Test: eufy Security Cam 2C | Bezpieczeństwo w domu

Zdjęcie autora

Dirk Re.

eufy Security Cam 2C nadzór

Aby monitorować moją działkę, szukałem aparatu, który jest absolutnie niezawodny i pokazuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości HQ. Podczas moich poszukiwań natknąłem się na eufy Security Cam 2C, ponieważ spełnia wszystkie moje wymagania. Zestaw dwóch kamer monitorujących oraz tzw. baza domowa tworzy stabilne połączenie i można nim sterować za pomocą smartfona.

 Uruchomienie powinno być szybkie i łatwe. Przetestowałem kamerę monitorującą za 239,99 euro i teraz opowiem o mocnych i słabych stronach, a także o tym, co koniecznie musisz wiedzieć.

- 7,99 €
eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...*
 • JAKOŚĆ FULL HD: Rozdzielczość 1080p zapewnia krystalicznie czyste nagranie każdego zdjęcia. Szerokokątny obiektyw 135° gwarantuje...
 • 180 DNI ŻYWOTNOŚCI BATERII: Twoja zewnętrzna kamera monitorująca będzie Ci służyć przez pół roku po jednym ładowaniu!
 • DZIEŃ I NOC: Nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy.

Pierwsze wrażenie | instalacja

Po otrzymaniu bestsellera Amazon byłem ciekaw, jak stałe i stabilne jest połączenie. To Zestaw składa się z dwóch kamer monitorujących i tzw Homebasektóry służy między innymi jako pamięć do nagrań. Zacząłem swoją bazę domową od Karta pamięci 128 GB ponieważ moim celem jest zapisywanie niektórych nagrań. ten Karta pamięci należy jednak kupić osobno.

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. W zestawie mieszczą się dwie zaskakująco ciężkie kamery (ok. 0,7 kg na kamerę) o wymiarach 81 x 48 x 57 mm w ręce. Jednak kamery działają na mnie bardzo wysokiej jakości i profesjonalnie przetworzone.

Baza główna może zasilany energią elektryczną lub baterią Wola. W przypadku przyznania jej stałej stałej lokalizacji, może to: Urządzenie podłączone do prądu w domu Wola. Alternatywnie producent również obiecuje jeden długa pojemność baterii w przypadku elastycznej konfiguracji.

Mam dwie kamery monitorujące w mój test produktu absolut działa bezprzewodowo. Przede wszystkim obciążyłem ich obydwoma ok. 5 godziny Trwało. Zgodnie z instrukcją obsługi, Pojemność baterii wyniesie teraz około 180 dni. Oczywiście zależy to od intensywności użytkowania. Ale o tym później.

Połączenie WLAN nie jest bezwzględnie konieczne do instalacji, ponieważ Kamery z domuwewnętrznie połączyć, a tym samym połączyć podstawę. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do przechowywanych danych z zewnątrz, wymagane jest połączenie WLAN.

Ogólnie krzywka w zestawie sprawia wrażenie schludnej i profesjonalnej.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 eufy security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni... eufy security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...* Obecnie nie ma recenzji 99,99 € 90,00 €Amazon Prime
2 eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni... eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...* Obecnie nie ma recenzji 199,99 € 192,00 €Amazon Prime
3 eufy Security eufyCam 2C Pro, zewnętrzna kamera monitorująca, 2K... eufy Security eufyCam 2C Pro, zewnętrzna kamera monitorująca, 2K...* Obecnie nie ma recenzji 127,00 € 119,19 €Amazon Prime
eufy kamera bezpieczeństwa 2C

Opcje i przydatne informacje eufy Security Cam 2C

Kamery monitorujące oferują wiele opcji. Możesz konfigurowane i obsługiwane indywidualnie i niezależnie od lokalizacji Wola. Co najważniejsze, należy wiedzieć, że pełne korzystanie z tych kamer nie wiąże się z żadnymi kosztami. Również musi brak subskrypcji, jak w przypadku podobnych kamer monitorujących, Wola. Już wcześniej robiłem na mnie wrażenie.

Zasadniczo należy z góry powiedzieć, że krzywki wodoodporny są i bez zadaszenia potrzebować. Nagrania zostały wykonane w Rozdzielczość 1080p (HD) odwzorowane, aby móc optymalnie rozpoznać każdy ruch na stronie.

Pełne nagrywanie danych odbywa się za pomocą kamery monitorującej eufy Security Cam 2C z bezpiecznym szyfrowaniem danych i zapewnia absolutną ochronę danych.

Aby korzystać z kamer, odpowiedni Aplikacja do zainstalowania. podobnie musi być A.Konto można założyć, co jednak wymaga tylko niewielkiej ilości danych. Za pomocą tej aplikacji można sterować kamerą monitorującą i wyświetlać obrazy na żywo lub nagrania.

Jeśli chcesz zobaczyć transfer obrazu na innym ekranie zewnętrznym, możesz również kliknąć Asystent Google lub Amazon Echo Transmituj program pozwolić. Wszystko, co musisz zrobić, to wypowiedzieć polecenie głosowe do wyświetlenia po udanym połączeniu. Przykład: „Alexa, pokaż mi widok na ogród”.

Treść eufy Security Cam 2C

Funkcje eufy Security Cam 2C

Kamery nadzoru firmy eufy oferują wiele różnych i przydatnych funkcji. Najważniejszym aspektem jest to, że kamery mają Szeroki kąt 135 ° i tym samym obejmują dużą część obszaru, który ma być monitorowany.

Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, że kamery mają kradzieżochrona. W przypadku sabotażu rozlega się głośny sygnał dźwiękowy, aby uniemożliwić usunięcie. Kamery monitorujące mają jeden zintegrowane rozpoznawanie osóbW związku z tym eufy Security Cam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywe alarmy o 95%, dzięki czemu alarm jest wyzwalany tylko we właściwym momencie.

s-1600 (7) -e6f95cae

Kamery mogą być używane niezależnie od pory dnia. Zaawansowani Technologia noktowizyjna gwarantuje, że dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy, a obrazy są wyświetlane zawsze ostre i precyzyjne.

Wciąż uważam, że funkcja domofonu jest interesująca. Z tym zestawem jest to możliwe z Komunikuj dzwonki. Uważam, że jest to bardzo pomocny gadżet, szczególnie w nocy. Mówienie i słuchanie odbywają się niemal w czasie rzeczywistym.

Dla osób, które dużo podróżują, firma również wymyśliła coś, co uważam za świetne rozwiązanie. Jeśli stacja HomeBase jest zintegrowana z domową siecią WLAN, nagrania można oglądać z dowolnego miejsca za pośrednictwem zainstalowanej aplikacji na smartfonie. Jednak w tym celu zalecane jest również istniejące połączenie WLAN, ponieważ dane wymagają ogromnej ilości danych.

Obraz na żywo i jakość nagrywania eufy Security Cam 2C

Po zainstalowaniu i przetestowaniu obu kamer monitorujących mogę teraz podać swoje pierwsze wyniki dotyczące jakości kamer i nagrań.

W moim przypadku transfer obrazu do smartfona odbywa się niemal w czasie rzeczywistym, a osoby są absolutnie łatwe do rozpoznania. W moim teście prawie wyłącznie miałem super rozdzielczość, która przynajmniej zbliża się lub nawet zawsze osiąga 1080p. Ludzie byli więc szczególnie łatwo rozpoznawalni.

Co właściwie można jeszcze poprawić: W tej chwili, w moim przypadku, gdy tylko aparat wygeneruje alarm, na telefon komórkowy wysyłana jest wiadomość push, ale najpierw trzeba dotknąć aplikacji, a następnie załadować. Tak więc w moim przypadku mija około 5 sekund, co może zadecydować o jednym lub drugim.

Z drugiej strony nagrywanie na karcie pamięci w HomeBase działa bezbłędnie i jest absolutnie niezawodne. W ten sposób urlop lub alternatywną codzienną nieobecność można przeprowadzić bez bólu budowlanego.

Niekoniecznie określiłbym pojemność baterii na 180 dni. Kamera jest zawsze aktywna i nagrywa, zwłaszcza tam, gdzie jest dużo ruchu. To zużywa więcej baterii niż oczekiwano. Moim zdaniem 180 dni bierze się pod uwagę tylko wtedy, gdy kamery są tak naprawdę używane tylko do pilnowania posesji lub ogrodów i ruch jest niewielki.

Podsumowując jednak, mogę to zrobić Jakośćt nazywam zdjęcia i nagrania absolutnie wysokiej jakości, jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Vergleich

eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...Reolink WiFi kamera IP zewnętrzna bezprzewodowa 1080 p...Reolink Battery Surveillance Camera Outdoor, bezprzewodowa sieć WiFi 1080p...Zestaw kamer do monitoringu YESKAMO naświetlacz poza WLAN, 3MP IP ...eufy Security eufyCam 2C Pro, zewnętrzna kamera monitorująca, 2K...Blink Outdoor - bezprzewodowy, odporny na warunki atmosferyczne ...ieGeek 2K Solar Surveillance Camera Zewnętrzna bateria, obrót 355°/140°...Zewnętrzna kamera do monitoringu YESKAMO z baterią 10400mAh Kamera IP...Zewnętrzna kamera monitorująca Tonton z monitorem, 4-kanałowa...Elektroniczna niania Tonton 1080P z kamerą 5-calowa niania z...
eufy Security eufyCam 2C, kamera do monitoringu...*Reolink WiFi Kamera IP Zewnętrzna Bezprzewodowa 1080p...*Kamera monitorująca akumulator Reolink na zewnątrz, 1080p ... *Zestaw kamer dozorowych YESKAMO z oświetleniem na zewnątrz...*eufy Security eufyCam 2C Pro, kamera do monitoringu...*Blink Outdoor - bezprzewodowy, odporny na warunki atmosferyczne ... *ieGeek 2K kamera solarna do monitoringu bateria zewnętrzna,...*Kamera do monitoringu YESKAMO na zewnątrz z AKKU...*Zewnętrzna kamera monitorująca Tonton z monitorem,...*Elektroniczna niania Tonton 1080P z kamerą 5 cali...*
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07W4MY7HL" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Zalety eufy Security Cam 2C

 • łatwy montaż

 • Długa pojemność baterii

 • Obsługa bezprzewodowa

 • Jakość HD (1080p)

 • Obrazy na żywo zamykają się w czasie rzeczywistym

 • Łatwa obsługa za pośrednictwem aplikacji

 • Generowana jest sieć wewnętrzna

 • Darmowy w użyciu

 • Wymagana aplikacja i konto

 • Zwiększony segment cenowy

 • Zalecana zewnętrzna karta pamięci

Wniosek: eufy Security Cam 2C

Jestem całkowicie zadowolony z decyzji o zakupie i przetestowaniu tych kamer monitorujących firmy eufy 2C. Moje priorytety przy zakupie (jakość obrazu, obsługa i cena) zostały prawie całkowicie uwzględnione i ogólnie jestem z tych aparatów bardzo zadowolony. Przede wszystkim jakość i rozdzielczość zdjęć i naprawdę warto wspomnieć. Operacja, która działa głównie za pośrednictwem aplikacji, jest na szczęście łatwa i szybko rozumiesz wszystkie funkcje. Udało mi się nawet odłożyć na bok instrukcję.

Cenę można znaleźć w wyższym segmencie, ale to bezwzględnie uzasadnia jakość aparatów. Były one zawsze niezawodne w moim teście eufy Security Cam 2C, połączenie było zawsze stabilne.

Dzięki temu zestawowi każdy, kto szuka bezpiecznej, niezawodnej i łatwej w obsłudze kamery do monitoringu, jest na dobrej drodze. Zdecydowanie mogę polecić ten zestaw.

Oto jeden do przeczytania dalej Przewodnik po kamerach bezpieczeństwa

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów kamer bezpieczeństwa Eufy w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Znajdź już teraz idealny produkt eufy Security Cam do swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 9,99 €oferta
- 7,99 €oferta
- 7,81 €oferta
- 19,80 €oferta
- 5,00 €oferta
- 12,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 14.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar