Test: Echo Studio | Inteligentniejsza, wysoka wierność | Dźwięk 3D + Alexa

Zdjęcie autora

Dirk Re.

- 54,00 €
Studio Echo

Amazon dostarcza z Studio Echo kolejna generacja odtwarzaczy sterowanych głosem. Plik Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - zapewnia dzięki specjalnemu dźwiękowi 3D i 5 zintegrowanych głośników dla jednego potężny dźwięk z dobrze zmiksowanym basem. Aby to zrobić, Echo Studio automatycznie rejestruje akustykę pomieszczenia i stale dostosowuje odtwarzanie, aby zawsze dostarczać możliwie najlepszy dźwięk.

Przetestowałem Echo Studio - inteligentniejszą, wysoką wierność, porównuję je z innymi modelami Amazon Echo, a teraz opiszę moje doświadczenia.

Czy za 199,99 EUR Echo Studio jest naprawdę lepsze i bardziej przydatne niż inne modele?

Porównanie Echo Amazon

Echo Studio | Najlepszy dźwięk dzięki naszemu inteligentnemu Wi-Fi i...Echo Sub - potężny subwoofer do Echo - wymaga...Echo (4. generacji) | Inteligentny głośnik WiFi i Bluetooth z...Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik z zegarem i Alexą ...Fire TV Cube│ Bez użycia rąk z Alexą, ...Echo Show 8 (Gen 1, 2019) – Inteligentny wyświetlacz z Alexą – Przez...Echo Auto - Wprowadź Alexę do swojego samochoduAmazon Smart Plug (gniazdo Wi-Fi), współpracuje z AlexąEcho Flex - Kontroluj inteligentne urządzenia domowe za pomocą AlexaZegar ścienny Echo - miej oko na timery - ...
Echo Studio | Najlepszy dźwięk, nasz smart...*Echo Sub - mocny subwoofer dla Echo ... *Echo (4. generacji) | Inteligentne Wi-Fi i...*Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik ... *Fire TV Cube│ Zestaw głośnomówiący z Alexą, ... *Echo Show 8 (1. generacji, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z ... *Echo Auto - Zabierz Alexę do swojego samochodu *Amazon Smart Plug (gniazdo WLAN), działa ... *Echo Flex - Sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą ... *Zegar ścienny Echo - trzymaj timery w ... *
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B07NQDHC7S" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | Instalacja - Echo Studio

Studio Ecko

Pierwsze wrażenie jest naprawdę pozytywne, trzymasz Echo Studio w dłoni i od razu zauważasz, że jest dość wytrzymały przy wadze 3,5 kg. To ogólnie lubi pięć wbudowanych głośników w tym subwoofer. Urządzenie jest pokryte delikatną tkaniną i tworzy bardzo udany, dekoracyjny, ale neutralny obraz. Oprócz Echo Studio dostarczany jest tylko kabel zasilający i instrukcja obsługi.

Studio Echo
Test: Echo Studio | Inteligentniejsza wysoka wierność | Dźwięk 3D + test Alexa 60: Echo Studio | Inteligentniejsza wysoka wierność | Dźwięk 3D + Alexa

Echo Studio firmy Amazon ma wejście optyczne i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Naprawdę mi się to podobało Atmosfera Dolby ciekawy; podekscytowany. Jednak najpierw należy uruchomić urządzenie.

- 54,00 €

Zgodnie z instrukcją Echo Studio powinno być w pobliżu 15cm od ściany być umieszczone zdalnie, aby jakość dźwięku wydawała się optymalna. Następnie, jeśli nie jest jeszcze dostępna, najnowsza wersja „Amazon Alexa” pobrane. Zaraz po podłączeniu do zasilania urządzenie przywita Cię i poprosi o wpisanie klucza WLAN. Te kroki zadziałały dla mnie bez trudności i zostały zrobione szybko.

Na koniec Echo Studio może użyć rozszerzenia aplikacji jeszcze do skonfigurowania. Dostępnych jest kilka opcji ustawień, ale niekoniecznie ich polecam.

Który Różnice w stosunku do modeli Echo?

Studio Echo

,de Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność to najnowszy i największy wariant obecnie dostępnych modeli Echo.

W przeciwieństwie do innych modeli, urządzenie posiada 5 zintegrowanych głośników, które stanowią jeden optymalny dźwięk dostarczyć. Ponadto technologia dźwięku jest ukierunkowana na 3D Dolby Surround, aby zapewnić najwyższą rozrywkę domową Doświadczenie 3D do uzyskania.

Inną cechą jest to, że Studio automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia za pomocą fal dźwiękowych i odpowiednio zmienia wysokie i niskie wartości.

Uważam, że szczególnie warto wspomnieć, że Echo Studio ma zintegrowane wejście optyczne można podłączyć do telewizora. Szczególnie jeśli chodzi o filmy, głośniki są absolutną konkurencją dla soundbara czy podobnych urządzeń wyjściowych.

Wiele urządzeń może korzystać z Echo Studio kontrolowane przez język stają się. Ponadto sam Amazon oferuje na sprzedaż różne gadżety, na przykład gniazdka, za pomocą których można włączać i wyłączać lampy, ekspresy do kawy itp.

Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - ma tę funkcję domofonza pomocą których można sterować lub nawet wywoływać inne urządzenia Echo w domu.

- 54,00 €

Jaka jest jakość dźwięku?

Studio Echo

Mam już starsze modele Amazon Echo, ale nigdy nie byłem w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ albo sterowanie głosem nie działało optymalnie, albo bas był za mocno na pierwszym planie. Teraz nie mogłem się doczekać Echo Studio.

Najpierw przetestowałem sterowanie głosowe, które od razu działało całkiem niezawodnie. Na moje pytanie odpowiedziano również cicho.

Tak szybko, jak i tak problemy z połączeniami, z powodu słabego połączenia WLAN lub pytania, które jest mniej wyraźne, pojawiają się trudności, spowodowane przez miganie diody na czerwono sygnalizowane wizualnie. Alexa stwierdza również, że obecnie ma trudności z graniem.

Pierwszym testem było odtwarzanie piosenek w celu sprawdzenia jakości dźwięku. Byłem pod wielkim wrażeniem, który z nich Ciśnienie i moc dźwięku jest grany. Bas bardzo dobrze uzupełnia brzmienie. Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony do jakości. Regulacja głośności jest również dobrze wykonana i tworzy znaczną głośność.

Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, w moim przykładzie dwiema lampami, działa również od razu po przypisaniu akustycznym. Wszystko, co musisz zrobić, to przypisać nazwę gniazdom z Amazon, a następnie możesz ich użyć do sterowania nimi. W moim przypadku na przykład: „Alexa, Lampe w".

Oczywiście Amazon zajmuje się dodatkowymi interesami z drugimi urządzeniami, czy naprawdę tego potrzebujesz, jest kwestią otwartą, ale zawsze jest fajna.

Echo Studio można oczywiście również sterować za pomocą dostępnych przycisków, regulować głośność, jest też "Przycisk wyciszenia dostępne, dzięki czemu Echo Studio nie słyszy już mowy i nie wykonuje poleceń.

- 54,00 €
Alexa z dźwiękiem Premium 3D – The Echo Studio w teście

Który Zalety i wady?

korzyści

  • Uniwersalna aplikacja
  • Najwyższa jakość dźwięku
  • Łatwy rozruch

 Wady

  • Zwiększony segment cenowy
  • Ochrona danych jest wątpliwa
  • W celu pełnego wykorzystania należy dokonać dodatkowych zakupów (płatna subskrypcja muzyki, gniazda itp.)
  • Dokładna, mocna wymowa niezbędna do wykonywania poleceń
  • stresujące połączenie WLAN

Warto wspomnieć i wskazówki do Echo Studio

 Amazon obiecuje jedno ze swoim Echo Studio bezwzględna ochrona danych. W tym celu Amazon oferuje usługę śledzenia tego, co nagrało Echo Studio. Dodatkowo tzw. Przycisk „Wycisz” powinien uniemożliwić nagrywanie głosu.

Ale jestem w obecnym wieku niemniej jednak sceptyczny i wątpię, czy Amazon przestrzega 100% ochrony danych.

Od czasu do czasu Echo Studio uruchamia się i wydaje głos bez proszenia o podjęcie jakichkolwiek działań. Nie bój się tego.

Każdy powinien sam zdecydować, w jakim kontekście chce korzystać z Echo Studio od Amazona. Sam Amazon chciałby sprzedawać akcesoria i abonamenty oprócz urządzenia i oferuje ogromną liczbę opcji. Mogę tylko polecić, abyś naprawdę ograniczył się do tego, co ważne.

Aby w pełni wykorzystać „Alexa”, stabilny i hojne łącze internetowe być dostępnym. Jeśli lubisz streamować, szybko zauważysz, że w przeciwnym razie połączenie regularnie się załamuje.

- 54,00 €

Zalecana literatura: Przeczytaj o portfolio Amazon tutaj

Konkluzja: Studio Echo

Amazon zawsze stara się wprowadzać na rynek nowe, wysokiej jakości, sterowane głosem urządzenia wyjściowe. Oferują również dużą liczbę akcesoriów, które czasami są nawet niezbędne do użytkowania (np. Abonament muzyczny).

Niemniej jednak Echo Studio zapewnia naprawdę bardzo dobry dźwięk i można nim sterować wieloma urządzeniami elektrycznymi poprzez odpowiednie gniazda. Cena 199,99 € jest uzasadniona dla technologii, ale nadal można ją znaleźć w segmencie wysokich cen.

Jeśli szukasz alternatywy dla urządzeń przewodowych, takich jak soundbary i systemy surround, Echo Studio smarter high fidelity to właściwy wybór!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów Echo w 2024 roku na podstawie uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt Echo Products dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 22,00 €oferta
- 26,00 €oferta
- 54,00 €oferta
Nowość!
Tarcza/osłona do trawy Fennoral 308473005 Kompatybilna z Ryobi...
Fennoral Tarcza/osłona do trawy 308473005 Kompatybilna z Ryobi...*
Zespół osłony przed trawą i korby zastępuje 308473005 312283001; Osłona do trawy kompatybilna z podkaszarką z prostym wałem Ryobi i Homelite
24,31 €
Nowość!
Xoeryoy kompatybilny z Echo HCA266, PAS266, PE266, PE266S,...
Xoeryoy Kompatybilny z Echo HCA266, PAS266, PE266, PE266S,...*
Wymień na A226000471 / A226000472 / A226000350 / A226000351 / A2260004700; Pakiet zawiera: 10 x filtry powietrza
11,20 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 18.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar