Mobilne toalety awaryjne w podróży: niezastąpiony towarzysz podróży

Zdjęcie autora

Maren

WC awaryjne

Toaleta awaryjna na drogę

Karton Pippi trafia do rewolucji!
W czasach, gdy świat staje się coraz pełniejszy, potrzebne są rozwiązania problemów płynnych. Pippi. Jeśli kiedykolwiek utknąłeś w korku, budzą się nieprzyjemne wspomnienia. Czasami nie wiesz, gdzie iść, za barierką jest nie tylko niebezpieczna, ale nawet niewidoczna. Nie jest do tego stworzona. Poręcz. Więc i dżem w pęcherzu.

W tym Doradca Przedstawimy Ci różne rozwiązania na sytuacje awaryjne. Dla kobiety, dla mężczyzny i dzieci. Jakie masz opcje w podróży? Czy wolisz używać jednorazowych? A może lepiej nadaje się do ponownego użycia? Tutaj możesz poznać zalety i wady oraz nasze wnioski. – WC awaryjne na swój sposób

Toaleta awaryjna w podróży - w porównaniu

BRAMBLE - 2 pisuary damskie do podróżowania z torbą i akcesoriami -...YACHTICON mobilna toaleta składana biała | Toaleta kempingowa...Zestaw ratunkowy dla dzieci Ecosharkz dla pilnych małych ...Uriwell mini pisuar dla niej i dla niegoPrzenośny pisuar awaryjny Fashionapple, pisuar toaletowy...Szczęśliwa toaleta podróżna PiTRAVEL JOHN jednorazowy pisuar 3 kawałekDamski pisuar EasyPee do podróży: Oryginalny pisuar do...Uriwell mini pisuar dla niej i dla niego
Sprawdź cenę24,90 €Sprawdź cenę9,40 €Sprawdź cenęSprawdź cenę6,95 €13,44 €8,90 €9,40 €
BRAMBLE - 2 pisuary damskie do noszenia w podróży z torbą...*YACHTICON mobilna toaleta składana biała | Toaleta kempingowa...*Zestaw toalet ratunkowych Ecosharkz dla dzieci dla ... *Mały pisuar Uriwell dla niego i dla niej *Przenośna toaleta awaryjna Fashionapple,...*Toaleta podróżna Happy Pi *Pisuar jednorazowy TRAVEL JOHN 3 sztuki *Pisuar żeński EasyPee do podróży: oryginalny ... *Mały pisuar Uriwell dla niego i dla niej *
◼️ Kompletny zestaw do sikania na stojąco - Ten zestaw zawiera 1 x opakowanie...◼️ gotowy do użycia szybko, łatwy do przechowywania, zajmujący mało miejsca◼️ CZYSTE ROZWIĄZANIE dla chłopców i dziewcząt, gdy nie ma ...◼️ Toaleta awaryjna 800ml Uriwell: mini toaleta wielokrotnego użytku...◼️ nie dotyczy◼️ Przenośny mocz może zapobiec ukąszeniom komarów, atakom kleszczy lub...◼️ nie dotyczy◼️ Ilość: 3 szt◼️ CZY WIESZ, ŻE? Kobiety mogą wywierać nacisk na pęcherz ...◼️ Toaleta awaryjna 800ml Uriwell: mini toaleta wielokrotnego użytku...
◼️ Łatwy w użyciu i higieniczny - Ten zestaw pomaga zachować...◼️ przyjazny dla środowiska, ponieważ nie jest wymagana woda◼️ HIGIENICZNA I CHRONIĄCA SIĘ SPRAWA: Twoje dzieci nigdy nie siedzą ...◼️ Składana butelka na mocz dla mężczyzn i kobiet, wysuwana do...◼️ nie dotyczy◼️ Dzięki temu jest lżejszy i nie kurczy się. Ale powinno...◼️ nie dotyczy◼️ Rozmiar opakowania: 5.6 L x 12.4 H x 11.6 W (cm)◼️ EasyPee - RATUNEK NADCHODZI! Za przyzwoite ...◼️ Składana butelka na mocz dla mężczyzn i kobiet, wysuwana do...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenę24,90 €Sprawdź cenę9,40 €Sprawdź cenęSprawdź cenę6,95 €13,44 €8,90 €9,40 €
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2024 r. 14:02 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API
YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Co to jest pisuar do podróży?

Praktyczny, mały i higieniczny. Te trzy atrybuty parafrazują pisuar do podróży. Ze względu na różnice anatomiczne dla mężczyzn i kobiet, dla każdej płci, zgodnie z odpowiednim pisuarem.
Celem każdego pisuaru jest celowe prowadzenie moczu. Czy to w toalecie na drodze, czy dla nas kobiet, aby po prostu nie musieć się rozbierać i być w stanie prowadzić naszej małej firmy zgodnie z tym.
Czy to w korku, czy nie ma toalety, te pisuary są praktyczne.
Możesz po prostu umieścić go w kieszeni i użyć w razie potrzeby. Poniżej przedstawiamy aspekty higieniczne.

Toaleta ratunkowa: pisuar dla kobiet

Seks : Kobieta

wielkość pęcherzyka: średnia 550 ml

ekstremalne sytuacje: ciąża, po urodzeniu, zespół napięcia przedmiesiączkowego, nietrzymanie moczu na starość lub z powodu choroby, osłabienie dna miednicy, drażliwy pęcherz

Ty, jako kobieta, podlegasz naturalnym wahaniom, które mogą utrudniać nie tylko raz w miesiącu, ale także z powodu utrzymywania moczu przez życie. Kiedy masz dni, twoje ciało „wyrzuca” wszystko, czego nie potrzebuje. Jeśli jesteś w ciąży, dziecko zabierze pęcherz. A po porodzie nic już nie jest takie, jak przedtem. Twoja dno miednicy musi się zregenerować. Może to prowadzić do nietrzymania moczu. Nawet w starszym wieku lub jeśli masz drażliwy pęcherz, „zgubiłeś” - musisz częściej oddawać mocz.

Producenci wymyślili dla ciebie wiele:

 • Jednorazowe pisuary kartonowe, które można przymocować do cewki moczowej. Tak więc mocz, podobny do człowieka, nie jest opuszczony, lecz wyprowadzony poziomo. Po użyciu wyrzucasz karton Pippi.
 • Pisuary zwrotne, wykonane z tworzywa sztucznego, działają podobnie. Ta sama zasada: pisuar jest utrzymywany w cewce moczowej i pochodzi z moczu. Po użyciu można po prostu przetrzeć pisuar szmatką, trzymać go pod bieżącą wodą lub wyczyścić płynem dezynfekującym. Gotowe.
  Dla niektórych pisuarów wystarczy otworzyć spodnie. Są tak zaprojektowane, że nie musisz już się rozbierać.
 • ,de toaleta kieszeń to torebka wypełniona granulkami, podobnie jak pielucha. Pojemność wynosi do dwóch litrów. Wada: po zrobieniu Pippi masz całą torbę pełną Pippi - granulki, które musisz wyrzucić do kosza na śmieci. Zaleta: nie musisz go pozbywać natychmiast. To może być opcja, jeśli utkniesz w korku.
 • Butelka: są zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a nawet płeć - kompatybilne, Pisuarże możesz użyć kobiety jako rodzaju lejka. Ten lejek jest dostosowany do płci i można go łatwo podłączyć do butelki na mocz. Po użyciu po prostu wyczyść lejek i zamknij butelkę zakrętką. W tej butelce zmieści się do dwóch litrów. Bez śmieci i recyklingu!
 • Na wszystko, co może ci się przydarzyć po drodze, wciąż są torby. Nie obchodzi ich, czy musisz zrobić duży lub mały biznes, czy też oddać. Pokrowiec jest przeznaczony do przechowywania w nim wszystkich płynów ustrojowych. Również w tym worku zawarte są granulki i po użyciu worek można dobrze zamknąć. Z tym w następnym koszu na śmieci.

Toaleta ratunkowa: pisuar dla mężczyzn

Seks : Mężczyzna

wielkość pęcherzyka: średnia 750 ml

ekstremalne sytuacje: Nietrzymanie moczu ze starością lub z powodu choroby, słaba dno miednicy, drażliwy pęcherz, problemy z prostatą, cukrzyca

Jako mężczyzna nie jesteś tak skomplikowany, w zasadzie zawsze masz ze sobą swój „lejek” i z natury krępujesz sytuacje żenujące. Niemniej jednak czasami nie ma dostępnego drzewa i możesz również utknąć w korku.
To, czego potrzebujesz, to możliwość nadrobienia zaległości.

 • Butelka na mocz byłaby taka. Jest wykonany w taki sposób, że (przy odrobinie praktyki) żadna kropla nie może pójść źle. Ponieważ jako mężczyzna masz większą bańkę, lepsza jest butelka o większej objętości.
 • Również toaleta kieszonkowa jest dla ciebie dobra. Zawiera specjalne granulki, które mogą po prostu wchłonąć mocz. Możesz dobrze zapieczętować tę torbę i pozbyć się jej przy następnej okazji w koszu na śmieci.

Toaleta ratunkowa: pisuar dla dzieci

Jasne, zarówno na dużą, jak i małą skalę. Z tego powodu istnieją oddzielne butelki na mocz dla dzieci, a większość z nich jest zaprojektowana jako zabawna postać, która ma mniejszą objętość, ale jest specyficzna dla płci.
Butelki są bardzo przyjazne dla środowiska. Ale jeśli chcesz, także dla dużego biznesu, torba granulat dla dorosłych są również odpowiednie.

Dla kogo jest toaleta na drogę

Podsumowując, tartlet kieszonkowy nadaje się do:

✪ mężczyźni

✪ kobiety

✪ dzieci

✪ korek drogowy - sytuacja

✪ Festiwale

✪ Parki / ogrody zoologiczne

Sites Placów budowy (szczególnie w lecie, kiedy toalety mobilne nie są nauczane do następnego dnia)

Sites Plac budowy bez mobilnej toalety

✪ w innych krajach lub podróżujących w ogóle

✪ droga autostrada - możesz oszczędzać toalety

✪ długie wycieczki autobusowe

Kemping

Taka awaryjna toaleta ma tę wielką zaletę, że można ją po prostu umieścić w kieszeni i dzięki temu być całkowicie niezależną.

Twoja bańka

Wiesz o tym?

 • bańka może zawierać do 1,5 litrów cieczy,
 • Ale dzięki 200 - 500 ml już zaczyna podawać sygnał Pippi
 • Pęcherz męski może utrzymywać średnio 750 ml,
 • blister żeński 500 ml
 • Słabe dno miednicy może zwiększyć oddawanie moczu dla obu płci

Trening pęcherza

Jeśli możesz, możesz także trenować swój pęcherz. Jeśli odczuwasz to, musisz po prostu poczekać kilka minut i rozebrać mięśnie. Twój pęcherz zapamięta z czasem, że ma więcej miejsca, a twoje mięśnie również się wzmocnią. Możesz trenować dno miednicy.

Przed rozpoczęciem długiej podróży powinieneś zrezygnować z korzystania z „jazdy”. Należą do nich kawa, alkohol, czarna herbata i herbata gorzelnicza.

chociaż : jeśli powstrzymujesz się od picia wody, szkodzisz swojemu ciału.

Materiał pisuarowy

Materiały składają się z różnych tworzyw sztucznych. Granulki z worków są zazwyczaj biodegradowalne. Jeśli bierzesz produkty wielokrotnego użytku, zwróć uwagę na stabilność. Butelka z moczem lub lejek dla kobiety szybko spadła. - Produkt powinien być w stanie to wytrzymać.

Pielęgnacja pisuaru

Dzięki produktom wielokrotnego użytku masz możliwość wypłukania narzędzi wodą lub płynem dezynfekującym. Może wystarczy posprzątać chusteczką. Co jakiś czas powinieneś dokładnie wyczyścić swój pisuar. Możesz to łatwo zrobić z mydłem i wodą. Materiały są tworzone w taki sposób, że są bardzo łatwe w pielęgnacji. Tylko jeśli mają pęknięcia, należy je wymienić ze względów higienicznych.

Przestępstwo administracyjne Wildpinkeln

Wildpinkeln to przestępstwo regulacyjne?
Tak. Tak jest w §118 OwiG:
(1) Cudzołożnicy to ci, którzy popełniają rażąco nieprzyzwoity czyn, który może nękać lub zagrażać społeczeństwu i osłabiać porządek publiczny.
Może to być bardzo drogie, więc jeśli ktoś czuje się zirytowany sikaniem.

... iw korku?

Szczególnie do dżemu zalecamy butelki na mocz z różnymi dodatkami (dla kobiety i mężczyzny). Dzięki temu nie masz śmieci w samochodzie latającym i możesz zrzucić butelkę przy następnej okazji, a także spłukać.

Zalety i wady mobilnej toalety

Różne pisuary mają różne zalety i wady, ale ogólnie można powiedzieć:

Zalety toalety awaryjnej w podróży

✔ Nigdy więcej nie będziesz potrzebować publicznych toalet

✔ nawet jeśli jesteś chory lub w ciąży

✔ Możesz także zaoszczędzić na depozytach lub workach / cewnikach moczowych

✔ Są dostępne dla żony, męża, a także dla dzieci

✔ i worki z granulkami, które możesz również wykorzystać w swoim wielkim biznesie

✔ nawet jeśli po drodze musisz wymiotować

Pakiety turystyczne często zawierają całe zestawy rodzinne. Każdy znajdzie coś dla siebie, a nawet małą butelkę środka dezynfekującego

Wady toalety awaryjnej w podróży

✘ Aby skorzystać z toalety w podróży, możesz potrzebować odrobiny praktyki lub pokonania

✘ Masz cenę zakupu

To i muszę cię szukać, co jest dla ciebie najlepsze

✘ jeśli korzystasz z jednorazowych toalet, to kolejny czynnik środowiskowy

✘ Musisz wyczyścić wielokrotnego użytku

Wniosek - mobilne toalety awaryjne

Taka toaleta kieszonkowa może mieć wiele sensu. Gdzie jesteś, nie martw się, że nie dotrzesz do łazienki na czas. Kobieta może wymagać nieco więcej praktyki, aby używać takiego narzędzia, ale korzyści przeważą nad resztą. Zamiast kucać w spodniach, po prostu rozpinasz zamek błyskawiczny i zakładasz karton Pippi. A potem możesz stanąć obok mężczyzny. Przynajmniej w teorii.
Butelka z różnymi esejami jest odpowiednia dla całej rodziny, jest przyjazna dla środowiska i czysta.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów do toalet awaryjnych w 2024 roku na Ehrliche Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt do toalety awaryjnej dostosowany do Twoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 3,00 €oferta
- 1,00 €oferta
- 1,00 €oferta
Nowość!
1 szt. Chłopcy pisuar pisuar kempingowy toaleta awaryjna mocz mężczyźni...
1 szt. Pisuar dla chłopców Pisuar kempingowy Awaryjny mocz dla mężczyzn...*
Uchwyt na mocz – pisuar podróżny. idealny do stosowania w , , itp.; Pisuar dziecięcy - materiał wysokiej jakości: materiał...
11,19 €
Nowość!
Toddmomy 3 zestawy narzędzi zewnętrznych Camping Multitool...
Toddmomy 3 zestawy narzędzi wielofunkcyjnych do użytku na zewnątrz...*
Narzędzia do rozpalania ognia: przenośne i lekkie, łatwe do przenoszenia i przechowywania.; Narzędzia do ogniska kempingowego: idealne do...
31,09 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Jonhy Wee worek na mocz worek na mocz w podróży 600 ml 3 sztuki - awaryjna toaleta toaletowa dla kobiet, dzieci, mężczyzn - podróżna toaleta samochodowa - kempingowa toaleta festiwalowa damska pisuar w podróży kieszonkowa toaleta

Auf Uczciwe testy znajdziesz trochę Testy (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Uroda, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu toalety awaryjnej.

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

więcej list 10 najlepszych

Źródła: Toaleta ratunkowa
https://dejure.org/gesetze/OWiG/118.html
https://amazon.de


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Maren

Jestem niezależnym autorem, który opublikował dwie książki, między innymi. Napisz jako namiętny ghostwriter, zaangażowany doradca, zapalony e-booker, a przede wszystkim za darmo. Moje motto: życie nie przyjdzie po tobie, ale zbliża się do ciebie dwa razy szybciej.

1 myśl w temacie „Przenośne toalety awaryjne w podróży: niezastąpiony towarzysz podróży”

Schreibe einen Kommentar