Test: Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Gardena | Nożyce do krawędzi

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ...
Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ... *
Lekki i łatwy w obsłudze: tylko 850 g, z wygodnym uchwytem; Trwałe noże: Dzięki wysokiej jakości...

Bezprzewodowe nożyce do trawy i krzewów: Powodem mojego zakupu było to, że mam dużo mebli i artykułów dekoracyjnych na moim trawniku o powierzchni około 60 m2, dlatego szukałem bezprzewodowych nożyc do trawy i krzewów, które tną dokładnie te miejsca, w których kosiarka nie praca.

Gardena_Nożyce do trawy_Nożyce do żywopłotu-a4b213c9

Nożyczki od Gardena posiada zintegrowaną baterię i jest oferowany z ładowarką. Całkowita cena zestawu wynosi około 100 euro i jest oferowana z zabezpieczeniem noża do przechowywania.

Przetestowałem nożyczki na baterie i podaję mocne i słabe strony w poniższym tekście.

Porównanie nożyc do krzewów akumulatorowych

Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ...Akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy Bosch ASB 10,8 LI ...Gardtech 2 w 1 akumulatorowe nożyce do trawy Akumulatorowe nożyce ogrodowe 3,6 V z...Akumulatorowe nożyce do trawy Bosch Home and Garden Isio (3,6 V,...Akumulatorowe nożyce do trawy Einhell GC-CG 18/1 Li-Solo Power X-Change...Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów Black+Decker BCSS18B (18V, 2w1...Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów Black+Decker BCSS18D1 (18 V, 2.0...Sekatory Bosch do domu i ogrodu EasyShear (zintegrowane 3.6 V...
Gardena zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ... *Zestaw akumulatorowych nożyc do krzewów i trawy Bosch ASB 10,8 ... *Gardtech 2 w 1 akumulatorowe nożyce do trawy 3,6 V ... *Akumulatorowe nożyce do trawy Bosch Home and Garden Isio...*Akumulatorowe nożyce do trawy Einhell GC-CG 18/1 Li-Solo Power...*Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Black + Decker ... *Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Black + Decker ... *Sekatory Bosch do domu i ogrodu EasyShear...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B004I68JGE" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Opcje regulacji / obsługa

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Gardena leżą wygodny w dłoniJednak waga 800 gramów może być nieco trudna do utrzymania na dłuższą metę. Zasadniczo uruchomienie jest dość proste, tylko odblokowanie i przycisk zasilania muszą być wciśnięte w tym samym czasie. Noże są bardzo ostre dlatego zawsze powinieneś dbać o własne bezpieczeństwo. Niemniej jednak uważam, że obsługa jest przyjemna, sama operacja jest absolutnie oczywista.

,de Uchwyt jest z gumy pokryte, dzięki czemu długie użytkowanie może odbywać się bez problemów. Ponadto wygodną rękojeść można ustawić pod kątem w zależności od zastosowania i optymalnie dopasowuje się do naturalnej pozycji dłoni.

Po pełnym naładowaniu akumulatora, co widać po wbudowanej diodzie LED, cięcie może się już rozpocząć. Czas pracy w jednym kawałku jest ograniczony przez producenta do 90 minut przed kolejnym procesem ładowania.

Gardena_Nożyce do trawy_Nożyce do żywopłotu_comparison-d7fa5fc5
  • Szerokość cięcia nożem do trawy: 8 cm
  • Długość cięcia nożem do krzewów: 18 cm
  • Wysokiej jakości nóż z powłoką nieprzywierającą: tak

Umierać Noże można dowolnie zmieniać. O dziwo, nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi, możesz to zmienić samodzielnie.

Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ...
Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ... *
Lekki i łatwy w obsłudze: tylko 850 g, z wygodnym uchwytem; Trwałe noże: Dzięki wysokiej jakości...
Gardena_Nożyce do trawy_Nożyce do żywopłotu_Ebay-97e13aef

Pierwsze użycie - dobry wynik?

Najpierw zacząłem pracować nad nawisem trawy na piaskownicy, którą zwykle ścinam ręcznymi nożyczkami, co przez jakiś czas okazało się niewystarczające i zbyt czasochłonne. Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Gardena mają tutaj ogromną przewagę dzięki stale obracającym się ostrzom. Oszczędzasz dużo czasu w praktyce.

Tu jednak zauważyłem, że trawa, szczególnie z pewnej wysokości - w moim przypadku ok 10cm - trudne do wycięcia to dlatego, że trawa jest już bardzo miękka i luźna. Nożyczki przeszły tędy, ale potrzebowałem jeszcze kilku prób w teście. W przeciwnym razie to było? Wynik naprawdę dobry i czysty.

Mógłbym też użyć also Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Gardena działają bardzo dobrze i usuwają darń. Zauważyłem jednak, że aby włączyć nożyczki, dwa przyciski – jeden do odblokowania, drugi do włączenia – muszą być wciśnięte jednocześnie. Na dłuższą metę okazało się, że jest to mniej ergonomiczne i denerwujące w teście praktycznym.

Teraz mam jeszcze różne Krzewy zrobiony. Miałem tu znacznie mniej niedogodności, ponieważ najwyraźniej grubsze gałęzie i krzaki można łatwiej ścinać. Tutaj wynik był świetny!

Ogólnie jestem zadowolony ze sposobu działania i obsługi bezprzewodowych nożyc do trawy i krzewów Gardena. W szczególności trwałe przecięcie pracy baterii znacznie ułatwia pracę i oszczędzasz  ogromna ilość czasu.

Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ...
Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ... *
Lekki i łatwy w obsłudze: tylko 850 g, z wygodnym uchwytem; Trwałe noże: Dzięki wysokiej jakości...

Zalety i wady

korzyści

  • Dobra pojemność baterii
  • Łatwa obsługa
  • Ostry nóż do prostych cięć
  • W tym urządzenia zabezpieczające
  • Dobrze nadaje się do krzewów

Wady

  • Wysoka trawa jest trudna do skoszenia
  • Włączanie jest nieco kłopotliwe i mniej ergonomiczne na dłuższą metę
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Gardena_Grasschere_Hedge_Shear_Experiences-a00892a6

Wniosek: Gardena akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów

W moim teście Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Gardena odciąć się pozytywnie. Przy pomocy mocnej baterii można bez przerw prowadzić długą pracę. W moim praktycznym teście na 60m2 na pewno zaoszczędziłem 15 minut czasu w porównaniu z podręcznymi nożyczkami. 

,de Wynik był zadowalający, nawet jeśli Gardena może jeszcze poprawić wspomniane wyżej słabości. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie jest absolutną ulgą dla każdego.

Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ...
Gardena Zestaw akumulatorowych nożyc do trawy i krzewów ComfortCut: ... *
Lekki i łatwy w obsłudze: tylko 850 g, z wygodnym uchwytem; Trwałe noże: Dzięki wysokiej jakości...

Uważam, że cena około 100 euro jest marginalna, ale moim zdaniem może być nieco niższa.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się akumulatorowych nożyc do krzewów w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealne akumulatorowe nożyce do krzewów odpowiadające Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 27,40 €oferta
Akumulatorowe nożyce do trawy Makita DUM604ZX 18V (bez akumulatora, bez ładowarki)
Akumulatorowe nożyce do trawy Makita DUM604ZX 18V (bez akumulatora, bez ładowarki)*
Lekkie i poręczne akumulatorowe nożyce do trawy; Można je zamienić w nożyce do krzewów w zaledwie kilku prostych krokach
102,35 € - 27,40 € 74,95 € Amazon Prime
- 21,00 €oferta
Bosch Dom i ogród Nożyce do trawy Bosch EasyShear (zintegrowane...
Bosch Dom i ogród Nożyce do trawy Bosch EasyShear (zintegrowane...*
Narzędzia ogrodowe Easy firmy Bosch – do małych i średnich ogrodów
69,99 € - 21,00 € 48,99 € Amazon Prime
- 2,86 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Zalecana literatura: Kosiarka automatyczna tutaj


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar