Poradnik kupna grilla - Kup teraz swój grill 1a

Zdjęcie autora

Maren

Grill i mięso

Poradnik kupującego grilla - pyszne dania z grilla z nowym grillem

Porady dotyczące zakupu grilla - Sezon grillowania rozpoczyna się niemal hektalnie wraz z sezonem ogrodniczym. Już samo myślenie o świeżo grillowanym mięsie, serze lub warzywach sprawi, że poczujesz apetyt. Grillowanie na otwartym ogniu ma coś pierwotnego, wspólnego. Ludzie rzadko chodzą już na polowania, ale grillowanie utkwiło w naszej genetyki na przestrzeni tysiącleci. Trzaskający ogień, soczyste jedzenie. Zapach polowania na sukces. Wędzone mięso. Wołowina, wieprzowina, kurczak lub tofu. Musi być świeży i soczysty. Smacznie przyprawiony i chrupiący. Teraz brakuje odpowiedniego grilla.

Ten przewodnik zakupów grilli dotyczy różnych opcji grillowania, które można znaleźć w bestsellerze 2024: Najlepsze i najpopularniejsze w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy powinny rozważyć, czy istnieją regulacje prawne i ogólnie przyjrzymy się różnym opcjom. – Poradnik zakupów grilli – Pyszne rzeczy z grilla z Twoim nowym grillem

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Poradnik kupującego grilla - pyszne dania z grilla z nowym grillem - w porównaniu

ACTIVA kątowy grill powietrzny Power Grill Wózek Grill węglowy Grill...Grill węglowy ACTIVA Angulatus I Grill węglowy z pokrywką,...Wózek do grilla Jamestown ALDON z 2 komorami i kółkami, w tym....Grill czajnikowy Nexgrill z pokrywką i wózkiem do grillowania, grill węglowy z...Uten grill na węgiel drzewny wózek grillowy ze stali nierdzewnej grill na zewnątrz ze stali nierdzewnej...Grill węglowy ACTIVA Pisa I Premium grill węglowy wykonany z...Mayer Grill RAUCHA Longhorn Smoker MS-500 Master Smoker Grill...Elektryczny grill elektryczny KESSER® 2w1 grill stołowy - grill stojący...
ACTIVA Wózek do grilla kątowego...*Grill węglowy ACTIVA Angulatus I Grill węglowy...*Wózek grillowy Jamestown ALDON Smoker z 2 komorami...*Grill do czajnika Nexgrill z pokrywką i wózkiem do grillowania, ... *Uten Wózek do grilla na węgiel drzewny ze stali nierdzewnej...*Grill węglowy ACTIVA Pisa I Premium węgiel...*Mayer Barbecue RAUCHA Longhorn Smoker MS-500 ... *Grill elektryczny KESSER® Grill stołowy 2 w 1 ... *
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B08HQSZGBL" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Przegląd - doradca zakupów grilla

Zasadniczo te grille są dostępne:

W tych wariantach można kupić różne warianty.

Każdy grill ma jeden Rdzana którym umieszcza się żywność, a pod nią jest żar, pręty grzejne lub płomienie gazowe. Każda kratka ma regulowaną wysokość lub regulację ciepła.
Materiały są i muszą być ogniotrwałe, ale możliwe jest mieszanie.

Grill węglowy

Zacznijmy od klasyki. grill węglowy. Działa całkowicie niezależnie. Tutaj możesz nadal prawidłowo grillować, z doświadczeniem i bez technicznego „Shishi”. To jest dla prawdziwych mężczyzn - i kobiet - którzy opanowali ogień! Tak, klasyczne wyniki z oceną rustykalną. Jednak nie jest odpowiedni dla każdej lokalizacji. Dlatego nie zawsze możesz grillować w swoim ogrodzie (więcej informacji znajdziesz w zakładce „Legal” na końcu naszego doradcy handlowego), a każdy, kto chce kontrolować ogień pod kiełbaskami, jest odpowiedzialny za utylizację i żar. Ognioodporny, powinien być nie tylko grillem, ale także sobą.

Zakres

Grill węglowy o zmiennym charakterze. Możesz go kupić z wózkiem i kołami lub bez niego, jak Grill stołowy muszę się złożyć lub też Schwenkgrill rozstawiony w twoim ogrodzie. Jeśli grillujesz bardzo rzadko, możesz też mieć mały jednorazowy grill Kupić. Ale nie wszystkie są dobre. Niektóre po prostu nie palą się prawidłowo. W końcu masz też śmieci.

materiały

Materiał musi być wytrzymały. Nadają się do tego różne metale, nie są one aż tak ciężkie, jeśli chcesz transportować grill. Jednocześnie musi być także łatwe w czyszczeniu. Za pomocą szczotki drucianej można stosunkowo łatwo usunąć grubą sadzę i sadzę spaloną z rdzy. Ze względu na swoje zdrowie należy oszczędnie używać chemicznych środków czyszczących. Zwróć uwagę na bestseller 2024: najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Uczciwe testy zapewniają również, że jest on stabilny wewnętrznie. Nie powinno się chwiać. W razie potrzeby można dokręcić śruby, ale nie nity.

Zalety grilla na węgiel drzewny

Oprócz prestiżu, grill węglowy ma kilka zalet:
Po pierwsze, nie jesteś zależny od gazu lub elektryczności. Taki grill jest łatwy do transportu i już jest gotowy do współpracy. Ten rodzaj nie jest drogi.

Wady

To zajmuje dużo czasu, aby być użyteczne. Grillowane potrawy należy najpierw umieścić na ruszcie, gdy cienka warstwa popiołu pokryje węgiel lub brykiety. A kiedy skończysz grillować? Następnie musi zostać usunięty lub być w stanie pozbyć się węgla.

Akcesoria grill węglowy

Do najbardziej popularnych akcesoriów należą (na przykład grill na czajnik) odpowiednia pokrywa, która wskazuje przybliżoną temperaturę. Ale ponieważ jest to ogień, nigdy nie można powiedzieć, że jest w stu procentach. Jest to bardziej pomocna wiadomość.
Czy masz przyzwoity szczypce myśli? Bez szczypców do grillowania, grillowane jedzenie ślizga się tam iz powrotem.
Rób też dobre rękawice do grilla lub fartuch do grillowania. Rękawice grillowe są świetne, jeśli musisz ręcznie ustawić grill. Fartuch chroni twoje ubrania przed odpryskami tłuszczu i popiołem.
Oczywiście nadal potrzebujesz tego Grill zapalniczka, Proszę wziąć zapalniczki komercyjne. Są one wykonane zgodnie z normą DIN CETRO dla grilla.

Więc masz wszystko?

➽ węgiel drzewny lub brykiety?

Obie oferują zalety i wady.
Brykiety do grilla pozostają dłużej gorące, ale są również gotowe do użycia dłużej. Chociaż węgiel potrzebuje także 20 minut, ale spala się szybciej.

Zalecana literatura: Znajdziesz wiele poradników na różne tematy w dziale porad !

Grill gazowy

,de Grill gazowy jest przeznaczony tylko do użytku na zewnątrz - i jest dostępny, podobnie jak inne warianty, w różnych wzorach. Głównym silnikiem jest gaz. To jest przydatne. Teraz jest gorąco i możesz kontrolować go płynnie za pomocą kontrolera. Jednak połączenia muszą być dobrze sprawdzone. Wydostający się gaz może być bardziej niebezpieczny w przestrzeniach zamkniętych i należy zapewnić transport butelek lub wkładów.

# Podgląd Produkt ocena Cena
1 Grill gazowy Enders® URBAN, grill stołowy, grillowanie, gotowanie i pieczenie... Grill gazowy Enders® URBAN, grill stołowy, grillowanie, gotowanie i pieczenie...* Obecnie nie ma recenzji 219,00 € 140,50 €
2 Grill gazowy Clatronic® z 2 strefami grzewczymi | indywidualny... Grill gazowy Clatronic® z 2 strefami grzewczymi | indywidualny...* Obecnie nie ma recenzji 169,00 € 118,98 €Amazon Prime
3 TAINO WABAYA 3+0 Wózek do grilla gazowego 3 palniki Ceramiczne... Wózek do grilla gazowego TAINO WABAYA 3+0 3 palniki ceramiczny...* Obecnie nie ma recenzji 159,99 € 139,99 €

Zakres

Podobnie jak w przypadku kuchenki gazowej lub kempingowej, jest ona dostępna na posiłek dla jednej osoby lub dla całej rodziny. Więcej grilla można osiągnąć tylko dzięki większej ilości treści. Dobre grille gazowe mają co najmniej trzy palniki, dzięki czemu ciepło może być dobrze rozdzielone.
grille są często składane i można je stosunkowo łatwo schować i na kółkach. Właściwie są to prawie małe pełne kuchnie, przynajmniej w górnej części.

materiały

Nawet grill gazowy może zawierać różne materiały w mieszance. Solidne jest tu jeszcze ważniejsze. Wszystkie połączenia muszą być bezpieczne. Nie tylko dlatego, że uciekający gaz może stanowić ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Rdza jest dozwolona w żeliwie. Żeliwo fantastycznie przewodzi upałowi i dużo trzyma.
Półki i uchwyty są wykonane z wysokiej jakości grilla i stacji grillowych kiedykolwiek wykonanych z doskonałego drewna. Musi być stabilnie przetwarzany, a z natury twardy drewno. To lepiej wytrzymuje ciepło.

Zalety grilla gazowego

Decydująca zaleta: płomień, gorący i gorący. Wielu kucharzy przysięga na gaz, ponieważ może działać na ogień. Gaz można włączyć, wyregulować, wyłączyć. Tak po prostu. Ogień za naciśnięciem przycisku. Ale możesz zrobić wszystko z grillem gazowym. Grill i palenie. Więc palenie. Temperatura jest dość dokładna, a płomień pozostaje stały.
Stacja do grillowania może być bardzo duża i idealnie nadaje się na rodzinne uroczystości.

Wady

Gaz musi być transportowany. Jest to również substancja niebezpieczna, z którą należy się obchodzić. Nie jest tak tanio, a naboje i butelki kosztują dobry depozyt.

Akcesoria grill gazowy

Oprócz obowiązkowych szczypiec do grilla i rękawiczek, nie może zaszkodzić posiadanie jakichkolwiek połączeń i drugiej kasety w domu. Są też kamienie do pizzy, na których można piec dobrze. Albo szaszłyk? Jeśli chcesz przechowywać grill na zewnątrz, są dodatkowe folie ochronne, które chronią przed deszczem i pogodą. Chroni to materiał. Byłoby lepiej, gdybyś pozwolił grillować w osłoniętym miejscu przez zimę.

➽ żeliwo lub stal nierdzewna?

Są tutaj różnice. Jeśli chcesz kupić ruszt żeliwny, masz tę zaletę, że ciepło przewodzi lepiej. Żeliwo też się nagrzewa. W ten sposób dopracujesz znakowanie swojego mięsa. Możesz wcześniej trochę wyszczotkować żeliwo olejem. Wtedy się nie pali. Stal nierdzewna nie jest tak gorąca, ale z natury spala się mniej. Wynika to z gładkiej powierzchni. Jest też łatwiejszy do czyszczenia.

Grill elektryczny

,de elektryczny grill często się z niego śmieje. Niemniej jednak: raczej elektryczny, jak nie. Wariant elektryczny prawie nie różni się od pieca. Jeśli jest skromny na zewnątrz, możesz użyć go w kuchni. Prawie nie ma rozwoju dymu.

Zakres

Masz także kilka opcji, w zależności od tego, gdzie chcesz używać grilla. Na rolkach lub na stole. Ale uważaj na ognioodporną i poziomą powierzchnię!
Grill elektryczny ma zawsze przełącznik, który pozwala ustawić żądaną temperaturę. To ułatwia grillowanie.

materiały

Ponownie, podobnie jak w przypadku grilla na węgiel drzewny powyżej, części, które muszą być ogniotrwałe, są wykonane z różnych metali. Ozdoby i uchwyty, małe półki, mogą i mogą być wykonane z drewna. Producenci są tak przywiązani, że zazwyczaj nie mogą się nagrzać. Ale łatwiej i przyjemniej jest zmieniać grill.

Zalety grilla elektrycznego

W zależności od modelu, taki grill może być również używany w pomieszczeniach. Zwróć uwagę na zalecenia producenta. Te grille są zwykle łatwiejsze do czyszczenia, niektóre nawet w zmywarce. Ponieważ nie gromadzi się popiół i węgiel, znajduje się on w ociekaczu pod rdzawym tłuszczem i płynem. To jest czystsze. Nie musisz czekać tak długo, aby korzystać z grilla. Kilka minut i pręty grzejne osiągnęły żądaną temperaturę.

I jego wady

Nie działa bez prądu. Jeśli jesteś w trasie, potrzebujesz do tego rozwiązania. Może jeden konwerter napięcia?
Wiele grilli elektrycznych ma wbudowane tworzywo sztuczne. Kiedy to pęknie lub zerwie się, cały grill można często wyrzucić. Dlatego też zwróć uwagę na stabilność! - Doradca ds. Zakupów grilla

Akcesoria grill elektryczny

Możesz dostać dobre szczypce do grilla. Zazwyczaj nie potrzebujesz rękawic. Jeśli chcesz wybrać elektryczny grill z palaczem, masz dwa świetne urządzenia w jednym. W niektórych modelach można też trochę palić.

„Dlaczego mięso często dusi się na grillu?

To z powodu białek. Jeśli grill nadal nie jest wystarczająco gorący, białka jaj w mięsie mocno ucierają na ruszcie. W związku z tym grill powinien być naprawdę gorący lub szczotkować olejem.

WSKAZÓWKA: Przed pocieraniem grilla ziemniakiem łatwiej jest wyczyścić kratkę po grillowaniu.

Połączone urządzenia

Jeśli nie możesz się zdecydować lub chcesz cieszyć się wszystkimi zaletami, dostępne są również grille typu kombi. Są zaprojektowane tak, aby można było grillować gazem lub węglem i jednocześnie napełniać palacza. - Lub wszystko w tym samym czasie.

grill na podczerwień

Podczerwień działa jak słońce. Dlatego grilla się udaje. Beztłuszczowe. Bez tego trzeba zrobić wszystko, niż włączyć kratkę podczerwieni. Często jest to po prostu grill stołowy. Umieszczasz swój grill na planowanych talerzach i odchodzisz. Bez podgrzewania bezpośrednio przy stole w jadalni. Dzieje się tak dlatego, że rozwój dymu prawie nigdy nie ma miejsca.

Warunki

Co jest dozwolone, a co nie? Nie wszędzie możesz grillować bez wahania. Czasami nawet w zasadach domu lub w dzierżawie, które mogą faktycznie zapobiec świerszcze.
Czy tam nic nie ma? Dobrze. Możesz oficjalnie grillować od 7: 00 h - 22: 00 h.

Jeśli chcesz grillować na zewnątrz, są dodatkowe wyznaczone miejsca. Jest ku temu powód, ponieważ szczególnie w lecie otwarte źródła ognia są bardziej niż niebezpieczne. Dlatego latem nie wolno palić w lesie.

Czego można się spodziewać po bestsellerze 2024 r.: Najlepszy i najpopularniejszy w 10 najlepszych porównaniach | Należy wziąć pod uwagę uczciwe testy grilla

Kilka przydatnych wskazówek w przewijaniu do przodu:

Offene Latem otwarte pożary mogą stanowić wielkie niebezpieczeństwo
Ory ustawowy czas grillowania jest ograniczony przez 07: 00 h - 22: 00 h
❃ w regulaminie domu lub dzierżawie są odpowiednie specjalne przepisy
Wiatr Połóż grill przed wiatrem na twardej i równej powierzchni
Zwróć uwagę na GS lub DIN EN 1860 / standard dla grilla

Co powinieneś teraz rozważyć:

✩ ile pieniędzy chcę wydać na grilla?
✩ Jak często i ile osób z niego korzystam?
Need Czy potrzebuję kompatybilnych akcesoriów? Jeśli tak, co jest dla mnie ważne?
I Czy mogę używać gazu / węgla / elektrycznego / podczerwieni?
✩ Czy potrzebuję lub chciałbym dużo transportować grilla?
✩ gdzie iść w zimie?
✩ Śruby można naprawiać - nitowanie jest trudne lub niemożliwe
✩ Znane muszą być szlifowane
Isting Istniejące koła / nogi muszą być stabilne

Wniosek - doradca zakupowy grilla

Bez względu na to, po co bije Twoje serce: do grilla na węgiel drzewny, do grilla gazowego lub stacji grillowej, do grilla elektrycznego lub zupełnie nowego: grill na podczerwień. Grillowanie jest zabawne i nie jest niezdrowe, jeśli weźmiesz pod uwagę kilka drobiazgów. W tym przewodniku - doradcy zakupu grilla, wyjaśniliśmy ci, co to jest i przedstawiliśmy przegląd różnych opcji. Teraz można zacząć! Niezależnie od tego, czy chodzi o ryby, mięso, warzywa czy ser, sezon na grilla może się rozpocząć. Może tego lata chciałbyś wypróbować wiele nowych przepisów? Czy jesteś na jednym Tischräucherofen Zainteresowany? Zawsze jest coś fajnego do odkrycia! Ciesz się posiłkiem!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do grillowania w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do grillowania dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 49,01 €oferta
grill węglowy tepro (wózek do grillowania) Toronto Click, powierzchnia grilla:...
grill węglowy tepro (wózek do grillowania) Toronto Click, miejsce na grilla:...*
Wymiary (szer. x gł. x wys.): ok. 115 x 67 x 107 cm
189,00 € - 49,01 € 139,99 € Amazon Prime
- 5,00 €oferta
- 16,05 €oferta
Grill węglowy Weber Compact Kettle, powierzchnia grillowa Ø 47 cm, grill...
Grill węglowy Weber Compact Kettle, powierzchnia grillowa Ø 47 cm, BBQ...*
koła odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne; Materiał: emalia porcelanowa; Waga opakowania: 9.41 kg; Rozmiar opakowania: 25.7 dł. x 52.6 wys. x...
124,99 € - 16,05 € 108,94 € Amazon Prime
Nowość!
ZYDZ BBQ Grill Stół zewnętrzny Grill na pikniki ogrodowe...
ZYDZ BBQ Grill Zewnętrzny Grill stołowy na pikniki ogrodowe...*
Można na nim położyć wystarczającą ilość jedzenia i można gotować; Bezpieczny i zdrowy, łatwy w użyciu i...
854,38 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Wok Flavemotion z pierścieniem wok na indukcję, kuchenka elektryczna (płaska podstawa, średnica 36 cm) WSTĘPNIE WYPALONA, ręcznie młotkowana patelnia wok ze stali węglowej z pierścieniem wok do przechowywania

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handlowiec), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu do grillowania.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła:
https://www.grillranger.de/grillen-grills.html
http://sauerlaender-bbcrew.de/der-grosse-ratgeber-zum-holzkohlegrill-kauf/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 18.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

Schreibe einen Kommentar