Test: Songmics X Bike - rower do fitnessu | Rower treningowy

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Kup Songmics X Bike-5b28104f

Songmics X Bike - rower fitness powinien umożliwiać doskonały trening i trening w domu. Dzięki 8 poziomom oporu magnetycznego trening można stopniowo zwiększać i dostosowywać do aktualnego poziomu. Ten składany rower treningowy firmy SONGMICS jest odpowiedni dla osób o wadze do 100 kg i jest wyposażony w wygodne, szerokie i regulowane siodełko. Producent reklamuje się w szczególności dużym, czytelnym wyświetlaczem zapewniającym przejrzysty przegląd i łatwą obsługę.

Porównanie roweru fitness

Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...Rower treningowy SONGMICS, rower treningowy, rower treningowy i fitness,...Rower treningowy ISE X-Bike do domowego roweru treningowego...Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, składany ...Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trenażer, rower fitness...Składany rower treningowy SportPlus do domu, opcjonalnie z aplikacją...JACKCOMCOM APP Control składany rower treningowy, wewnętrzny rower treningowy z...Rower treningowy do klubu fitness rowery fitness z kołem zamachowym 12 kg,...Uten cichy rower treningowy, rower treningowy, składany, zaawansowany ...
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *Rower treningowy SONGMICS, jazda na rowerze stacjonarnym, fitness i...*Rower treningowy ISE X-Bike do domowych rowerów treningowych ... *Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, ... *Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trener rowerowy,...*Składany rower treningowy SportPlus do domu,...*Składany rower treningowy JACKCOMCOM APP Control, ... *Klub fitness Trenażer domowy Rower Rowery fitness z...*Uten cichy rower treningowy, rower treningowy ... *
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07VHLPR87" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Struktura | Pierwsze wrażenie

Rower treningowy należy najpierw w pełni zmontować. Wymagany materiał montażowy jest objęty zakresem dostawy, to samo dotyczy niemieckojęzycznej instrukcji obsługi. Na szczęście konstrukcja jest prosta i zrozumiała 20 Minuten zrobiony.

Jak dotąd pierwsze wrażenie jest pozytywne, ponieważ cały rower ma stabilną i solidną postawę. Kierownicę i siodełko można regulować w zależności od wielkości ciała. Z wymiarem 78 x 41 x 113 cm i wagę o 18,5 Kg można go złożyć, gdy nie jest używany, dzięki czemu można go łatwo schować bez zajmowania zbyt dużo miejsca.

Jak dotąd duży wyświetlacz przekonuje Przejrzystość i intuicyjne ustawienia i reklamy.

Producent określa maksymalny wzrost użytkownika 185cm i maksymalna waga 100 kg na. Moim zdaniem producent mógłby to nieco poprawić, ponieważ szczególnie mężczyźni mogą szybko osiągnąć wzrost ponad 185 cm i przez to nie mogą już wygodnie trenować.

W przeciwnym razie jest też odpowiednia mata, na której można postawić Songmics X Bike - rower do fitnessu tak, aby nie ruszał się podczas treningu i miał stabilne oparcie.

Cechy Songmics X Bike - rower do fitnessu

Songmics X Bike - rower treningowy zapewnia optymalne obciążenie treningowe dzięki licznym przydatnym funkcjom.

Na dużym wyświetlaczu Songmics X Bike - rower do fitnessu różne wyświetlacze mogą być wyświetlane optycznie. Oprócz prędkości można również wyświetlić spalone kalorie, czas trwania treningu, tętno, pokonany dystans.

W szczególności funkcja pulsacyjna jest dobrze przetwarzana, ponieważ impuls jest określany bezpośrednio przez kierownicę po podłączeniu kabla. W tym celu nie trzeba podłączać żadnych innych czujników palców itp.

Umierać Intensywność można regulować za pomocą 8 różnych oporów magnetycznych można zmienić w dowolnym momencie, obracając dołączony regulator.

Odtwarzanie filmu na telefonie lub tablecie jest również praktyczne przy użyciu Handyhalterung możliwe na rowerze. To urządzenie jest szczególnie wygodne przy dłuższych interwałach treningowych.

Zdjęcia | Songmics X Bike - rower do fitnessu

Pierwsze użycie Songmics X Bike - rower do fitnessu

Teraz byłem podekscytowany pierwszym użyciem. Ponieważ jestem teraz w dobrej formie, mam z etap 3 rozpoczął się. Pedały są również wykonane z tworzywa sztucznego i szybko się ślizgają. Songmics już wprowadził ulepszenia i jedną zintegrowana pętla wbudowane, dzięki czemu zawsze można uzyskać stabilną postawę.

Na początku ruch był trochę dziwny, ale od samego początku miałem dobre wyczucie, dzięki czemu mogłem dobrze prowadzić. Jednak przed rozpoczęciem należy ustawić kierownicę i siodełko na odpowiedniej wysokości.

Auf etap 3 Udało mi się dobrze prowadzić, na przykład była to przyjemna intensywność. W końcu celem, kiedy go kupiłem, było utrzymanie formy. Od etap 5 opór magnetyczny szybko zauważysz ogromną różnicę. Zauważyłem jednak, że ruchy przebiegają mniej płynnie na wyższych poziomach i faktycznie masz mniejszy efekt.

Sam wyświetlacz dobrze pokazuje wartości. W szczególności Monitor pracy serca i pomiar odległości działał bardzo dobrze w moim przypadku i to też były moje główne argumenty przy zakupie.

Skuteczność

Po 30 minutach jazdy w pierwszym teście zauważyłem już pewien stres. W ciągu 30 minut pokonałem dystans 8,2 kilometra ze średnim oporem. Pulsometr pokazał 480 spalonych kalorii. Nie mogę jednoznacznie ocenić, czy wartość jest bardzo precyzyjna, ale już uważam, że kierunek jest dobry.

Moim zdaniem rower treningowy to alternatywa dla aktywnej jazdy. Ten rower fitness to dobra alternatywa, zwłaszcza w ciemnych i zimnych porach roku.

Moim zdaniem ten trener nie osiąga najlepszej możliwej skuteczności, ale nadal jest pomocny, jeśli masz ochotę na ruch wieczorem.

Wideo | Songmics X Bike - rower do fitnessu

Rower SONGMICS X, rower treningowy, rower fitness, składany rower fitness, 8 magnetycznych

Zalety i wady Songmics X Bike - rower do fitnessu

korzyści

  • Szybki montaż
  • Średni segment cenowy
  • Dostępne wszystkie ważne pomiary
  • Ergonomiczna jazda / pedałowanie

Wady

  • Ograniczona wysokość + waga
  • Bardzo mocne / niewygodne siodło
  • Szarpiące pedałowanie od poziomu 5

Ocena | Przepływ ruchu

Jeśli chcesz uprawiać jakiś sport bez konieczności wychodzenia z domu, to urządzenie jest dobrą alternatywą. Moim zdaniem jednak to urządzenie nie zastępuje konwencjonalnego sportu swobodnego, gdyż ruchy nie są już płynne, zwłaszcza od poziomu oporu 5, a raczej szarpane.

 

Wniosek: Songmics X Bike - rower fitness

Dieser Rower treningowy do Zw domu to alternatywa dla każdego, kto chce zadbać o kondycję w domu. Songmics X Bike - rower treningowy ma wiele funkcji, które doprowadzą Cię do celu. Intensywność można regulować indywidualnie. Dzięki funkcji składania rower można bardzo łatwo schować bez zajmowania miejsca.

Z ceną 149,99 EUR, Songmics jest w górnej jednej trzeciej części rynku dzięki temu X Bike. Jeśli więc szukasz takiego rowerka treningowego, na pewno będziesz w stanie spalić z nim sporo kalorii.

Zalecana literatura: Przewodnik po ręcznikach fitness tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do rowerów treningowych na rowerach fitness w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny rower treningowy do ćwiczeń fitness, dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 12,00 €oferta
[Aktualizacja 2024] Rower treningowy Wenoker z...
[Aktualizacja 2024] Rower treningowy Wenoker z...*
399,99 € - 12,00 € 387,99 € Amazon Prime
- 45,00 €oferta
Rower treningowy PASYOU z oporem magnetycznym,...
Rower treningowy PASYOU z oporem magnetycznym,...*
299,99 € - 45,00 € 254,99 € Amazon Prime
- 50,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar