Formy do lodu: zrób własne lody

ANSMIO foremki do lodów 9 foremek do lodów wielokrotnego użytku foremki na popsicle foremki do lodów Pomysły na majsterkowanie popsicle bez BPA - w zestawie szczoteczka do czyszczenia i silikonowy lejek składany

Formy lodowe, stylowe orzeźwienie. Whisky on the Rocks zazwyczaj składa się z 2cl whisky i kostek lodu. Te kostki lodu należy najpierw umieścić w komorze zamrażarki w postaci wody. To zajmuje kilka godzin, aby zamienić się w lód. Oczywiście nie możesz włożyć wody do zamrażarki do dowolnego pojemnika.

Potrzebujesz do tego praktycznej pomocy kuchennej: foremek do lodów. Nie tylko latem, ale przede wszystkim na uroczystości, schłodzony napój, long drinki czy alkohole, formy lodowe służą jako dodatkowe orzeźwienie dla Ciebie i gości.

Oprócz różnych materiałów, z których Eisformen Istnieją również różne formy, w których kostki lodu tworzą motyw i urozmaicają napoje. Oprócz foremek do lodu na kostki lodu, są też foremki na lody domowej roboty oraz mrożone kostki lodu z owocami. Dozwolone jest to, co można zamrozić, a więc kreatywność prawie nie ma granic.

Porównanie kształtów lodu

HelpCuisine® Popsicle Maker, Formy do Popsicle dla dzieci...Formy do lodów ALEMIN Formy do lodów, 6 SZTUK mini formy do lodów LOD ...Formy do lodów silikonowe, 6-pakowe foremki do lodów na patyku, bez BPA ...Micacorn 3 sztuki silikonowe foremki do lodów, bez BPA, ...Formy do lodów Formy do lodów bez BPA Popsicles i Ice Lollies...Formy do popsicle silikonowe foremki do popsicle-Forma do...Formy do lodów silikonowe w kształcie serca do lodów, silikonowe formy do lodów bpa ...12-częściowa forma do lodów Formy do lodów Popsicle DIY Homemade ...Foremki do lodów HONZUEN Popsicle, zestaw foremek do lodów Zrób to sam...DEHUB foremki do lodów silikon, foremki do lodów ICE na patyku silikon, 6 ...
10,97 €11,98 €Sprawdź cenę11,99 €28,35 €12,95 €12,99 €25,83 €Sprawdź cenę15,59 €
HelpCuisine® Ready Popsicle, ... *Formy do lodów ALEMIN Formy do lodów, 6 szt. Mini ... *Foremki do lodów silikonowe, foremki do lodów 6 sztuk, ...*Micacorn 3 szt silikonowe foremki do lodów, BPA...*Foremki do lodów bez BPA Formy do lodów popsicle ... *Silikonowe foremki do lodów...*Formy do lodów silikonowe lody na patyku w kształcie serca, silikon ... *12-częściowa forma do lodów formy do lodów popsicle DIY ... *HONZUEN Foremki do Lodów Popsicles, Popsicle Formy...*DEHUB foremki do lodów silikonowe, foremki do lodów ICE na patyku...*
◼️ Formularze HelpCuisine z uchwytem i pokrywką z uchwytem do ...◼️ 🍦 【Zestawy foremek do lodów 6PSC 6 do lodów】 Są to ...◼️ ★ Wysokiej jakości materiał: nasze formy do lodu wykonane są z ...◼️ 🍹 【Duże kształty kul lodowych】 Nasze kształty kul lodowych tworzą...◼️ Bezpieczny materiał: ekspres do popu wykonany z materiału PP + silikonu, ...◼️ 【Formki do lodów do pieczenia form do lodów wodnych, najlepsze ...◼️ nie dotyczy◼️ ❁Materiał chroniący środowisko: nasze kształty popsicle są wykonane z ...◼️ Zdrowie: lizaki lodowe są wykonane z ...◼️ ✅ 【Bezpieczny materiał, przyjazny dla środowiska】 urNasz ...
◼️ Materiał jest stabilny i odporny na zimno ...◼️ 🍦 【Wysokiej jakości silikonowe formy do lodu na patyku】 Te ...◼️ ★ Ciesz się zabawą DIY: zestaw 6 silikonowych form do lodu ...◼️ 🍹 【Bezpieczny i niezawodny】 100% silikon w...◼️ Łatwe do rozwiązania: po prostu wyciągnij mini pop ...◼️ 【Łatwy do odłączenia i łatwy do czyszczenia pojemnik na lody do ...◼️ nie dotyczy◼️ ❁Doskonały rozmiar: okrągły niebieski popsicle: 17 * 12 * ...◼️ Łatwy w użyciu i czyszczeniu: dzieci do formowania lodu są ...◼️ ✅ 【Zakres temperatur: -40 ~ + 230】 Formy lodowe silikonowe ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Formy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do loduFormy do lodu Formy do lodu
10,97 €11,98 €Sprawdź cenę11,99 €28,35 €12,95 €12,99 €25,83 €Sprawdź cenę15,59 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2022 r. 6:46 Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API

Kształt kostki lodu - orzeźwienie

Wodę czy soki owocowe można bez problemu zamrozić. Kostki lodu, które zawierają w środku małą malinę, nadają się szczególnie do aperitifów, takich jak słynny Hugo. Stwarza to dodatkowy element przyciągający wzrok w szkle. Aby to zrobić, malinę należy dodać do wody, a tym samym również do formy lodowej.

Istnieją również lodowe kształty, które przywołują do szkła pewne motywy, takie jak owoce czy coś figuratywnego. Dzięki temu masz nie tylko orzeźwienie, ale także dodatkową atrakcję w swoim kieliszku.

Bezpieczny, stabilny, trwały i bezpieczny dla żywności. Wyczaruj duże okrągłe gałki lodów, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też znacznie dłużej schładzają napoje, ponieważ wolniej się topią. Oprócz zwykłych kulek lodu zrobionych z wody, kulki lodu można również wspaniale zrobić z soku owocowego lub mleka owocowego.

Zamknięty system podczas procesu zamrażania zapobiega zmianie smaku lub wchłanianiu zapachu lodówki. ten Ice Cube Tray można myć w zmywarce i nie zmienia koloru ani kształtu.

Jaki materiał na formy lodowe?

Istnieją różne tekstury i materiały, jeśli chodzi o kształty lodu. Oczywiście musi to być materiał, który bez problemu da się włożyć do zamrażarki. Szkło byłoby tu wyjątkowo nieodpowiednie, ponieważ z czasem pękałoby. Potrzebujesz więc wytrzymałej tkaniny, która wytrzyma niskie temperatury. Idealnie nadają się materiały elastyczne, takie jak silikon o cudownej konsystencji.

Znany od dawna jako formy do pieczenia, materiał ten ma tę zaletę, że resztki nie przyklejają się do środka i można je łatwo wypchnąć. Wkładając go do zamrażarki, trzeba trochę pomajstrować. Elastyczność może również pomóc w wyczerpaniu wody. Ale przy odrobinie ostrożności kształt - który jest dostępny w wielu różnych kolorach - można łatwo przetransportować do zamrażarki.

Silikon lub plastik

Innym materiałem używanym do form do lodu jest plastik. W tej wersji dostępne są również różne kształty i kolory. Oprócz klasycznych kwadratowych kostek lodu dostępne są kształty okrągłe, owalne i motywy. Plastik nie jest zbyt elastyczny i można go po prostu włożyć do zamrażarki. Najlepiej postawić go prosto, aby nic się nie ześlizgnęło.

Są silikonowe i plastikowe formy do domowych lodów. Różnią się one wysokością i są zwykle głębsze niż kształty używane do produkcji kostek lodu. Do domowych lodów wodnych można użyć dowolnego soku owocowego. W zależności od preferowanego smaku. Do tego potrzebne są małe drewniane uchwyty. W końcu lody trzeba trzymać w dłoni po ich zamrożeniu.

Czyszczenie form lodowych jest łatwe do opanowania. Czemu? Przede wszystkim, gdy do konwencjonalnych kostek lodu używana jest woda zamrożona, wystarczy wypłukać formę czystą wodą. Jeśli jednak użyjesz również soku owocowego lub zamrozisz owoce, czyszczenie powinno być dokładniejsze, ponieważ pozostałości nie tylko nieprzyjemnie pachną, ale mogą również zawierać bakterie, które namnażają się i prowadzą do pleśni.

Dlatego po użyciu formy należy dokładnie umyć płynem do mycia naczyń i wodą. Dobrze spłucz i wróć do szafki. Dzięki temu masz go pod ręką do następnego użycia.

https://youtu.be/JRXcABbjAh0

Wskazówki dotyczące korzystania z foremek do lodu

„Mamo, chcę trochę lodów!” Często słyszysz, jak maluchy wypowiadają to zdanie. Co powiesz na stworzenie domowych lodów owocowych z dziećmi? To także świetny pomysł na przyjęcie urodzinowe dla dzieci lub fajną przekąskę w międzyczasie. Zbliża się uroczystość i chcesz mieć pewność, że goście mają nie tylko dość, ale także zimne napoje.

Lodówka jest przepełniona butelkami po napojach i puszkami. Ale w zamrażarce jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca! Kostki lodu można idealnie przygotować w towarzyszących im foremkach do lodu. Najlepiej napełnić wodą kilka foremek do lodu i włożyć je do zamrażarki. Niech nadejdzie impreza!

Formy lodowe są również zalecane jako dostawca chłodzenia na ból gardła. Zamrożone w nim lody – również aromatyzowane – idealnie nadają się do ssania i działają chłodząco na gardło. Po owinięciu ręcznikiem opuchnięte i bolesne miejsca można skutecznie schłodzić. Latem nie ma nic lepszego niż schłodzone jedzenie. Kostki lodu z soków owocowych i lody na lizaki można przygotować z wyprzedzeniem, a gdy temperatura jest wysoka, można je podawać jako mile widziane ochłodzenie.

Specjalne kształty lodu

Specjalnie dla dzieci - ale nie tylko - istnieją specjalne kształty lodów, które można zadziwić i przekąsić. Gorące dni wymagają chłodnego orzeźwienia. Lody z supermarketu zawierają zwykle za dużo cukru, barwników i konserwantów. Nikt tego nie chce! Dlatego możesz zrobić własne lody w zabawny sposób.

Zwłaszcza w słodkich kształtach lodu, takich jak ryba z prawdziwą płetwą, której można się trzymać, kotek, w którym trzymasz gotowe lody za ogon i patrzysz na uroczą twarz kota, lub lodowy kształt zwierzęcia, który jest po prostu uroczy. Formy do lodu w specjalnym designie to świetna zabawa i hit na każdej uroczystości!

Domowy lód wodny

Praktyczną rzeczą w domowych lodach jest to, że wiesz, jakie składniki zawierają, co smakowało, są tanie i naprawdę łatwe do zrobienia, a lody nie zawierają cukru. Dozwolone są sezonowe owoce i wszystko, co lubisz jeść. Potrzebujesz tego 200g. Aby również zamrażał, potrzebujesz wody, 150ml. Możesz go posłodzić miodem lub rodzajem cukru np. stewią.

Owoce należy teraz wydrążyć i pokroić na małe kawałki. Owoce można zmiksować blenderem ręcznym (lub smoothie makerem, mikserem stojącym) z wodą i słodzikiem. Następnie do foremek wlewa się drobny miąższ owocowy. Następnie przechodzi na zimno na dłuższy czas. Około 3 do 5 godzin!

Lody idealnie nadają się do przygotowania i służą jako słodki i zdrowy deser, jako owocowe orzeźwienie i pyszne ochłodzenie na lato. Goście mogą również skusić się na domowe lody owocowe. Dzięki prostemu przygotowaniu można jednocześnie wypełnić kilka formularzy. Na koniec do miąższu owoców należy dodać drewnianą rączkę. Niektóre formy do lodu mają do tego osobny otwór, dzięki czemu mogą z nim zamarzać.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się foremek do lodów 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
DEHUB silikonowe foremki do lodu, zestaw foremek na lody Popsicle, ICE bez BPA na ... *
 • ✅ 【Bezpieczny materiał, przyjazny dla środowiska】 Nasza forma do lodów jest wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego (z FDA i ...
 • ✅ 【Zakres temperatur: -40 ~ + 230】 Ten produkt może wytrzymać wysokie i niskie temperatury, zwykle może mieścić się w zakresie -40 ℃ ~ + ...
2. Najlepszy sprzedawca
Joyoldelf 6 sztuk silikonowe ICE LOLLY lody na patyku, Ice...*
 • KOLOROWE PAŁECZKI DO LODÓW: Wykonane z wysokiej jakości syjamskiej silikonowej formy, jaskrawo kolorowe i pełne zabawy, wszyscy są zarażeni jasnym kolorem i ...
 • PRZYJAZNE DLA DZIECI: idealne na imprezy lub zabawy, 6-pakowe foremki są zabawne i łatwe w użyciu dla dzieci, tworzą własne...
3. Najlepszy sprzedawca
Mini foremki do lodu Lékué, układane jeden na drugim, 10,5 cm, 4 sztuki, ... *
 • Możliwość ustawiania jeden na drugim i oszczędzający miejsce
 • Łatwe do wypełnienia w poziomie
- 1,02 €4. Najlepszy sprzedawca
Joyoldelf silikonowe foremki do lodów, 10 sztuk foremki do lodów -... *
 • SILIKONOWE FORMY NA POPSICLE BEZPIECZNIEJSZE I WIĘCEJ WYTRZYMAŁE NIŻ FORMY PP: Silikonowe foremki na popsicle są wykonane w 100% z najwyższej jakości silikonu spożywczego. Ono...
 • SZCZELNE FORMY POTSPOKE: połóż na bokach lub nawet stań na pokrywkach bez żadnych przecieków. Być...
- 3,00 €5. Najlepszy sprzedawca
ANSMIO foremki do lodów 9 foremek do lodów wielokrotnego użytku...*
 • 🍦【Bezpieczny materiał】: Wykonany z wysokiej jakości materiału PP, żaroodpornego i odpornego na niskie temperatury, z nietoksycznym i ...
 • 🍦【Lista pakowania】 Istnieje 9 form 1 siedzisko podporowe 1 szczotka do czyszczenia 1 składany lejek. Rozmiar formy 20 × 12.5 × 12.5 cm. szczotka do czyszczenia i...
- 0,39 €6. Najlepszy sprzedawca
Silikonowe foremki do lodu, 2 szt. silikonowych lizaków lodowych,...*
 • Bezpieczeństwo: silikonowa forma do popsicle dla dzieci wykonana jest z silikonu spożywczego i wysokiej jakości plastikowych patyczków, bezpieczna i zdrowa....
 • Nowatorski projekt: każda silikonowa forma jest wyposażona w 7 kolorów patyczków do form lodowych. Uroczy i nowatorski projekt można przekształcić w mini lody, galaretki, ...
7. Najlepszy sprzedawca
AmzKoi Foremki do lodów Ice Lolly Silikonowe, 6-komorowe Ice Lolly ... *
 • 【Bezpieczny materiał i przyjazny dla środowiska】 Formy do lodów są wykonane z wysokiej jakości silikonu spożywczego, nie zawierają BPA, ...
 • 【Forma lodowa wielokrotnego użytku bez BPA】 Trwały materiał silikonowy do form lodowych może być używany wielokrotnie w zamrażarce przez lata, ...
8. Najlepszy sprzedawca
Formy do lodów, Foremki do lodów, Formy do lodów, Małe...*
 • 🍦【Ciesz się zabawą DIY dla 6-częściowych foremek do lodów】: Zestaw 6 foremek do lodów jest przydatny dla różnych gustów. Dawać...
 • 🐰【Bunny Model Design】: Każdy model popsicle można stabilnie umieścić na tacy bez przelewania. Każdy uchwyt do ucha z króliczkiem wykonany z lodu...
9. Najlepszy sprzedawca
Foremki do lodów NUK Fresh Foods dla dzieci | 4 formy do zamrażania...*
 • Do zamrażania owoców, soków lub jogurtów jako zdrowa alternatywa dla lodów
 • Na małe przekąski w międzyczasie
10. Najlepszy sprzedawca
WD&CD 14 sztuk foremki do popsicle silikonowe 18 sztuk...*
 • ✿ Materiały spożywcze: wykonane z silikonu spożywczego i wysokiej jakości plastikowych patyczków. 100% wolny od BPA może...
 • ✿ Prosty i łatwy w użyciu: jest nietoksyczny, bezwonny i przyjazny dla środowiska. Z pewnością możesz zrobić wszystkie rodzaje żywności, które...
- 3,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.06.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar