Jak znaleźć idealne głośniki na szyję Bluetooth: przewodnik dla kupujących

Zdjęcie autora

Patrick

głośnik szyi
Jak znaleźć idealne głośniki na szyję Bluetooth: Przewodnik dla kupującego 45 Jak znaleźć idealne głośniki na szyję Bluetooth: Przewodnik dla kupującego

Kolumny na szyję, jak sama nazwa wskazuje, to głośniki z pałąkiem na szyję, które można umieścić na szyi lub na szyi. Głośniki na szyję mogą być używane z kablem lub jako wersja Bluetooth bez kabla. Bezprzewodowe głośniki na szyję z Bluetooth są oczywiście najlepsze, ponieważ nie krępują ruchów.

- 44,12 €

Zalety głośnika szyjkowego

głośnik szyi

Największą zaletą głośnika z pałąkiem na kark w porównaniu ze słuchawkami jest to, że nadal możesz postrzegać swoje najbliższe otoczenie i nie jesteś całkowicie odizolowany, jak w przypadku słuchawek.

W pracy możesz słuchać muzyki i nadal słyszeć krzyki szefa, kiedy chce zwrócić na siebie uwagę. Seniorzy słyszą lepiej, ponieważ nie są tak daleko od urządzenia, a jednocześnie dobrze postrzegają swoje otoczenie. Telefonowanie działa z nim bardzo dobrze, wiele głośników na szyję ma wbudowane mikrofony.

Kto nie? Słuchawki na głowie lub uszu, znajdziesz tutaj dobrą alternatywę, rozluźniając głośniki, aby nosić szyję. Jest to również inne wrażenia słuchowe i możesz dostrzec i poczuć efekty dźwięku przestrzennego. Jak znaleźć urządzenia zgodne z Dolby Atmos.

- 44,12 €

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie głośnika szyjkowego?

Kup bezprzewodowy głośnik na szyję z bluetooth, aby nie był podłączony. Waga i dopasowanie są bardzo ważne, dzięki czemu możesz dłużej nosić głośnik na szyję, nie martwiąc się o to. Jak zachowuje się głośnik na szyję, gdy leżysz lub opierasz się o krzesło? Nic nie powinno tu przeszkadzać ani naciskać.

Ważne przy zakupie:

  • Bluetooth
  • niewielka waga
  • Dopasowanie – powinno być wygodne
  • Rozmiar/czas trwania baterii
  • dźwięk
  • Mikrofon (telefonia)

Dlatego zanim kupisz głośnik z pałąkiem na szyję, upewnij się, że wiesz, jak i do czego chcesz go używać. Jest wielu znanych producentów, takich jak Bose, JBL i raczej nieznany.

Wideo - Porównanie głośników na szyję

Bose SoundWear Companion kontra JBL Soundgear BTA niemiecki

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów głośników szyjnych w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny głośnik na szyję odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 44,12 €oferta
- 20,74 €oferta
Sony SRS-NS7 - Wciągający głośnik na szyję Bluetooth (Dolby...
Sony SRS-NS7 — wciągający głośnik na szyję Bluetooth (Dolby...*
Zminimalizowane opóźnienie dźwięku dzięki dołączonemu nadajnikowi (WLA-NS7); Żywotność baterii: do 12 godzin....
299,00 € - 20,74 € 278,26 € Amazon Prime
- 7,54 €oferta
- 3,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Sony SRS-NB10 - Bezprzewodowy głośnik na szyję Bluetooth (zintegrowany mikrofon, lekki, funkcja głośnomówiąca, wielokrotne podłączenie, 20h pracy na baterii, funkcja szybkiego ładowania), czarny

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

1. najlepszy produkt

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z głośnika szyjnego.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar