Pistolet do masażu - pomoc w walce z bólem pleców

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Massager_Massagepistole_Backache_Vertension-259bbc2a

Ze względu na uporczywy ból pleców, który nie poprawił się nawet poprzez aktywny sport, kupiłem popularny obecnie masażer do domu. Jest to tak zwany pistolet do masażu firmy MILcea, z których niektóre są nawet wykorzystywane w gabinetach fizjoterapeutycznych.

Ale jak urządzenie do masażu sprawdza się w praktyce i jaką wartość dodaną naprawdę mam z urządzenia, które kosztuje 89,99 euro? Przetestowałem to, teraz przeczytaj mój raport z doświadczeń tutaj.

Pierwsze wrażenie | Zakres dostawy

Pierwsze wrażenie jest właściwie bardzo profesjonalne. Masażer w formie pistoletu waży około 2 kg i wydaje się być bardzo solidny i dobrej jakości. Pistolet do masażu MILcea jest gotowy do natychmiastowego użycia, a akumulator jest naładowany. Na szczęście nic nie trzeba montować.

Oprócz samego pistoletu do masażu dostarczanych jest 6 różnych nasadek, które można przymocować w razie potrzeby. Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh powinien osiągać czas pracy do 6 godzin i osiągać do 3400 obrotów na minutę.

Pistolet do masażu MILcea, pistolet do masażu, urządzenie do masażu pistoletem do masażu...*
 • ✅💪【30 regulowanych prędkości i 8 głowic masujących】: Pistolet do masażu wykorzystuje konstrukcję wibracji o amplitudzie 16 mm....
 • 【Ekran dotykowy LCD i funkcja automatycznego wyłączania】: Profesjonalny pistolet do masażu wykorzystuje ekran dotykowy HD i wyświetlacz cyfrowy, ...
 • ✅💪 【Wyjątkowo ciche i wydajne odprowadzanie ciepła】: Głowica pistoletu do masażu jest ściśle połączona z korpusem głównym, redukując hałas (<45 ...

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie i zakres dostawy wydają się bardzo łatwe w zarządzaniu, a urządzenie można szybko używać bez większych prac przygotowawczych. Mam poważne i wysokiej jakości pierwsze wrażenie.

Obrazy - pistolet do masażu

Porównanie pistoletów do masażu

Pistolet do masażu MILcea, pistolet do masażu, pistolet do masażu...BURNNOVE Pistolet do masażu Pistolet do masażu szyi, ramion, głębokich...BURNNOVE Pistolet do masażu Pistolet do masażu szyi, ramion, głębokich...Mebak 3 Pistolet do masażu Pistolet do masażu Pistolet do masażu mięśni 3200 obr./min...Pistolet do masażu do masażu mięśni, masażer głęboki z 30...Masażer do masażu szyi ramię z powrotem, Dustgo ...pistolet do masażu addfit, pistolet do masażu z 【silikonowym...Pistolet do masażu GOBEES, masażer do głębokich mięśni z 10 ...Pistolet do masażu dla sportowców, masaż tkanek głębokich ...
Pistolet do masażu MILcea, pistolet do masażu, pistolet do masażu ... *Pistolet do masażu BURNNOVE Pistolet do masażu szyi...*Pistolet do masażu BURNNOVE Pistolet do masażu szyi...*Mebak 3 Pistolet do masażu Pistolet do masażu Mięśni ... *Pistolet do masażu do masażu mięśni,...*Masażer pistolet do masażu szyi ramię ... *Addfit Pistolet do masażu, Pistolet do masażu z【Silikonem...*Pistolet do masażu GOBEES, masażer do głębokich mięśni ... *Pistolet do masażu dla sportowców, masaż tkanek głębokich...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B08C9XN1RC" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Dla kogo odpowiedni jest pistolet do masażu?

Zasadniczo ten pistolet do masażu jest odpowiedni dla każdego, kto chce rozluźnić napięte obszary ciała lub przyspieszyć regenerację uszkodzonych mięśni. W związku z tym można przetwarzać następujące obszary:

 • Szyjka macicy i kręgosłup
 • z powrotem
 • Żołądek i ramiona
 • Nogi i biodra

Zasadą jest tutaj, że pistolet do masażu może złagodzić objawy tylko w przypadku bólu, ale prawdziwy powód tego powinien zbadać i ustalić lekarz.

Masażer bardzo dobrze pomaga z klasycznym napięciem, które można wywieść ze znanego pochodzenia, na przykład:

 • Zło
 • Ból mięśni po intensywnych ćwiczeniach
 • Noszony zbyt ciężko
 • Utwardzanie mięśni

Wiek ludzi nie odgrywa tu roli, jedynie intensywność powinna być dostosowana do potrzeb.

[wpcd_coupon id = 139716]

Co należy wziąć pod uwagę przed pierwszym użyciem?

Przed pierwszym użyciem należy zauważyć, że pistolet do masażu może jedynie złagodzić napięcie mięśni. W tym celu ważne jest, aby w zależności od części ciała poprawny esej jest używany. Jest to ważne, aby można było osiągnąć optymalny efekt i nie powodować bólu.

W tym celu należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Pistolet do masażu jest dostarczany już naładowany i jest natychmiast gotowy do użycia. Jednak zanim użyjesz go po raz pierwszy, ważne jest, aby mieć różne intensywności wie i wie, kiedy ich używać.

Poziom 1: lekki masaż
Poziom 2: Średni masaż
Poziom 3: Przebudzenie mięśni
Poziom 4: Relaks powięzi
Poziom 5: Profesjonalny masaż

Zasadniczo zawsze powinieneś używać rozpoczęty na najniższym poziomie aby najpierw wyczuć masaż. Ogólnie powinien 20 minut czasu masażu nie może zostać przekroczona.

Pistolet do masażu sam się włącza 30 minut automatycznie. Oczywiście w każdej chwili można go ponownie uruchomić, ale oznacza to, że najpóźniej w tym momencie należy zakończyć masaż.

Wynik oceny pistoletu do masażu

Teraz, po kilkukrotnym przetestowaniu pistoletu do masażu MILcea, mogę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem możliwości masażu. Uważam, że urządzenie jest nieco za głośne (specyfikacja 45db producenta), ale nadal można to zignorować. Urządzenie faktycznie zapewnia relaks i przynajmniej złagodziło już mój ból pleców.

Pięć prędkości to fajna funkcja, ale osobiście uważam, że najszybszy poziom jest najprzyjemniejszy, ponieważ „wstrząsy” odbieram jako wibracje. Szybko przyzwyczajasz się do poziomu 1 i chcesz zwiększyć poziom relaksu. Jednak intensywność jest naprawdę przyjemna i wcale nie bolesna.

Ponieważ mój ból pleców na pewno został złagodzony, zakładam, że pistolet sprawdzi się również w przypadku napięcia w innych obszarach mięśniowych.

Używaj prawidłowo nasadek do pistoletu do masażu

Jak korzystać z nasadek do pistoletu do masażu? (Właściwa aplikacja!) - Kod kuponu

Zalety i wady pistoletu do masażu

korzyści

 • Natychmiast gotowy do użycia

 • Regulowana intensywność

 • Różne nasadki do wszystkich obszarów ciała

 • Dobry segment cenowy

 • Łagodzi ból i sprzyja relaksacji 

Wady

 • Częściowo zwiększony poziom głośności
 • Pojemność akumulatora niższa niż podana przez producenta
 • Plecy nie mogą być osiągnięte w pojedynkę

Wniosek: pistolet do masażu

Ogólnie rzecz biorąc, oceniam pistolet do masażu jako absolutnie skuteczny i pomocny w łagodzeniu napięcia i bólu. Oczywiście prawdziwy powód musi ustalić lekarz, ale zawsze miałam wrażenie, że mój ból jest mniej wyraźny i że mogę się nawet zrelaksować.

Biorąc pod uwagę, że takie urządzenia są nawet używane w gabinetach fizjoterapeutycznych, pokazuje mi, że na pewno musi być efekt.

Teraz regularnie używam pistoletu do masażu i jestem pod wrażeniem efektu. W szczególności osobiście uważam, że to super, że w każdej chwili możesz samodzielnie korzystać z urządzenia w domu. Dlatego uważam, że cena 89,99 euro jest uzasadniona.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów z pistoletami do masażu w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny pistolet do masażu odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar