Maszyna do lodu ze sprężarką - samodzielne wytwarzanie lodu

Maszyna do lodu ze sprężarką - samodzielne wytwarzanie lodu

Automat do lodu ze sprężarką - rób lody w domu

Lód jest fajny - o każdej porze roku. Zimą są pyszne wariacje z cynamonem i orzechami, latem pyszne lody owocowe. Nawet klasyczna czekolada - wanilia - truskawka działa przez cały rok. Czy jesteś także wielkim fanem lodu? Następnie powinieneś kupić własną maszynę do lodu.

Zachowujemy spokój w tym przewodniku. Odpowiedzi na następujące pytania: co robi maszyna do lodu? Jakie są typy maszyn? Jakie rodzaje lodów możesz zrobić? Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie? Dzięki kilku pysznym podstawowym przepisom nakładamy lukier na ciasto. Raz, dwa, drzewo, lód! - maszyna do lodu ze sprężarką - rób lody w domu

Maszyna do lodu ze sprężarką - w porównaniu

Maszyna do lodów SPRINGLANE Emma 1,5 L z kompresorem samochłodzącym...Maszyna do lodów SPRINGLANE Elli 1,2 L z kompresorem samochłodzącym...Krups GVS241 Maszyna do lodów Wenecja Idealna mieszanka | 1L domowej roboty...Maszyna do lodów i jogurtów SPRINGLANE Elisa 2,0 L z...Profesjonalna maszyna do lodów H.Koenig HF250 - Elektryczna - 1,5 L -...Maszyna do lodów UNOLD 48845 Gusto z kompresorem samochłodzącym, 2...Profesjonalna maszyna do lodów Musso Club Zara | Szybko...Maszyna do lodów SPRINGLANE Eni 1 L z kompresorem samochłodzącym...Klarstein Snowberry & Choc - maszyna do lodów, maszyna do lodów, ...Maszyna do lodów ROMMELSBACHER IM 12 'Kurt' - do lodów, mrożon...
239,99 €199,99 €64,99 €269,99 €179,00 €274,00 €2.499,00 €139,99 €199,99 €57,99 €
SPRINGLANE Kostkarka do Lodów Emma 1,5 L z...*Maszyna do lodów SPRINGLANE Elli 1,2 L z...*Krups GVS241 Maszyna do lodów Wenecja Perfect Mix | 1L...*Maszyna do lodów i jogurtów SPRINGLANE Elisa 2,0...*H.Koenig profesjonalna maszyna do lodów HF250 -... *UNOLD 48845 Gusto Lodziarnia z samoschładzającym...*Profesjonalna maszyna do lodów Musso Club Zara |...*Maszyna do lodów SPRINGLANE Eni 1 L z...*Klarstein Snowberry & Choc - maszyna do lodów, ... *Maszyna do lodów ROMMELSBACHER IM 12 "Kurt" - do...*
◼️ DOSKONAŁE WYNIKI - W zaledwie 45 minut ...◼️ KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA - Z przekształceniami 39 x 26 x 21,5 cm ...◼️ Dzięki tej maszynie do lodów możesz przygotować ...◼️ DOSKONAŁE WYNIKI - W zaledwie 45 minut Elisa 2 ...◼️ Lodziarka HF250 ma pojemność 1,5 L i ...◼️ 2 litry objętości do lodów◼️ MOCNY I WYDAJNY: Profesjonalna maszyna do lodów...◼️ ODPOWIEDNI DO WSZYSTKICH KUCHNI - Dzięki kompaktowym wymiarom ...◼️ WYDAJNOŚĆ: Maszyna do lodów Klarstein Snowberry & Choc może ...◼️ łatwa w pielęgnacji obudowa ze stali nierdzewnej, łatwa do...
◼️ MOCNY - Dzięki zintegrowanemu kompresorowi i ...◼️ KREMOWE WYNIKI - Elli wyczarowuje ...◼️ Łatwy w użyciu dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi, sygnałowi dźwiękowemu i ...◼️ WSZECHSTRONNY - Wszechstronny ma 4 programy, które ...◼️ Dzięki 150 W szybki i niezawodny ...◼️ Zegar cyfrowy do programowania z dokładnością do minuty◼️ WSZECHSTRONNY: Dzięki zaawansowanej technologii ten ...◼️ FAST ICE LOVE - Dzięki zintegrowanemu kompresorowi i 100 ...◼️ EXTRA SMART: Wstępne chłodzenie składników nie jest ...◼️ wyjmowany blok silnika z podświetlanym wyświetlaczem LCD, 40...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
239,99 €199,99 €64,99 €269,99 €179,00 €274,00 €2.499,00 €139,99 €199,99 €57,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 31 maja 2023 20:12. Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest producent lodów?

Maszyna do lodów w rzeczywistości składa się tylko z dwóch ważnych rzeczy: musi mieszać i ostudzić. Mieszanie jest ważne, aby masa się połączyła, a jednocześnie chłodzenie zapewnia jej zestalenie. Najpopularniejsze modele są zatem łatwe w użyciu. Możesz go włączyć i ustawić, jak długo ma się mieszać i ostygnąć. Dobrą funkcją dodatkową jest również dochładzanie. Zapewnia to, że zimny lód nie topi się po właściwym procesie.

W wielu przypadkach materiałem jest stal nierdzewna. Stal nierdzewna jest łatwa do czyszczenia, a także odporna na bakterie. Na zewnątrz urządzenia są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i posiadają wyświetlacz, na którym można odczytać godzinę. Gumowe nóżki zapewniają stabilne oparcie, oczywiście nadal wymagana jest energia elektryczna. Dobre urządzenia muszą być łatwe w utrzymaniu czystości - wiele z nich można włożyć do zmywarki. Do wyjmowania lodów z maszyny najlepiej jest użyć gumowej szpatułki lub podobnego przedmiotu. Zapobiega to zarysowaniom.

** Wskazówka: Niektóre jednostki mają również dwie miski, więc możesz zrobić dwa różne lody jednocześnie.

Jak działa producent lodów w domu?

Urządzenia domowe są mniejsze i lżejsze niż te stosowane w gastronomii. Możesz z niego zrobić jednorazowo około 1,7 litra (w zależności od modelu) lodów. W większości przypadków mieszadła są wkładane do miski masą od góry. Jest to praktyczne, ponieważ na końcu straty są mniejsze, a zintegrowany system chłodzenia zapewnia stałe chłodzenie podczas procesu przetwarzania. Bardzo niewiele przypadków wymaga więcej. Napełniasz pojemnik składnikami, montujesz maszynę i naciskasz start lub ustawiasz czas.

** Wskazówka: jeśli napełnisz maszynę zimnem (co najmniej 6 stopni) do maszyny, maszyna potrzebuje mniej czasu, aby wyczarować pyszne lody.

Narzędzia Combi są jeszcze bardziej zabawne! Niektórzy producenci pojawili się na rynku, więc w jednym urządzeniu można użyć maszyny do lodów miękkich, lodów, lodów jogurtowych i wielu innych lodów.

Maszyna do lodu różna

Istnieją dwie znaczące różnice dotyczące użytku domowego. Maszyna do lodu może współpracować z akumulatorem chłodzącym lub sprężarką. Oba mają swoje zalety i wady.

Maszyna do lodu z zimnymi opakowaniami

Maszyna do lodu bez kompresora jest znacznie tańsza niż maszyna z kompresorem. Dlatego jest szczególnie odpowiedni, jeśli chcesz zrobić sobie lody tylko od czasu do czasu lub po prostu nie jesteś pewien, czy to wszystko jest dla Ciebie. W zależności od modelu, musisz umieścić zamrażarkę w zamrażarce na maksymalnie 24 godziny. Następnie konieczny jest szybki proces przetwarzania.

Możesz nie tylko używać go do produkcji lodów, ale także sorbet i mrożony jogurt.
Przy robieniu lodów czasami może być konieczne włożenie lodów z powrotem do zamrażarki pod koniec posiłku - aby było bardzo jędrne. W przypadku jogurtu lub sorbetu zwykle nie jest to już konieczne. Może być w żołądku.
Czy to jest dla ciebie warte?

Streszczenie kostkarka do lodu bez sprężarki

 • niska cena
 • niższe koszty energii elektrycznej przez urządzenie
 • Jest mniejszy niż urządzenie ze sprężarką, a zatem lżejsze
 • zamrażarka musi być wstępnie schłodzona (do godzin 24), a to kosztuje czas i planowanie, nawet z kosmosu
 • wszystkie elementy są łatwe do czyszczenia / mycia w zmywarce
 • konieczna jest szybka obróbka lodu
 • inne mrożone przepisy są możliwe
 • Lody stają się mniej kremowe

Jak widać, kostkarka do lodu z bateriami to lekka konstrukcja, która może i sprawi, że będziesz więcej niż wystarczający do własnych lodów. Nawet urządzenia w niższym segmencie cenowym mogą już wystarczyć do Twoich celów. Jeśli jesteś osobą, która lubi eksperymentować, naszą rekomendacją jest wybranie urządzenia, które może to wszystko zrobić. To oszczędza frustrację pod koniec dnia - i przedwczesne przekroczenie wydatków.

** Wskazówka: Kostkarka do lodu z półprzewodnikami to taka środkowa rzecz. Nie ma sprężarki i chłodzi się niezależnie. Jest szybszy i mniej głośny.

Maszyna do lodu ze sprężarką

To dałoby ci starszego brata w domu i urządzenie, które potrzebuje więcej miejsca, więcej energii elektrycznej i więcej inwestycji. W zamian otrzymujesz lody o jakości z zaufanej lodziarni. Wytwornica lodu z kompresorem również wymaga wstępnego schłodzenia, chociaż nie tak długo, jak maszyna z akumulatorami. Modele kompresorów świetnie sprawdzą się dla osób lubiących jeść lody i mrożonki. A także chcę wypełnić nim wiele brzuszków.

Możesz wypróbować 1001 przepisów i wymyślić własne. Możliwości są prawie nieograniczone. Są dostępne zarówno w małych, jak i dużych rozmiarach, w oparciu o litry lodu, które maszyna może jednorazowo wyprodukować. Co więcej: niektóre kompresory są głośne lub cichsze, ale to co innego.

Zalecana literatura: Eiswein

Streszczenie kostkarka do lodu ze sprężarką

 • droższe jak maszyny bez sprężarki
 • również trzeba wstępnie schłodzić elektryczność
 • ze sprężarką maszyny są większe i cięższe
 • potrzebują także czasu, aby się ochłodzić - zajmuje to około 1-2 godzin
 • niektóre modele są trudniejsze do czyszczenia
 • jesteś znacznie bardziej elastyczny w czasie - maszyna pozostaje zimna i po procesie mieszania wiele maszyn ma funkcję, która zapobiega topnieniu lodu
 • Oznacza to również, że nie musisz chłodzić lodu w zamrażarce
 • maszyna cały czas się miesza i chłodzi, dzięki czemu lody stają się bardziej kremowe

Który lód mogę zrobić?

Zasadniczo możesz sam zrobić lody:

 • lody
 • Miękkie lody
 • Sorbet
 • milk shake
 • mrożony jogurt - lody

Lody Oszczędności

Czy warto inwestować ekonomicznie w maszynę do lodów?

Miarka lodów kosztuje obecnie około 1,10 € Najtańsze modele maszyn do lodów z zimną paczką kosztują około 20 €. Oznacza to, że taka inwestycja zwróciła się w ciągu zaledwie jednego weekendu. Jeśli chcesz kupić tanie urządzenie za około 200 euro, wystarczy, że sam zrobisz 182 gałki lodów i warto. 182 pociski brzmią teraz dużo? Wcale nie, bo to około 60 x 3 piłek.

Zjadłeś taką ilość lodów z przyjaciółmi i rodziną najpóźniej w ciągu dwóch miesięcy, prawda? Oczywiście są pieniądze na składniki, ale hej ... taki sezon lodowy może być bardzo długi, jeśli masz takie urządzenie w domu.

Czy domowe lody są zdrowe?

Ponieważ możesz złożyć własne lody i mieć bezpośredni wpływ na lód: tak, w zasadzie. Możesz sam zdecydować, ile cukru lub śmietany powinno przyjść do twoich lodów. Lub jeśli chcesz dodać jogurt lub twaróg.
Chcesz uprawiać sport i naprawdę chcesz zdrowych lodów? Wypróbuj lody białkowe. Wszystko czego potrzebujesz to woda, twoje białko w proszku i owoce w razie potrzeby.

pomysły przepis

Tutaj otrzymasz od nas kilka podstawowych przepisów, dzięki czemu możesz zacząć już teraz. Czego jeszcze potrzebujesz? Posypki, różne sosy do lodów, śmietana? Potrzebujesz owoców, owoców! Więc może. 🙂

Nicea Cream

składniki:

 • dojrzałe banany
 • świeże owoce w razie potrzeby

Zamiast bananów można też bez skorupki gotować słodkie ziemniaki. Ale wtedy musisz wziąć mleko (roślinne). Do słodzenia miodu lub syropu klonowego jest.

Lody Białkowe

składniki:

 • 30 g proszek białkowy
 • 150g mrożone jagody
 • 250 ml wody / mleka / mleka roślinnego

Wanilia o miękkich lodach

 • 500 ml śmietanki
 • Strąki wanilii 2
 • 1 Egg
 • Szczypta soli
 • Dwie łyżki cukru pudru

Mrożony jogurt

 • 500 g jogurtu
 • 100 g cukru waniliowego
 • 50 ml śmietanki
 • 80 ml mleka
 • 4 łyżka twarogu

Lody waniliowe

składniki:

 • 400 ml słodkiej śmietany
 • ziaren wanilii
 • Cukier 100g
 • ewentualnie cukier waniliowy

Sorbet mango

 • 170 ml wody
 • 4 mango (lub mrożone mango)
 • Sok z limonki 3 łyżka
 • 170 g cukru

Co to są lody?

Lód w proszku jest substytutem żółtek - jeśli chcesz, aby był wyjątkowo kremowy. Lód w proszku składa się z pełnego mleka w proszku, cukru i stabilizatorów - w zależności od producenta dodawane są inne składniki. Jeśli zamiast żółtek użyjesz proszku lodowego, to jest to nie tylko wegetariańskie, ale nie musisz też pasteryzować lodów ze względu na salmonellę.
Lód w proszku jest również dostępny w różnych smakach, co otwiera więcej nieskończonych receptur.
Wegańskie lody? Jasne, jest też.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie sprężarki doładowującej

Maszyna do lodu nie jest technologią rakietową z kompresorem i bez niego, a jeśli znajdziesz dobre recenzje, możesz ogólnie liczyć na opinię użytkowników Internetu. Większość z nich jest bardzo krytyczna, a producenci i tak muszą udzielić gwarancji.

A poza tym?

★ Ile lodów jesz?
★ Czy chcesz kompresora lub baterii na podstawie ilości lodu?
★ Czy lubisz takie rzeczy? Jeśli tak, warto zainwestować w wysokiej jakości produkt 4
★ ile pieniędzy chcesz wydać?
★ Przy zakupie zwróć również uwagę na to, co może produkować maszyna do lodu. Istnieją różne różnice pod względem lodów, sorbetu, koktajlu mlecznego ...
★ ile masz miejsca w domu na maszynę?
★ czy chciałbyś zrobić kilka lodów naraz lub szybko z rzędu?
★ czas ma dla ciebie znaczenie? Sprężarka - Maszyny lodowe potrzebują znacznie mniej czasu, aby przygotować się do pracy
★ czy przestrzeń w zamrażarce ma znaczenie? Maszyny sprężarkowe mogą same chłodzić gotowe lody, a nie trzeba opróżniać zamrażarki

Akcesoria

Czego jeszcze potrzebujesz?

Do tego potrzebowałbyś jako cholernego początkującego kilku przepisów. Warto również przyjrzeć się produktom, w których otrzymasz książkę kucharską.

Plusy i minusy kostkarka do lodu do domu

Przejdźmy do zalet i wad, które przynoszą nową akwizycję w kuchni. Miło jest mieć, nie będziesz szczęśliwy tutaj, ponieważ nawet najmniejsza maszyna do lodów nadal potrzebuje miejsca.

korzyści

Time Za każdym razem masz własne lody
✔ i może zaoszczędzić dużo pieniędzy w ciągu roku
That W tym celu nie musisz nawet iść do drzwi P
✔ Zawsze masz pełną kontrolę nad tym, co wkładasz do lodów, jak to się dzieje
✔ To także pomaga osiągnąć własne cele. Lód nie musi być grzechem!
Yourself Możesz zrobić wegańskie lody lub lód białkowy - poważnie, kto wśród twoich ludzi może?
✔ Świeży lód nawet w środku zimy - nawet jeśli pada śnieg. Świąteczny obiad zostaje uratowany
✔ Możesz wypróbować wszystkie przepisy na świecie - i wymyślić tysiące nowych

nawet za niewielkie pieniądze dostaniesz automat do lodów do domu

Wady

Device urządzenie wysokiej jakości, z którym masz wszystkie możliwości, jest droższe
✘ i odpowiednio zajmuje miejsce
Maker z kostkarką do lodu bez sprężarki potrzebujesz pewnej ilości czasu i przestrzeni w zamrażarce

Wniosek - maszyna do lodu z kompresorem

Kiedy wypróbowałeś kilka podstawowych przepisów i nauczyłeś się, jak prawidłowo korzystać z urządzenia, jesteś mistrzem lodu. Że tak powiem. Możesz łatwo zrobić własne lody o każdej porze dnia i nocy. Możesz to zrobić za siebie. Możesz to zrobić dla gości. Możesz to zrobić dla cudzych gości. Dla sąsiadów, kolegów, przyjęć, zaproszeń, po prostu zawsze i wszędzie. Jesteś całkowicie elastyczny.

Nie tylko kiedy robisz lody, ale także jak iz czym. Czy to nie jest niesamowite? Tak to jest. Odpowiednie lody proteinowe dla sportowców, coś, co smakuje jak guma do żucia dla dziecka z sąsiedztwa, po ciężkim dniu jest polewa z likieru jajecznego. Myślimy: taka maszyna do lodu należy do każdego gospodarstwa domowego.

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się sprężarki 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do lodów MEDION z kompresorem (lodziarnia i jogurt...*
 • Wytwornica lodu ze zintegrowaną sprężarką, pojemność 1,5 l, aluminiowy pojemnik na lód, zakres temperatur -18°C i -35°C oraz timer
 • Wystarczy dla każdego: dzięki pojemności 1,5 litra maszyna wytwarza wystarczającą ilość lodów, mrożonego jogurtu lub sorbetu dla Twojej rodziny.
 • W pełni automatyczny: dzięki zintegrowanemu kompresorowi możesz wyczarować lody i nie tylko za naciśnięciem jednego przycisku.
2. Najlepszy sprzedawca
Samoschładzająca wytwornica lodu MEDION z kompresorem (2 litry lodu,...*
 • Wytwornica lodu ze zintegrowaną sprężarką, pojemność 2 l, aluminiowy pojemnik na lód, zakres temperatur -18°C i -35°C oraz...
 • Pojemność 2 litry: W dużym aluminiowym pojemniku można szybko i łatwo przygotować również większe ilości lodu.
 • Indywidualnie: Wymieszaj dowolne składniki i dodaj więcej pysznych pomysłów do ulubionych lodów przez otwór.
3. Najlepszy sprzedawca
Kostkarka do lodów SPRINGLANE Emma 1,5 L z kompresorem samochłodzącym...*
 • DOSKONAŁE REZULTATY - W ciągu zaledwie 45 minut samoschładzająca się maszyna do lodów wyczaruje 1,5 L kremowych lodów lub sorbetu bez wstępnego zamrażania, ...
 • MOCNY - Dzięki zintegrowanej sprężarce i mocy chłodniczej 150 watów Emma nie potrzebuje żadnego wstępnego chłodzenia i przygotowuje lód w ...
 • PROSTE I BEZPIECZNE - przetestowana maszyna do lodów Intertek GS ma praktyczny otwór pokrywy do dodawania składników podczas ...
4. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do lodów SPRINGLANE Eni 1 L z kompresorem samochłodzącym...*
 • ODPOWIEDNIA DO WSZYSTKICH KUCHNI - Dzięki kompaktowym wymiarom 35,5 x 26 x 22,5 cm, maszynę do lodów Eni można z łatwością znaleźć nawet w najmniejszej kuchni ...
 • SZYBKIE LODY - Dzięki zintegrowanemu kompresorowi i 100 watom mocy chłodzenia, Eni wyczarowuje do 30 lodów w ciągu 1 minut bez wstępnego chłodzenia.
 • W PEŁNI FUNKCJONALNA RÓŻNORODNOŚĆ - wstępne schładzanie dla bardziej kremowych rezultatów, natychmiastowe delektowanie się lodami czy dokładne mieszanie masy lodowej? Eni pozwala...
- 80,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Kompaktowa maszyna do lodów i jogurtów SEVERIN, zajmująca mało miejsca...
Opinie 205
Kompaktowa maszyna do lodów i jogurtów SEVERIN, zajmująca niewiele miejsca...*
 • Smukła konstrukcja - kompaktowa maszyna do lodów i jogurtów SEVERIN imponuje szczególnie oszczędzającą miejsce konstrukcją i pomimo kompresora prawie nie ...
 • Funkcja 2 w 1 - Innowacyjna funkcja 2 w 1 „ciepło i zimno” do przygotowywania lodów, sorbetów, mrożonych jogurtów… jest szczególnie praktyczna.
 • Szybkie przygotowanie - Dzięki maszynie do lodów można szybko przygotować lody w mniej niż 30 minut*. (*w zależności od przepisu, ilości...
- 71,99 €6. Najlepszy sprzedawca
UNOLD 48825 ICE MACHINE UNO, ze sprężarką, pojemność 1,2 l,...
Opinie 59
UNOLD 48825 ICE MACHINE UNO, z kompresorem, pojemność 1,2 l,...*
 • Objętość na ok. 1,2 litra lodów / Lody śmietankowe w zaledwie ok. 30 minut (ze wstępnie schłodzonymi składnikami) / Bardzo dobrze nadaje się również do...
 • W pełni automatyczna, samochłodząca sprężarka do ciągłego chłodzenia / Wyświetlacz LCD z wyświetlaniem pozostałego czasu / Obszar zamrażarki...
 • Zegar cyfrowy, regulowany od 5 do 60 minut / Zdejmowany pojemnik na lody ze stali nierdzewnej do łatwego czyszczenia / Otwarcie pokrywy w celu dodania ...
7. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do lodów i jogurtów SPRINGLANE Elisa 2,0 L z...
Opinie 950
Maszyna do lodów i jogurtów SPRINGLANE Elisa 2,0 L z...*
 • DOSKONAŁE REZULTATY - W ciągu zaledwie 45 minut Elisa wyczarowuje 2 litry kremowych lodów, a dzięki zintegrowanemu elementowi grzewczemu przekształca mleko ...
 • WSZECHSTRONNY - wszechstronny ma programy 4, które można łatwo ustawić za pomocą cyfrowego panelu sterowania: lody, jogurt, ...
 • MOCNY - Dzięki zintegrowanej sprężarce i mocy chłodzenia 180 W Elisa nie wymaga wstępnego chłodzenia i przygotowuje lód w ...
- 107,49 €8. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do lodów UNOLD 48845 Gusto z kompresorem samochłodzącym, 2...
Opinie 600
UNOLD 48845 Gusto maszyna do lodów z kompresorem samochłodzącym, 2...*
 • Objętość 2 litrów do lodów
 • Zegar cyfrowy do programowania na minutę
 • Kompresor samochłodzący (do -35°), więc wstępne zamrażanie nie jest już konieczne
9. Najlepszy sprzedawca
Maszyna do lodów i jogurtów SPRINGLANE Erika 2,5 L z...*
 • MOCNY SILNIK - Dzięki maszynie do lodów i jogurtów Erika nawet największa porcja staje się pysznymi lodami w ciągu 50 minut. Potężny...
 • WYŚWIETLACZ DOTYKOWY – Jedno kliknięcie do szczęścia lodów i jogurtów. Erika przekonuje prostą obsługą dzięki funkcjonalnemu i intuicyjnemu wyświetlaczowi dotykowemu.
 • WIELE FUNKCJI - Oprócz dobrze znanych funkcji lodów, jogurtów i mieszania, maszyna do lodów z kompresorem oferuje nową funkcję, która ...
10. Najlepszy sprzedawca
Domo DO9066I maszyna do lodu w. kompresor
Opinie 127
Wytwornica lodu Domo DO9066I ze sprężarką *
 • W pełni automatyczna maszyna do lodów XL z potężną wbudowaną sprężarką do domowych lodów
 • wyjmowany pojemnik o pojemności 1,5 litra
 • Wytwornica lodu z kompresorem chłodzącym do -35 stopni = brak konieczności wstępnego zamrażania w zamrażarce. Maszyna do lodu chłodzi do 1 godziny.

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Źródła:
https://www.eismaschine-ratgeber.com/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 1.06.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*