Test: bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra

Zdjęcie autora

Katharina

IMG 3857

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra stał się jedną z najpopularniejszych marek w sektorze odkurzaczy. Dyson V11 oferuje wiele innowacyjnych funkcji. Szczególnie nadaje się do „odkurzania pomiędzy”.

Porównanie odkurzacza bezprzewodowego Dyson

Dyson V11 Animal+ bezworkowy i bezprzewodowy odkurzacz ręczny (w tym....Dyson, Przewodowa, Bezprzewodowa, Przewodowa, Stacja ładująca, Bezprzewodowa, V11...Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Dyson Cyclone V11 Absolute, niebieskiDuży odkurzacz Dyson Cyclone V10 AbsoluteDyson Cyclone V10 Animal Bezprzewodowy, lekki odkurzacz w sztyfcie,...Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal, fioletowyDyson, bezworkowy, DYSV11TORQUEDE, odkurzacz w sztyfcie, srebrny, 0.76...Tineco Smarter Odkurzacz bezprzewodowy Pure ONE S12 PRO EX ...Dyson V8 Motorhead, 1, Bk, 0.54 litra, 82 decybeleBezworkowy i bezprzewodowy odkurzacz ręczny Dyson V8 Fluffy + (zawiera 2...
610,00 €678,15 €562,05 €549,99 €599,99 €697,19 €693,62 €599,00 €375,00 €489,00 €
Torba Dyson V11 Animal + i akumulator ... *Dyson, przewodowy, bezprzewodowy, z...*Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Dyson Cyclone V11 Absolute,...*Duży odkurzacz Dyson Cyclone V10 AbsoluteDyson Cyclone V10 Animal bezprzewodowy, lekki...*Dyson V11 Animal Bezprzewodowy odkurzacz, fioletowy *Dyson, bezworkowy, DYSV11TORQUEDE,...*Tineco Smarter Odkurzacz bezprzewodowy Pure ONE S12 PRO EX ... *Dyson V8 Motorhead, 1, Bk, 0.54 litra, 82 decybele*Dyson V8 Fluffy + bez worka i bezprzewodowo...*
◼️ Dysona◼️ Utrzymaj dom w nieskazitelnym stanie dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi Dyson ...◼️ Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, ok. 60 minut czasu pracy, 3 ...◼️ Środek czyszczący do głowicy napędów momentu obrotowego usuwa 25% więcej ...◼️ Rodzaj podłogi: parkiet / laminat, podłoga twarda, dywan◼️ Przeznaczony dla gospodarstw domowych ze zwierzętami◼️ Dysona◼️ Inteligentna funkcja ssania z głębszym czyszczeniem. z...◼️ Dwupoziomowe cyklony promieniowe zapewniające bardzo silny przepływ powietrza do ...◼️ nie dotyczy
◼️ Torba Dyson V11 Animal+ i bezprzewodowy odkurzacz ręczny...◼️ Z 40% większym pojemnikiem zbiorczym niż ...◼️ nie dotyczy◼️ Zasysa duże ilości brudu i drobnego kurzu z twardych podłóg◼️ Szczegóły torby: bez worka◼️ Łapie kurz, sierść zwierząt i alergeny◼️ ODKURZACZ◼️ Inteligentna optymalizacja hałasu zmniejsza hałas ssania...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
610,00 €678,15 €562,05 €549,99 €599,99 €697,19 €693,62 €599,00 €375,00 €489,00 €
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 22 lutego 2024 r. 18:54 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

dostawa

Odkurzacz Dyson V11 jest dostarczany w bezpiecznym opakowaniu. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne części, a po krótkim ładowaniu można również bezpośrednio uruchomić odkurzacz. W zależności od tego, który zestaw wybierzesz, dołączone są odpowiednie akcesoria, dlatego nie będę w szczególności zajmował się akcesoriami.

Obsługa i przetwarzanie

IMG 3856

,de Dyson V11 jest w typowej konstrukcji Dyson. Szary z lawendowym kontrastem, duży filtr, a także przyciski umożliwiające łatwe podłączanie i odłączanie rury ssącej, nasadki i tak dalej. Plik Jakość wykonania jest bardzo dobra, żadnych wad lub innych wad. Wszystkie części są solidna i wysokiej jakości. Bardzo to lubię.

Ale poza tym korzystanie z odkurzacza jest dziecinnie proste. Wyciągasz odkurzacz ze stacji ładującej, a po zakończeniu odkurzania odkurzacz wraca do stacji ładującej. Skończone. Zwłaszcza jeśli chcesz szybko odkurzyć przed wizytą, działa to naprawdę dobrze.

Uchwyt jest bardzo wygodny i bardzo ergonomiczny. Jest Poziomy 3 przez odkurzacz. Eco, Mid i Boost. Na najłatwiejszym poziomie „Eko” moc ssania jest bardzo niska, służy to prostemu czyszczeniu płytek, PCV, wykładzin dekoracyjnych itp. A więc wszystko, co ma stosunkowo gładką powierzchnię bez większych zabrudzeń.

Etapie "Środek" jest właściwie prawie uniwersalnym poziomem. Dysza podłogowa automatycznie wykrywa powierzchnię i rodzaj zabrudzenia, a następnie dostosowuje moc ssania, aby oszczędzać energię. Dzieje się to bardzo niezawodnie. Plik "Podnieść"-Step świetnie nadaje się do czyszczenia dywanów. Na scenie „Eko” posiada baterię około 70 minut, na scenie "Środek" posiada około 40 minut i na najsilniejszym poziomie "Podnieść" że. 15 Minuten.

Poziomy mocy można zmieniać za pomocą małego przycisku pod wyświetlaczem za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemnik na kurz można również łatwo wyjąć. Klapka otwiera się po naciśnięciu przycisku i możesz pozwolić, aby kurz dostał się do kosza na śmieci bez dużej chmury kurzu.

Gdy bateria się wyczerpie, możesz po prostu zawiesić ją w dostarczonej stacji ładującej. Stacja ładująca to uchwyt ścienny. Więc masz obciążenie odkurzacza ok. 4,5 godziny z 0 do 100% bierze, w połączeniu z przechowywaniem. Odkurzacz jest bezpieczny i dobrze schowany.

Moc ssania | Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Animal Extra

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra zapewnia doskonałe rezultaty bez żadnego wysiłku. Wszystkie zabrudzenia można całkowicie usunąć, a inteligentna regulacja mocy automatycznie dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów zabrudzeń. Dyson V11 również dobrze radzi sobie z dywanem i całkowicie usuwa z niego okruchy, kurz i sierść zwierząt.

Waga i pojemność

Odkurzacz waży ok. 3 kg. Jest to bardzo łatwe w porównaniu do zwykłych odkurzaczy z kablami, ale ponieważ musisz trzymać i obsługiwać odkurzacz jedną ręką, bardzo szybko poczujesz ciężar. Pojemnik na kurz ma pojemność ca. 760 ml i dlatego jest więcej niż wystarczający.

FILTRY

Filtr jest bardzo mocny. Przez 14 cyklonów W filtrze wytwarzana jest szczególnie duża siła ssąca. Powietrze wywiewane z bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 Animal Extra jest higienicznie czyste i czyste.

szczotka

W zestawie elektryczna szczotka uniwersalna. To automatycznie wykrywa powierzchnię i dostarcza odkurzaczowi informację, która umożliwia indywidualne dostosowanie mocy, tak aby moc ssania zawsze odpowiadała stopniowi zabrudzenia i oszczędzała energię. W górnej części rękojeści znajduje się wyświetlacz LCD z wszystkimi ważnymi danymi. Pokazuje, na jakim poziomie odkurzacz aktualnie odkurza, a także żywotność baterii.

Wyświetlacz pokazuje również, kiedy należy wymienić filtr. Szczególnie praktyczne jest to, że na wyświetlaczu znajduje się również mały przewodnik wideo pokazujący, jak należy wymienić filtr. Pokazuje również, kiedy filtr jest zbyt luźny, a na bezprzewodowym odkurzaczu Dyson V11 Animal Extra pokazano instrukcje wideo, jak mocno go zakręcić. Więc naprawdę nie możesz się z tym pomylić.

Wideo | Dyson V11

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 Animal Extra

korzyści

 • Wyświetlacz LCD na górze ze wszystkimi ważnymi i istotnymi danymi
 • łatwość użycia
 • Poszczególne poziomy mocy można łatwo regulować za pomocą jednego przycisku
 • Jednym naciśnięciem przycisku można łatwo podłączać i odłączać rury i połączenia
 • higienicznie czyste i czyste powietrze wylotowe z filtra
 • Dobra żywotność baterii
 • Żywotność baterii jest wyświetlana z dokładnością do sekundy na wyświetlaczu LCD
 • Dobre wyniki na wszystkich powierzchniach
 • Żaden problem nawet w przypadku dywanów z długim włosiem i sierści zwierzęcej
 • automatyczne wykrywanie podłogi na poziomie „Mid” w połączeniu z dostarczoną dyszą podłogową
 • solidne i wysokiej jakości wykonanie części
 • proste opróżnianie pojemnika
 • praktyczne przechowywanie w stacji ładującej
 • bezprzewodowo
 • ergonomiczny i wygodny uchwyt

Wady

 • waga jest w porządku, ale po chwili czujesz ją bardzo mocno w ramionach

Wniosek: bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra

,de Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Animal Extra to bardzo dobry bezprzewodowy odkurzacz premium, który jest wyposażony w solidne i wysokiej jakości komponenty i ma dużą moc ssania. Prosta obsługa oraz proste podłączanie i odłączanie rur i innych połączeń przekonuje. Poszczególne poziomy mocy można łatwo regulować.

Na poziomie mocy „Mid” dysza do podłóg automatycznie wykrywa powierzchnię i stopień zabrudzenia oraz automatycznie dostosowuje moc ssania, co oszczędza energię akumulatora. Odkurzacz doskonale czyści również trudne powierzchnie, takie jak dywany z długim włosiem lub sierść zwierząt. Fajnie, że odkurzacza można użyć „tylko raz”. Nie musisz gdzieś podłączać kabla i odłączać go dla jednego pokoju, ale możesz łatwo przejść przez wszystkie pokoje.

Po zakończeniu czyszczenia wystarczy zawiesić odkurzacz z powrotem w stacji ładującej. Dodatkowym atutem jest wyświetlacz LCD, który pokazuje ważne szczegóły dotyczące aktualnego procesu zasysania. Pokazuje aktualny poziom mocy, który można regulować jednym naciśnięciem przycisku (poniżej wyświetlacza). Wskazuje również, kiedy odkurzacz wymaga czyszczenia lub pojemnik na kurz jest zbyt luźny.

Wyświetlane są również instrukcje dotyczące czyszczenia odkurzacza. Jedyną wadą jest to, że jest to bardzo duży ciężar jak na ramię, który po chwili poczujesz. W przeciwnym razie Dyson V11 to bardzo dobry odkurzacz, który otrzymuje wyraźną rekomendację.

Zalecana literatura: odkurzacz bateria Doradca tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów Dyson V11 w 2024 r. w serwisie Honest Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny produkt Dyson V11 dla swoich potrzeb!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 16,00 €oferta
- 21,03 €oferta
Dyson 970100-03 szczotka turbinowa do szczotki silnika V11 High Torque...
Dyson 970100-03 szczotka turbinowa do szczotki silnika V11 High Torque...*
Dyson; Dyson 970100-03 Szczotka turbinowa do odkurzacza silnikowego V11 o wysokim momencie obrotowym; ODKURZACZ
113,03 € - 21,03 € 92,00 €
Nowość!
Dyson V11 Tier 421295-01, odkurzacz bezprzewodowy, ciemnofioletowy
Dyson V11 Tier 421295-01, odkurzacz bezprzewodowy, ciemny fiolet*
Wszechstronny i bezprzewodowy do dokładnego czyszczenia w całym domu.; 60% większa moc ¹ 60 minut czasu pracy.²
636,23 €
Nowość!
Oryginalna jednostka filtrująca Dyson SV22 V15 Bezprzewodowe wykrywanie zwierząt...
Oryginalny moduł filtrujący Dyson SV22 V15 Detect Animal bezprzewodowy...*
Oryginalny moduł filtrujący Dyson SV22 V15 Detect Animal bezprzewodowy odkurzacz sztyftowy; Oryginalny zamienny moduł filtrujący do Dyson V15...
69,99 €
- 20,00 €Nowość!
Dyson Original V11 Outsize Laser Slim Fluffy Cleaner Head V15...
Głowica czyszcząca Dyson Original V11 Outsize Laser Slim Fluffy Cleaner V15...*
Oryginalny Dyson V11 Outsize Laser Slim Fluffy Cleanerhead V15 Wykryj odkurzacz SV22; Oryginalny Dyson Laser Slim Puszyste...
159,00 € - 20,00 € 139,00 €
Nowość!
Filtr Dyson V11 Outsize SV16 972215-01
Filtr Dyson V11 Outsize SV16 972215-01*
Oryginalny filtr zamienny do odkurzaczy Dyson; Numer części: 972215-01; Ilość: 1 x filtr
78,39 €
- 100,00 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Katharina

Cześć, nazywam się Katharina. Fajnie, że trafiłeś na mój post;) Chciałbym opublikować tutaj moje doświadczenia z produktami i piszę kilka porad.

Schreibe einen Kommentar