Opróżnij wróżkę Połóż kres korkowi

Zdjęcie autora

Niko

Zatyczka do zlewu ABFLUSS-FEE z 1 kamieniem czyszczącym | Higieniczny i praktyczny dla czystego odpływu, pasuje do prawie wszystkich odpływów | W tym świeży zapach jabłkowo-cytrynowy

Wróżka odpływowa kładzie kres zapychaniu się zlewu. Ponieważ wróżka drenażowa została zaprezentowana przez Karla-Heinza Bilza w jaskini lwa w 2016 roku, użyłem jej kilka dni później. Aby sprawdzić, czy to urządzenie jest naprawdę dobre. Z jednej strony wróżka drenażowa ma na celu zapobieganie zapychaniu się zlewu i zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą kamienia zapachowego. - Wróżka drenażowa

[apn typ="vergleich2" asin="B01IHBNT42,B004UJUX0Y,B06WW3SFQK,B06XPKL8SH,B06XPLZ328" tpl-infobox="true" tpl-hidelegend="1" tpl-stars="true" tpl-buttontext="" tpl-buttontpl ="3" false="" tpl-features="2" tpl-fmax="200"]

Wróżka drenażu | Niska cena

Koszty dla nich są dość tanie, sama cena była tutaj przekonująca. Nie rozumiem czasami złych recenzji na Amazon. Naprawdę muszę powiedzieć, że działa cudownie! Korek spustowy pękł po około pół roku użytkowania. Ale z tym wszystkim, co ciągle spada do zlewu, jestem zdumiony, że w ogóle trwało to tak długo. Zapach jabłka jest bardzo przyjemny i niezbyt intensywny.

Na pewno zamówię go ponownie! Ta część jest prosta i niesamowita. Za pomocą tego korka możesz teraz otworzyć rury spustowe Zaparcie konserwować włosami, kłaczkami, pozostałościami mydła i nie tylko. To również szybko i łatwo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów spowodowanych osadami. Wróżka odpływowa pasuje do prawie wszystkich odpływów, a montaż jest dziecinnie prosty. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi.

Wróżka drenażu | Łatwa konstrukcja

Po prostu zamień konwencjonalny korek odpływowy na wróżkę odpływową, a świeży zapach rozprzestrzeni się w Twojej łazience. Dolna część wróżki drenażowej zawiera kamień z zapachami i substancjami czyszczącymi i uwalnia je, gdy są myte pod bieżącą wodą. Po około trzech miesiącach wróżkę drenażową można po prostu usunąć, a aktywny składnik można wymienić. Oszczędza to kłopotów z czyszczeniem odpływów i sit do włosów. Tego sprytnego urządzenia do czyszczenia odpływów nie powinno zabraknąć w żadnej łazience!

Różne zapachy również jako opakowania uzupełniające

Umierać Kamienie zapachowe są dostępne w różnych wariantach, np. o zapachu jabłka, cytryny czy lawendy. Kamień zapachowy i czyszczący można łatwo zamówić i wymienić. Artykuł nadaje się do odpływów z umywalek i zlewozmywaków, brodzików i wanien z mimośrodowymi drążkami. Trzymaj dzieci i zwierzęta z dala od przedmiotów i materiałów opakowaniowych.

Istnieje ryzyko obrażeń i uduszenia! Artykuł nie jest zabawką! Folia wokół kamienia zapachowego jest rozpuszczalna w wodzie i nie można jej usunąć. Pomimo prawidłowego ustawienia wysokości możliwe jest, że artykuł wystaje dalej z odpływu w porównaniu do konwencjonalnych korków odpływowych. Istnieje możliwość, że woda będzie spływać wolniej niż w przypadku konwencjonalnych korków spustowych. Do czyszczenia nie używaj żadnych żrących lub ściernych środków czyszczących ani wacików.

Różne wzory

Wróżka drenażowa jest również dostępna z różnymi motywami wzorniczymi. To w końcu wprowadza trochę urozmaicenia do zlewu. Dostępna jest również wróżka drenażowa pod prysznic, tutaj zasada użytkowania jest taka sama. Moje doświadczenia z tym produktem są tylko pozytywne.

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów wróżek spustowych 2024 w uczciwych testach. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do odpływów dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 13.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar