Test: Songmics X Bike - rower do fitnessu | Rower treningowy

- 16,19 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *
132,18 € - 16,19 € 115,99 €
Kup Songmics X Bike-5b28104f

Songmics X Bike - rower fitness powinien umożliwiać doskonały trening i trening w domu. Dzięki 8 poziomom oporu magnetycznego trening można stopniowo zwiększać i dostosowywać do aktualnego poziomu. Ten składany rower treningowy firmy SONGMICS jest odpowiedni dla osób o wadze do 100 kg i jest wyposażony w wygodne, szerokie i regulowane siodełko. Producent reklamuje się w szczególności dużym, czytelnym wyświetlaczem zapewniającym przejrzysty przegląd i łatwą obsługę.

Porównanie roweru fitness

Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...Rower treningowy SONGMICS, rower treningowy, trenażer domowy, składany, z...Rower treningowy ISE X-Bike do domowego roweru treningowego...Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, składany ...Ultrasport F-Bike/F-Rider Basics, trenażer rowerowy,...Składany rower treningowy SportPlus - X-Bike z 8 poziomami oporu...JACKCOMCOM APP Control składany rower treningowy, wewnętrzny rower treningowy z...Rower treningowy do klubu fitness rowery fitness z kołem zamachowym 12 kg,...Uten cichy rower treningowy, rower treningowy, składany, zaawansowany ...
115,99 €123,05 €129,99 €Sprawdź cenę119,99 €129,99 €189,99 €129,00 €209,99 €175,99 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *Rower treningowy SONGMICS, rower fitness, trenażer domowy, ... *Rower treningowy ISE X-Bike do domowych rowerów treningowych ... *Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, ... *Ultrasport F-Bike/F-Rider Basics, trenażer rowerowy,...*Składany rower treningowy SportPlus - X-Bike z 8 ... *Składany rower treningowy JACKCOMCOM APP Control, ... *Klub fitness Trenażer domowy Rower Rowery fitness z...*Uten cichy rower treningowy, rower treningowy ... *
◼️ Łatwo składane: nie każdy chce ...◼️ WCHODZI I ODCHODZI: Co powiesz na zostanie w domu i ...◼️ ISE F-BIKE: Składany rower treningowy ma właściwości ...◼️ nie dotyczy◼️ ❄ Należy pamiętać, że Logistic to więcej...◼️ Składany rower treningowy, rower treningowy, rower fitness z 8 ...◼️ SKUTECZNY TRENING: kompaktowy rower treningowy ma 8 ...◼️ 【Nowy rower treningowy APP Control】 Ten składany ...◼️ ✔ Rower treningowy składa się z wysokowydajnej stalowej ramy ....◼️ Super wydajność: rower treningowy Uten ergometr wykorzystuje ...
◼️ Wszystko na pierwszy rzut oka: na dużym wyświetlaczu tego ...◼️ PRZYTRZYMAJ SIĘ ZA TYŁ: Usiądź wygodnie podczas ćwiczeń ...◼️ 8 REGULOWANE POZIOMY ODPORNOŚCI MAGNETYCZNEJ: Po wielu ...◼️ nie dotyczy◼️ ❄ Oszczędność miejsca: składany rower treningowy z regulacją wysokości...◼️ Jazda na rowerze stacjonarnym z maszyną do ćwiczeń i cardio wzmacniającą ...◼️ CICHY I BEZ KONSERWACJI: magnetyczny układ hamulcowy z ...◼️ 【10-stopniowa regulacja oporu i giętka i ...◼️ ✔ Rower treningowy jest ergonomiczny. Za pomocą przycisku ...◼️ Ćwiczenie całego ciała: zaawansowany rower treningowy, który ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Songmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowySongmics X Bike - rower treningowy Songmics X Bike - rower treningowy
115,99 €123,05 €129,99 €Sprawdź cenę119,99 €129,99 €189,99 €129,00 €209,99 €175,99 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 28 czerwca 2022 r. 10:52 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Struktura | Pierwsze wrażenie

Rower treningowy należy najpierw w pełni zmontować. Wymagany materiał montażowy jest objęty zakresem dostawy, to samo dotyczy niemieckojęzycznej instrukcji obsługi. Na szczęście konstrukcja jest prosta i zrozumiała 20 Minuten zrobiony.

Jak dotąd pierwsze wrażenie jest pozytywne, ponieważ cały rower ma stabilną i solidną postawę. Kierownicę i siodełko można regulować w zależności od wielkości ciała. Z wymiarem 78 x 41 x 113 cm i wagę o 18,5 Kg można go złożyć, gdy nie jest używany, dzięki czemu można go łatwo schować bez zajmowania zbyt dużo miejsca.

Jak dotąd duży wyświetlacz przekonuje Przejrzystość i intuicyjne ustawienia i reklamy.

Producent określa maksymalny wzrost użytkownika 185cm i maksymalna waga 100 kg na. Moim zdaniem producent mógłby to nieco poprawić, ponieważ szczególnie mężczyźni mogą szybko osiągnąć wzrost ponad 185 cm i przez to nie mogą już wygodnie trenować.

W przeciwnym razie jest też odpowiednia mata, na której można postawić Songmics X Bike - rower do fitnessu tak, aby nie ruszał się podczas treningu i miał stabilne oparcie.

- 16,19 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *
132,18 € - 16,19 € 115,99 €

Cechy Songmics X Bike - rower do fitnessu

Songmics X Bike - rower treningowy zapewnia optymalne obciążenie treningowe dzięki licznym przydatnym funkcjom.

Na dużym wyświetlaczu Songmics X Bike - rower do fitnessu różne wyświetlacze mogą być wyświetlane optycznie. Oprócz prędkości można również wyświetlić spalone kalorie, czas trwania treningu, tętno, pokonany dystans.

W szczególności funkcja pulsacyjna jest dobrze przetwarzana, ponieważ impuls jest określany bezpośrednio przez kierownicę po podłączeniu kabla. W tym celu nie trzeba podłączać żadnych innych czujników palców itp.

Umierać Intensywność można regulować za pomocą 8 różnych oporów magnetycznych można zmienić w dowolnym momencie, obracając dołączony regulator.

Odtwarzanie filmu na telefonie lub tablecie jest również praktyczne przy użyciu Handyhalterung możliwe na rowerze. To urządzenie jest szczególnie wygodne przy dłuższych interwałach treningowych.

Zdjęcia | Songmics X Bike - rower do fitnessu

- 16,19 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *
132,18 € - 16,19 € 115,99 €

Pierwsze użycie Songmics X Bike - rower do fitnessu

Teraz byłem podekscytowany pierwszym użyciem. Ponieważ jestem teraz w dobrej formie, mam z etap 3 rozpoczął się. Pedały są również wykonane z tworzywa sztucznego i szybko się ślizgają. Songmics już wprowadził ulepszenia i jedną zintegrowana pętla wbudowane, dzięki czemu zawsze można uzyskać stabilną postawę.

Na początku ruch był trochę dziwny, ale od samego początku miałem dobre wyczucie, dzięki czemu mogłem dobrze prowadzić. Jednak przed rozpoczęciem należy ustawić kierownicę i siodełko na odpowiedniej wysokości.

Auf etap 3 Udało mi się dobrze prowadzić, na przykład była to przyjemna intensywność. W końcu celem, kiedy go kupiłem, było utrzymanie formy. Od etap 5 opór magnetyczny szybko zauważysz ogromną różnicę. Zauważyłem jednak, że ruchy przebiegają mniej płynnie na wyższych poziomach i faktycznie masz mniejszy efekt.

Sam wyświetlacz dobrze pokazuje wartości. W szczególności Monitor pracy serca i pomiar odległości działał bardzo dobrze w moim przypadku i to też były moje główne argumenty przy zakupie.

Skuteczność

Po 30 minutach jazdy w pierwszym teście zauważyłem już pewien stres. W ciągu 30 minut pokonałem dystans 8,2 kilometra ze średnim oporem. Pulsometr pokazał 480 spalonych kalorii. Nie mogę jednoznacznie ocenić, czy wartość jest bardzo precyzyjna, ale już uważam, że kierunek jest dobry.

Moim zdaniem rower treningowy to alternatywa dla aktywnej jazdy. Ten rower fitness to dobra alternatywa, zwłaszcza w ciemnych i zimnych porach roku.

Moim zdaniem ten trener nie osiąga najlepszej możliwej skuteczności, ale nadal jest pomocny, jeśli masz ochotę na ruch wieczorem.

Wideo | Songmics X Bike - rower do fitnessu

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady Songmics X Bike - rower do fitnessu

korzyści

 • Szybki montaż
 • Średni segment cenowy
 • Dostępne wszystkie ważne pomiary
 • Ergonomiczna jazda / pedałowanie

Wady

 • Ograniczona wysokość + waga
 • Bardzo mocne / niewygodne siodło
 • Szarpiące pedałowanie od poziomu 5
- 16,19 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *
132,18 € - 16,19 € 115,99 €

Ocena | Przepływ ruchu

Jeśli chcesz uprawiać jakiś sport bez konieczności wychodzenia z domu, to urządzenie jest dobrą alternatywą. Moim zdaniem jednak to urządzenie nie zastępuje konwencjonalnego sportu swobodnego, gdyż ruchy nie są już płynne, zwłaszcza od poziomu oporu 5, a raczej szarpane.

 

Wniosek: Songmics X Bike - rower fitness

Dieser Rower treningowy do Zw domu to alternatywa dla każdego, kto chce zadbać o kondycję w domu. Songmics X Bike - rower treningowy ma wiele funkcji, które doprowadzą Cię do celu. Intensywność można regulować indywidualnie. Dzięki funkcji składania rower można bardzo łatwo schować bez zajmowania miejsca.

Z ceną 149,99 EUR, Songmics jest w górnej jednej trzeciej części rynku dzięki temu X Bike. Jeśli więc szukasz takiego rowerka treningowego, na pewno będziesz w stanie spalić z nim sporo kalorii.

Zalecana literatura: Przewodnik po ręcznikach fitness tutaj!

Znajdź w 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się rowerach treningowych 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy OVICX Magnetyczny stacjonarny rower treningowy...*
 • 【Magnetyczny stacjonarny rower treningowy】 Niezwykle stabilny i cichy trening uzyskuje się dzięki połączeniu sterowania magnetycznego ...
 • 【W pełni regulowane rowery fitness】 Dostępne są opcje 12 * 7 do regulacji wysokości (84,07 cm-103,12 cm) lub przód i tył ...
2. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy UREVO, rower fitness z ulepszonymi wieloma kierownicami,...*
 • 【Solidna wydajność i bezpieczeństwo】 Solidna stalowa rama i koło zamachowe 10 kg gwarantują spójność roweru treningowego podczas ...
 • 【Przyjazny dla użytkownika rower treningowy】 Optymalna regulacja wysokości kierownicy (100cm-120cm) i siedziska (83cm-100cm), odpowiednia dla ludzi ...
- 10,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy do domu, rower treningowy Micyox DX-900 z 20kg...*
 • 【Łatwy w montażu】 Rower treningowy składa się z solidnych stalowych ram z wytrzymałymi częściami i konstrukcjami i jest ...
 • 【Ciężkie koło zamachowe 20 kg】 Dzięki ciężkiemu kołu zamachowemu rower fitness Micyox jest łatwiejszy w prowadzeniu przy niskich prędkościach ...
4. Najlepszy sprzedawca
JASPORT Smart Indoor Speedbike S3 | cichy rower treningowy |...
Opinie 80
JASPORT Smart Indoor Speedbike S3 | cichy rower treningowy |...*
 • S3 to inteligentny szybki rower zaprojektowany specjalnie do treningu w domu. Nowoczesny kształt ramy i profesjonalna...
 • Podłącz rower szybki do smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Yesoul, a uzyskasz wszystkie funkcje wideo na żądanie...
5. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy ANCHEER, trenażer domowy do jazdy na rowerze...*
 • 【Rower treningowy z kołem zamachowym 22kg】 Rower treningowy ANCHEER z płynnym mechanizmem napędu pasowego jest praktycznie bezobsługowy i oferuje ...
 • 【Wielofunkcyjna kierownica】 Rower treningowy z ergonomicznymi pozycjami kierownicy 3 symuluje różne intensywności treningu i ...
6. Najlepszy sprzedawca
Pedał medyczny A&DW Fitness Zmotoryzowany elektryczny Mini...*
 • ★ Duże, gładkie pedały z bardzo długimi paskami;
 • ★ Zmotoryzowana obsługa pedału z 12 poziomami prędkości, maksymalna prędkość: 80 obr./min ;.
- 40,00 €7. Najlepszy sprzedawca
Profun ergometr rower treningowy rower fitness 150 kg z...
Opinie 19
Rower treningowy Profun ergometr rower treningowy 150 kg z...*
 • [Połączenie z aplikacją Fitshow] Ten rower treningowy jest wyposażony w połączenie z aplikacją i możesz oglądać filmy instruktażowe online, aby trenować ...
 • [Rekord treningu] Rower treningowy jest wyposażony w ekran do śledzenia danych fitness w czasie rzeczywistym: ...
- 40,00 €8. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy do klubu fitness Rowery fitness z kołem zamachowym 12KG,...*
 • ✔Rower treningowy jest wykonany z wytrzymałej stalowej ramy. System napędu pasowego koła zamachowego o wadze 12 kg jest płynniejszy niż transport łańcuchowy. Ten...
 • ✔Rower treningowy jest ergonomicznie zaprojektowany. Możesz użyć przycisku, aby dostosować kąt obrotu i opór zgodnie z potrzebami. Naciskać...
- 10,19 €9. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy UREVO 15kg, rower fitness z ulepszonym...*
 • 【Zaktualizowany rower fitness】 Wykorzystuje solidną, trójkątną, pogrubioną stalową ramę, która pokonuje niestabilne wady większości ...
 • 【Magnetyczna odporność na koło zamachowe 15KG】 Nasz rower treningowy z oporem magnetycznym i cichym napędem pasowym, dzięki któremu ...
- 11,64 €10. Najlepszy sprzedawca
Nowość rynkowa 2022 | Rower treningowy z systemem LED SPORTSTECH...*
 • ✅ 𝗣𝗢𝗪𝗘𝗥 𝗘𝗥𝗚𝗢𝗠𝗘𝗧𝗘𝗥: W przeciwieństwie do innych domowych ergometrów, nasz ERGOMETR ESX600 z...
 • ✅ 𝐋𝐄𝐃 𝐈𝐓 𝐒𝐇𝐈𝐍𝐄: Magnetyczny układ hamulcowy roweru treningowego ESX600 w połączeniu z 24-poziomowym i...
- 10,00 €oferta
Nowość!
Wymiary całkowite: 51 x 41 x 32 cm (dł. x szer. x wys.); Minicykl cardio...
Wymiary całkowite: 51 x 41 x 32 cm (dł. x szer. x wys.); Minicykl cardio...*
Artykuły sportowe Rower treningowy do ćwiczeń cardio i cardio; Wymiary całkowite: 51 x 41 x 32 cm (dł. x szer. x wys.)
80,71 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.06.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar