Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 - wszechstronność w kuchni

Dirk Re.

Brak komentarzy

Bosch MUM5 CreationLine_Kitchen_machine_buy-af12da4d
- 124,10 €
Bosch MUM5 CreationLine_kup_kuchenka_maszyna
BOSCH MUM 5

Szukałem robota kuchennego do domu, który byłby wszechstronny, niezawodny, a jednocześnie niedrogi. jestem na modelce MUM 5 CreationLine firmy Bosch natknąłem się, ponieważ ten model najwyraźniej spełnia wszystkie moje wymagania.

Umierać Robot kuchenny Bosch MUM 5 ma wiele opcji i jest dostarczany z dużą liczbą akcesoriów do elastycznego przygotowania.

Ale czy Bosch MUM5 CreationLine jest dobrą alternatywą dla dobrze znanego Thermomixa? Przetestowałem urządzenie za 269 euro i teraz zgłaszam mocne i słabe strony.

Bosch MUM w porównaniu

Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58243, ...Ekspres kuchenny Bosch MUM5 CreationLine MUM58CR60,...Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9D33S11, miska ze stali nierdzewnej 5,5...Robot kuchenny Bosch MUM Seria 2 MUMS2EW00, miska ze stali...Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM5XW20, miska ze stali nierdzewnej 3,9 L,...Maszyna kuchenna Bosch MUM5 HomeProfessional MUM59N26DE,...Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58L20, ...Robot kuchenny Bosch MUM Series 2 MUMS2EB01, miska ze stali nierdzewnej...Robot AGD Bosch MUM5 CreationLine MUM58920,...Mikser stojący Kenwood Chef XL Titanium KVL8320S, 6,7 l...
489,00 €249,90 €649,99 €109,00 €345,00 €309,00 €288,10 €109,00 €244,00 €589,99 €
Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58243, ... *Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58CR60, ... *Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9D33S11,...*Maszyna kuchenna Bosch MUM seria 2 MUMS2EW00, ... *Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM5XW20,...*Maszyna kuchenna Bosch MUM5 HomeProfessional ... *Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58L20, ... *Robot kuchenny Bosch MUM Seria 2 MUMS2EB01,...*Robot AGD Bosch MUM5...*Robot kuchenny Kenwood Chef XL Titanium KVL8320S,...*
◼️ Potężna maszyna kuchenna do częstego gotowania i pieczenia ....◼️ Doskonałe wyniki: mocny silnik o mocy 1.000 W - spełniony ...◼️ Doskonałe ciasto przetworzone dzięki mocnemu silnikowi 1600 W i ...◼️ Oszczędność miejsca i wszechstronność: najbardziej kompaktowa maszyna kuchenna ...◼️ Idealne wyniki mocny silnik o mocy 1.000 W - spełnia wysokie ...◼️ Spełnia najwyższe standardy w gotowaniu i pieczeniu ....◼️ Potężna maszyna kuchenna do częstego gotowania i pieczenia ....◼️ Oszczędność miejsca i wszechstronność: najbardziej kompaktowa maszyna kuchenna ...◼️ Potężna maszyna kuchenna do częstego gotowania i pieczenia ....◼️ SZYBKO I ŁATWIEJ: wydajna pomoc kuchenna ułatwia...
◼️ Ciasta miesza się w dużej misce do mieszania ze stali nierdzewnej (3,9 l ...◼️ Duża miska ze stali nierdzewnej 3,9 l: ze specjalnym wewnętrznym kształtem do ...◼️ Dla długotrwałej radości z urządzenia, eleganckie i trwałe...◼️ Mocny silnik Bosch 700 W: idealny do szybkiego pieczenia i ...◼️ Dzięki zintegrowanym wagom wszystkie składniki receptury mogą być ...◼️ Dużo komfortu i trwałości - wszechstronny w ...◼️ Duża miska do mieszania ze stali nierdzewnej (3,9 l ...◼️ Mocny silnik Bosch 700 W: idealny do szybkiego pieczenia i ...◼️ Ciasta miesza się w dużej misce do mieszania ze stali nierdzewnej (3,9 l ...◼️ NIESKOMPLIKOWANE WAŻENIE: Dzięki zintegrowanej funkcji EasyWeigh...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
489,00 €249,90 €649,99 €109,00 €345,00 €309,00 €288,10 €109,00 €244,00 €589,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 28 listopada 2023 5:20 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Uruchomienie / zakres dostawy

Maszyna kuchenna Bosch początkowo zapewnia świetny design i robi nowoczesne wrażenie. Podstawowy system składa się tylko z maszyny i rondla. Bosch dostarcza również duży wybór akcesoriów.

Akcesoria: Plastik, nasadka miksera, tarcza tarnikowa, tarcza tarki, średnio drobna, trzepaczka, tarcza do cięcia, wyciskarka do cytrusów, pokrywa, niszczarka ciągła, miska do mieszania ze stali nierdzewnej, maszynka do mielenia mięsa, hak do ciasta, metal, torba na akcesoria ciemnoszara, płyta DVD z przepisami

W szczególności duża miska do mieszania i podgrzewacz Myślę, że warto o tym wspomnieć, bo można z niego przygotować prawie wszystko, czego ja bym inaczej też użył np. Thermomix może zrobić.

,de 900 Watt mocny silnik tnie cebulę, ziemniaki itp. w ciągu kilku sekund. Tutaj możesz 7 różnych poziomów siły można ustawić w celu uzyskania jak najlepszego indywidualnego rezultatu gotowania.

Ogólnie jest z Linia tworzenia MUM 5 Oprócz gotowania możliwe jest również pieczenie. Z 3,9 l Objętość, wysokiej jakości miska jest odpowiednia do pieczenia ciast lub gotowania.

- 124,10 €

Co mogę przygotować za pomocą robota kuchennego Bosch MUM 5? Jak jest obsługa?

Wszechstronny ekspres kuchenny firmy Bosch może być używany do przygotowywania dużej liczby różnych potraw. W zasadzie oprócz gotowanie również Gebäck Wola. W związku z tym, aby wymienić tylko kilka przykładów, oprócz puree ziemniaczanego, zup i zapiekanek można również przygotować chleb i bagietki. Myślę, że to dość wszechstronne.

W zakresie dostawy Bosch dostarcza płytę DVD, która zawiera szereg różnych przepisów. Alternatywnie istnieją inne ładne i ciekawe przepisy, które można obejrzeć w Internecie. Szczególnie cieszy mnie to, że przepisy są bardzo łatwe do wdrożenia, wystarczy włożyć wszystkie składniki do pojemnika i pozwolić maszynie działać.

Początkowo byłem sceptyczny, ale gotowanie w ten sposób zdecydowanie oszczędza mi pracy, ponieważ potrzebuję mniej garnków i mniej czasu, a także nie ma potrzeby sprzątania końcowego. Wszystkie akcesoria są łatwe do czyszczenia i można myć w zmywarce.

Uważam, że obsługa jest bardzo łatwa. Podstawowe urządzenie jest w zasadzie oczywiste. W zależności od przygotowania, maszynę kuchenną Bosch można wyposażyć w odpowiednie akcesoria. Istnieje wiele różnych nasadek, które zapewniają pożądany efekt gotowania. Na przykład można użyć siekacza, miksera, prasy do cytrusów lub po prostu miski do mieszania.

Urządzenie z Masa własna 7,1 kg ma mocne oparcie i jest ogólnie solidny i trwały. Z Pojemność do 3,9 litra Dla większych rodzin można również przygotować różne przedmioty.

Bosch MUM5 CreationLine_Kuchnia_maszyna_Doświadczenia-046c3665

Zalecana literatura: Maszyna do gotowania Silvercrest

Dla kogo odpowiedni jest ekspres kuchenny Bosch MUM 5?

Maszyna kuchenna Bosch jest w zasadzie odpowiednia dla każdego gospodarstwa domowego. Ze względu na oszczędność czasu dzięki metodzie gotowania ten robot kuchenny jest szczególnie polecany dla rodzin, które mają mniej czasu, ale także dla osób, które chciałyby spróbować różnych potraw.

Asortyment można w razie potrzeby rozszerzyć i uzupełnić. Dzięki temu każdy może gotować to, co chce.

Ze względu na oszczędność miejsca maszyna jest zatem odpowiednia dla każdego, kto na co dzień ma mało czasu i chciałby za jego pomocą przygotowywać szybkie dania.

- 124,10 €

Ocenianie smaku

Po wypróbowaniu wielu przepisów, w tym gulaszów i zup, ale także gotowania mięsa i pieczenia chleba, mogę teraz podać informacje o smaku.

Zanim jednak powiem, że mam już doświadczenie z dobrze znany Thermomix Zebrane. Dla porównania Robot kuchenny Bosch MUM5 odciąć absolutnie równo. Nawet jeśli w tym czy innym miejscu poczyni się oszczędności, takie jak brak zintegrowanej wagi, smak maszyny Bosch absolutnie mnie przekonał.

Uważam, że mięso jest bardzo delikatne, a gulasz nie był zbyt wodnisty. Za to, że na danie wystarczy kilka kroków i mało czasu, smak zawsze mnie przekonywał. Jestem bardzo zadowolona ze smaku i będę nadal próbować nowych przepisów.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

- 124,10 €

Zalety i wady 

korzyści

 • Uczciwy segment cenowy
 • W zestawie wiele akcesoriów
 • Łatwa obsługa
 • Ładny wygląd, mocna podstawa
 • Przepisy online

Wady

 • Brak wbudowanej wagi

Wniosek: robot kuchenny Bosch MUM 5

Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 jest ostatecznie odpowiednia dla osób, które dużo gotują i chcą zaoszczędzić czas i wysiłek. Moim zdaniem ta maszyna nadąża nawet za Thermomixem i oferuje szeroki wybór opcji gotowania.

- 124,10 €

Uważam, że segment cenowy jest absolutnie sprawiedliwy, jeśli wziąć pod uwagę wszystko, co jest zawarte w zakresie dostawy.

Mnie też zachwycił smak, więc mogę powiedzieć, że zdecydowanie warto kupić MUM239 CreationLine za 5 euro!

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty Bosch MUM 5 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 124,10 €1. Najlepszy sprzedawca
Maszyna kuchenna Bosch MUM5 CreationLine MUM58L20, ... *
 • Wydajny robot kuchenny do częstego gotowania i pieczenia. Szczególnie łatwa obróbka, nawet dużych ilości do 1 kg mąki plus...
 • Ciasta są optymalnie mieszane za pomocą dużej misy ze stali nierdzewnej (pojemność 3,9 l) o specjalnym kształcie wnętrza i dzięki 3D PlanetaryMixing do...
 • Szybkie i łatwe przechowywanie zestawu cukierniczego w misce za pomocą praktycznej torby na akcesoria
2. Najlepszy sprzedawca
Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM5XW20, miska ze stali nierdzewnej 3,9 L,...*
 • Idealne rezultaty mocny silnik o mocy 1.000 W - spełnia wysokie wymagania nawet w przypadku ciężkich mieszanek ciasta i ciast
 • Dzięki zintegrowanej wadze wszystkie składniki receptury można ważyć bezpośrednio w misce i w mikserze z dokładnością do 5 gramów
 • Zintegrowany zegar zawsze kontroluje czas przetwarzania
3. Najlepszy sprzedawca
Ekspres kuchenny Bosch MUM5 Styline MUM56340, miska 3,9 L,...
Opinie 5.925
Ekspres kuchenny Bosch MUM5 Styline MUM56340, miska 3,9 L,...*
 • Bardzo mocny silnik (900 W) do wymagających ciast i szybkiej obróbki
 • Wszechstronne zastosowanie z zestawem cukierniczym (ubijak, ubijak, hak do ciasta), niszczarka ciągła z trzema tarczami do tarcia, tarcia,...
 • Duża miska do mieszania wykonana ze stali nierdzewnej (maks. Ilość ciasta 2,0 kg) i siedem etapów pracy plus wysoki poziom momentu obrotowego dla nieograniczonej zabawy z pieczeniem
- 24,78 €4. Najlepszy sprzedawca
Robot kuchenny Bosch MUM54A00 Program ekspresowy, biały*
 • Mieszadło planetarne 3D: szybkie i idealne mieszanie wszystkich składników
 • 7 poziomów prędkości: łatwe i szybkie przetwarzanie dzięki siedmiu poziomom i poziomowi momentu
 • Zestaw cukierniczy: trzepaczka, trzepaczka i hak do ciasta do idealnego wypieku. Wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można myć w zmywarce
- 108,66 €5. Najlepszy sprzedawca
Maszyna kuchenna Bosch MUM5 HomeProfessional MUM59N26DE,...*
 • Spełnia najwyższe wymagania dotyczące gotowania i pieczenia. Wygodna i szybka obróbka nawet dużych ilości do 2.7 kg ciasta...
 • Dużo komfortu i trwałości — wszechstronne urządzenie w wielokrotnie nagradzanym designie, wysokiej jakości panele boczne o wyglądzie szczotkowanej stali nierdzewnej
 • Zestaw cukierniczy jest schowany w misce z praktyczną torbą na akcesoria, aby zaoszczędzić miejsce
- 61,11 €6. Najlepszy sprzedawca
Robot kuchenny Bosch MUM5 Startline MUM54D00,...
Opinie 568
Robot kuchenny Bosch MUM5 Startline MUM54D00,...*
 • Dokładnie odpowiedni robot kuchenny z wysokiej jakości zestawem cukierniczym w modnych kolorach dla pierwszych imponujących rezultatów gotowania i pieczenia.
 • Bardzo mocny silnik (900 W) do wymagającego ciasta i szybkiego przetwarzania
 • Duża miska do mieszania ze stali nierdzewnej (pojemność 3,9 l) o specjalnym kształcie wnętrza do optymalnego przetwarzania różnych ciast: do 2 kg ciasta / 1,5 kg ...
7. Najlepszy sprzedawca
Robot kuchenny Bosch skrobak do trzepaczki Mum5 659889 00659889...*
 • Hak do ciasta / ubijak
 • SiemensBosch
 • z silikonem
8. Najlepszy sprzedawca
Ekspres kuchenny Bosch MUM5 CreationLine MUM58MG60,...*
 • Spełnia najwyższe wymagania dotyczące gotowania i pieczenia. Wygodna i szybka obróbka, nawet dużych ilości do 2 kg ciasta...
 • Personalizacja: piec i gotuj ze stylowym wzornictwem i wybierz swój ulubiony kolor.
 • Zestaw cukierniczy: trzepaczka, trzepaczka i hak do ciasta do doskonałego wypieku.
- 7,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Tarcza do warzyw Bosch Asia MUZ45AG1, do drobnych warzywnych pasków,...*
 • Szybko i łatwo ściera i kroi warzywa w cienkie paski. Do azjatyckich dań warzywnych i zup, a także do dekoracji...
 • Długotrwałe dobre wyniki cięcia dzięki hartowanym i szlifowanym płytkom tnącym
 • Trwały materiał: wytrzymały, bezpieczny dla żywności, bez smaku i łatwy do czyszczenia
- 18,68 €10. Najlepszy sprzedawca
Nasadka miksera Bosch MUZ5MX1, pojemność 1,25 l, plastik,...
Opinie 1.095
Nasadka miksera Bosch MUZ5MX1, pojemność 1,25 l, plastik,...*
 • można myć w zmywarce
 • Materiał: tworzywo sztuczne
 • Waga opakowania: 1.32 funta
- 124,10 €oferta
- 24,78 €oferta
Robot kuchenny Bosch MUM54A00 Program ekspresowy, biały
Robot kuchenny Bosch MUM54A00 Program ekspresowy, biały*
Mieszadło planetarne 3D: szybkie i idealne mieszanie wszystkich składników; EasyArmLift: łatwe przesuwanie...
153,78 € - 24,78 € 129,00 € Amazon Prime
- 108,66 €oferta
Nowość!
Maszyna kuchenna Bosch MUM5 MUM5XL72, zintegrowana waga, 2x...
Robot kuchenny Bosch MUM5 MUM5XL72, zintegrowana waga, 2x...*
Silnik o mocy 1.000 W; Miska ze stali nierdzewnej o pojemności 3,9 l na maksymalnie 2,7 kg ciasta / 1,9 kg ciasta drożdżowego; Mieszadło planetarne: szybkie...
715,80 €
Nowość!
Robot kuchenny AGD Bosch MUM Series 2 MUMS2TW00,...
Robot kuchenny AGD Bosch MUM Series 2 MUMS2TW00,...*
3D PlanetaryMixing: szybkie i doskonałe wymieszanie wszystkich składników.; 4 poziomy pracy do dużych zadań w...
133,70 € Amazon Prime
Nowość!
Tarcza do warzyw Bosch Asia MUZ9AG1, do drobnych warzywnych pasków,...
Tarcza do warzyw Bosch Asia MUZ9AG1, do drobnych warzywnych pasków,...*
Dobre długotrwałe rezultaty cięcia dzięki hartowanym i szlifowanym płytkom tnącym; Wykonany ze stali nierdzewnej
29,11 €
Nowość!
Robot kuchenny Bosch MUM4 MUM4405 (500 W, 3 narzędzia do mieszania wykonane z ...
Robot kuchenny Bosch MUM4 MUM4405 (500 W, 3 narzędzia do miksowania wykonane z...*
Produkt 2: Wszechstronny - wygodne i szybkie siekanie, tarcie, tarcie, szatkowanie; Produkt 2: Proste i szybkie mieszanie...
126,75 € Amazon Prime
- 359,77 €Nowość!
Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9A66N00, miska ze stali nierdzewnej 5,5...
Robot kuchenny Bosch OptiMUM MUM9A66N00, miska ze stali nierdzewnej 5,5...*
Liczba sztuk: jeden; Waga opakowania: 11.49 kg; Materiał: tworzywo sztuczne; Liczba sztuk: 1.0
699,00 € - 359,77 € 339,23 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.11.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie