Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

drukarka 3d

Przewodnik zakupu drukarki 3D

Bez śruby? Nie masz biżuterii pasującej do Twojego stroju? Czy brakuje jakiegoś komponentu? Czy szafka zgubiła gałkę? Chcesz nowy uchwyt na telefon komórkowy? Z drukarką 3D ( Stereolitografia ) prawie wszystko możesz zrobić samodzielnie. Drukarka wysokiego poziomu do użytku domowego: jak działa drukarka 3D? Czego do tego potrzebujesz? Skąd drukarka czerpie informacje? A ile ostatecznie kosztuje kawałek marki Eigenprint? Czy nadal musisz kontynuować? Ekscytująca, taka drukarka 3D! Przyjrzyjmy się Twojemu nowemu hobby. Uczciwe testy: przewodnik zakupu drukarek 3D

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Drukarki 3D - w porównaniu

Drukarka 3D ANYCUBIC Kobra, drukarka 3D FDM o modułowej konstrukcji i...Drukarka 3D ANYCUBIC, automatyczne poziomowanie i podgrzewany stół Ultrabase ...Drukarka 3D ANYCUBIC Photon S, drukarka 3D z żywicą / żywicą UV LCD ...ANYCUBIC Wash & Cure Machine 2.0 do żywicy 3D LCD/DLP/SLA...Drukarka 3D ANYCUBIC I3 Mega S, drukarka 3D FDM z podwójną osią Z...Filament PLA Geeetech 1,75 mm, filament PLA do drukarki 3D, 1 kg na...Drukarka 3D ANYCUBIC MEGA X, drukarka 3D FDM z przedrukiem i...Drukarka 10D GIANTARM Geeetech A3 Pro o dużej przestrzeni zabudowy: 220*...Drukarka 6D ANYCUBIC Photon Mono X 3K, drukarka 3D z żywicy LCD,...GIANTARM Nowy Geeetech A20 3D. Drukarka wielkoformatowa:...
349,99 €349,00 €Sprawdź cenę135,99 €219,99 €26,99 €Sprawdź cenę349,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
ANYCUBIC Drukarka 3D Kobra, Drukarka 3D FDM z...*Drukarka 3D ANYCUBIC, automatyczne poziomowanie i ultrabase ... *Drukarka 3D ANYCUBIC Photon S, żywica UV LCD / żywica 3D ... *ANYCUBIC Wash & Cure Machine 2.0 do LCD / DLP / SLA ... *Drukarka 3D ANYCUBIC I3 Mega S, drukarka 3D FDM z ... *Filament PLA Geeetech 1,75 mm, drukarka 3D PLA...*Drukarka 3D ANYCUBIC MEGA X, drukarka 3D FDM z ... *Drukarka 10D GIANTARM Geeetech A3 Pro ze świetną ... *Drukarka 6D ANYCUBIC Photon Mono X 3K, żywiczny wyświetlacz LCD...*GIANTARM Nowy Geeetech A20 3D. Drukarka z ... *
◼️ 【Inteligentna drukarka 3D z automatycznym poziomowaniem】:...◼️ 【Więcej niż duży】 Maksymalny rozmiar wydruku z drukarki 3D ...◼️ 【Świetna drukarka 3D dla początkujących】: bardzo łatwa w konfiguracji, ...【𝐃𝐨𝐩𝐩𝐞𝐥𝐭𝐞...◼️ 【Szybki start】 ANYCUBIC I3 Mega S Rozmiar: 210 x 210 x 205 ...◼️ 1.1 kg szpula filamentu PLA 1.75 mm w opakowaniu próżniowym◼️ nie dotyczy◼️ 1.Mix kolorowy druk: trzy moduły ekstrudera i 3-w-1-out ...◼️ nie dotyczy◼️ 1, Stabilna dolna rama: części elektroniczne znajdują się w ...
◼️ 【Bardzo gładkie i szybkie drukowanie 3D】: Drukarka 3D Kobra...◼️ 【Wysokiej jakości wytłaczarka】 Projekt dla ...◼️ 【Podwójne osie Z z prowadnicą liniową】 Poprawia ...◼️ 【𝐊𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐞𝐥】: Mycie Anycubic...◼️ 【Precyzja】 ①ANYCUBIC Mega S ma dwa ...◼️ 2.Łatwy w użyciu: nie plącze się, nie zatyka, ...◼️ nie dotyczy◼️ 2. Wielki Poniedziałek: Dotarcie do...◼️ nie dotyczy◼️ 2, Szybki montaż: potrzebujesz tylko około 10 minut na ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Drukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3DDrukarka 3D Drukarka 3D
349,99 €349,00 €Sprawdź cenę135,99 €219,99 €26,99 €Sprawdź cenę349,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2022 r. 0:57 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak działa drukarka 3D?

Drukarka 3D Drukarka 3D

Warstwa po warstwie: drukarki 3D są w stanie drukować trójwymiarowe obiekty. Jednocześnie konsoliduje warstwy, dzięki czemu nie można ich już rozpoznać. Informacje, których potrzebuje do tego drukarka 3D, są uzyskiwane z odpowiedniego pliku. Możesz również pobrać to oprogramowanie na swój komputer i użyć go do wydrukowania własnych pomysłów. Obiekty wymagają materiałów, które może przetworzyć drukarka 3D.

Te włókna, jak się je nazywa, są sprzedawane w różnych kolorach i różnej wytrzymałości. Nadal istnieją różnice, ponieważ nie każda drukarka 3D może przetworzyć każdy filament i potrzebujesz innego filamentu do zabawki niż do śruby, a po wydrukowaniu być może trzeba będzie go usunąć i przerobić. Znowu dostępne są różne opcje, które wyjaśnimy bardziej szczegółowo poniżej w tekście.

Do czego potrzebujesz drukarki 3D?

Obszary zastosowań drukarki są nie tylko praktyczne. Możesz ich używać w wielu projektach i hobby. Zasugerowaliśmy Ci tutaj kilka obszarów:

Element drukarki 3D
Wydrukuj komponenty samodzielnie
 • Wykonywanie biżuterii (w całości lub w małych elementach)
 • Elementy do gry (żołnierze armii, szachy, elementy do gry, ozdobne zwierzęta i wiele więcej)
 • Klamki
 • Uchwyty na telefon komórkowy
 • Naprawa - części na większe części
 • sztuka
 • ramki do zdjęć
 • Śruby / rzeczy techniczne
 • Brakujące kamienie do bloków konstrukcyjnych
 • Specjalnie stworzony sprzęt kuchenny (Formy do ciastek lub do makaronu nadziewanego

Możesz szybko i łatwo zrobić pyszny makaron we własnym zakresie Producent makaronu Zrób to sam!
Wyobraźnia nie zna granic. To, co jest zbyt duże, można wydrukować w dwóch lub więcej częściach i złożyć na końcu. Teoretycznie możesz również samodzielnie drukować duże projekty, takie jak półki - ale to wymaga czasu, a pytanie brzmi również, jak drogie będzie to ostatecznie.

Rozmiary drukarek 3D

drukarka 3d

Małe drukarki stacjonarne są dostępne za stosunkowo niewielkie pieniądze. Bardzo dobrze nadają się do użytku domowego, ale nie są w stanie przetworzyć każdego materiału. W klasie średniej są drukarki 3D, które mogą drukować 10 cm oraz szerokość, długość i wysokość. To wystarczy na przykład w przypadku mniejszych projektów, takich jak przyciski, uchwyty na telefony komórkowe lub figurki do zabawek. Im większe i bardziej wyrafinowane są drukarki, tym bardziej robią różnicę: na przykład szerokość 70 cm nie jest już problemem.

Wybór drukarki do użytku prywatnego zależy być może bardziej od kosztów lub zadań, które należy opanować. Jeśli chcesz drukować własne śruby lub narzędzia, potrzebujesz drukarki, która może obrabiać odpowiednie materiały.

Drukarka 3D i skaner

Ci, którzy nie mogą lub nie muszą korzystać ze zwykłych szablonów, muszą samodzielnie przeskanować to, czego potrzebują lub chcą stworzyć. Niektóre drukarki 3D mogą również skanować. Jeśli nie chcesz z niego korzystać, możesz samodzielnie zająć się skanowaniem za pomocą bezpłatnych aplikacji i odpowiedniego oprogramowania. Z reguły dane te można następnie stosunkowo łatwo przesłać do drukarki 3D w postaci pliku.

Oczywiście na rynku są też „poprawne” skanery. Po umieszczeniu żądanego obiektu na powierzchni skaner tworzy z niego plik, który można następnie skonfigurować za pomocą oprogramowania.

Oprogramowanie drukarki 3D

Prawie wszystkie drukarki 3D mają czytelny ekran dotykowy, na którym można dokonywać ustawień. Mają też złącze USB, tutaj możesz wpisać plik, który drukarka ma wydrukować (jak drukarka fotograficzna). Ale czasami to nie wystarczy i chcesz odpowiedzieć na to sam. Nie ma problemu. Wszystko, czego potrzebujesz, to oprogramowanie do drukowania, które dystrybutorzy drukarek często udostępniają bezpłatnie. Działają one bardzo łatwo przez Androida, Microsoft lub Apple. Wystarczy więc komputer lub tablet.

Filament do drukarki 3D

Filament to materiał, który drukarka potrzebuje do drukowania w 3D. Istnieją różnice w teksturze i kolorze. Oto przegląd:

 • ABS : Zabawki, figurki / 220 - 260 ° C
 • ASA : Elementy zewnętrzne / 230 - 260 ° C
 • Zielona technologia : Modele / 170-230 ° C
 • Nylon : Narzędzia, modele funkcjonalne / 230 - 270 ° C
 • BIODRA : ABS - alternatywa / 220 - 230 ° C
 • TPU / TPE : Obudowa, zabawki / 190 - 245 ° C
 •  PVA : Materiał podporowy / 180 - 210 ° C
 • PLA : Modele, dla początkujących / 190 - 210 ° C
 • PP : Sprzęt AGD / 220 - 240 ° C
 • PETG : Mechanika / 190 - 230 ° C
 • PMMA : Szkło akrylowe, zabawki / 230 - 260 ° C
 • PC : Elementy mechaniczne / 250 - 310 ° C

Jak widać, potrzebujesz różnych filamentów, w zależności od tego, co chcesz wydrukować. Dla początkujących warto zacząć od niedrogich filamentów, wtedy można w wolnym czasie zapoznać się z drukarką 3D. Na przykład na początek zaleca się PLA, Green-TEc lub PETG. Często dostępne są różne filamenty, jak w przypadku „prawdziwych” wkładów do drukarek do kupienia w zestawie. Zwykle są wtedy tańsze.

Drukarka 3D różne możliwości

Nadal nie masz pojęcia, co zrobić ze swoją drukarką 3D? Możesz go używać do użytku prywatnego lub faktycznie jako firma. Może na boku można zarobić, bo drukarka sama drukuje. Wystarczy, że podasz mu odpowiednie informacje. Osoby, które lubią uczyć się czegoś nowego, szybko zafascynują się nieskończonymi możliwościami.

Druk 3D w sektorze prywatnym

Druk 3D ma ogromną liczbę zastosowań w sektorze prywatnym. Możesz zrobić własną biżuterię, a także wkomponować w nią drobne pamiątki. Na przykład broszki lub wisiorki z ulubionym kamieniem z plaży. Albo pamiątka od twoich dziadków. Kto tego nie wie, w grze planszowej brakuje figury, piłki, kamienia. Możesz to zrobić sam i nie musisz go ponownie kupować. Drobne naprawy drzwi, szafek lub sprzętu AGD? Nie ma problemu. Markery do roślin czy ładne dekoracje do doniczek? Nawet w łazience możesz szybko i spersonalizować własne haczyki na ręczniki lub uchwyty na szczoteczki do zębów.

Druk 3D w sektorze komercyjnym

Mała firma szybko się zarejestrowała. Na początek to prawdopodobnie więcej niż wystarczające, jeśli masz inną pracę. Możliwe jest również przeniesienie innej małej firmy do firmy głównej lub dodatkowej. Ale musisz monitorować swoje dochody!

Biżuteria może być cudownie wykonana samodzielnie, a różne materiały można wykorzystać artystycznie. Możesz go użyć, aby wejść na rynek lub założyć lukratywny sklep internetowy.

To samo można zrobić z małymi artystycznymi figurkami lub talizmanami. Aniołowie stróże lub szczęśliwe chrząszcze są zawsze rozdawane przy różnych okazjach.

reklama : Za pomocą drukarki 3D możesz wyprodukować specjalne materiały reklamowe dla innych firm. Może jako maskotka firmy lub logo jako brelok do kluczy lub chip do koszyka. Możliwe są nawet małe figurki z nazwiskami pracowników na kartach miejsc.

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Akcesoria do drukarek 3D

Istnieje kilka ważnych akcesoriów, które mogą nie być dołączone do Twojego modelu. To zawiera:

Podgrzewana płyta ciśnieniowa

Potrzebujesz tej płyty budowlanej, jeśli nie chcesz, aby filament tak szybko wysychał i ostygł. W ten sposób unikniesz wybrzuszeń i zniekształceń, których nawet nie chcesz mieć. Jeśli pracujesz z filamentem ABS lub PETG, rzadko będziesz omijać podgrzewaną płytę dociskową.

Narzędzie do rozwiązania

Gdy wydrukowany będzie gotowy, będziesz musiał go wyjąć z drukarki. Producent zwykle zapewnia tutaj odpowiednie narzędzia. W przeciwnym razie możesz je po prostu kupić później.

Środek czyszczący do drukarek 3D

Od czasu do czasu musisz wyczyścić drukarkę 3D, a także dysze. Zapoznaj się z zaleceniami producenta. Proponowane środki czyszczące są precyzyjnie dopasowane do drukarki. Czasami konieczne jest również sprawdzenie, czy środek czyszczący może poluzować ostatnio używany filament.

Narzędzie do przetwarzania końcowego

Pilniki, klej, farba: potrzebujesz lub chcesz przerobić niektóre części. Do tego potrzebne są specjalne kolory i klej, który nie atakuje przetwarzanego filamentu. Co jest najlepsze na to, co tutaj zaszłoby za daleko - zajrzyj na fora, wielu hobbystów ujawnia tam swoje sekrety.

Drukarki 3D w przyszłości

Te przykłady wymienionych przez nas możliwości można dobrze dostosować do społeczeństwa. Inaczej jest z drukowaniem mięsa lub komórek ludzkich. Za kilka lat sztuczne mięso, wydrukowane z drukarki, oparte na żywych komórkach (wcześniej wyhodowanych) powinno już znajdować się w ladach chłodniczych sprzedawców. Medycyna też widzi swoją szansę. Zamiast krowy można również wydrukować ludzi w 3D, a następnie użyć tego wydrukowanego materiału, aby uratować ludzkie życie. Lub stworzyć nową skórę po oparzeniu. Albo albo ... Wiele osób musi się tutaj postarać, gdzie zaczyna się etyka?

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D

Aby móc wybrać dla siebie idealną drukarkę 3D, te punkty są dla Ciebie decydujące:

 • Jakie materiały powinna być w stanie przetworzyć drukarka?
 • Potrzebujesz oprogramowania?
 • Z iloma akcesoriami jest drukarka?
 • Skaner?
 • Jak duża powinna być powierzchnia drukarki?
 • Jak szybko powinien drukować?
 • Jak drogi może być filament?
 • Jak często potrzebujesz drukarki?
 • Ile może kosztować drukarka?
 • Co o urządzeniu mówią użytkownicy?

Kiedy już wiesz, jaki jest twój obszar roboczy, a może nawet rozważasz komercyjne wykorzystanie drukarki, kup wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli ci zrobić więcej.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie filamentu

Oto główne punkty, na które należy zwrócić uwagę:

 • Materiał
 • Kolor
 • Durchmesser

Twoja drukarka musi być w stanie przetworzyć materiał, kolor musi pasować do Twojego projektu, a średnica musi być odpowiednia - to wszystko! Twój producent poda prawidłowe informacje o materiałach i średnicy.

Zalety i wady drukarki 3D

Jakie są zalety i wady takiej drukarki 3D?

Zalety drukarki 3D

✔ Możesz wydrukować własne projekty projektantów
✔ Możesz także zarobić na nim komercyjnie
✔ Możesz drukować części zamienne i narzędzia
✔ Istnieją filamenty dla każdego obszaru
✔ Nie ma już ograniczeń dla Twojej wyobraźni i kreatywności

Wady drukarki 3D

✘ Koszty nabycia mogą być bardzo wysokie w zależności od wielkości i jakości
✘ Filament może być odpowiednio drogi
✘ Powinieneś być w stanie entuzjastycznie podchodzić do własnego programowania

Wniosek: kup drukarkę 3D

Szybko wydrukuj śrubkę lub zaskocz dzieci nowym zestawem żołnierzy lub niedźwiedzi. To wszystko nie jest już problemem z drukarką 3D. Biżuteria lub przedmioty komercyjne - przedmioty powstają szybko - i przy odrobinie praktyki możesz drukować własne rzeczy. Potrzebujesz trochę specjalistycznej wiedzy na temat różnych filamentów, ich zastosowania i dystrybucji, potrzebujesz do tego odpowiedniego oprogramowania i urządzenia. I w innym znaczeniu? Zabawa, chęć nauczenia się czegoś nowego i ostatecznie spora porcja kreatywności.

Znajdź 10 najlepiej sprzedających się i najlepiej sprzedających się drukarek 3D 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 81,99 €1. Najlepszy sprzedawca
Drukarka 3D ANYCUBIC Mega Pro, drukowanie 3D i grawerowanie laserowe 2-w-1...
Opinie 1.259
Drukarka 3D ANYCUBIC Mega Pro, druk 3D i grawerowanie laserowe 2 w 1...*
 • 【Wielofunkcyjna drukarka 3D】 ANYCUBIC Mega Pro integruje funkcje drukowania 3D i grawerowania laserowego. Wiele funkcji, aby...
 • 【Precyzja】 ①ANYCUBIC Mega Pro ma dwa zsynchronizowane silniki krokowe w osi Z, które ułatwiają poziomowanie i ...
2. Najlepszy sprzedawca
3. Najlepszy sprzedawca
Loveternal 3D T-Shirt Męskie Piwo T-shirty 3D Print Tee Shirt...*
 • Koszulki wykonane są z poliestru i spandexu, miękkiego i przyjemnego w dotyku
 • Grafika 3D na koszulce jest znakomita dzięki żywym kolorom bez blaknięcia, pękania, łuszczenia się lub łuszczenia
- 87,50 €4. Najlepszy sprzedawca
Drukarka 3D ANYCUBIC Mega Pro, druk 3D i grawerowanie laserowe 2 w 1...*
 • Drukarka wielofunkcyjna - druk 3D i grawerowanie laserowe w jednym urządzeniu. Konwersję między drukowaniem 3D a grawerowaniem laserowym można wykonać za pomocą zaledwie kilku...
 • Funkcje - Ciche drukowanie dzięki sterownikowi TMC2208, dzięki dokładniejszemu sterowaniu silnikami krokowymi znacznie zmniejszony zostaje poziom hałasu. Z...
5. Najlepszy sprzedawca
Drukarka 3D Voxelab Aquila z odłączaną...
Opinie 712
Drukarka 3D Voxelab Aquila z wymiennym...*
 • 【Doskonały design przemysłowy】 Drukarka 3D Auqila wykorzystuje platformę ze szkła karborundowego, która nagrzewa platformę konstrukcyjną w 5 ...
 • 【Szybkie nagrzewanie】 Drukarka 3D jest wyposażona w najnowszą technologię ekstrudera, która rzadko powoduje problemy, takie jak zatykanie dyszy i ...
6. Najlepszy sprzedawca
Oprogramowanie studia projektowego druku 3D Avanquest *
 • Zawiera narzędzia do drukowania 3D, aby optymalnie przygotować i zweryfikować projekty, aby były gotowe do druku 3D
 • Prosty, zrozumiały i intuicyjny w użyciu: Precyzyjne projektowanie 3D dla optymalnych wyników
7. Najlepszy sprzedawca
8. Najlepszy sprzedawca
YZJYB Drukowanie 3D Jednoczęściowe klapki dla mężczyzn i kobiet...*
 • [Lekkie i wygodne]: Kapcie w naszym zestawie są elastyczne i mają antypoślizgowy profil, dzięki czemu są bezpieczne w noszeniu....
 • [Wysokiej jakości pasek poliestrowy]: niełatwy do złamania. Do paska poliestrowego używamy technologii ukosowania na gorąco, aby zapobiec...
9. Najlepszy sprzedawca
Mini drukarka 3D Tina 2, w pełni automatyczne poziomowanie i...*
 • 👍[Drukarka 3D dla początkujących] Po wyjęciu z pudełka, w pełni zmontowana, szybkie drukowanie - Drukarka 3D jest bardzo łatwa w użyciu i wymaga...
 • 👍 [Automatyczne poziomowanie i platforma magnetyczna] Mała drukarka 3D nie wymaga ręcznego poziomowania, inteligentna ...
10. Najlepszy sprzedawca
ROERDTRY Świąteczny sweter Zabawny damski bawełniany klasyczny renifer...*
 • damski sweter bożonarodzeniowy śmieszny bożonarodzeniowy sweter śmieszny bożonarodzeniowy sweter led śmieszny bożonarodzeniowy sweter damski śmieszny bożonarodzeniowy sweter...
 • last minute oferuje świąteczne przytulne skarpetki kostium bożonarodzeniowy santa claus xxxxl kostium boże narodzenie kobiety kostium bożonarodzeniowe ubrania...
- 81,99 €oferta
- 87,50 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

3D Pen Filament PLA, 20 kolorów łącznie 328 stóp, 5 M każdy - 3D Pen PLA Filament 1,75 mm, 3D Pen Color Set dla ODRVM, Tecboss, Lovebay, 3D Pen Color Set dla 3D Pen i 3D Printing Pen

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Daje ci zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test drukarki 3D.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Drukarka 3D Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup drukarkę 3D - Jak znaleźć najlepszą drukarkę 3D dla siebie!

Drukarka 3D Drukarka 3D
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od produktu „drukarka 3D”, którego szukam?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 63

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz korzystać z produktu drukarki 3D, zapisz dokładnie, czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj znalezione produkty do drukarek 3D. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „drukarek 3D”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 64

Jeśli szukasz produktu typu „drukarka 3D” i chcesz mieć konkretną markę lub producenta, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie za pomocą BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 65

Znajdź i wybierz najlepszy produkt do drukarki 3D

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Uzyskałeś teraz więcej informacji o produktach do drukarek 3D, ich funkcjach, właściwościach, obsłudze i zakresie dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny kupujących, rekomendacje, recenzje i testy drukarek 3D?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 66

Masz teraz na swojej liście kilka produktów do drukarek 3D, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 67

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych recenzji od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt do drukarki 3D lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć na temat drukarki 3D?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 68

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy kupujących, którzy mogli mieć drukarkę 3D od jakiegoś czasu, co z nią robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może przyniesie ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i użytkowanie nadchodzącego zakupu drukarki 3D.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj ludzi wokół Ciebie o drukarki lub produkty 3D o doświadczenia i wskazówki.
Lista 10 najlepszych według Honest Tests zabierze Cię do najlepszych i najpopularniejszych produktów do drukarek 3D z linkami do ocen i recenzji, gdzie znajdziesz wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie mogę znaleźć test drukarki 3D w Internecie?

Drukarka 3D Drukarka 3D
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 69

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test drukarki 3D wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test drukarki 3D Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test drukarki 3D 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test drukarki 3D sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test drukarki 3D jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test drukarki 3D sprawdzać.

Gdzie mogę kupić drukarki 3D?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 70

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬 Popularnymi sprzedawcami drukarek 3D mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wielu innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla drukarek 3D to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze dzięki drukarce 3D?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Drukarka 3D | Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie drukarki 3D 71

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dostarczyć swoją drukarkę 3D z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron kuponów lub kodów kuponów do zakupu produktu do drukarki 3D. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Refurbished produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu drukarki 3D.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz jakąś drukarkę 3DTesty lub porównania drukarek 3D.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://www.reichelt.de/magazin/ratgeber/3d-druck-fuer-den-privatgebrauch/
https://3druck.com/diy/3d-scannen-anleitung-1884156/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.06.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar