Test: Songmics X Bike - rower do fitnessu | Rower treningowy

Dirk Re.

Brak komentarzy

Kup Songmics X Bike-5b28104f
Kup Songmics X Bike-5b28104f

Songmics X Bike - rower fitness powinien umożliwiać doskonały trening i trening w domu. Dzięki 8 poziomom oporu magnetycznego trening można stopniowo zwiększać i dostosowywać do aktualnego poziomu. Ten składany rower treningowy firmy SONGMICS jest odpowiedni dla osób o wadze do 100 kg i jest wyposażony w wygodne, szerokie i regulowane siodełko. Producent reklamuje się w szczególności dużym, czytelnym wyświetlaczem zapewniającym przejrzysty przegląd i łatwą obsługę.

Porównanie roweru fitness

Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ...Rower treningowy SONGMICS, rower treningowy, rower treningowy i fitness,...Rower treningowy ISE X-Bike do domowego roweru treningowego...Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, składany ...Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trenażer, rower fitness...Składany rower treningowy SportPlus do domu, opcjonalnie z aplikacją...JACKCOMCOM APP Control składany rower treningowy, wewnętrzny rower treningowy z...Rower treningowy do klubu fitness rowery fitness z kołem zamachowym 12 kg,...Uten cichy rower treningowy, rower treningowy, składany, zaawansowany ...
Sprawdź cenę177,36 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę119,99 €139,99 €Sprawdź cenę199,99 €169,99 €
Rower treningowy SONGMICS, trener rowerowy, ... *Rower treningowy SONGMICS, jazda na rowerze stacjonarnym, fitness i...*Rower treningowy ISE X-Bike do domowych rowerów treningowych ... *Rower treningowy Ativaift X- BIKE z dużym siedziskiem, ... *Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trener rowerowy,...*Składany rower treningowy SportPlus do domu,...*Składany rower treningowy JACKCOMCOM APP Control, ... *Klub fitness Trenażer domowy Rower Rowery fitness z...*Uten cichy rower treningowy, rower treningowy ... *
◼️ nie dotyczy◼️ WIE IM RAUM: Sie können nicht auf Sport verzichten, auch zu...◼️ ISE X-Bike: Składany rower treningowy ma właściwości...◼️ nie dotyczy◼️ Czytelny monitor cyfrowy pokazuje Twoje dane –...◼️ IDEALNA MARKA DLA FITNESS: Od ponad 15 lat iz...◼️ SKUTECZNY TRENING: kompaktowy rower treningowy ma 8 ...◼️ 【Nowy rower treningowy APP Control】 Ten składany ...◼️ ✔ Rower treningowy składa się z wysokowydajnej stalowej ramy ....◼️ Doskonała wydajność: rower treningowy Uten wykorzystuje 8-stopniową...
◼️ nie dotyczy◼️ IHR RÜCKEN SAGT DANKE: Haben Sie gerade einen Teil Ihres...◼️ 8 REGULOWANE POZIOMY ODPORNOŚCI MAGNETYCZNEJ: Po wielu ...◼️ nie dotyczy◼️ Duże i wygodne siedzisko, odpowiednie dla każdego –...◼️ F-BIKE EXERCISER: Składany rower treningowy,...◼️ CICHY I BEZ KONSERWACJI: magnetyczny układ hamulcowy z ...◼️ 【10-stopniowa regulacja oporu i giętka i ...◼️ ✔ Rower treningowy jest ergonomiczny. Za pomocą przycisku ...◼️ Ćwiczenie całego ciała: zaawansowany rower treningowy, który ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenę177,36 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę119,99 €139,99 €Sprawdź cenę199,99 €169,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 5 grudnia 2023 19:12 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Struktura | Pierwsze wrażenie

Rower treningowy należy najpierw w pełni zmontować. Wymagany materiał montażowy jest objęty zakresem dostawy, to samo dotyczy niemieckojęzycznej instrukcji obsługi. Na szczęście konstrukcja jest prosta i zrozumiała 20 Minuten zrobiony.

Jak dotąd pierwsze wrażenie jest pozytywne, ponieważ cały rower ma stabilną i solidną postawę. Kierownicę i siodełko można regulować w zależności od wielkości ciała. Z wymiarem 78 x 41 x 113 cm i wagę o 18,5 Kg można go złożyć, gdy nie jest używany, dzięki czemu można go łatwo schować bez zajmowania zbyt dużo miejsca.

Jak dotąd duży wyświetlacz przekonuje Przejrzystość i intuicyjne ustawienia i reklamy.

Producent określa maksymalny wzrost użytkownika 185cm i maksymalna waga 100 kg na. Moim zdaniem producent mógłby to nieco poprawić, ponieważ szczególnie mężczyźni mogą szybko osiągnąć wzrost ponad 185 cm i przez to nie mogą już wygodnie trenować.

W przeciwnym razie jest też odpowiednia mata, na której można postawić Songmics X Bike - rower do fitnessu tak, aby nie ruszał się podczas treningu i miał stabilne oparcie.

Cechy Songmics X Bike - rower do fitnessu

Songmics X Bike - rower treningowy zapewnia optymalne obciążenie treningowe dzięki licznym przydatnym funkcjom.

Na dużym wyświetlaczu Songmics X Bike - rower do fitnessu różne wyświetlacze mogą być wyświetlane optycznie. Oprócz prędkości można również wyświetlić spalone kalorie, czas trwania treningu, tętno, pokonany dystans.

W szczególności funkcja pulsacyjna jest dobrze przetwarzana, ponieważ impuls jest określany bezpośrednio przez kierownicę po podłączeniu kabla. W tym celu nie trzeba podłączać żadnych innych czujników palców itp.

Umierać Intensywność można regulować za pomocą 8 różnych oporów magnetycznych można zmienić w dowolnym momencie, obracając dołączony regulator.

Odtwarzanie filmu na telefonie lub tablecie jest również praktyczne przy użyciu Handyhalterung możliwe na rowerze. To urządzenie jest szczególnie wygodne przy dłuższych interwałach treningowych.

Zdjęcia | Songmics X Bike - rower do fitnessu

Pierwsze użycie Songmics X Bike - rower do fitnessu

Teraz byłem podekscytowany pierwszym użyciem. Ponieważ jestem teraz w dobrej formie, mam z etap 3 rozpoczął się. Pedały są również wykonane z tworzywa sztucznego i szybko się ślizgają. Songmics już wprowadził ulepszenia i jedną zintegrowana pętla wbudowane, dzięki czemu zawsze można uzyskać stabilną postawę.

Na początku ruch był trochę dziwny, ale od samego początku miałem dobre wyczucie, dzięki czemu mogłem dobrze prowadzić. Jednak przed rozpoczęciem należy ustawić kierownicę i siodełko na odpowiedniej wysokości.

Auf etap 3 Udało mi się dobrze prowadzić, na przykład była to przyjemna intensywność. W końcu celem, kiedy go kupiłem, było utrzymanie formy. Od etap 5 opór magnetyczny szybko zauważysz ogromną różnicę. Zauważyłem jednak, że ruchy przebiegają mniej płynnie na wyższych poziomach i faktycznie masz mniejszy efekt.

Sam wyświetlacz dobrze pokazuje wartości. W szczególności Monitor pracy serca i pomiar odległości działał bardzo dobrze w moim przypadku i to też były moje główne argumenty przy zakupie.

Skuteczność

Po 30 minutach jazdy w pierwszym teście zauważyłem już pewien stres. W ciągu 30 minut pokonałem dystans 8,2 kilometra ze średnim oporem. Pulsometr pokazał 480 spalonych kalorii. Nie mogę jednoznacznie ocenić, czy wartość jest bardzo precyzyjna, ale już uważam, że kierunek jest dobry.

Moim zdaniem rower treningowy to alternatywa dla aktywnej jazdy. Ten rower fitness to dobra alternatywa, zwłaszcza w ciemnych i zimnych porach roku.

Moim zdaniem ten trener nie osiąga najlepszej możliwej skuteczności, ale nadal jest pomocny, jeśli masz ochotę na ruch wieczorem.

Wideo | Songmics X Bike - rower do fitnessu

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady Songmics X Bike - rower do fitnessu

korzyści

 • Szybki montaż
 • Średni segment cenowy
 • Dostępne wszystkie ważne pomiary
 • Ergonomiczna jazda / pedałowanie

Wady

 • Ograniczona wysokość + waga
 • Bardzo mocne / niewygodne siodło
 • Szarpiące pedałowanie od poziomu 5

Ocena | Przepływ ruchu

Jeśli chcesz uprawiać jakiś sport bez konieczności wychodzenia z domu, to urządzenie jest dobrą alternatywą. Moim zdaniem jednak to urządzenie nie zastępuje konwencjonalnego sportu swobodnego, gdyż ruchy nie są już płynne, zwłaszcza od poziomu oporu 5, a raczej szarpane.

 

Wniosek: Songmics X Bike - rower fitness

Dieser Rower treningowy do Zw domu to alternatywa dla każdego, kto chce zadbać o kondycję w domu. Songmics X Bike - rower treningowy ma wiele funkcji, które doprowadzą Cię do celu. Intensywność można regulować indywidualnie. Dzięki funkcji składania rower można bardzo łatwo schować bez zajmowania miejsca.

Z ceną 149,99 EUR, Songmics jest w górnej jednej trzeciej części rynku dzięki temu X Bike. Jeśli więc szukasz takiego rowerka treningowego, na pewno będziesz w stanie spalić z nim sporo kalorii.

Zalecana literatura: Przewodnik po ręcznikach fitness tutaj!

Znajdź w Top🔟 najlepiej i najlepiej sprzedające się rowery treningowe do rowerów fitness 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy do domu, rower treningowy Micyox DX-900 z 20kg...*
 • 【Łatwy w montażu】 Rower treningowy składa się z solidnych stalowych ram z wytrzymałymi częściami i konstrukcjami i jest ...
 • 【Ciężkie koło zamachowe 20 kg】 Dzięki ciężkiemu kołu zamachowemu rower fitness Micyox jest łatwiejszy w prowadzeniu przy niskich prędkościach ...
 • 【Zaawansowana technologia napędu pasowego】 Wytrzymały gumowy pasek roweru treningowego fitness służy do przenoszenia mocy z pedałów ...
- 200,00 €2. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy Sportstech Premium + 21.5-calowy wyświetlacz dotykowy, aplikacja z...*
 • 𝗛𝗢𝗖𝗛𝗪𝗘𝗥𝗧𝗜𝗚𝗘𝗦 𝗜𝗡𝗗𝗢𝗢𝗥-𝗕𝗜𝗞𝗘: sBike oferuje trwałą jakość ze stabilną ...
 • Przeżyj kolejny poziom już teraz...
 • Dziękuję Ci
- 50,00 €3. Najlepszy sprzedawca
skandika Składany rower fitness X-1000 PLUS trenażer domowy X-Bike z...*
 • Szerokie, wyściełane siodełko, oparcie i dodatkowy uchwyt na tablet zapewniają wyjątkowo komfortowy trening
 • Urządzenie treningowe do łagodnego treningu fitness poprawiającego kondycję i spalającego tkankę tłuszczową
 • Wielofunkcyjny komputer ze wszystkimi istotnymi danymi, takimi jak czas, zużycie kalorii, prędkość, dystans i Bluetooth do monitorowania...
- 92,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy LABGREY, rower fitness do domu, do treningu cardio...*
 • [Ulepszony rower treningowy 2023]: Rower treningowy LABGREY przetworzył pogrubione rury ramy, przezwyciężając w ten sposób niestabilne wady ...
 • [Płynny i cichy rower stacjonarny]: z kołem zamachowym o masie 15,8 kg i cichym napędem pasowym ten rower spinningowy oferuje ...
 • [Osobiście regulowany rower fitness]: Wielopozycyjna kierownica i regulowane siedzenia pasują do osób o wzroście od ok. 129,5 do 195,5 cm ....
5. Najlepszy sprzedawca
Rower wyścigowy Schwinn Fitness Schwinn 800IC z Bluetooth Indoor...*
 • Mocny magnetyczny układ hamulcowy do cichego treningu, składana mikroregulacja 100 ze wskazaniem poziomu, koło zamachowe 18 kg
 • Programy ćwiczeń: czas, dystans, spalone kalorie, tętno
 • Interaktywny trening z łącznością Bluetooth, kompatybilny z JRNY, Explore the World, Peloton i Zwift
6. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy Dripex, rower fitness, bezstopniowy opór...*
 • 【Wytrzymały trójkątny komputer mainframe】 Podwyższony poziom bezpieczeństwa. Zbudowany z wytrzymałej stalowej ramy i 13-kilogramowego koła zamachowego, które...
 • 【Super cichy i regulowany opór magnetyczny】 System regulacji oporu magnetycznego gwarantuje płynną i cichą jazdę na rowerze ....
 • 【Wygodne siedzenie i regulowana kierownica】 Zmniejsz zmęczenie treningowe. Niezwykle wygodne i duże oddychające siedzisko z...
7. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy Dripex Speedbike z oporem magnetycznym, bezstopniowy...*
 • Rower treningowy o regulowanej wielkości: trenażer domowy, rower fitness o regulowanej konstrukcji, maksymalna powierzchnia podstawy: ok. 101,5 x 50,5 x 115 cm. -...
 • Wygodny trening fitness na nowym poziomie z oporem magnetycznym: profesjonalna jazda na rowerze stacjonarnym z nieskończonym systemem oporu magnetycznego do wzmocnienia...
 • Super delikatny i cichy trenażer domowy z cichym napędem paskowym: trenażer domowy Dripex z napędem paskowym, który jest niesamowity jak na prawie...
8. Najlepszy sprzedawca
Rower treningowy JOROTO ergometr X2 - rower treningowy z...
Opinie 5.598
Rower treningowy JOROTO ergometr X2 - rower treningowy z...*
 • SUPER CICHY TRENING - Nasz rower treningowy współpracuje z magnetycznym układem hamulcowym składającym się z 7 elementów magnetycznych. Z potężnym...
 • W PEŁNI REGULOWANY - Wygodne szerokie siedzenie i kierownica są regulowane w 4 kierunkach, dostosowują się do użytkownika z różnymi ...
 • STABILNA KONSTRUKCJA - Rama AV z pogrubioną rurą ramy 50 mm, chromowanym kołem zamachowym 16 kg i możliwą wagą użytkownika ...
- 30,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trenażer, rower fitness...
Opinie 35.260
Ultrasport F-Bike, F-Rider Basics, trenażer rowerowy, rower fitness...*
 • IDEALNA MARKA DLA FITNESS: Od ponad 15 lat i sprzedając ponad 5 milionów produktów, ULTRASPORT jest ekskluzywną marką fitness ...
 • F-BIKE EXERCISER: Składany rower treningowy, trenażer domowy, rower fitness z 8 poziomami oporu, szybki i łatwy w montażu i demontażu - ...
 • ŁATWY DO TRENINGU: jazda na rowerze stacjonarnym z urządzeniem fitness i cardio do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego - solidny trener wytrzymałościowy dla ...
- 70,00 €10. Najlepszy sprzedawca
JASPORT Smart Indoor Speedbike S3 | cichy rower treningowy |...
Opinie 161
JASPORT Smart Indoor Speedbike S3 | cichy rower treningowy |...*
 • #Specjalistyczne instrukcje szkoleniowe# JASPORT oferuje profesjonalne szkolenia w formie wideo na żądanie dla potrzeb szkoleniowych...
 • #Bezpieczna i solidna konstrukcja# Koło zamachowe o masie 7,5 kg wykonane ze stopu aluminium i żelaza, lekkie, ale...
 • #Doświadcz cichej jazdy# Magnetyczny oporowy układ hamulcowy ma wybór poziomów oporu od 0 do 100 i możesz...
- 50,00 €oferta
- 92,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie