Test: eufy Security Cam 2C | Bezpieczeństwo w domu

Dirk Re.

Brak komentarzy

eufy Security Cam 2C nadzór
eufy Security Cam 2C nadzór

Aby monitorować moją działkę, szukałem aparatu, który jest absolutnie niezawodny i pokazuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości HQ. Podczas moich poszukiwań natknąłem się na eufy Security Cam 2C, ponieważ spełnia wszystkie moje wymagania. Zestaw dwóch kamer monitorujących oraz tzw. baza domowa tworzy stabilne połączenie i można nim sterować za pomocą smartfona.

 Uruchomienie powinno być szybkie i łatwe. Przetestowałem kamerę monitorującą za 239,99 euro i teraz opowiem o mocnych i słabych stronach, a także o tym, co koniecznie musisz wiedzieć.

eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...*
 • JAKOŚĆ FULL HD: Rozdzielczość 1080p zapewnia, że ​​każde ujęcie jest rejestrowane z krystaliczną wyrazistością. Szerokokątny obiektyw 135° gwarantuje...
 • 180 DNI ŻYWOTNOŚCI BATERII: Twoja zewnętrzna kamera monitorująca będzie Ci służyć przez pół roku po jednym ładowaniu!
 • DZIEŃ I NOC: Nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy.

Pierwsze wrażenie | instalacja

Po otrzymaniu bestsellera Amazon byłem ciekaw, jak stałe i stabilne jest połączenie. To Zestaw składa się z dwóch kamer monitorujących i tzw Homebasektóry służy między innymi jako pamięć do nagrań. Zacząłem swoją bazę domową od Karta pamięci 128 GB ponieważ moim celem jest zapisywanie niektórych nagrań. ten Karta pamięci należy jednak kupić osobno.

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. W zestawie mieszczą się dwie zaskakująco ciężkie kamery (ok. 0,7 kg na kamerę) o wymiarach 81 x 48 x 57 mm w ręce. Jednak kamery działają na mnie bardzo wysokiej jakości i profesjonalnie przetworzone.

Baza główna może zasilany energią elektryczną lub baterią Wola. W przypadku przyznania jej stałej stałej lokalizacji, może to: Urządzenie podłączone do prądu w domu Wola. Alternatywnie producent również obiecuje jeden długa pojemność baterii w przypadku elastycznej konfiguracji.

Mam dwie kamery monitorujące w mój test produktu absolut działa bezprzewodowo. Przede wszystkim obciążyłem ich obydwoma ok. 5 godziny Trwało. Zgodnie z instrukcją obsługi, Pojemność baterii wyniesie teraz około 180 dni. Oczywiście zależy to od intensywności użytkowania. Ale o tym później.

Połączenie WLAN nie jest bezwzględnie konieczne do instalacji, ponieważ Kamery z domuwewnętrznie połączyć, a tym samym połączyć podstawę. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do przechowywanych danych z zewnątrz, wymagane jest połączenie WLAN.

Ogólnie krzywka w zestawie sprawia wrażenie schludnej i profesjonalnej.

eufy kamera bezpieczeństwa 2C

Opcje i przydatne informacje eufy Security Cam 2C

Kamery monitorujące oferują wiele opcji. Możesz konfigurowane i obsługiwane indywidualnie i niezależnie od lokalizacji Wola. Co najważniejsze, należy wiedzieć, że pełne korzystanie z tych kamer nie wiąże się z żadnymi kosztami. Również musi brak subskrypcji, jak w przypadku podobnych kamer monitorujących, Wola. Już wcześniej robiłem na mnie wrażenie.

Zasadniczo należy z góry powiedzieć, że krzywki wodoodporny są i bez zadaszenia potrzebować. Nagrania zostały wykonane w Rozdzielczość 1080p (HD) odwzorowane, aby móc optymalnie rozpoznać każdy ruch na stronie.

Pełne nagrywanie danych odbywa się za pomocą kamery monitorującej eufy Security Cam 2C z bezpiecznym szyfrowaniem danych i zapewnia absolutną ochronę danych.

Aby korzystać z kamer, odpowiedni Aplikacja do zainstalowania. podobnie musi być A.Konto można założyć, co jednak wymaga tylko niewielkiej ilości danych. Za pomocą tej aplikacji można sterować kamerą monitorującą i wyświetlać obrazy na żywo lub nagrania.

Jeśli chcesz zobaczyć transfer obrazu na innym ekranie zewnętrznym, możesz również kliknąć Asystent Google lub Amazon Echo Transmituj program pozwolić. Wszystko, co musisz zrobić, to wypowiedzieć polecenie głosowe do wyświetlenia po udanym połączeniu. Przykład: „Alexa, pokaż mi widok na ogród”.

Treść eufy Security Cam 2C

Funkcje eufy Security Cam 2C

Kamery nadzoru firmy eufy oferują wiele różnych i przydatnych funkcji. Najważniejszym aspektem jest to, że kamery mają Szeroki kąt 135 ° i tym samym obejmują dużą część obszaru, który ma być monitorowany.

Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, że kamery mają kradzieżochrona. W przypadku sabotażu rozlega się głośny sygnał dźwiękowy, aby uniemożliwić usunięcie. Kamery monitorujące mają jeden zintegrowane rozpoznawanie osóbW związku z tym eufy Security Cam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywe alarmy o 95%, dzięki czemu alarm jest wyzwalany tylko we właściwym momencie.

s-1600 (7) -e6f95cae

Kamery mogą być używane niezależnie od pory dnia. Zaawansowani Technologia noktowizyjna gwarantuje, że dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy, a obrazy są wyświetlane zawsze ostre i precyzyjne.

Wciąż uważam, że funkcja domofonu jest interesująca. Z tym zestawem jest to możliwe z Komunikuj dzwonki. Uważam, że jest to bardzo pomocny gadżet, szczególnie w nocy. Mówienie i słuchanie odbywają się niemal w czasie rzeczywistym.

Dla osób, które dużo podróżują, firma również wymyśliła coś, co uważam za świetne rozwiązanie. Jeśli stacja HomeBase jest zintegrowana z domową siecią WLAN, nagrania można oglądać z dowolnego miejsca za pośrednictwem zainstalowanej aplikacji na smartfonie. Jednak w tym celu zalecane jest również istniejące połączenie WLAN, ponieważ dane wymagają ogromnej ilości danych.

Obraz na żywo i jakość nagrywania eufy Security Cam 2C

Po zainstalowaniu i przetestowaniu obu kamer monitorujących mogę teraz podać swoje pierwsze wyniki dotyczące jakości kamer i nagrań.

W moim przypadku transfer obrazu do smartfona odbywa się niemal w czasie rzeczywistym, a osoby są absolutnie łatwe do rozpoznania. W moim teście prawie wyłącznie miałem super rozdzielczość, która przynajmniej zbliża się lub nawet zawsze osiąga 1080p. Ludzie byli więc szczególnie łatwo rozpoznawalni.

Co właściwie można jeszcze poprawić: W tej chwili, w moim przypadku, gdy tylko aparat wygeneruje alarm, na telefon komórkowy wysyłana jest wiadomość push, ale najpierw trzeba dotknąć aplikacji, a następnie załadować. Tak więc w moim przypadku mija około 5 sekund, co może zadecydować o jednym lub drugim.

Z drugiej strony nagrywanie na karcie pamięci w HomeBase działa bezbłędnie i jest absolutnie niezawodne. W ten sposób urlop lub alternatywną codzienną nieobecność można przeprowadzić bez bólu budowlanego.

Niekoniecznie określiłbym pojemność baterii na 180 dni. Kamera jest zawsze aktywna i nagrywa, zwłaszcza tam, gdzie jest dużo ruchu. To zużywa więcej baterii niż oczekiwano. Moim zdaniem 180 dni bierze się pod uwagę tylko wtedy, gdy kamery są tak naprawdę używane tylko do pilnowania posesji lub ogrodów i ruch jest niewielki.

Podsumowując jednak, mogę to zrobić Jakośćt nazywam zdjęcia i nagrania absolutnie wysokiej jakości, jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Vergleich

eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...Reolink WiFi kamera IP zewnętrzna bezprzewodowa 1080 p...Reolink Battery Surveillance Camera Outdoor, bezprzewodowa sieć WiFi 1080p...Zestaw kamer do monitoringu YESKAMO naświetlacz poza WLAN, 3MP IP ...eufy Security eufyCam 2C Pro, bezprzewodowa kamera monitorująca, ...Blink Outdoor - bezprzewodowy, odporny na warunki atmosferyczne ...ieGeek 2K Solar Surveillance Camera Zewnętrzna bateria, obrót 355°/140°...Zewnętrzna kamera monitorująca YESKAMO z BATERIA 10400mAh Kamera IP...Zewnętrzna kamera monitorująca Tonton z monitorem, 4-kanałowa...Elektroniczna niania Tonton 1080P z kamerą 5-calowa niania z...
198,58 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę257,80 €179,99 €119,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę87,99 €
eufy Security eufyCam 2C, kamera do monitoringu...*Reolink WiFi Kamera IP Zewnętrzna Bezprzewodowa 1080p...*Kamera monitorująca akumulator Reolink na zewnątrz, 1080p ... *Zestaw kamer dozorowych YESKAMO z oświetleniem na zewnątrz...*eufy Security eufyCam 2C Pro, bezprzewodowa ... *Blink Outdoor - bezprzewodowy, odporny na warunki atmosferyczne ... *ieGeek 2K kamera solarna do monitoringu bateria zewnętrzna,...*Kamera do monitoringu YESKAMO na zewnątrz z AKKU...*Zewnętrzna kamera monitorująca Tonton z monitorem,...*Elektroniczna niania Tonton 1080P z kamerą 5 cali...*
◼️ JAKOŚĆ FULL HD: rozdzielczość 1080p zapewnia, że ​​każdy ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ ROZDZIELCZOŚĆ 2K: Inteligentna jakość obrazu zapewnia, że ​​każdy ...◼️ Blink Outdoor to bezprzewodowy, zasilany bateryjnie ...◼️ Zasilany energią słoneczną i bezprzewodowy】 Kamera bezpieczeństwa ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ (1) 5-calowy ekran HD 1080P: ciesz się wyraźnym...
◼️ 180 DNI ŻYWOTNOŚCI AKUMULATORA: Twoja zewnętrzna kamera monitorująca służy ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ 180 DNI ŻYWOTNOŚCI BATERII: Twoja kamera do monitoringu służy Ci...◼️ Wybierz 30-dniowy bezpłatny okres na...◼️ 📸【 2K Super HD i widok dookoła 】 kamera monitorująca ieGeek ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ (2) Pełny widok, Full HD: Nigdy więcej ziarnistych filmów. Widzieć...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
198,58 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę257,80 €179,99 €119,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę87,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 30 listopada 2023 6:56 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Zalety eufy Security Cam 2C

 • łatwy montaż

 • Długa pojemność baterii

 • Obsługa bezprzewodowa

 • Jakość HD (1080p)

 • Obrazy na żywo zamykają się w czasie rzeczywistym

 • Łatwa obsługa za pośrednictwem aplikacji

 • Generowana jest sieć wewnętrzna

 • Darmowy w użyciu

 • Wymagana aplikacja i konto

 • Zwiększony segment cenowy

 • Zalecana zewnętrzna karta pamięci

Wniosek: eufy Security Cam 2C

Jestem całkowicie zadowolony z decyzji o zakupie i przetestowaniu tych kamer monitorujących firmy eufy 2C. Moje priorytety przy zakupie (jakość obrazu, obsługa i cena) zostały prawie całkowicie uwzględnione i ogólnie jestem z tych aparatów bardzo zadowolony. Przede wszystkim jakość i rozdzielczość zdjęć i naprawdę warto wspomnieć. Operacja, która działa głównie za pośrednictwem aplikacji, jest na szczęście łatwa i szybko rozumiesz wszystkie funkcje. Udało mi się nawet odłożyć na bok instrukcję.

Cenę można znaleźć w wyższym segmencie, ale to bezwzględnie uzasadnia jakość aparatów. Były one zawsze niezawodne w moim teście eufy Security Cam 2C, połączenie było zawsze stabilne.

Dzięki temu zestawowi każdy, kto szuka bezpiecznej, niezawodnej i łatwej w obsłudze kamery do monitoringu, jest na dobrej drodze. Zdecydowanie mogę polecić ten zestaw.

Oto jeden do przeczytania dalej Przewodnik po kamerach bezpieczeństwa

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty eufy Security Cam 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
eufy Security Indoor Cam 2K Pan & Tilt, kamera monitorująca 2K...*
 • INTELIGENTNE WYKRYWANIE OSÓB: Czujnik ze zintegrowanym wykrywaniem osób z łatwością odróżnia zwierzęta domowe od ludzi i alarmuje tylko w ...
 • CLEAR AS CRYSTAL: klarowność 2K i rozdzielczość 1080p (1080P z HomeKit) zapewniają, że każde nagranie jest tak szczegółowe, jak to tylko możliwe ...
 • ZAAWANSOWANE POŁĄCZENIA: kamera wewnętrzna eufy jest idealnie kompatybilna z Apple HomeKit, Google Assistant i Amazon Alexa. (HomeKit z aktualizacją...
- 16,29 €2. Najlepszy sprzedawca
eufy Security S330 eufyCam 3, zewnętrzna kamera monitorująca, 4K...*
 • WIZJA NOCNA 4K W KOLORZE: Nawet najmniejsze cechy potencjalnego intruza (człowieka lub zwierzęcia) uciekają kamera monitorująca eufyCam 3 4K ...
 • TRWAŁA KONSTRUKCJA: Bezprzewodowa kamera do monitoringu słonecznego eufyCam 3 4K jest samowystarczalna w każdym środowisku zewnętrznym, ze zintegrowanym ...
 • LOKALNE PRZECHOWYWANIE PAMIĘCI: Dzięki kamerze monitorującej eufyCam 3 4K wszystkie dane są szyfrowane za pomocą najnowocześniejszego szyfrowania ...
3. Najlepszy sprzedawca
eufy Security eufyCam 2C, zewnętrzna kamera monitorująca, 180 dni...*
 • JAKOŚĆ FULL HD: Rozdzielczość 1080p zapewnia, że ​​każde ujęcie jest rejestrowane z krystaliczną wyrazistością. Szerokokątny obiektyw 135° gwarantuje...
 • 180 DNI ŻYWOTNOŚCI BATERII: Twoja zewnętrzna kamera monitorująca będzie Ci służyć przez pół roku po jednym ładowaniu!
 • DZIEŃ I NOC: Nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy.
4. Najlepszy sprzedawca
eufy Security eufyCam 2, podwójny zestaw, bezprzewodowy system bezpieczeństwa...*
 • JAKOŚĆ FULL HD: Rozdzielczość 1080p zapewnia, że ​​każde ujęcie jest rejestrowane krystalicznie czyste.
 • 365 DNI PRACY NA BATERII: Twoja kamera monitorująca będzie Ci służyć przez cały rok po jednym ładowaniu!
 • BEZ OPŁAT: eufyCam 2 jest jednorazowym zakupem i nie wymaga później żadnych dodatkowych opłat.
- 20,99 €5. Najlepszy sprzedawca
eufy Security eufyCam 2C Pro, bezprzewodowa kamera monitorująca, ... *
 • ROZDZIELCZOŚĆ 2K: Inteligentna jakość obrazu gwarantuje, że każde ujęcie jest rejestrowane z krystaliczną wyrazistością. (Rozdzielczość w przypadku używania z...
 • 180 DNI ŻYCIA BATERII: Twoja kamera monitorująca będzie Ci służyć przez pół roku po naładowaniu!
 • DZIEŃ I NOC: Nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a zwłaszcza w nocy.
- 5,99 €6. Najlepszy sprzedawca
eufy Security SoloCam E40, zewnętrzna kamera monitoringu, WLAN,...
Opinie 473
eufy Security SoloCam E40, kamera bezpieczeństwa na zewnątrz, WLAN,...*
 • KRYSZTAŁOWY WYRAŹNY MONITORING: Przechwytuje wszelką aktywność w domu w ostrej jak brzytwa rozdzielczości 2K!
 • ABSOLUTNIE ZA DARMO: SoloCam to zakup jednorazowy. Nie ma żadnych miesięcznych ani ukrytych kosztów. Dla pełnego bezpieczeństwa...
 • INTELIGENTNE ROZPOZNAWANIE OSÓB: Zintegrowana technologia AI automatycznie powiadamia Cię, gdy ludzie wchodzą w pole widzenia kamery monitorującej ...
7. Najlepszy sprzedawca
eufy Security Floodlight Cam 2 Pro kamera monitorująca z ... *
 • 360 ° PAN AND TILT: Aby uzyskać dokładny widok narożny, po prostu obróć obiektyw o 360 °, aby wszystko było widoczne.
 • 2K FULL HD: Przechwytuje i przechowuje całą aktywność w domu w ostrej jak brzytwa rozdzielczości 2K!
 • INTELIGENTNE OŚWIETLENIE: Regulowana jasność i temperatura barwowa zapewniają, że cały obszar wejściowy przed drzwiami wejściowymi jest optymalnie ...
8. Najlepszy sprzedawca
eufy Security Indoor Cam C120, podłączana kamera monitorująca 2K...*
 • INTELIGENTNE ROZPOZNAWANIE OSOBISTE: Czujnik ze zintegrowanym rozpoznawaniem osób z łatwością odróżnia zwierzęta domowe od ludzi. (Tylko...
 • CLEAR AS CRYSTAL: klarowność 2K i rozdzielczość 1080p (1080P z HomeKit) zapewniają, że każde nagranie jest tak szczegółowe, jak to tylko możliwe ...
 • KOMUNIKACJA W CZASIE RZECZYWISTYM: Dzięki zintegrowanej, dwukierunkowej funkcji audio kamera bezpieczeństwa może wydawać polecenia i ostrzeżenia w dowolnym momencie ...
- 50,00 €9. Najlepszy sprzedawca
eufy Security eufyCam 2 Pro, bezprzewodowa kamera do monitoringu,...
Opinie 354
eufy Security eufyCam 2 Pro, bezprzewodowa kamera do monitoringu,...*
 • ROZDZIELCZOŚĆ 2K: Inteligentna jakość obrazu zapewnia, że ​​każde ujęcie jest rejestrowane krystalicznie czyste.
 • 365 DNI PRACY NA BATERII: Twoja kamera monitorująca będzie Ci służyć przez cały rok po jednym ładowaniu!
 • BEZ OPŁAT: eufyCam 2 Pro to zakup jednorazowy i nie wymaga później żadnych dodatkowych opłat.
10. Najlepszy sprzedawca
eufy security eufyCam 3C, zewnętrzna kamera monitorująca, 4K...*
 • 4K NOCNA WIZJA W KOLORZE: Nawet najmniejsze cechy potencjalnego intruza (człowieka lub zwierzęcia) umykają eufyCam 3C 4K...
 • LOKALNE ROZSZERZALNE MAGAZYN: Dzięki kamerze bezpieczeństwa 4K wszystkie dane są szyfrowane przy użyciu najnowocześniejszego szyfrowania klasy wojskowej ...
 • INTELIGENTNE ROZPOZNAWANIE Z BionicMind: Prawdziwy potencjał kompleksowego bezpieczeństwa dzięki AI BionicMind - w tym rozpoznawanie twarzy, które ...
- 16,29 €oferta
- 20,99 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 30.11.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie