Test: Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K3 | Premium Power Control

Zdjęcie autora

Dirk Re.

- 32,09 €

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K3 jest obecnie dostępna w cenie od 184,99 euro, z możliwością dokupienia poszczególnych akcesoriów. W zależności od wyboru cena wzrasta do 217 €. Przetestowałem myjkę wysokociśnieniową Kärcher i podzielę się wrażeniami.

Porównanie myjek wysokociśnieniowych

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 3 Power Control: sprytna ...Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 2 Power Control Strona główna: sprytna ...Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 4 Power Control Strona główna: sprytna ...Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 5 Power Control Strona główna: sprytna ...Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 7 Premium Smart Control Home: ...Myjka wysokociśnieniowa COOCHEER (1800W, Maks. ciśnienie: 160 bar, Maks....Myjka ciśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 (1500 W, do użytku domowego i...Myjka ciśnieniowa Bosch UniversalAquatak 135 (dysza 3 w 1, ...
Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 3 Power Control:...*Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 2 Power Control Strona główna:...*Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 4 Power Control Strona główna:...*Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 5 Power Control Strona główna:...*Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 7 Premium Smart...*Myjka wysokociśnieniowa COOCHEER (1800W, Maks. ciśnienie: 160...*Myjka ciśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 (1500 W,...*Myjka wysokociśnieniowa Bosch UniversalAquatak 135 ... *
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B08R45KJYN" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie / akcesoria

Na pierwszy rzut oka myjka ciśnieniowa to robi solidny i stabilny wrażenie. Urządzenie o wymiarach ok. 34 x 28 x 68 cm i wadze 8 kg również prezentuje się przejrzyście. Zakres dostawy obejmuje samo urządzenie trzy różne eseje dla różnych powierzchni. Oprócz samego pistoletu ciśnieniowego do prac na dużą i dużą skalę, dostępna jest również szczotka do drobnych płytek i delikatnych podłoży oraz mniejszy pistolet do mniejszych porządków, np. na rowerach.

Myjkę wysokociśnieniową Kärcher K3 można kupić z dodatkową rolką do zwijania kabla zasilającego, ale w moim teście użyłem jej bez, ponieważ z boku jest już opcja zwijania fabrycznie.

Obsługa myjki wysokociśnieniowej składa się wyłącznie z przyłącza wody i przycisku włączającego. Pistolet ciśnieniowy posiada również możliwość indywidualnej regulacji ciśnienia Dostosuj grill samodzielnie być w stanie.

Środek do czyszczenia powierzchni Kärcher T-Racer T 5 (ochrona przed wodą rozpryskową, do...
Środek do czyszczenia powierzchni Kärcher T-Racer T 5 (ochrona przed wodą rozpryskową, do...*
Kompatybilny z myjkami wysokociśnieniowymi klasy K 2 do K 7; Zakres dostawy: Środek do czyszczenia powierzchni T 5 T-Racer z rurą przedłużającą
104,11 €
- 25,10 €
Ręczna maszyna do czyszczenia powierzchni Kärcher PS 30 Mocna szorowarka...
Ręczna myjka do powierzchni Kärcher PS 30 Mocna szorowarka...*
Szybko i łatwo usuń brudną wodę za pomocą wymiennej krawędzi ściągaczki; Można stosować ze wszystkimi myjkami wysokociśnieniowymi Kärcher...
54,99 € - 25,10 € 29,89 € Amazon Prime

Znajduje się w nim duży uchwyt na pistolet ciśnieniowy, pozostałe dwie nasadki można również zawiesić w urządzeniu. Uważam to jednak za bardzo chwiejny i niestabilny. Podczas montażu szczoteczka ciągle wypadała, dlatego początkowo odłożyłam na bok dwie nasadki, których nie używam.

Myjka wysokociśnieniowa K3 posiada zbiornik na detergent. Należy go wypełnić przed pierwszym użyciem. Środek czyszczący nie jest objęty zakresem dostawy i należy go zakupić osobno za około 8 €.

Czasami może się zdarzyć, że złącze ½ cala nie będzie pasować, dlatego należy wcześniej sprawdzić, czy nie będzie potrzebny adapter.

Możliwości myjki wysokociśnieniowej Kärcher K3

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K3 oferuje taką opcję Różnorodność możliwych zastosowań i można go używać do różnych celów.

Sama rura strumieniowa ma możliwość regulacji ciśnienia wody. Może wynosić od 0 do 120 barów można regulować ręcznie bezpośrednio na uchwycie. Aktualne ciśnienie wody jest wyświetlane wizualnie za pomocą technologii LED.

Sam Kärcher oferuje taki do modelu K3 App Na. Zapewnia to kompleksową usługę obejmującą informacje o urządzeniu, aplikacji i portalu serwisowym Kärcher.

Wbudowany zbiornik czyszczący umożliwia przełączanie pomiędzy funkcją wysokiego ciśnienia a funkcją czyszczenia. W tym celu nie jest konieczna zmiana dyszy. Na przykład motocykl można najpierw namydlić i oczyścić, a następnie spłukać.

Za pomocą różnych przystawek można obrabiać różne podłoża i powierzchnie. Klasyczna lanca natryskowa zapewnia maksymalne ciśnienie wody i nadaje się do większych lub silnie zabrudzonych powierzchni. Obejmuje to również kostka brukowa i ściany. Mniejszego pistoletu można używać do mniejszych, dokładniejszych prac, takich jak czyszczenie Rowery lub obręcze być użytym. do czyszczenia płytek, Płyty tarasowe lub podobnych wrażliwych powierzchni, można zastosować nasadkę ze szczoteczką. Obracając się, czyści delikatnie i nie powoduje uszkodzeń.

- 32,09 €

Pierwsze użycie | Ocena jakości

Po napełnieniu zbiornika środka czyszczącego odpowiednim płynem, podłączeniu węża z wodą i ustawieniu lancy natryskowej na średnią siłę, w końcu mogłem przystąpić do pracy. Najpierw pracowałam przy kostkach brukowych w ogrodzie, gdyż zimą są one zaatakowane przez zieleń.

Po włączeniu na pierwszy test mam od razu taki silne ciśnienie wody filc. Myjka ciśnieniowa jest jednak ale dość głośno, co wydaje się zrozumiałe ze względu na ogromny występ i presję, jaką należy wytworzyć.

W mojej opinii dysza jest bardzo dobrze wykonana, strumień wody skupia się w jednym punkcie na podłożu, tworząc świetne sprzątanie jest możliwe. W przyjemny sposób udało mi się oczyścić kamienie z kamienia nazębnego. Teraz zmieniłem siłę strumienia, co właściwie jest możliwe bezpośrednio na uchwycie. Ale w przypadku uporczywego brudu na kamieniach musiałem także aktywować najwyższy poziom. Zauważyłem też, że lanca natryskowa mogłaby być nieco dłuższa, gdyż dłuższa praca szybko odbija się na plecach.

Podczas testu zauważyłem, że woda mocno spryskać we wszystkich kierunkach a więc także Zabrudzone ściany i okna. Istnieje tak zwana osłona przeciwbryzgowa firmy Kärcher, ale należy ją kupić osobno.

Dalej mam swoje rower wyczyszczony. Użyłem do tego mniejszego pistoletu. Do tego czyszczenia najpierw użyłem środka czyszczącego, a następnie spłukałem go czystą wodą. Zabrudzenie dało się łatwo usunąć, nawet jeśli nie było zbyt uporczywe.

Ogólnie rzecz biorąc, myjka wysokociśnieniowa Kärcher K3 zapewniła świetny wynik, kamienie i ściany zostały spryskane bardzo czysto.

Umierać App Przeglądałem to, ale nie znalazłem żadnej wartości dodanej.

Filmy | Myjka wysokociśnieniowa Karcher K3

Myjka wysokociśnieniowa w teście (Kärcher K3 Full Control).
- 32,09 €

Zalety i wady Myjka ciśnieniowa Karcher K3

korzyści

  • Świetny efekt czyszczenia
  • Regulowane ciśnienie wody
  • Można używać indywidualnie dzięki różnym przystawkom
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Zwiększony poziom hałasu
  • Lanca dość krótka (niebezpieczeństwo bólu pleców)
  • Brak ochrony przed rozpryskami wody

Konkluzja: Myjka wysokociśnieniowa Karcher K3

W rezultacie można sądzić, że Myjka ciśnieniowa Kärcher K3 – tutaj model Premium Power Control – osiągnięto bardzo dobre czyszczenie. Za pomocą różnych przystawek można obrabiać i czyścić wiele powierzchni. Regulowane ciśnienie wody bezpośrednio na uchwycie pozwala na nieprzerwany proces.

Pożądana byłaby tylko osłona przeciwbryzgowa, aby otaczające budynki nie zostały zachlapane.

Cena 184,99 € jest zgodna z rynkiem i porównana do innych producentów, takich jak Oasser czy Coocheer, w porównywalnym segmencie.

Jeśli więc szukasz niezawodnej myjki wysokociśnieniowej, z tym modelem zrobisz wszystko dobrze.

- 32,09 €

Zalecana literatura: Myjka ciśnieniowa od Bosch Przewodnik po zakupach tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do myjek ciśnieniowych w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź myjkę ciśnieniową idealną do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 4,00 €oferta
Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 2 Universal Edition (ciśnienie: 110 bar,...
Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K 2 Universal Edition (ciśnienie: 110 bar,...*
Ważący zaledwie 3 kg transport jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy
74,99 € - 4,00 € 70,99 € Amazon Prime
- 21,48 €oferta
Myjka ciśnieniowa Bosch UniversalAquatak 125 (dysza 3 w 1, ...
Myjka wysokociśnieniowa Bosch UniversalAquatak 125 (dysza 3 w 1, ... *
Łatwa instalacja dzięki szybkim połączeniom; Funkcja automatycznego odsysania: umożliwia wykorzystanie wody z beczek deszczowych.
189,99 € - 21,48 € 168,51 €
- 32,09 €oferta
- 90,99 €oferta
- 27,85 €oferta
Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 110 (3x dysza, ...
Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 110 (3x dysza, ... *
Narzędzia firmy Bosch – poręczni pomocnicy do wszystkich małych projektów; Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa Aquatak 110...
119,99 € - 27,85 € 92,14 € Amazon Prime
Nowość!
Dysza spryskiwacza myjki ciśnieniowej Colcolo Dysza myjni samochodowej...
Dysza natryskowa do myjki ciśnieniowej Colcolo, dysza do myjni samochodowej,...*
【Rodzaj produktu】: Dysza natryskowa myjki ciśnieniowej 1/4.; 【Pakiet zawiera】: 1 dyszę spryskiwacza samochodu.
11,99 €
Nowość!
perfk spray do czyszczenia wysokociśnieniowego,...
perfk spray do czyszczenia wysokociśnieniowego,...*
【Rodzaj produktu】: Dysza natryskowa myjki ciśnieniowej 1/4.; 【Pakiet zawiera】: 1 dyszę spryskiwacza samochodu.
18,49 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar