Test: Apple Watch Series 6 | Inteligentny zegarek

Zdjęcie autora

Katharina

Apple Watch Series 6 w teście

Apple Watch Series 6 był reklamowany w październiku jako najnowszy gadżet fitness firmy Apple z różnymi nowymi funkcjami. Mam Apple Obserwować Series 6 zakupiony i testowany od kilku tygodni. Oto mój raport z testu.

- 70,40 €
Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości...
Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Aluminiowa koperta w kolorze gwiezdnej szarości...*
Zmierz swój poziom tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji; Sprawdź rytm serca za pomocą aplikacji EKG
300,30 € - 70,40 € 229,90 €

Przed zakupem możesz skonfigurować Apple Watch na miejscu w Apple Store lub online. Działa świetnie w Internecie, ponieważ możesz wypróbować bransoletki z różnymi etui. Jak to jest typowe dla Apple, Apple Watch Series 6 ponownie został bardzo ładnie zapakowany. Pudełko, które otwiera się prawie samoczynnie, daje „Apple Doświadczenie". 

Porównanie Apple Watch Series

Apple Watch Series 6 (GPS, 44 mm) aluminiowa obudowa w kolorze gwiezdnej szarości,...Aluminiowa obudowa Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm)...Apple Watch Series 5 (GPS, 44mm) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości -...Apple 2020 Watch SE (GPS + Cellular, 40 mm) aluminiowa obudowa...Koperta ze stali nierdzewnej Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm)...Apple 2020 Watch SE (GPS + Cellular, 44 mm) aluminiowa obudowa...Apple Watch Series 3 GPS, aluminiowa obudowa 38 mm, gwiezdna szarość,...Aluminiowa obudowa Apple Watch Series 6 (GPS, 40 mm) w kolorze złotym,...Apple Watch Series 3 GPS + Cellular, aluminiowa obudowa 38 mm,...Czarny twardy futerał Misxi ze szklaną osłoną ekranu kompatybilny z...
Apple Watch Series 6 (GPS, 44 mm) ... *Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm)...*Apple Watch Series 5 (GPS, 44 mm) ... *Zegarek Apple 2020 SE (GPS + komórkowy, 40 mm)...*Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular, 40 mm)...*Zegarek Apple 2020 SE (GPS + komórkowy, 44 mm)...*Apple Watch Series 3 GPS, aluminiowa obudowa 38 mm,...*Apple Watch Series 6 (GPS, 40 mm) ... *Apple Watch Series 3 GPS + Cellular, 38 mm...*Czarny twardy futerał Misxi ze szklaną osłoną ekranu ... *
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B08J6HN3CH" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Projekt | Apple Watch 6

Smartwatch ma świetny design. Przez Rama aluminiowa jest też bardzo lekki i wygodny w noszeniu - szczególnie podczas uprawiania sportu. Ma taki sam wygląd jak Apple Watch Series 4 i 5. Jest w rozmiarach 40 mm i 44 mm dostępny. Ponadto smartwatch firmy Apple ma zakrzywiony wyświetlaczco sprawia, że ​​wyglądają świetnie w niektórych projektach, w których tarcze sięgają krawędzi wyświetlacza 

bransoletka | Pętle solo

Z nimi jest ciężko nowe pętle solo(tak Apple nazywa bransoletki), ale Apple zapewnia również lekarstwo za pomocą paska papieru. Niestety tak Oryginalne bransoletki bardzo drogie. Na przykład bransoletka sportowa kosztuje około 50 €, nnowa pleciona pętla solo wynosi około 100 zł, podobnie jak bransoletka mediolańska. Ale są też dobre bransoletki innych firm, które moim zdaniem są w porządku i dużo tańsze. 

Funkcje i cechy

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 oferuje kilka funkcji, które z jednej strony świetnie sprawdzają się w obszarze fitness, ale z drugiej mogą uprościć codzienne życie lub być przydatne. Funkcje te obejmują na przykład:

Umierać Pomiar tlenu we krwi. Wydaje się stosunkowo bezużyteczne w życiu codziennym, ale jest bardzo pomocne w strefie fitness. Dostępna jest również funkcja EKG. Musisz położyć palec wskazujący na koronie przez 30 sekund. Smartwatch tworzy EKG, które jest bardzo dokładne nawet w porównaniu z profesjonalnym EKG. 

IMG 2546
Test: Apple Watch Series 6 | Test Smartwatcha 38: Apple Watch Series 6 | Inteligentny zegarek

Ponadto zegarek fitness ma Wykrywanie upadkuco może być korzystne na przykład dla osób starszych mieszkających samotnie. Myślę, że naprawdę świetne jest to, że umożliwia ci uzyskanie pomocy, jeśli upadłeś. Jest to szczególnie przydatne, jeśli podróżujesz samotnie lub mieszkasz samotnie (np. Seniorzy), jeśli w ciągu minuty nie ma odpowiedzi na raport upadku (w tym czasie smartwatch Apple bardzo mocno wibruje), wtedy automatycznie uruchamia się połączenie alarmowe i prąd lokalizacja jest wysyłana. 

Nie musisz się martwić, że alarm zostanie nieprawidłowo uruchomiony w centrum alarmowym, ponieważ połączenie alarmowe jest wyzwalane tylko wtedy, gdy alarm nie zostanie wyłączony jednym kliknięciem. W przeciwnym razie Apple Watch Series 6 ma oczywiście wszystkie funkcje, których nie powinno zabraknąć w zegarku fitness. 

funkcje fitness

Obejmują one krokomierz, Wykrywanie aktywności, różne Szkolenia, Pulsometr Lokalizator GPS i jeden wysokościomierz. Podoba mi się, jeśli chcesz spojrzeć na tarczę Codzienna aktywność może wyświetlać. 

Odbywa się to poprzez 3 pierścienie aktywności. Jeden oznacza zużyte kalorie, 2. dla Minuty treningu a trzecia dla codzienne godziny postoju. Myślę też, że to dobrze, że możesz ustawić własne cele w aplikacji Działania. 

Myślę jednak, że to wstyd, że skupiasz się tylko na tym musi ograniczać określone cele, czyli kalorie, minuty treningu i stój. Kroki są wyświetlane i śledzone po kliknięciu symbolu aplikacji, ale możesz Nie ustawiaj własnego celu kroków (np. Jako własnego pierścienia). Do tego potrzebny jest plik Dodatkowa aplikacja.

Funkcja spania?

Myślę też, że szkoda, że ​​plik Nie można śledzić snu. Puls jest mierzony w nocy, ale na przykład jest on potrzebny ponownie w przypadku lekkich i głębokich faz snu Dodatkowa aplikacja za które musisz wykupić miesięczną subskrypcję. Nawet na Prosty zegarek fitness innej firmy zapewnia tę funkcję bez subskrypcji i ta funkcja nie jest zawarta w smartwatchu za 429 euro. 

Prezentacja - tarcza zegara

Teraz dla Oglądaj twarze. Apple ma wiele wstępnie zainstalowanych, które wyglądają bardzo dobrze. Możesz to opublikować skonfigurować zgodnie z jego życzeniem, np wyświetlanych wielu funkcji co powinno być wyświetlane, gdzie powinno być wyświetlane i tak dalej ... są Mnóstwo możliwości, również własne zdjęcia puszka jako tło i użyj tarczy zegarka. 

wygoda

Komfort noszenia jest z Wariant aluminiowy z powodu niska waga bardzo przyjemny. W zależności od używanej bransoletki jest to również bardzo przyjemne. 

akumulator | Seria zegarków Apple 6

Bateria w Apple Watch 6 jest naprawdę dobra. Są zegarki fitness, w których bateria wytrzymuje znacznie dłużej (na przykład Fitbit), ale te też nie mają tylu funkcji i tym podobnych Doskonały (zawsze włączony) wyświetlacz. Żywotność baterii różni się w zależności od sposobu korzystania z Apple Watch. 

Jeśli Zegarek fitness jest zawsze włączony (z rozszerzeniem Zawsze włączony wyświetlacz), a następnie H.Bateria starzeje się około 2 dni. Gdy zawsze włączony wyświetlacz jest wyłączony, bateria wystarcza nawet na fgałąź dwa razy dłuższaczyli ok. 3-4 dni i jeśli to funkcja "Włącz wyświetlacz, podnosząc rękę„Jest wyłączone, trwa jeszcze dłużej. Uważam, że żywotność baterii jest naprawdę akceptowalna, a ponieważ smartwatch ładuje się stosunkowo szybko, możesz go również ładować w międzyczasie.

Wideo | Recenzja Apple Watch Series 6

Podsumowanie testu Apple Watch Series 6 po tygodniu
- 70,40 €
Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości...
Apple Watch Series 6 (GPS, 44MM) Aluminiowa koperta w kolorze gwiezdnej szarości...*
Zmierz swój poziom tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji; Sprawdź rytm serca za pomocą aplikacji EKG
300,30 € - 70,40 € 229,90 €
- 59,50 €
Apple Watch Series 6 (GPS, 40MM) Koperta z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości...
Apple Watch Series 6 (GPS, 40MM) Aluminiowa koperta w kolorze gwiezdnej szarości...*
Zmierz swój poziom tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji; Sprawdź rytm serca za pomocą aplikacji EKG
279,40 € - 59,50 € 219,90 €

Zalety wady

Zalety:

  • szykowny design
  • wiele funkcji fitness, w tym monitorowanie stanu zdrowia
  • bardzo łatwe
  • przyjemny komfort noszenia
  • dobra bateria 
  • wiele opcji ustawień i dostęp do AppStore

Wady:

  • Oryginalne bransoletki bardzo drogie
  • Dodatkowa aplikacja do śledzenia snu
  • Dodatkowa aplikacja do wyświetlania kroków na tarczy zegarka
  • Brak własnych celów

Wnioski: Apple Obserwować Series 6

Uważam, że Apple Watch Series 6 jest świetny i mogę go gorąco polecić. Myślę, że szkoda, że ​​na przykład Apple Watch nie ma własnego śledzenia snu i że nie możesz ustawić własnych celów. Na przykład możesz wyświetlić aktualny stan aktywności, a także poziom naładowania baterii, puls, przypomnienia i wiele więcej. Ponadto Apple Smartwatch zapewnia dostęp do AppStore, skąd można pobrać wiele dodatkowych aplikacji. 

Apple Watch Series 6 oferuje wiele sposobów na utrzymanie formy i monitorowanie stanu zdrowia. Bateria nie jest najlepsza, ale jest całkowicie wystarczająca. W zależności od zastosowania bateria wystarcza na 2 do 5 dni roboczych. 


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 18.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Katharina

Cześć, nazywam się Katharina. Fajnie, że trafiłeś na mój post;) Chciałbym opublikować tutaj moje doświadczenia z produktami i piszę kilka porad.

Schreibe einen Kommentar