Test: Zgrzewarka próżniowa Inkbird - urządzenie do zgrzewania folii do suchej i wilgotnej żywności

Zdjęcie autora

etests

pakowania próżniowego
Test: Zgrzewarka próżniowa Inkbird - zgrzewarka do folii do żywności suchej i wilgotnej 56 Test: Zgrzewarka próżniowa Inkbird - zgrzewarka do folii do żywności suchej i wilgotnej

Testuję urządzenie próżniowe INKBIRD INK-VS01. To moja pierwsza zgrzewarka do żywności do pakowania próżniowego. Jak znajdę urządzenie i jak samodzielnie je odkurzyć, możecie przeczytać tutaj w moim teście zgrzewarki próżniowej Inkbird. baw się dobrze

Dlaczego zgrzewarka próżniowa?

Żywność dłużej zachowuje świeżość bez tlenu. Ze względu na dłuższy czas przechowywania przy mniejszej ilości powietrza, ponieważ żywność jest mniej utleniana, możesz zgromadzić niewielki zapas przez dłuższy czas.

Marynowanie grillowanego mięsa w worku próżniowym jest szybszy i trwalszy do 40 dni zamiast zaledwie 3-4 dni w lodówce. Samodzielne marynowanie własnego, wysokiej jakości mięsa z grilla jest szczególnie dobre w sezonie grillowania we własnym zakresie Grill Wspaniały.

Gulasze do przygotowania posiłku - Ugotowane lub resztki gulaszu łatwiej przechowywać w worku próżniowym w zamrażarce lub lodówce.

Świeże zioła z ogrodu takie jak pietruszka, szczypiorek, rukola itp. można porcjować i przechowywać dłużej.

Folie spawalnicze bez podciśnienia możliwy! Otwarte opakowania, takie jak torebki na wióry lub torebki Haribo, można zapieczętować / ponownie zapieczętować.

Zgrzewarka próżniowa Inkbird

Wymiary: 42.6 x 18.9 x 11.1 cm
Waga: kg 1,53
5 worków próżniowych + 1 rolka próżniowa (odpowiednia do szerokości 30 cm)
W zestawie 1 wąż do pojemnika próżniowego (opcjonalnie)


,de Zgrzewarka próżniowa Inkbird posiada tryb do suchej i wilgotnej żywności. Na urządzeniu znajduje się przecinak do folii do cięcia worków próżniowych. Worki próżniowe dostarczane są wraz z urządzeniem jako gotowe worki oraz na rolkach do cięcia

.

Operacja | Zgrzewarka próżniowa Inkbird

Urządzenie nie wymaga wyjaśnień. Podłącz kabel zasilający i otwórz zgrzewarkę próżniową. Umieść worek z otworem w wydłużonej komorze próżniowej, tuż pod taśmą uszczelniającą folię. Zamknij ponownie zgrzewarkę próżniową, aż obie strony zatrzasną się lub zatrzasną. Skończone!

Teraz możesz wybrać, co chcesz zrobić. Wystarczy zgrzewać folię i uszczelniać za pomocą "FOKA" lub wybierz między suchym a wilgotnym "SUCHY" lub "WILGOTNY" a następnie uszczelnianie próżniowe i uszczelnianie „USZCZELKA PRÓŻNIOWA”.

Zgrzewarka próżniowa świeci ruchomym paskiem świetlnym LED, dopóki wybrany proces nie zostanie zakończony. z "ZATRZYMAĆ" możesz wszystko anulować w dowolnym momencie.

To już to, bardzo prosty i łatwy w użyciu.

Za pomocą Foiencutter możesz wyciąć własne worki próżniowe z rolki próżniowej.

Wskazówka: Jeśli odkurzanie jest mokre, od czasu do czasu przetrzyj komorę próżniową, ponieważ odkurzanie wciąga ze sobą trochę wilgoci.

Wynik | Zgrzewarka próżniowa Inkbird

Myślę, że urządzenie działa bardzo szybko i efekt jest w moich oczach zupełnie w porządku. Spoina jest bardzo szeroka i bardzo stabilnie zgrzana. Rolka próżniowa lub worki próżniowe są bardzo stabilne. Teraz tylko od Ciebie zależy, jak użyjesz tej zgrzewarki próżniowej.

Zdjęcia | Zgrzewarka próżniowa

Wniosek: zgrzewarka próżniowa Inkbird

Jestem zadowolona z INKBIRD! Zgrzewarka próżniowa robi to, co powinna i potrafi.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do zgrzewania próżniowego folii z 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Znajdź już teraz idealną zgrzewarkę próżniową do folii, odpowiadającą Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 10,00 €oferta
- 3,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

3 przemyślenia na temat „Test: Zgrzewarka próżniowa Inkbird - urządzenie do zgrzewania folii do suchej i wilgotnej żywności”

 1. Witaj!
  Wiem, że to trochę nie na temat, ale zastanawiałem się, czy wiesz, gdzie mogę zlokalizować captcha
  wtyczka do mojego
  formularz komentarza? Korzystam z tej samej platformy blogowej co Twoja i
  Mam trudności ze znalezieniem jednego?
  Wielkie dzięki!

  odpowiadać
 2. Dzięki za każdy inny doskonały post. Gdzie indziej może po prostu każdy
  uzyskać tego rodzaju informacje w tak idealny sposób
  pismo? Mam prezentację w przyszłym tygodniu i szukam takich
  informacje.

  odpowiadać

Schreibe einen Kommentar