Zestaw startowy do hodowli mrówek z królową

AntHouse - Farma mrówek z naturalnego piasku - Akrylowy zestaw startowy 20x10x10 cm (Darmowe mrówki)

Zestaw startowy farmy mrówek z królową. Jedni tego chcą, a nie mają, inni mają i nie chcą. Prawdziwa farma mrówek, odpowiednia do hodowli mrówek, w tym królowej. Farma mrówek jest naturalna, ekologiczna i wykonana z piasku. Możesz oglądać je na żywo i kopać tunele. Są wliczone Królowa, robotnice, jaja i larwy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść do świata hodowli mrówek. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dodatków.

Zestaw startowy do hodowli mrówek z królową

AntHouse - Farma mrówek z naturalnego piasku - Akrylowy zestaw startowy 20x10x10 cm (Darmowe mrówki)Farma mrówek Farma mrówekAnthouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | T Zestaw Akrylowy Duży 25x20x1,5 cm | W tym mrówkiFarma mrówek Farma mrówekAntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Zestaw akrylowy T 15x15x1,5cm | W tym mrówkiFarma mrówek Farma mrówekAnthouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem - Mini akrylowy zestaw ścienny (darmowe mrówki)Farma mrówek Farma mrówekAntHouse - Farma mrówek z naturalnego piasku | Zestaw podstawowy (kanapka + pudełko na karmę) | W tym mrówkiFarma mrówek Farma mrówekAntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Model L (kanapki + pudełko na paszę) | W tym kolonia mrówekFarma mrówek Farma mrówek
🐜 Mrówkowa farma z mrówkami: Naturalna farma mrówek z piaskiem wykonana z akrylowego zestawu startowego, w kształcie akwarium - z pokrywką - (20x10x10 cm). Nadaje się do hodowli mrówek. Mrówki (królowa, ...🐜 FERMA Mrówek Z Mrówkami: Naturalna farma mrówek z piaskiem wykonanym z akrylu w formie T - z pokrywką - (25x20x1,5 cm). Nadaje się do hodowli mrówek. Mrówki (królowa, robotnice, ...🐜 Mrówkowa farma z mrówkami: Naturalna farma mrówek z piasku (akryl) w kształcie litery T, z pokrywką (15x15x1,5 cm). Nadaje się do hodowli mrówek. Mrówki (królowa, robotnice, larwy i ...🐜 FERMA Mrówek Z Mrówkami: Naturalny zestaw ścienny do hodowli mrówek mini, składa się z akrylowej kanapki (20x15x1 cm) i pudełka na karmę - z pokrywką - (20x10x10 cm), wyposażonego w dwa ...🐜 FARMACJA Mrówek Z Mrówkami: Naturalna farma mrówek z podstawowym piaskiem, składa się z akrylowej kanapki (12x10x1 cm) i pudełka na karmę - z pokrywką - (18x10x5 cm). Nadaje się do ...🐜 FARMURA Mrówek Z Mrówkami: Naturalna farma mrówek model L składa się z akrylowej kanapki (25x20x1 cm) i pudełka na karmę - z pokrywką - (24x10x10 cm). Nadaje się do ...
🐜 MRÓWKARSKA FARMA: Zestaw AntHouse w formie akwariowej pokryty jest z jednej strony płytą akrylową (w formacie sandwich) w odległości 1,5 cm. W tym pokoju mrówki ...🐜 FERMA Mrówek: Zestaw AntHouse Model T BIG składa się z akrylowej kanapki. W górnej części znajduje się karmnik. Służy jako miejsce żerowania, ale mrówki wykorzystują nas również jako ...🐜 FERMA Mrówek: Zestaw AntHouse Model T składa się z akrylowej kanapki. W górnej części znajduje się karmnik. Służy jako miejsce do karmienia, ale mrówki używają go również jako wysypiska śmieci ...🐜 FERMA Mrówek: W zestawie ściennym AntHouse Mini kanapkę, czyli obszar, w którym żyją mrówki, łączysz rurą z karmnikiem, która służy jako miejsce do karmienia ale również od mrówek…🐜 FERMA Mrówek: W Zestawie Podstawowym AntHouse kanapka, czyli obszar, w którym żyją mrówki, jest połączona rurą z karmnikiem, która służy jako miejsce do karmienia, ale także jako ...🐜 FERMA Mrówek: W AntHouse model L kanapka, czyli obszar, w którym żyją mrówki, jest połączona rurą z karmnikiem, która służy jako miejsce do karmienia, ale także jako ...
49,99 € 74,99 € 54,99 € 64,99 € 54,99 € 74,99 €
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
3 grudnia 2022 6:023 grudnia 2022 6:023 grudnia 2022 6:023 grudnia 2022 6:023 grudnia 2022 6:023 grudnia 2022 6:02* Reklama

Mrówki dostarczane są w probówce i mają wystarczającą ilość pożywienia i wody, aby przeżyć 3 tygodnie. Urodziły się w tym słoiku i mają się dobrze. Gospodarstwo jest znacznie mniejsze niż myślisz (jeśli spojrzysz na zdjęcia). Ale jest dobrze zrobiony i mrówki dobrze się w nim czują – mrówki naprawdę dobrze się czuły podczas rozpakowywania. Polecam wszystkim!

Wydajność cenowa, całkowicie OK

Nawet jeśli cena wydaje się nieco wysoka, jestem bardzo zadowolony. Dostawa odbywa się w taki sposób, że po otwarciu pudełka otrzymujesz Probówka ze zwierzętami natychmiast widzi. Wszystkie około 20 zwierząt żyło. Instrukcje są w zrozumiałym języku niemieckim z kilkoma uroczymi osobliwościami. Aby wypełnić piasek, zrobiłem papierowy lejek i wylałem na niego dużo więcej wody niż zalecałem, ale wystarczające przy 36 stopniach.
Mrówki już zaczęły kopać przy wejściu do nory! Jest mega przyciągający wzrok w biurze, a kiedy praca jest denerwująca, patrzę na mrówki i cieszę się, że nie jestem mrówką. Karmienie górną wodą również działa i jest naprawdę łatwe w utrzymaniu gatunku.

Był też trochę niepewny na początku zakupu, nieco poniżej 50 € to dużo pieniędzy, ale obawy dotyczące cycków były całkowicie bezpodstawne po przeczytaniu złych recenzji, ponieważ opisana tam sytuacja może wystąpić tylko wtedy, gdy masz trochę błędnych pomysłów na temat mrówek nie ma psów żyjących w ich terrarium, które jest ładnie przygotowane i ma tam swój mały „ekosystem”.

Testowany zestaw startowy farmy mrówek

Zestaw startowy AntHouse wykonany z akrylu to terrarium składające się z dwóch arkuszy akrylowych, które są przymocowane w odległości ok. 1,5 cm i pokrywy. W tej przestrzeni żyją mrówki. Pasza jest umieszczana na podłodze farmy mrówek. Można to zrobić za pomocą dodatkowy piasek, mała roślina lub kamień do dekoracji. Zestaw zawiera kolonię mrówek z królową, robotnicami, jajami i larwami.

Możesz więc zacząć od razu i cieszyć się hodowlą mrówek. Mrówki dostarczane są w probówce i mają wystarczającą ilość pożywienia i wody, aby przeżyć 3 tygodnie. Urodziły się w tym słoiku i mają się dobrze. Zawartość 1 x terrarium 20x10x10. 1 x kolonia mrówek z królową, robotnicami itp. 1 x osłona akrylowa 1 x 250 g mieszanki piasku / gliny do wypełnienia 1 x 50 g piasku dekoracyjnego (kolor w zależności od dostępności) 1 x 50 g granulek kamiennych do wypełnienia pudełka na żywność 1 x podajnik do żywności i napojów 1 x plastikowy -pipetka 1 x 10 ml syrop białkowy (pokarm)

Farma mrówek dla dzieci

In einer Farma mrówek dla dzieci masz bezpośredni wgląd w tworzenie kolonii mrówek. Można tam zobaczyć ekscytujące procesy pracy, które ostatecznie prowadzą do powstania małej kolonii mrówek. Rój owadów to niezwykle fascynujące stworzenia, a także te doskonałe Zwierzęta dla dzieci! Twoje dzieci mają bezpośredni kontakt z fascynującymi wydarzeniami z natury i rozwijają zainteresowanie otaczającym ich światem. Czarna mrówka ogrodowa jest szczególnie odpowiednia dla pierwszych Kolonia mrówek.

Trzymając mrówki w zestawie startowym na farmę mrówek, Twoje dziecko zyska również niezwykle przydatne hobby i sensowną rozrywkę. Tutaj powstaje dostęp do żywych istot w życiu. Poprzez kontakt z tym bardzo złożonym ekosystemem dzieci zaczynają rozumieć, że nawet najdrobniejsze i najróżniejsze stworzenia są wspólnotą żywych istot. W ten sposób jest uwrażliwiony w szczególny sposób na szacunek dla życia innych.

Z Farma mrówek dla dzieci mrówki można złapać do obserwacji. Po prostu napełnij pojemnik obserwacyjny piaskiem, umieść miskę zbiorczą obok mrowiska i wkrótce zwierzęta same wbiegną przez wąż do przezroczystego pudełka. Dodatkowa stacja obserwacyjna z dwukierunkowym szkłem powiększającym, w tym pęsetą, służy do dokładniejszego badania zwierząt i roślin.

Kup farmę mrówek

Kto bawi się myślą jeden? Farma mrówek do kupienia, mogą podziwiać, jak ciekawe jest życie owadów. W zestawie startowym na farmę mrówek możesz obserwować i rozumieć powiązane ze sobą czynności.

Farma mrówek AntHouse T Acryl

Farma mrówek AntHouse T Acryl wykonana jest ze szkła akrylowego, które zostało wyprodukowane w konstrukcji przekładkowej. W górnej części znajduje się skrzynia, która służy zarówno do przechowywania żywności, jak i do zbierania śmieci. Ten ma ruchomą pokrywę. Pudełko posiada gniazdo przyłączeniowe, dzięki czemu ten wariant gniazda można podłączyć do innego modelu lub do dodatkowego miejsca karmienia za pomocą węża.

W zestawie znajduje się kompletna kolonia mrówek składająca się z królowej, robotnic, jaj i larw. Możesz więc zacząć od razu i cieszyć się hodowlą mrówek. Mrówki są dostarczane w probówce i mają wystarczającą ilość pożywienia i wody, aby przeżyć 3 tygodnie.

Urodziły się w tym słoiku i mają się dobrze. Zawartość 1 x akrylowa farma mrówek (konstrukcja kanapkowa) 15x15x1,5 cm, z pokrywką 1 x 250 g normalnej mieszanki piasku / gliny do wypełnienia 1 x kolonia mrówek z królową, robotnicami itp. 1 x 50 g granulek kamiennych do napełniania pudełka na żywność 1 x plastikowa pipeta 1 x karma 1 x 10 ml syropu białkowego (pokarm) 1 x 50 g piasku dekoracyjnego (kolor w zależności od dostępności)

Co mrówki robią przez cały dzień?

Można to bardzo dobrze zaobserwować na farmie mrówek. W tym celu pojemnik obserwacyjny został już wypełniony piaskiem. Następnie mrówki same znajdują drogę przez piasek i zaczynają budować kolonię w zestawie startowym farmy mrówek. Jeśli chcesz bardzo dokładnie zbadać życie mrówek, powinieneś prowadzić farmę mrówek!

Na dużej farmie mrówek w ciasnej przestrzeni roi się tysiące ciemnobrązowych owadów. Przynoszą materiały budowlane i żywność i pędzą pracowicie na mrówczych ścieżkach przez mrowisko. Niektóre zwierzęta ciągną kilka razy większą gąsienicę niż one same, podczas gdy inne wspinają się po drzewach w długiej kolejce, aby odwiedzić mszyce, które dostarczają im słodkiej spadzi.

Mrówki kolonizują owady takie jak pszczoły, osy czy termity. Wszyscy członkowie takiego państwa pochodzą od jednej królowej. Jest matką ludzi i jedyną płodną kobietą. Królowa mrówek może żyć od dziesięciu do piętnastu lat i składa od stu do dwustu jaj dziennie. Z tego, bezpłodne samice mrówek, robotnice w formikarium, rozwijają się przez stadium larwalne i poczwarkowe.

Robotnicy opiekują się budynkiem

Robotnicy mrówek wykonują całą pracę w państwie. Opiekują się królową i potomstwem, budują gniazda, oczyszczają je i pilnują. Ponadto zbierają żywność dla całej populacji. W kolonii mrówek liczba zwierząt bardzo się zmienia. Na wolności żyje w nim od dziesięciu do stu tysięcy zwierząt. W przypadku mrówek-kierowców z Afryki może to być nawet do dwóch milionów mrówek.

Raz lub dwa razy w roku z jaj nie wyrastają robotnice, lecz królowe i samce. Wyposażone są w skrzydła i opuszczają gniazdo w dużych stadach na lot weselny. Dlatego zdarza się, że w domu mamy latające mrówki. Po locie godowym samce umierają. Jednak młode królowe zrzuciły skrzydła i założyły nowe państwo.

Taka królowa zaczyna od maleńkiego gniazda, składa kilka jaj i sama opiekuje się swoim pierwszym potomstwem.Takie królowe są w mrowisku. Tylko ich wylęgowe córki zwalniają ich z całej pracy w gnieździe, dopóki królowa nie zniesie tylko jaj. W społeczności zwierząt mrówek składanie jaj i opieka nad czerwiem są wykonywane przez różnych członków. O potomstwo zawsze dbają samice. Mrówki dostosowują się do odpowiednich zadań w danym stanie pod względem wielkości i kształtu.

Mrówki są szeroko rozpowszechnione i żyją na każdym kontynencie na ziemi. Znanych jest około siedemdziesięciu tysięcy gatunków, z czego dwieście w Niemczech i Austrii. Można je znaleźć w gniazdach ziemnych, między kępami trawy, na trawniku, w dużych gniazdach kumpli, takich jak budują mrówki leśne, lub w martwych pniach drzew. Takie drewniane gniazda budują mrówki końskie.

Jako pokarm służą małe zwierzęta i słodkie wydzieliny mszyc. Aby to zrobić, mrówki „doją” wszy za pomocą czułków. Powinno więc być jasne, że „tam, gdzie są mszyce, mrówki nie są daleko”. Mrówki są dobrze przygotowane do polowania na zwierzynę. Na przykład mrówki węzełkowate mają trujące żądło, mrówki leśne są wyposażone w trujący pęcherz wypełniony kwasem mrówkowym, a mrówki gruczołowe tryskają z brzucha owadobójczą wydzieliną. Pojedyncza kolonia mrówek leśnych może polować na około pięć kilogramów owadów rocznie, co odpowiada około dziesięciu milionom muchówek.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się produktów Anthouse 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Zestaw akrylowy T...*
 • 🐜 Mrówkarska farma z mrówkami: Ferma mrówek z naturalnego piasku (akrylu) w kształcie litery T, z pokrywką (15x15x1,5 cm). Nadaje się do...
 • 🐜 FERMA Mrówek: Zestaw AntHouse Model T składa się z akrylowej kanapki. W górnej części znajduje się skrzynka do karmienia. Służy to jako...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Anthouse Model T zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać się do...
2. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | T Zestaw Akrylowy Duży...*
 • 🐜 Mrówkowa farma z mrówkami: Farma mrówek z naturalnego piasku akrylowego w kształcie litery T - w zestawie pokrywka - (25x20x1,5 cm). Nadaje się do...
 • 🐜 FERMA Mrówek: Zestaw AntHouse Model T BIG składa się z akrylowej kanapki. W górnej części znajduje się skrzynka do karmienia. Służy to jako...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Anthouse Model T BIG zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby dostać się do...
3. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem 3D | Model L...
Opinie 2
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem 3D | Model L...*
 • 🐜 FERMA Mrówek Z Mrówkami: Naturalny model farmy mrówek L składa się z akrylowej kanapki (25x20x1 cm) i pudełka do karmienia - ...
 • 🐜 FERMA Mrówek: W AntHouse model L kanapkę, czyli obszar, w którym mieszkają mrówki, łączysz rurką z karmnikiem, który służy jako...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. AntHouse Model L zawiera wszystko, czego potrzebujesz do...
4. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem 3D | Model L...*
 • 🐜 FERMA Mrówek Z mrówkami: Naturalny model farmy mrówek L składa się z kanapki 3D (25x20x1 cm) i pudełka na żywność - w tym ...
 • 🐜 FERMA Mrówek: W AntHouse model L kanapkę, czyli obszar, w którym mieszkają mrówki, łączysz rurką z karmnikiem, który służy jako...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. AntHouse Model L zawiera wszystko, czego potrzebujesz do...
5. Najlepszy sprzedawca
ANTHILLSHOP Natural Sand Farm Ant Farm - Akryl T Kit...*
 • ★ FERMA DLA DZIECI: Bardzo edukacyjny i zabawny sposób na zapoznanie dziecka z wrażliwością natury podczas ...
 • ★ FARMA Mrówek Z ZESTAWEM STARTOWYM Mrówek: Zestaw Anthillshop zawiera farmę mrówek wykonaną z naturalnego piasku - model w kształcie litery T (akryl) 15x15x1,5cm, ...
 • ★ FERMA Mrówek: Ten model T 15x15x1,5cm firmy Anthillshop składa się z akrylowej kanapki, w której mrówki tunelują w naturalnym piasku...
6. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Akrylowy zestaw startowy...*
 • 🐜 Mrówkowa farma z mrówkami: Naturalna farma mrówek z piaskiem wykonana z akrylowego zestawu startowego, w formie akwarium - z pokrywką - (20x10x10 cm)....
 • 🐜 ANT FARM: Zestaw AntHouse w formie akwarium jest pokryty z jednej strony panelem akrylowym (w formacie sandwich) z ...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Zestaw startowy modelu AntHouse zawiera wszystko, czego...
7. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Modułowa akrylowa farma mrówek 10x10x1,5 cm |...*
 • 🐜 MODUŁOWA FARMA AKRYLOWA: Moduł 10x10x1,5 cm ze zbiornikiem można podłączyć do 4 innych modułów, dzięki czemu w zależności od ...
 • 🐜 GĄBKA Z DEPOZYTEM: W górnej części znajduje się zbiornik na wodę, który jest w stałym kontakcie z systemem higrometrycznym, który składa się z ...
 • 🐜 RÓŻNORODNE KOMBINACJE: Można go łączyć z innymi modelami modułowymi z różnymi systemami wilgoci lub z większą liczbą miejsc do karmienia ...
8. Najlepszy sprzedawca
Anthouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem - Mini akrylowy zestaw...
Opinie 9
Anthouse - Farma Mrówek z Piaskiem Naturalnym - Mini Akrylowy Zestaw...*
 • 🐜 FERMA Mrówek z mrówkami: Naturalny zestaw ścienny do hodowli mrówek Mini składa się z akrylowej kanapki (20x15x1 cm) i pudełka do karmienia - ...
 • 🐜 FERMA Mrówek: W zestawie AntHouse Wandset Mini łączysz kanapkę, czyli obszar, w którym mieszkają mrówki, rurką z karmnikiem, który...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Zestaw AntHouse Wandset Mini zawiera wszystko, czego potrzebujesz do...
9. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Zestaw podstawowy (kanapka...
Opinie 45
AntHouse - Farma mrówek z naturalnym piaskiem | Zestaw podstawowy (kanapka...*
 • 🐜 FERMA Mrówek Z Mrówkami: Naturalna farma mrówek z Sand Basic składa się z akrylowej kanapki (12x10x1 cm) i pudełka na żywność - ...
 • 🐜 FERMA Mrówek: W Zestawie Podstawowym AntHouse łączysz kanapkę, czyli obszar, w którym mieszkają mrówki, rurką z karmnikiem, który służy jako...
 • 🐜 ZESTAW Mrówek: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Zestaw podstawowy AntHouse zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć...
10. Najlepszy sprzedawca
AntHouse - Natural Sand Farm Ant Farm - Akrylowy zestaw startowy...*
 • 🐜 Mrówkowa farma z mrówkami: Naturalna farma mrówek z piaskiem wykonana z akrylowego zestawu startowego, w formie akwarium - z pokrywką - (20x10x10 cm)....
 • 🐜 ANT FARM: Zestaw AntHouse w formie akwarium jest pokryty z jednej strony panelem akrylowym (w formacie sandwich) z ...
 • 🐜 NATURALNE I EKOLOGICZNE: Zobacz, jak mrówki żyją i budują swoje tunele. Zestaw startowy modelu AntHouse zawiera wszystko, czego potrzebujesz do...

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 3.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar