Test: Echo Studio | Inteligentniejsza, wysoka wierność | Dźwięk 3D + Alexa

Studio Echo

Amazon dostarcza z Studio Echo kolejna generacja odtwarzaczy sterowanych głosem. Plik Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - zapewnia dzięki specjalnemu dźwiękowi 3D i 5 zintegrowanych głośników dla jednego potężny dźwięk z dobrze zmiksowanym basem. Aby to zrobić, Echo Studio automatycznie rejestruje akustykę pomieszczenia i stale dostosowuje odtwarzanie, aby zawsze dostarczać możliwie najlepszy dźwięk.

Przetestowałem Echo Studio - inteligentniejszą, wysoką wierność, porównuję je z innymi modelami Amazon Echo, a teraz opiszę moje doświadczenia.

Czy za 199,99 EUR Echo Studio jest naprawdę lepsze i bardziej przydatne niż inne modele?

Porównanie Echo Amazon

Echo Studio | Najlepszy dźwięk, jaki kiedykolwiek zaoferowały głośniki Echo...Echo Sub - potężny subwoofer do Echo - wymaga...Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik z zegarem i Alexą ...Fire TV Cube│ Bez użycia rąk z Alexą, ...Echo Show 8 (Gen 1, 2019) – Inteligentny wyświetlacz z Alexą – Przez...Echo Auto - Wprowadź Alexę do swojego samochoduAmazon Smart Plug (gniazdo WiFi), współpracuje z Alexą, ...Echo Flex - Kontroluj inteligentne urządzenia domowe za pomocą AlexaZegar ścienny Echo - miej oko na timery - ...
239,99 €129,99 €79,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę109,99 €59,99 €24,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Echo Studio | Najlepszy dźwięk, który...*Echo Sub - mocny subwoofer dla Echo ... *Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem ... *Echo Dot (4. Generacja) | Inteligentny głośnik ... *Fire TV Cube│ Zestaw głośnomówiący z Alexą, ... *Echo Show 8 (1. generacji, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z ... *Echo Auto - Zabierz Alexę do swojego samochodu *Amazon Smart Plug (gniazdo WLAN), działa ... *Echo Flex - Sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą ... *Zegar ścienny Echo - trzymaj timery w ... *
◼️ Ciesz się wciągającym dźwiękiem: 5 głośników do...◼️ Echo Sub to subwoofer typu downfire o mocy 100 W ...◼️ Znakomity dźwięk - Echo oferuje bogate, szczegółowe ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Alexa pokazuje więcej - z 8-calowym wyświetlaczem HD ...◼️ Wprowadź Alexę do swojego samochodu - Echo Auto łączy się z ...◼️ Amazon Smart Plug współpracuje z Alexą - steruj dowolnym ...◼️ nie dotyczy◼️ Zegar ścienny Echo pomoże Ci w zarządzaniu czasem i punktualności
◼️ Kontroluj swoją muzykę za pomocą głosu - przesyłaj strumieniowo utwory z...◼️ Podłącz Echo Sub do Echo lub Echo Plus (osobno ...◼️ Sterowanie głosowe dla rozrywki - przesyłaj strumieniowo utwory ...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ Pozostań w kontakcie dzięki rozmowom wideo i wiadomościom - ...◼️ Zaprojektowany na drogę - Echo Auto ma osiem ...◼️ Programowanie lamp, ekspresów do kawy i innych urządzeń ...◼️ nie dotyczy◼️ Czytelny analogowy zegar ścienny pokazuje aktualny czas.
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
239,99 €129,99 €79,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę109,99 €59,99 €24,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 1 czerwca 2023 r. 2:30 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | Instalacja - Echo Studio

Studio Ecko

Pierwsze wrażenie jest naprawdę pozytywne, trzymasz Echo Studio w dłoni i od razu zauważasz, że jest dość wytrzymały przy wadze 3,5 kg. To ogólnie lubi pięć wbudowanych głośników w tym subwoofer. Urządzenie jest pokryte delikatną tkaniną i tworzy bardzo udany, dekoracyjny, ale neutralny obraz. Oprócz Echo Studio dostarczany jest tylko kabel zasilający i instrukcja obsługi.

Studio Echo

Echo Studio firmy Amazon ma wejście optyczne i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Naprawdę mi się to podobało Atmosfera Dolby ciekawy; podekscytowany. Jednak najpierw należy uruchomić urządzenie.

Zgodnie z instrukcją Echo Studio powinno być w pobliżu 15cm od ściany być umieszczone zdalnie, aby jakość dźwięku wydawała się optymalna. Następnie, jeśli nie jest jeszcze dostępna, najnowsza wersja „Amazon Alexa” pobrane. Zaraz po podłączeniu do zasilania urządzenie przywita Cię i poprosi o wpisanie klucza WLAN. Te kroki zadziałały dla mnie bez trudności i zostały zrobione szybko.

Na koniec Echo Studio może użyć rozszerzenia Aplikacja jeszcze do skonfigurowania. Dostępnych jest kilka opcji ustawień, ale niekoniecznie ich polecam.

Który Różnice w stosunku do modeli Echo?

Studio Echo

,de Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność to najnowszy i największy wariant obecnie dostępnych modeli Echo.

W przeciwieństwie do innych modeli, urządzenie posiada 5 zintegrowanych głośników, które stanowią jeden optymalny dźwięk dostarczyć. Ponadto technologia dźwięku jest ukierunkowana na 3D Dolby Surround, aby zapewnić najwyższą rozrywkę domową Doświadczenie 3D do uzyskania.

Inną cechą jest to, że Studio automatycznie dostosowuje się do pomieszczenia za pomocą fal dźwiękowych i odpowiednio zmienia wysokie i niskie wartości.

Uważam, że szczególnie warto wspomnieć, że Echo Studio ma zintegrowane wejście optyczne można podłączyć do telewizora. Szczególnie jeśli chodzi o filmy, głośniki są absolutną konkurencją dla soundbara czy podobnych urządzeń wyjściowych.

Wiele urządzeń może korzystać z Echo Studio kontrolowane przez język stają się. Ponadto sam Amazon oferuje na sprzedaż różne gadżety, na przykład gniazdka, za pomocą których można włączać i wyłączać lampy, ekspresy do kawy itp.

Echo Studio - inteligentniejsza, wysoka wierność - ma tę funkcję domofonza pomocą których można sterować lub nawet wywoływać inne urządzenia Echo w domu.

Jaka jest jakość dźwięku?

Studio Echo

Mam już starsze modele Amazon Echo, ale nigdy nie byłem w pełni usatysfakcjonowany, ponieważ albo sterowanie głosem nie działało optymalnie, albo bas był za mocno na pierwszym planie. Teraz nie mogłem się doczekać Echo Studio.

Najpierw przetestowałem sterowanie głosowe, które od razu działało całkiem niezawodnie. Na moje pytanie odpowiedziano również cicho.

Tak szybko, jak i tak problemy z połączeniami, z powodu słabego połączenia WLAN lub pytania, które jest mniej wyraźne, pojawiają się trudności, spowodowane przez miganie diody na czerwono sygnalizowane wizualnie. Alexa stwierdza również, że obecnie ma trudności z graniem.

Pierwszym testem było odtwarzanie piosenek w celu sprawdzenia jakości dźwięku. Byłem pod wielkim wrażeniem, który z nich Ciśnienie i moc dźwięku jest grany. Bas bardzo dobrze uzupełnia brzmienie. Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony do jakości. Regulacja głośności jest również dobrze wykonana i tworzy znaczną głośność.

Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi, w moim przykładzie dwiema lampami, działa również od razu po przypisaniu akustycznym. Wszystko, co musisz zrobić, to przypisać nazwę gniazdom z Amazon, a następnie możesz ich użyć do sterowania nimi. W moim przypadku na przykład: „Alexa, Lampe w".

Oczywiście Amazon zajmuje się dodatkowymi interesami z drugimi urządzeniami, czy naprawdę tego potrzebujesz, jest kwestią otwartą, ale zawsze jest fajna.

Echo Studio można oczywiście również sterować za pomocą dostępnych przycisków, regulować głośność, jest też "Przycisk wyciszenia dostępne, dzięki czemu Echo Studio nie słyszy już mowy i nie wykonuje poleceń.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Który Zalety i wady?

korzyści

 • Uniwersalna aplikacja
 • Najwyższa jakość dźwięku
 • Łatwy rozruch

 Wady

 • Zwiększony segment cenowy
 • Ochrona danych jest wątpliwa
 • W celu pełnego wykorzystania należy dokonać dodatkowych zakupów (płatna subskrypcja muzyki, gniazda itp.)
 • Dokładna, mocna wymowa niezbędna do wykonywania poleceń
 • stresujące połączenie WLAN

Warto wspomnieć i wskazówki do Echo Studio

 Amazon obiecuje jedno ze swoim Echo Studio bezwzględna ochrona danych. W tym celu Amazon oferuje usługę śledzenia tego, co nagrało Echo Studio. Dodatkowo tzw. Przycisk „Wycisz” powinien uniemożliwić nagrywanie głosu.

Ale jestem w obecnym wieku niemniej jednak sceptyczny i wątpię, czy Amazon przestrzega 100% ochrony danych.

Od czasu do czasu Echo Studio uruchamia się i wydaje głos bez proszenia o podjęcie jakichkolwiek działań. Nie bój się tego.

Każdy powinien sam zdecydować, w jakim kontekście chce korzystać z Echo Studio od Amazona. Sam Amazon chciałby sprzedawać akcesoria i abonamenty oprócz urządzenia i oferuje ogromną liczbę opcji. Mogę tylko polecić, abyś naprawdę ograniczył się do tego, co ważne.

Aby w pełni wykorzystać „Alexa”, stabilny i hojne łącze internetowe być dostępnym. Jeśli lubisz streamować, szybko zauważysz, że w przeciwnym razie połączenie regularnie się załamuje.

Zalecana literatura: Przeczytaj o portfolio Amazon tutaj

Konkluzja: Studio Echo

Amazon zawsze stara się wprowadzać na rynek nowe, wysokiej jakości, sterowane głosem urządzenia wyjściowe. Oferują również dużą liczbę akcesoriów, które czasami są nawet niezbędne do użytkowania (np. Abonament muzyczny).

Niemniej jednak Echo Studio zapewnia naprawdę bardzo dobry dźwięk i można nim sterować wieloma urządzeniami elektrycznymi poprzez odpowiednie gniazda. Cena 199,99 € jest uzasadniona dla technologii, ale nadal można ją znaleźć w segmencie wysokich cen.

Jeśli szukasz alternatywy dla urządzeń przewodowych, takich jak soundbary i systemy surround, Echo Studio smarter high fidelity to właściwy wybór!

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty Echo Products 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Echo Studio | Najlepszy dźwięk, jaki kiedykolwiek zaoferowały głośniki Echo...*
 • Ciesz się wciągającym dźwiękiem: 5 głośników zapewniających mocny, głębszy bas z bardziej zdefiniowanym dźwiękiem, dynamiczną średnicą i...
 • Kontroluj swoją muzykę za pomocą głosu - przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych. Dzięki Amazon Music HD masz...
 • Dostosowuje się do każdego pomieszczenia — Echo Studio automatycznie wykrywa akustykę pomieszczenia i odpowiednio dostosowuje odtwarzanie w celu uzyskania optymalnego...
2. Najlepszy sprzedawca
Echo Dot (5. generacji, 2022) z zegarem | Inteligentny głośnik z zegarem...*
 • Echo Dot nigdy nie brzmiało tak dobrze — ciesz się jeszcze lepszymi wrażeniami dźwiękowymi niż poprzednie modele Echo Dot z Alexą, aby...
 • Czas i więcej na pierwszy rzut oka — ulepszony wyświetlacz LED pokazuje godzinę, budzik, pogodę, tytuły utworów i nie tylko.
 • Twoje ulubione treści i muzyka - Odtwarzaj muzykę, audiobooki i podcasty z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych i pozwól...
- 25,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Echo (4. generacja) | Z wyjątkowym dźwiękiem, inteligentne centrum domowe...*
 • Znakomity dźwięk — Echo oferuje bogaty, szczegółowy dźwięk, który automatycznie dostosowuje się do każdego pomieszczenia. Ciesz się czystymi tonami...
 • Sterowanie głosowe dla rozrywki — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych. Posłuchaj też...
 • Obsługuje bezstratne formaty audio HD z wybranych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Amazon Music HD.
- 25,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Echo Dot (5. generacji, 2022 r.) | Inteligentny głośnik Bluetooth...*
 • Echo Dot nigdy nie brzmiało tak dobrze — ciesz się jeszcze lepszymi wrażeniami dźwiękowymi niż poprzednie modele Echo Dot z Alexą, aby...
 • Twoje ulubione treści i muzyka - Odtwarzaj muzykę, audiobooki i podcasty z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych i pozwól...
 • Alexa jest tutaj, aby pomóc - zapytaj Alexę o pogodę, o informacje lub poproś ją o opowiedzenie dowcipu lub ustawienie minutnika...
- 10,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Echo (4. generacja) | Antracyt + przenośne gniazdo baterii...*
 • Ten zestaw zawiera 1x Echo (4th Gen) i przenośne gniazdo baterii "Made for Amazon" - wszystko, czego potrzebujesz do korzystania z Alexy i...
 • Certyfikowane akcesorium Made for Amazon zaprojektowane specjalnie do użytku z Echo (4. generacji).
 • Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz cieszyć się ulubioną muzyką nawet przez 5 godzin bez zasilania z gniazdka.
6. Najlepszy sprzedawca
Echo Show 8 (Gen 1, 2019) - Inteligentny wyświetlacz z Alexą - Przez...*
 • Alexa pokazuje Ci więcej — dzięki 8-calowemu wyświetlaczowi HD i dźwiękowi stereo Alexa może pomóc Ci zorganizować codzienne życie.
 • Pozostań w kontakcie z połączeniami wideo i wiadomościami — dzwoń do znajomych i rodziny, którzy mają aplikację Alexa lub...
 • Baw się — poproś Alexę o odtwarzanie programów telewizyjnych, filmów lub wiadomości albo słuchanie stacji radiowych, podcastów i...
- 19,03 €7. Najlepszy sprzedawca
Echo Show 10 (3. generacji), antracyt + żarówka Philips Hue White...*
 • Ten zestaw zawiera Echo Show 10 (3. generacji) i żarówkę Philips Hue White (E27) — wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć korzystać z...
 • ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TWOICH RUCHACH – 10,1-calowy ekran HD porusza się automatycznie, dzięki czemu rozmowy wideo, przepisy kulinarne i seriale...
 • Pozostań na zdjęciu - podczas wideorozmów z przyjaciółmi i rodziną lub podczas robienia zdjęć, aparat 13 MP, automatyczny ...
8. Najlepszy sprzedawca
Echo Studio, certyfikowane i odnowione - mądrzejsze ... *
 • Wciągający dźwięk — 5 głośników zapewniających mocne basy, dynamiczne średnie i krystalicznie czyste wysokie tony. Przetwarzanie Dolby Atmos zapewnia...
 • Zawsze gotowa — Alexa może odtwarzać muzykę, czytać wiadomości i odpowiadać na pytania.
 • Sterowanie głosowe dla Twojej muzyki - przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych. Pobierz z Amazon Music HD...
- 20,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Inteligentny głośnik Echo Dot (3. generacji) z Alexą, ...
Opinie 318.371
Inteligentny głośnik Echo Dot (3. generacji) z Alexą, ... *
 • Nasz najpopularniejszy inteligentny głośnik - teraz z nowym designem tkaniny i ulepszonym głośnikiem dla pełniejszego i mocniejszego dźwięku.
 • Odtwarzanie muzyki za pomocą sterowania głosowego — przesyłaj strumieniowo utwory z Amazon Music, Spotify, TuneIn i innych. Również możesz...
 • Większy, lepszy dźwięk — podłącz do drugiej kropki Echo Dot (3. generacji), aby uzyskać pełny dźwięk stereo. Wypełnij swój dom...
10. Najlepszy sprzedawca
Echo Show 10 (3rd Gen) | Inteligentny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z...*
 • ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TWOICH RUCHACH – 10,1-calowy ekran HD porusza się automatycznie, dzięki czemu rozmowy wideo, przepisy kulinarne i seriale...
 • Pozostań na zdjęciu - podczas wideorozmów z przyjaciółmi i rodziną lub podczas robienia zdjęć, aparat 13 MP, automatyczny ...
 • Łatwy inteligentny dom — skonfiguruj kompatybilne urządzenia Zigbee bez oddzielnego koncentratora. Poproś Alexę o włączenie kamer bezpieczeństwa...
- 25,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*