness z oferty Bluefin szczególnie mało miejsca idealny sposób na trening i utratę tłuszczu w domu. Ze względu na mnogość możliwości i wymagań, płyta wibracyjna jest w zasadzie odpowiednia dla każdego.

W moim pierwszym doświadczeniu byłem bardzo zaskoczony, jak intensywny jest stres. Wykonaj 5 zintegrowanych programów szkoleniowych nawet zabawne, ponieważ jesteś, że tak powiem, a wyzwanie dostać.

Cenę 189,99 euro można znaleźć w wyższym segmencie cenowym, ale moim zdaniem wysokiej jakości obrobiona płyta robi absolutnie profesjonalne wrażenie. Absolutnie mogę polecić tę płytkę fitness do uprawiania sportów w domu.

Do doradcy płyta wibracyjna kupować

Znajdź na górze🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się płyty wibracyjne Bluefin 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 42,01 €1. Najlepszy sprzedawca
Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...
Opinie 2.384
Płyta wibracyjna 3D Bluefin Fitness z dwoma silnikami | bardzo duży...*
 • OBIETNICA JAKOŚCI BLUEFIN - Dzięki urządzeniu do modelowania sylwetki Bluefin Fitness 3D kupujesz wysokiej jakości produkty, które Cię nie zawiodą. Przez zapytanie...
 • POKOCHAJ SWOJE CIAŁO I SWÓJ TRENING - Bardzo duża antypoślizgowa powierzchnia do efektywnego treningu, z którym będziesz się dobrze bawić! ...
 • OBIETNICA JAKOŚCI BLUEFIN - Dzięki urządzeniu do modelowania sylwetki Bluefin Fitness 3D kupujesz wysokiej jakości produkty, które Cię nie zawiodą. Przez zapytanie...
- 38,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Płyta wibracyjna Bluefin Fitness Model Pro | Ulepszony projekt...*
 • NAJNOWSZY ULEPSZONY PROJEKT - Szybko schudnij i dopasuj się do najlepszej płyty wibracyjnej na rynku.
 • CICHE SILNIKI - Bluefin Fitness wykorzystuje najnowszy cichy silnik w modelu Pro o poziomie hałasu poniżej 55dB. Ten w Niemczech...
 • UTRATA TŁUSZCZU I BUDUJ MIĘŚNIE - Model Bluefin Fitness Pro został opracowany, aby dotrzeć nawet do upartych obszarów tłuszczu i ...
3. Najlepszy sprzedawca
Platforma wibracyjna BH Fitness YV20RS Vibro GS, szaro-srebrna, 70 x 70...
Opinie 2
Platforma wibracyjna BH Fitness YV20RS Vibro GS, szaro-srebrna, 70 x 70...*
 • Trenowane są wszystkie grupy mięśni, nie tylko mięśnie podłużne
 • Maksymalna wydajność przy najmniejszej ilości CZASU
 • KOMPATYBILNY z innymi sportami
4. Najlepszy sprzedawca
Płyta wibracyjna 4D - mocna z 3 cichymi silnikami |...*
 • 4D Motion — 3 ciche silniki napędowe zapewniają wibracje, drgania i mikrowibracje — pojedynczo, razem lub wszystkie trzy...
 • Czujniki do terapii magnetycznej: ciesz się masażem przypominającym refleksologię podczas ćwiczeń lub w pozycji siedzącej. Pobudza krążenie krwi w...
 • Intuicyjny system świateł hamowania LED - Ultrajasne czerwone, pomarańczowe i zielone diody LED wskazują intensywność treningu. Sprawdzać...
5. Najlepszy sprzedawca
Platforma wibracyjna Klarfit Vibe 4DX Pro szaro-czarna
Opinie 16
Platforma wibracyjna Klarfit Vibe 4DX Pro szaro-czarna*
 • TECHNOLOGIA TRIPLEMOTOR: Rewolucja w ruchu: Dzięki technologii 4DX TripleMotor trenażer Klarfit VIBE 4DX ProVibration Trainer nie porusza się...
 • RODZAJE RUCHU 7: Dzięki trzem silnikom może również poruszać się we wszystkich kierunkach w kompleksowym trybie treningowym ...
 • TRYBY RUCHU 4: Trening wibracyjny z trybami ruchu 4, prędkościami 20 i programami 4 aktywuje różne strefy ciała bez ...
6. Najlepszy sprzedawca
Płytka wibracyjna Sportstech 4D Premium | Smart LED I 3 cichy...
Opinie 312
Płytka wibracyjna Sportstech 4D Premium | Smart LED I 3 cichy...*
 • ✅ 𝗘𝗜𝗡𝗭𝗜𝗚𝗔𝗥𝗧𝗜𝗚𝗘 𝗙𝗘𝗔𝗧𝗨𝗥𝗘𝗦: Chcesz uzyskać więcej ze swojego treningu niż z...
 • ✅ 𝟰𝗗 𝗧𝗘𝗖𝗛𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗘: Mocne, ale ciche silniki 3 pozwalają na innowacyjne ...
 • ✅ 𝗦𝗠𝗔𝗥𝗧 𝗟𝗘𝗗: Trenuj z różnymi poziomami prędkości i błyszcz w szlachetnych kolorach...
7. Najlepszy sprzedawca
Płyta wibracyjna Sportstech VP250 w eleganckiej, zakrzywionej, smukłej obudowie |...*
 • ✅𝗙𝗔𝗧 𝗕𝗨𝗥𝗡𝗘𝗥 𝗨𝗡𝗗 𝗡𝗢𝗖𝗛 𝗩𝗜𝗘𝗟 𝗠𝗘𝗛𝗥: Szybsza utrata wagi,...
 • ✅ Wysoka wydajność: niezależnie od tego, czy jest to trening siłowy, czy sesja jogi,...
 • ✅𝗧𝗥𝗔𝗜𝗡𝗜𝗡𝗚𝗦-𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢𝗦 𝗔𝗨𝗙 𝗦𝗣𝗢𝗥𝗧𝗦𝗧𝗘𝗖𝗛 𝗟 𝗜𝗩𝗘:...
8. Najlepszy sprzedawca
Płyta wibracyjna z ultra cichym silnikiem | 3 programy szkoleniowe +...*
 • 【WYDAJNE ĆWICZENIE】: Regulowana prędkość wibracji (1-120), aby dostosować się do różnych potrzeb. Połącz te...
 • 【BUDUJ WYTRZYMAŁOŚĆ, RÓWNOWAGA I ELASTYCZNOŚĆ】: Częstotliwość wibracji płyty wibracyjnej: 5-12 Hz Poprzez wibracje całego ...
 • 【SILNIKI Z NAPĘDEM CICHYM】: Innowacyjny cichy silnik wibracyjny o niskim poziomie hałasu. Uzupełnij swój osobisty...
9. Najlepszy sprzedawca
Platforma wibracyjna FitEngine 4D | 60 poziomów intensywności i 4...*
 • SZKOLENIE WIBRACYJNE: Dzięki trybom wibracji 3, technologii 4D i poziomom intensywności 60 - wysoka wydajność dzięki silnikom 3 - idealna do spalania tłuszczu, ...
 • INTELIGENTNE OŚWIETLENIE LED: Boczne oświetlenie LED zapewnia nie tylko fajny efekt, ale poziom kolorów pokazuje również, jak intensywne ...
 • Z OPASAMI EXPANDER: Aby uzyskać dodatkowy trening mięśni ramion, możesz łatwo przymocować dostarczone opaski ekspandera do solidnego ...
10. Najlepszy sprzedawca
Sportstech (VX350 niebieski
Opinie 2.030
Sportstech (VX350 niebieski*
 • ✅𝗧𝗢𝗣 𝗤𝗨𝗔𝗟𝗜𝗧𝗔̈𝗧: Urządzenie wibruje, masuje i łagodzi ból nóg....
 • ✅𝗠𝗘𝗚𝗔 𝗣𝗢𝗪𝗘𝗥 & 𝗟𝗘𝗜𝗦𝗘: Mini urządzenie wibracyjne dotrzymuje obietnic. Poczuj wibracje aż do...
 • ✅𝗜𝗡𝗧𝗘𝗡𝗦𝗜𝗩𝗘 𝗥𝗘𝗙𝗟𝗘𝗫𝗭𝗢𝗡𝗘𝗡𝗠𝗔𝗦𝗦𝗔𝗚𝗘: Idealnie umieszczone &...
- 42,01 €oferta
- 38,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie