Test: Dzwonek wideo dzwonka | Dzwonek z kamerą wideo

Dzwonek do drzwi wideo z Amazon | Dzwonek wideo do...
Dzwonek do drzwi wideo z Amazon | Dzwonek wideo do...*
Kompatybilny z wybranymi urządzeniami Echo
99,99 €

Dzwonek wideo _Doorbell_Video_Doorbell_Erfahrungen_Montage-0e828045
Zestaw

Powodem, dla którego kupiłem dzwonek do kamery wideo, było przejście przez mój Drzwi wejściowe z matowego szkła nigdy nie widziały, kto stoi przy drzwiach. Poza tym zawsze było trochę dziwnie, gdy późnym wieczorem dzwonił dzwonek do drzwi i nie widziałem, kto przed nim stoi.

Dzwonek do drzwi z wideo został pierwotnie wyprodukowany przez firmę „Ring”, a później kupiony przez firmę Amazon.

Dzwonek z kamerą wideo, w moim przypadku model case „Dzwonek 2”, obiecuje wysokiej jakości obraz wideo, a także możliwość domofonu bezpośrednio z Urządzenie odbiorcze.

Informacje techniczne w skrócie

 • Nadaje się do temperatur od -20 ° C do 48 ° C; wodoodporny
 • Połączenie WLAN 802.11b/g/n, 2,4 GHz
 • Funkcja interkomu z redukcją szumów
 • Zaawansowane wykrywanie ruchu z konfigurowalnymi strefami ruchu
 • 1080p HD, wideo na żywo, noktowizor
 • Zalecana minimalna prędkość wysyłania to 2 Mbit/s na urządzenie.

Porównanie dzwonka z kamerą wideo

Ring Video Doorbell Pro 2 z Amazon | Dzwonek z...Dzwonek wideo Ring 4 od Amazon - wideo HD z ...Wideodomofon WiFi z kamerą 2K HD, bateria Ctronics 10000mAh...Bezprzewodowy dzwonek wideo 1080P HD Alexa dzwonek z kamerą WLAN ...Dzwonek wideo z kamerą + gong wewnętrzny, wideo AWOW 1080P HD ...Bezprzewodowy dzwonek wideo Goliath, wideodomofon z kamerą...Kamera bezpieczeństwa Eufy z dzwonkiem i dzwonkiem,...Bezprzewodowy dzwonek wideo WiFi - ZKTeco D100 - Zintegrowany ...Wideodomofon Amcrest SmartHome, ...
249,99 €Sprawdź cenę199,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę269,00 €109,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Ring Video Doorbell Pro 2 z Amazon | Dzwonek do drzwi...*Ring Video Doorbell 4 od Amazon - wideo HD z ... *Wideodomofon WLAN z kamerą 2K HD, Ctronics ... *Bezprzewodowy dzwonek wideo 1080P HD Alexa dzwonek ... *Dzwonek wideo z kamerą + gong wewnętrzny, AWOW ... *Bezprzewodowy dzwonek wideo Goliath, ... *Kamera bezpieczeństwa Eufy z dzwonkiem ... *Bezprzewodowy dzwonek wideo WiFi - ZKTeco D100 -... *Wideodomofon Amcrest SmartHome, ... *
◼️ Wysokiej jakości przewodowy dzwonek wideo z ...◼️ nie dotyczy◼️ Dzwonek wideo 1080p HD z funkcją interkomu, ...◼️ nie dotyczy◼️ Bezprzewodowy dzwonek wideo 1080P HD Alexa dzwonek z kamerą ...◼️ nie dotyczy◼️ Automatyczna migawka, gdy dzwoni dzwonek do drzwi lub podczas ruchu, obraz na żywo ...◼️ KRYSZTAŁOWY WYŚWIETLACZ: rozdzielczość HD 1080p w połączeniu ...◼️ nie dotyczy◼️ Kamera dzwonkowa Amcrest współpracuje z istniejącym ...
◼️ Rozszerz swoje pole widzenia dzięki pełnowymiarowemu wideo HD 1536p ...◼️ nie dotyczy◼️ Dzięki nagrywaniu HD i wideo na żywo możesz zobaczyć, co ...◼️ nie dotyczy◼️ Regulowana głośność: 52 rodzaje polifonicznych ...◼️ nie dotyczy◼️ Pamięć wewnętrzna na ok. 100 obrazów, 120 ° ...◼️ 120 DNI WYDAJNOŚCI: Dzięki wydajności baterii 120 dni po ...◼️ nie dotyczy◼️ Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
dzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideodzwonek z kamerą wideo dzwonek z kamerą wideo
249,99 €Sprawdź cenę199,99 €Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę269,00 €109,00 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 3 grudnia 2022 6:38 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | funkcjonować

Umierać Dzwonek z kamerą wideo firmy Ring from / Amazon robi małe, ale poręczne pierwsze wrażenie. O wymiarach 12,7 x 6,2 cm x 2,2 i wadze zaledwie kilkuset gramów wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia, jest już zawarte w zakresie dostawy.

Zasadniczo można użyć dzwonka do drzwi Bateria obsługiwane lub przez dom elektryczność może być obsługiwany przez istniejące okablowanie dzwonka.

Umierać Według producenta montaż powinien być szybki i łatwy śmiało, ale do tego dojdę za chwilę.

Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że obraz z dzwonka można przesłać bezpośrednio do dowolnego urządzenia końcowego. W związku z tym wejście do domu może w dowolnym momencie przez smartphone, One Tablet a nawet o tym Echo Show mogą być oglądane przez Amazon. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować dostarczoną aplikację.

Jakość wideo powinna być 1080p działać, a obraz powinien być transmitowany niemal w czasie rzeczywistym. Ale co muszę wziąć pod uwagę przed pierwszym użyciem?

Zdjęcia | Dzwonek do drzwi

Jak jest podłączony dzwonek?

Przed uruchomieniem dzwonka należy go najpierw zmontować i zainstalować. Na szczęście w zestawie jest już prawie wszystko, co jest niezbędne do montażu, nawet wiertło do montażu! Myślę, że to świetnie.

Przede wszystkim należy zauważyć, że dzwonek z wideo z Ring/Amazon generalnie może być obsługiwany za pomocą baterii. Aby to zrobić, Według producenta akumulator powinien być ładowany raz w miesiącu. Kabel USB wymagany do ładowania znajduje się w zakresie dostawy. Jeśli jest to dla Ciebie zbyt uciążliwe, możesz również zadzwonić bezpośrednio na dzwonek wideo podłącz oryginalny dzwonek do drzwiużywając tam okablowania. Ma to tę zaletę, że proces ładowania odbywa się natychmiast i nie jest już potrzebny.

Połączenie przez baterię / akumulator:

Jeśli zdecydujesz się na instalację baterii, połączenie jest szczególnie szybkie i łatwe. Aby to zrobić, podstawowa powłoka jest najpierw mocowana do ściany domu. Według producenta Ring / Amazon należy to uwzględnić śruba aby zapewnić absolutnie mocne trzymanie. Alternatywnie jednak mogę powiedzieć, że wysoka jakość high dwustronna taśma klejąca wystarczające, jeśli to konieczne. Dzwonek jest wciskany tylko sporadycznie i tylko przycisk jest wciśnięty. Mimo to producent zaleca w tym miejscu montaż za pomocą śrub.

Po wykonaniu tego kroku obudowa dzwonka jest teraz zaczepiona na swoim miejscu. Teraz dzwonek do drzwi musi iść w parze z dzwonkiem wewnętrznym Sieć WLAN podłączony i dzwonek jest gotowy do użycia.

Dzwonek wideo _Doorbell_Video_Doorbell_Klingel_WLAN-e2a91a0f
Test: Dzwonek wideo dzwonka | Dzwonek z kamerą wideo 49 video

Połączenie przez okablowanie domowe:

Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie konieczności regularnego ładowania dzwonka, możesz: Podłączanie poprzedniego dzwonka używać. Zakres dostawy obejmuje dwa odpowiednie kable do podłączenia. Można ich użyć do połączenia dzwonka do drzwi z wideo. Ponieważ linie ale bardzo krótko Dzwonek Ring / Amazon musi być ustawiony w bezpośrednim sąsiedztwie oryginalnego dzwonka. Alternatywnie, linia na własną rękę można uzyskać większą odległość, a dzwonek można zamontować w dowolnym miejscu na ścianie domu. Należy jednak zauważyć, że linie musiałyby być wtedy „ukryte”.

Sterowanie za pomocą aplikacji i innych urządzeń

Dzięki aplikacji, która jest bezpłatna do normalnego użytkowania, wejście do domu można oglądać w czasie rzeczywistym w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Warunkiem obsługi tego dzwonka za pomocą wideo, w moim przypadku modelu dzwonka 2, jest to Zainstalowano aplikację staje się. Wszystko jest kontrolowane przez tę aplikację. Ta aplikacja może zainstalowany na wszystkich urządzeniach końcowych które mogą odtwarzać wideo, tj. na smartfonie, tablecie, a nawet na Echo Show od Amazon.

Czy aplikacja jest całkowicie darmowa?

Standardowe funkcje, takie jak natychmiastowe powiadomienia, wideo na żywo i domofon, są dostępne natychmiast i bezpłatnie na wszystkich urządzeniach Ring.

Możesz także nagrywać, przeglądać i udostępniać przegapione chwile dzięki subskrypcji Ring Protect (sprzedawanej osobno) (30-dniowy okres próbny dołączony do zakupu).

Oznacza to w prostym języku: Natychmiast po naciśnięciu dzwonka wideo sygnał jest natychmiast wysyłany do urządzenia odbiorczego (smartfon, tablet, Echo Show). Gdy tylko klikniesz to powiadomienie, natychmiast przełączysz się na podgląd na żywo i zobaczysz, kto stoi przed drzwiami wejściowymi.

Powiadomienie i podgląd na żywo są zatem bezpłatne!

Dobrze wiedzieć…

Dzwonek wideo ma bardzo dobra jakość obrazu i wideo wciąż około jednego Intercom. Możesz komunikować się z osobą na wyciągnięcie ręki z salonu.

Dzwonek można połączyć z Amazon Alexa. Na przykład Amazon Echo Show powiadomi Cię, gdy tylko ktoś stanie przed drzwiami wejściowymi i zadzwoni. Nie sądzę, żeby to było konieczne, ale to wciąż dobry pomysł.

Chciałbyś korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak robienie zdjęć i filmów z wejścia? Jest to również możliwe dzięki aplikacji. Możesz to jednak osiągnąć tutaj Abonament za 3 euro miesięcznie. W tej subskrypcji jest wtedy is nagrania wideo zawierać. Dotyczy to zwłaszcza chwil, gdy nie było Cię w domu i chcesz później oglądać.

Dzwonek ma również zintegrowane widzenie w nocy. W związku z tym obraz na żywo działa również w ciemności. Zasadniczo kąt widzenia jest możliwy w następujący sposób: 155° w poziomie, 90° w pionie.

Zalety i wady dzwonek do drzwi z pierścieniem kamery wideo

korzyści

 • Szybki i łatwy montaż z baterią
 • Świetna jakość obrazu
 • Możliwa transmisja do różnych urządzeń końcowych
 • Podgląd na żywo w dowolnym momencie

Wady 

 • Bardziej złożony montaż z wykorzystaniem okablowania domowego
 • Obraz na żywo częściowo opóźniony (6 sekund później)

Krótkie podsumowanie

· Możliwa instalacja z baterią lub okablowaniem domowym

· Połączenie z siecią WLAN

Instalacja aplikacji na urządzeniu (smartfon, tablet, Echo Show)

· Możliwość bezpłatnego kontrolowania i użytkowania

· Płatna subskrypcja tylko przy korzystaniu z nagrań wideo

· Obraz na żywo można oglądać w dowolnym momencie

· Nagrania wideo są możliwe tylko z abonamentem za 3 € / miesiąc /

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Wnioski: Dzwonek z kamerą wideo

Ogólnie uważam, że dzwonek wideo jest absolutnie pomocny dla każdego gospodarstwa domowego, które nie ma jeszcze opcji domofonu lub bezpośredniego dostępu do dzwonków.

Umierać Jakość obrazu oceniam jako bardzo dobrą, ludzie mogą być wyraźnie rozpoznani. Jakość wideo również wypada bardzo dobrze w moim teście ponieważ jest transmitowany w czasie rzeczywistym i możesz oglądać filmy bez żadnych opóźnień.

Instalacja z zasilaniem bateryjnym odbywa się szybko, jeśli chcesz przełączyć się na stałe zasilanie, jest to trochę bardziej skomplikowane i może wymagać technika.

Uważam, że cena 99 euro jest absolutnie uczciwa pod względem wartości dodanej, którą z niej otrzymujesz.

Zalecana literatura: Porada dzwonek radiowy z kamerą tutaj | Zamek drzwi z czujnikiem palca finger tutaj | Inteligentny dom tutaj

Znajdź wśród 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów Dzwonek do drzwi 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Dzwonek do drzwi wideo z Amazon | Dzwonek wideo do...*
 • Dzwonek wideo Ring's pozwala zobaczyć, kto dzwoni do Twoich drzwi wejściowych dzięki wideo HD 1080p. Odpowiedz za pośrednictwem zintegrowanego...
 • Ta nowa wersja bezprzewodowego dzwonka Ring lepiej rejestruje ruch i zapewnia wyraźniejsze widzenie w ciemności.
 • Gdy tylko ktoś zadzwoni do Twojego dzwonka lub czujnik ruchu zostanie uruchomiony, otrzymasz powiadomienie na swoje urządzenie mobilne.
2. Najlepszy sprzedawca
Dzwonek wideo dzwonek 3 + dzwonek z Amazon | Wideo HD (1080p),...*
 • Nagrywanie wideo dzwonka wideo w jakości HD (1080p) pozwala widzieć, słyszeć i rozmawiać z ludźmi z telefonu komórkowego, tabletu lub...
 • Ulepszona wersja Ring Video Doorbell 2 z udoskonaloną detekcją ruchu i dwupasmowym połączeniem Wi-Fi (2,4 i 5 GHz).
 • Łatwa instalacja: podłącz dzwonek wideo 3 do Wi-Fi w aplikacji Ring i zamontuj urządzenie za pomocą dołączonego ...
- 20,00 €3. Najlepszy sprzedawca
Dzwonek dzwonka wideo przewodowy przez Amazon | Mądry...*
 • Dzwonek z kamerą przewodową (1080p) i domofon z zaawansowaną detekcją ruchu, połączeniem Wi-Fi 2,4 GHz i...
 • Już nigdy nie przegapisz gościa: otrzymasz powiadomienie na swój telefon komórkowy lub urządzenie Alexa, jeśli ktoś zadzwoni do drzwi lub...
 • Aby słyszeć powiadomienia dźwiękowe z dzwonka Wi-Fi w domu, sparuj go ze zgodnym urządzeniem Alexa lub...
4. Najlepszy sprzedawca
Ring Video Doorbell 4 od Amazon - wideo HD z ... *
 • Dzwonek wideo 1080p HD z dwukierunkową rozmową, zaawansowaną detekcją ruchu, kolorowym pre-rollem, ulepszonym dwupasmowym Wi-Fi i...
 • Nagrywanie HD i wideo na żywo pozwalają zobaczyć, co dzieje się w domu, a dwukierunkowa rozmowa umożliwia komunikację z...
 • Dzięki zaawansowanemu wykrywaniu ruchu będziesz otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym na swój telefon lub tablet, gdy ktoś...
5. Najlepszy sprzedawca
Ring Video Doorbell Pro 2 z Amazon | Dzwonek z...*
 • Wysokiej jakości przewodowy dzwonek wideo z pełnowymiarowym wideo HD 1536p, dwukierunkową rozmową, detekcją ruchu 3D, ulepszoną...
 • Rozszerz swoje pole widzenia dzięki pełnowymiarowemu filmowi HD w rozdzielczości 1536p. Pozwala to uzyskać lepszy obraz odwiedzających i sprawdzić, czy...
 • Dzięki zaawansowanym ustawieniom ruchu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy ktoś jest pod Twoimi drzwiami. Z tym są...
6. Najlepszy sprzedawca
Ring Video Doorbell Pro z zasilaczem Amazon, wideo HD 1080p,...*
 • Zasilacz zapewnia stałe zasilanie urządzenia Video Doorbell Pro ze standardowego gniazdka.
 • Współpracuje z Alexą, aby rozpocząć nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym za pomocą poleceń głosowych.
 • Dodanie dzwonka pozwala słyszeć alerty i powiadomienia w dowolnym miejscu w domu.
7. Najlepszy sprzedawca
Dzwonek, biały*
 • Wnieś elastyczność, wygodę i poczucie bezpieczeństwa do swojego domu dzięki Chime. Po prostu podłącz dzwonek do swojego pierścienia...
 • Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy tylko zostanie wykryty ruch lub ktoś naciśnie przycisk na dzwonku Ring Video Doorbell.
 • Konfiguracja Chime jest bardzo prosta: wystarczy podłączyć urządzenie do standardowego gniazdka i podłączyć je do sieci Wi-Fi.
- 25,99 €8. Najlepszy sprzedawca
Ring Video Doorbell przewodowy + zasilacz z Amazon | Wideo HD...*
 • Zobacz, usłysz i rozmawiaj z gośćmi z dowolnego miejsca. Będziesz także otrzymywać natychmiastowe powiadomienia, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy...
 • Przewodowy dzwonek wideo HD (1080p) z komunikacją dwukierunkową, zaawansowaną detekcją ruchu, połączeniem Wi-Fi 2,4 GHz i...
 • Dostosuj ustawienia ruchu, aby uchwycić tylko wybrany obszar, dzięki czemu możesz skupić się na powiadomieniach...
9. Najlepszy sprzedawca
Ring Solar Charger do Ring Video Doorbell 2. generacji*
 • Wygodne rozwiązanie do ładowania i przedłużania żywotności baterii dzwonka Ring Video Doorbell (2. generacji).
 • Bezpieczny wspornik montażowy ze zintegrowanymi panelami słonecznymi
 • Odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja i łatwa instalacja
10. Najlepszy sprzedawca
Ring Chime Pro, biały*
 • Dodaj elastyczność, wygodę i bezpieczeństwo do swojego domu dzięki Chime Pro, bezprzewodowemu przedłużaczowi 3 w 1...
 • Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy tylko zostanie wykryty ruch lub ktoś naciśnie przycisk na dzwonku Ring Video Doorbell.
 • Zintegrowana lampka nocna włącza się automatycznie, zapewniając w ten sposób jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.
- 20,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 3.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar