Test: bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra stał się jedną z najpopularniejszych marek w sektorze odkurzaczy. Dyson V11 oferuje wiele innowacyjnych funkcji. Szczególnie nadaje się do „odkurzania pomiędzy”.

Porównanie odkurzacza bezprzewodowego Dyson

Dyson V11 Animal+ bezworkowy i bezprzewodowy odkurzacz ręczny (w tym....Dyson V11 Absolute, 760 mililitrów, niebieskiDyson Cyclone V11 Absolutny bezprzewodowy odkurzacz ręcznyDyson Cyclone V10 Absolutnie DużyDyson Cyclone V10 Animal Odkurzacz pionowy, fioletowy / nikielBezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal, fioletowyDyson V11 Torque Drive Extra bezworkowa i bezprzewodowa...Tineco Smarter Odkurzacz bezprzewodowy Pure ONE S12 PRO EX ...Dyson V8 Motorhead, 1, Bk, 0.54 litra, 82 decybeleDyson V8 Fluffy + worek- i bezprzewodowy odkurzacz, w tym ...
649,99 €701,00 €755,00 €599,99 €499,99 €796,79 €749,99 €609,00 €419,00 €449,99 €
Torba Dyson V11 Animal + i akumulator ... *Dyson V11 Absolute, 760 mililitrów, niebieski *Dyson Cyclone V11 Absolute Bezprzewodowy odkurzacz pionowy*Dyson Cyclone V10 Absolutnie Duży *Dyson Cyclone V10 Animal Odkurzacz pionowy, ... *Dyson V11 Animal Bezprzewodowy odkurzacz, fioletowy *Dyson V11 Torque Drive Dodatkowa torba i...*Tineco Smarter Odkurzacz bezprzewodowy Pure ONE S12 PRO EX ... *Dyson V8 Motorhead, 1, Bk, 0.54 litra, 82 decybele*Dyson V8 Fluffy + odkurzacz workowy i bezprzewodowy ... *
◼️ nie dotyczy◼️ Utrzymaj dom w nieskazitelnym stanie dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi Dyson ...◼️ Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, ok. 60 minut czasu pracy, 3 ...◼️ Środek czyszczący do głowicy napędów momentu obrotowego usuwa 25% więcej ...◼️ Rodzaj podłogi: parkiet / laminat, podłoga twarda, dywan◼️ Przeznaczony dla gospodarstw domowych ze zwierzętamiDyson◼️ Innowacyjna i inteligentna technologia czujnika iLoop rozpoznaje...◼️ Dwupoziomowe cyklony promieniowe zapewniające bardzo silny przepływ powietrza do ...◼️ nie dotyczy
◼️ nie dotyczy◼️ Z 40% większym pojemnikiem zbiorczym niż ...◼️ nie dotyczy◼️ Zasysa duże ilości brudu i drobnego kurzu z twardych podłóg◼️ Szczegóły torby: bez worka◼️ Łapie kurz, sierść zwierząt i alergeny◼️ ODKURZACZ◼️ Cichy silnik został zaprojektowany z myślą o redukcji hałasu...◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
649,99 €701,00 €755,00 €599,99 €499,99 €796,79 €749,99 €609,00 €419,00 €449,99 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 30 stycznia 2023 21:25 Linki przekierowują do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

dostawa

Odkurzacz Dyson V11 jest dostarczany w bezpiecznym opakowaniu. W zestawie znajdują się wszystkie potrzebne części, a po krótkim ładowaniu można również bezpośrednio uruchomić odkurzacz. W zależności od tego, który zestaw wybierzesz, dołączone są odpowiednie akcesoria, dlatego nie będę w szczególności zajmował się akcesoriami.

Obsługa i przetwarzanie

,de Dyson V11 jest w typowej konstrukcji Dyson. Szary z lawendowym kontrastem, duży filtr, a także przyciski umożliwiające łatwe podłączanie i odłączanie rury ssącej, nasadki i tak dalej. Plik Jakość wykonania jest bardzo dobra, żadnych wad lub innych wad. Wszystkie części są solidna i wysokiej jakości. Bardzo to lubię.

Ale poza tym korzystanie z odkurzacza jest dziecinnie proste. Wyciągasz odkurzacz ze stacji ładującej, a po zakończeniu odkurzania odkurzacz wraca do stacji ładującej. Skończone. Zwłaszcza jeśli chcesz szybko odkurzyć przed wizytą, działa to naprawdę dobrze.

Uchwyt jest bardzo wygodny i bardzo ergonomiczny. Jest Poziomy 3 przez odkurzacz. Eco, Mid i Boost. Na najłatwiejszym poziomie „Eko” moc ssania jest bardzo niska, służy to prostemu czyszczeniu płytek, PCV, wykładzin dekoracyjnych itp. A więc wszystko, co ma stosunkowo gładką powierzchnię bez większych zabrudzeń.

Etapie "Środek" jest właściwie prawie uniwersalnym poziomem. Dysza podłogowa automatycznie wykrywa powierzchnię i rodzaj zabrudzenia, a następnie dostosowuje moc ssania, aby oszczędzać energię. Dzieje się to bardzo niezawodnie. Plik "Podnieść"-Step świetnie nadaje się do czyszczenia dywanów. Na scenie „Eko” posiada baterię około 70 minut, na scenie "Środek" posiada około 40 minut i na najsilniejszym poziomie "Podnieść" że. 15 Minuten.

Poziomy mocy można zmieniać za pomocą małego przycisku pod wyświetlaczem za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemnik na kurz można również łatwo wyjąć. Klapka otwiera się po naciśnięciu przycisku i możesz pozwolić, aby kurz dostał się do kosza na śmieci bez dużej chmury kurzu.

Gdy bateria się wyczerpie, możesz po prostu zawiesić ją w dostarczonej stacji ładującej. Stacja ładująca to uchwyt ścienny. Więc masz obciążenie odkurzacza ok. 4,5 godziny z 0 do 100% bierze, w połączeniu z przechowywaniem. Odkurzacz jest bezpieczny i dobrze schowany.

Moc ssania | Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Animal Extra

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra zapewnia doskonałe rezultaty bez żadnego wysiłku. Wszystkie zabrudzenia można całkowicie usunąć, a inteligentna regulacja mocy automatycznie dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów zabrudzeń. Dyson V11 również dobrze radzi sobie z dywanem i całkowicie usuwa z niego okruchy, kurz i sierść zwierząt.

Waga i pojemność

Odkurzacz waży ok. 3 kg. Jest to bardzo łatwe w porównaniu do zwykłych odkurzaczy z kablami, ale ponieważ musisz trzymać i obsługiwać odkurzacz jedną ręką, bardzo szybko poczujesz ciężar. Pojemnik na kurz ma pojemność ca. 760 ml i dlatego jest więcej niż wystarczający.

Filtruj

Filtr jest bardzo mocny. Przez 14 cyklonów W filtrze wytwarzana jest szczególnie duża siła ssąca. Powietrze wywiewane z bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 Animal Extra jest higienicznie czyste i czyste.

szczotka

W zestawie elektryczna szczotka uniwersalna. To automatycznie wykrywa powierzchnię i dostarcza odkurzaczowi informację, która umożliwia indywidualne dostosowanie mocy, tak aby moc ssania zawsze odpowiadała stopniowi zabrudzenia i oszczędzała energię. W górnej części rękojeści znajduje się wyświetlacz LCD z wszystkimi ważnymi danymi. Pokazuje, na jakim poziomie odkurzacz aktualnie odkurza, a także żywotność baterii.

Wyświetlacz pokazuje również, kiedy należy wymienić filtr. Szczególnie praktyczne jest to, że na wyświetlaczu znajduje się również mały przewodnik wideo pokazujący, jak należy wymienić filtr. Pokazuje również, kiedy filtr jest zbyt luźny, a na bezprzewodowym odkurzaczu Dyson V11 Animal Extra pokazano instrukcje wideo, jak mocno go zakręcić. Więc naprawdę nie możesz się z tym pomylić.

Wideo | Dyson V11

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11 Animal Extra

korzyści

 • Wyświetlacz LCD na górze ze wszystkimi ważnymi i istotnymi danymi
 • łatwość użycia
 • Poszczególne poziomy mocy można łatwo regulować za pomocą jednego przycisku
 • Jednym naciśnięciem przycisku można łatwo podłączać i odłączać rury i połączenia
 • higienicznie czyste i czyste powietrze wylotowe z filtra
 • Dobra żywotność baterii
 • Żywotność baterii jest wyświetlana z dokładnością do sekundy na wyświetlaczu LCD
 • Dobre wyniki na wszystkich powierzchniach
 • Żaden problem nawet w przypadku dywanów z długim włosiem i sierści zwierzęcej
 • automatyczne wykrywanie podłogi na poziomie „Mid” w połączeniu z dostarczoną dyszą podłogową
 • solidne i wysokiej jakości wykonanie części
 • proste opróżnianie pojemnika
 • praktyczne przechowywanie w stacji ładującej
 • bezprzewodowo
 • ergonomiczny i wygodny uchwyt

Wady

 • waga jest w porządku, ale po chwili czujesz ją bardzo mocno w ramionach

Wniosek: bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 Animal Extra

,de Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Animal Extra to bardzo dobry bezprzewodowy odkurzacz premium, który jest wyposażony w solidne i wysokiej jakości komponenty i ma dużą moc ssania. Prosta obsługa oraz proste podłączanie i odłączanie rur i innych połączeń przekonuje. Poszczególne poziomy mocy można łatwo regulować.

Na poziomie mocy „Mid” dysza do podłóg automatycznie wykrywa powierzchnię i stopień zabrudzenia oraz automatycznie dostosowuje moc ssania, co oszczędza energię akumulatora. Odkurzacz doskonale czyści również trudne powierzchnie, takie jak dywany z długim włosiem lub sierść zwierząt. Fajnie, że odkurzacza można użyć „tylko raz”. Nie musisz gdzieś podłączać kabla i odłączać go dla jednego pokoju, ale możesz łatwo przejść przez wszystkie pokoje.

Po zakończeniu czyszczenia wystarczy zawiesić odkurzacz z powrotem w stacji ładującej. Dodatkowym atutem jest wyświetlacz LCD, który pokazuje ważne szczegóły dotyczące aktualnego procesu zasysania. Pokazuje aktualny poziom mocy, który można regulować jednym naciśnięciem przycisku (poniżej wyświetlacza). Wskazuje również, kiedy odkurzacz wymaga czyszczenia lub pojemnik na kurz jest zbyt luźny.

Wyświetlane są również instrukcje dotyczące czyszczenia odkurzacza. Jedyną wadą jest to, że jest to bardzo duży ciężar jak na ramię, który po chwili poczujesz. W przeciwnym razie Dyson V11 to bardzo dobry odkurzacz, który otrzymuje wyraźną rekomendację.

Zalecana literatura: Bezprzewodowy przewodnik po odkurzaczu tutaj!

Znajdź na górze🔟 najlepiej sprzedające się produkty Dyson V11 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Dyson V11 Animal+ bezworkowy i bezprzewodowy odkurzacz ręczny (w tym....
Opinie 253
- 22,91 €2. Najlepszy sprzedawca
3. Najlepszy sprzedawca
Dyson V11 Motorhead, odkurzacz, niebieski, 0.76 litra*
 • Dwa razy większa moc ssania niż inne odkurzacze bezprzewodowe na ssawce podłogowej
 • Odkurzacz
 • Głowica silnika V11
4. Najlepszy sprzedawca
Dyson 268731-01, próżnia*
 • Najmądrzejszy, wydajny i bezprzewodowy odkurzacz firmy Dyson. Przekonująca siła ssania.
 • Technologia Dyson pomaga stworzyć czystszy i zdrowszy dom. Udowodniono naukowo, że nasze odkurzacze...
 • Przeznaczony do gruntownego sprzątania w całym domu. Moc ssania, czas pracy i akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby dogłębnie wyczyścić całą...
5. Najlepszy sprzedawca
6. Najlepszy sprzedawca
Dyson V11 Absolute, 760 mililitrów, niebieski *
 • Utrzymuj swój dom w nieskazitelnej czystości dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Dyson V11.
 • Dzięki o 40% większemu pojemnikowi niż w poprzednich modelach nie musisz się już martwić o ciągłe opróżnianie pojemnika.
 • Czy chcesz wiedzieć, ile czasu pozostało? Chcesz wiedzieć, jakiego trybu zasilania używasz? Praktyczny wyświetlacz LCD oferuje...
- 56,24 €7. Najlepszy sprzedawca
Dyson 332037-01 Odkurzacz, fioletowy*
 • Najmądrzejszy, wydajny i bezprzewodowy odkurzacz firmy Dyson. Przekonująca siła ssania.
 • Technologia Dyson pomaga stworzyć czystszy i zdrowszy dom. Udowodniono naukowo, że nasze odkurzacze...
 • Przeznaczony do gruntownego sprzątania w całym domu. Moc ssania, czas pracy i akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby dogłębnie wyczyścić całą...
- 34,00 €8. Najlepszy sprzedawca
Dyson Cyclone V11 Absolute Bezprzewodowy odkurzacz pionowy*
 • Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, ok. 60 minut czasu pracy, 3 poziomy mocy, odpowiedni dla alergików,
9. Najlepszy sprzedawca
Dyson, w tym dodatkowe narzędzie do materaca, odkurzacz V11 Animal...*
 • V11 Animal ma zintegrowany ekran LED, który pokazuje tryby czyszczenia i można łatwo przełączać się między trybami Eco, Auto i Boost...
 • Nowa generacja wysokowydajnych 7-ogniwowych akumulatorów litowo-jonowych firmy Dyson i cyfrowego silnika Dyson zapewnia o 20% większą moc ssania niż...
 • Dynamiczny system wykrywania obciążenia (DLS) automatycznie zmienia prędkość obrotową silnika między dywanami a twardymi podłogami, zapewniając skuteczne sprzątanie,...
10. Najlepszy sprzedawca
Dyson 386472-01 V11 Odkurzacz w dużych rozmiarach *
 • Dysza podłogowa Torque Drive XL i szczotka elektryczna z miękkim wałkiem
 • Dyson
 • ODKURZACZ
- 22,91 €oferta
Dyson v11 Absolute Extra, odkurzacz ręczny, (Nichel/Blu), 115 W,...
Dyson v11 Absolute Extra, odkurzacz ręczny, (Nichel/Blu), 115 W,...*
Liczba_z_Pieces: 1
799,00 € - 22,91 € 776,09 €
Nowość!
Dyson SV14 V11 Korpus główny napędu momentu obrotowego i duża...
Dyson SV14 V11 korpus główny napędu momentu obrotowego i duży...*
Nowe w oryginalnym nieotwartym i zapieczętowanym opakowaniu; Solidna konstrukcja stoi sama w sobie
179,99 €
Nowość!
Dyson V10 Pro/Abs, V11 Animal/TD, V15 DT prowadnica na śmieci,...
Dyson V10 Pro/Abs, V11 Animal/TD, V15 DT prowadnica na śmieci,...*
Wytrzymała konstrukcja stoi sama w sobie; Marka: Dyson
27,74 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

Znalazłeś produkt na sprzedaż, informacje na temat produktu lub tematu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić!

Ponieważ ten post był dla Ciebie przydatny...

Śledź nas na portalach społecznościowych!


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.12.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*