Test: bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 | Wysoka wydajność i dokładny wynik?

Zdjęcie autora

Dirk Re.

- 80,00 €
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime
Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5

Przerzuciłem się na bezprzewodową myjkę ciśnieniową Kärcher KHB 5, ponieważ mam do czyszczenia tylko powierzchnię około 25 m2 wykonaną z kostki brukowej i płyt tarasowych i chciałbym się obejść bez długiego kabla zasilającego. Model, który teraz testowałem, powinien być absolutną alternatywą i zapewniać wygodniejszą obsługę i szybką gotowość do użycia na mniejszych powierzchniach.

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa KHB 5 firmy Kärcher oferuje taką możliwość i zapewnia mocny akumulator 18 V i 2,5 Ah. Czyszczenie przy średnim ciśnieniu powinno dawać tak samo dobre wyniki jak myjka wysokociśnieniowa Kärcher z podłączeniem do prądu. Więc, zobaczmy!

Kärcher oferuje obecnie tę bezprzewodową myjkę ciśnieniową z akumulatorem za 209 euro. Bez baterii jest dostępny od 131,99 euro. Bezprzewodowe myjki ciśnieniowe to myjki średniociśnieniowe

Przetestowałem myjkę ciśnieniową z baterią i zgłosiłem pozytywne aspekty i słabości.

Porównanie myjek ciśnieniowych do akumulatorów

Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher 18 V KHB 6 Akumulator, ciśnienie: 24 bar,...GLORIA MultiJet 18V Set - akumulatorowy system natryskowy | Można używać jako...Myjka ciśnieniowa akumulatorowa WESCO 18V 2.0Ah mobilna...Mobilna akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa WORX 18V (20V MAX) Hydroshot...FUXTEC 20V mobilna myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa 25 bar FX-E1HDR20-SET...BIBURY akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa, przenośna ...Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Yard Force AquaJet LW C02 do ...FUXTEC 20V mobilna myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa 25 bar FX-E1HDR20 z...Bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa, pistolet myjni samochodowej, wysokociśnieniowy pistolet wodny...
149,99 €118,17 €166,39 €59,99 €197,99 €119,00 €Sprawdź cenę196,17 €89,00 €Sprawdź cenę
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 ... *Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher 18 V KHB 6 Akumulator,...*GLORIA MultiJet 18V Set - akumulatorowy system natryskowy |...*Myjka wysokociśnieniowa akumulatorowa WESCO 18V 2.0Ah mobilna...*Mobilna akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa WORX 18V (20V MAX)...*Mobilna myjka ciśnieniowa akumulatorowa FUXTEC 20V 25 bar ... *Akumulatorowa, akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa BIBURY, ... *Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa Yard Force AquaJet LW C02 ... *Mobilna myjka ciśnieniowa akumulatorowa FUXTEC 20V 25 bar ... *Myjka ciśnieniowa akumulatorowa, wysokociśnieniowa myjnia samochodowa ... *
◼️ Dzięki innowacyjnej konstrukcji urządzenia KHB 5 jest elastyczny i ...◼️ Skuteczna myjka średniociśnieniowa: Kärcher 18 V ...◼️ WIELOFUNKCYJNY: MultiJet 18V może być używany jako potężny ...◼️ 👍5 trybów wielofunkcyjnych dysz natryskowych👍 Łącznie 5 typów ...◼️ Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa imponuje 2 funkcjami: ...◼️ Myjka wysokociśnieniowa z akumulatorem 2.0 Ah i ładowarką, dyszą,...◼️ 🌲Wysoka wydajność - bezprzewodowy przenośny BIBURY ...◼️ Uniwersalna bateria litowo-jonowa 20 V / 2 Ah, kompatybilna z ...◼️ Myjka wysokociśnieniowa, dysza, lanca, wąż z filtrem zanieczyszczeń ...◼️ 【Myjka ciśnieniowa】: współpracuje z ...
◼️ Dzięki akumulatorowi 18 V Battery Power Platform, ...◼️ Dysze Quick-Connect: W zależności od wymagań, ...◼️ MOBILNY: Dzięki akumulatorowi Bosch 18 V / 2,5 Ah POWER FOR ALL,...◼️ 👍Przenośne, wygodne i bezprzewodowe czyszczenie i konserwacja w ...◼️ Mobilna myjka wysokociśnieniowa z zasilaniem bateryjnym: światło 1,65kg i ...◼️ Maksymalny przepływ wody to około 2,5 l/min...◼️ 🌲Różne akcesoria - Jest dostępny z 6m ...◼️ Łatwe czyszczenie pianką - w zestawie ...◼️ Maksymalny przepływ wody to około 2,5 l/min...◼️ 【Łatwy w użyciu】: kompaktowy i lekki ...
Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
149,99 €118,17 €166,39 €59,99 €197,99 €119,00 €Sprawdź cenę196,17 €89,00 €Sprawdź cenę
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja 23 lutego 2024 r. 1:20 Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie | Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 robi jeden bardzo kompaktowy i profesjonalny pierwsze wrażenie. Najpierw trzymasz urządzenie w dłoni, bez baterii i dyszy. W tej chwili nie możesz sobie tego wyobrazić Myjki ciśnieniowe mogą naprawdę wykonać świetną robotę. 

To, co szybko mnie pozytywnie zaskoczyło, to fakt, że Bateria za pomocą wyświetlacza cyfrowego rozporządza, który pokazuje pojemność baterii w minutach. Jest to oczywiście ogromna zaleta dla operacji.

Nasadki można wygodnie używać, co jest dla mnie szybkie i proste udało się. Ogólnie rzecz biorąc, zestaw dostarcza 2 różne dysze, jeden do normalnego Do czyszczenia i do usuwania uporczywie zabrudzonych miejsc.

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher już ją ma zintegrowane przyłącze wody. Odpowiada to normie i dlatego konwencjonalny wąż ogrodowy może być używany bezpośrednio Połączyć.

Połączony Kärcher robi bardzo dobre wrażenie, przy wadze 2,9 kg urządzenie wygodnie leży w dłoni. Woda jest rozpylana w prosty sposób za naciśnięciem przycisku.

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5
Pełne nagranie
- 80,00 €
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime

Przygotowania i funkcje

Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 jest zasilana z akumulatora, więc przed pierwszym użyciem należy to zrobić za pomocą dostarczonej ładowarki być obciążonym. Pierwszy proces ładowania trwa całkowicie uszkodzoną baterię ok. 4 godziny, należy to wziąć pod uwagę przed pierwszym użyciem. Kärcher oferuje: Szybka ładowarka w którym Naładuj baterię do 44% w zaledwie 80 minuty czy masz takie Jeśli jednak potrzebna jest ładowarka, każdy musi sam zdecydować.

Skupiłem się na podstawach, ponieważ moje użytkowanie zawsze można zaplanować i zawsze ładuję akumulator po każdym użyciu. Połączenie na urządzeniu jest znormalizowany zgodnie z normami europejskimi, ale powinien Niemniej jednak przed planowanym użyciem należy raz przetestować, czy wszystko pasuje.

Ponadto powinienem zawczasu zastanowić się, jaki rodzaj czyszczenia należy wykonać. Za pomocą bezprzewodowej myjki ciśnieniowej Kärcher KHB 5 można obrabiać różne powierzchnie, w tym fasady, ogrodzenia, płytki, kamienie, rowery, samochody i Przybory. Aby osiągnąć optymalne czyszczenie, należy to zrobić należy wybrać odpowiednią dyszę.

Uruchomienie i obsługa

Zanim zacząłem go używać, zauważyłem, że ten Kärcher KHB 5 nie używaj detergentów posiada. W związku z tym model ten nadaje się tylko do usuwania uporczywych zabrudzeń i do ogólnego czyszczenia. To urządzenie nie osiąga „efektu pielęgnacyjnego”, co ostatecznie nie jest konieczne.

Urządzenie jest bardzo proste podłączyć do domowego źródła wody. Kształt jest przyjemny ergonomicznie i od razu mam wrażenie, że Ty też może z nim pracować na stałe. Nawet jeśli na początku wydaje mi się to dziwne, że trzymam za uchwyt tylko stalową rurką, a to powinno zapewnić równie silną siłę natrysku. 

Akumulator jest łatwy do podłączenia i podłączenia. Gdy urządzenie jest włączony, który oświeca Wyświetlacz i poziom naładowania baterii są pozostałe Wyświetlane są minuty. 

W pierwszych kilku chwilach sama obsługa jest przyjemna i łatwa w użyciu. 

- 80,00 €
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime

stosowanie + Wynik + pojemność baterii

Po podłączeniu węża wodnego mogłem uruchomić strumień wody jednym naciśnięciem przycisku. mam pierwszy Płyty tarasowe i kostka brukowa sprzątane na podjeździe. Właściwie poczułem wiązkę, jak bardzo silny i szybko mogłem zobaczyć, że Zielone pokrycie usunięte z talerzy stają się. Różnica w stosunku do poprzedniego była wyraźnie dobra!

Podobny wynik uzyskałem na kostce brukowej, nawet jeśli musiałem tu trochę dłużej sprzątać. Ale może to być również spowodowane powierzchnią Sekwany.

Mam to do czyszczenia roweru Zmieniono lancę odrzutową i przeszedł z wysokiego ciśnienia na czyszczenie. Całe użytkowanie było naprawdę przyjemne, a efekt był świetny. Nawet po 10 minutach nie czułem, że ramię staje się ciężkie. 

Zauważyłem jednak, że Bateria o pojemności 20 minut jest raczej krótka jest. 20 minut mija bardzo szybko, więc powinno Projekty zawsze kojarzą się z czasem. Dodatkowo może tutaj można kupić drugą baterię.

Z drugiej strony cyfrowy wyświetlacz poziomu baterii jest dobry działa i realistycznie wyświetlane wird.

Ogólnie mogę powiedzieć, że bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 wykonuje świetną robotę i wszechstronny jest. Praca na baterii jest absolutna wygodne dla mniejszych powierzchni i gotowe do użycia znacznie szybciej niż konwencjonalne myjki wysokociśnieniowe.

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5
Bateria w procentach lub minutach
- 80,00 €
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime

Przydatne wskazówki dotyczące Kärchera z baterią

 • Zalecam ładowanie baterii natychmiast po użyciu Kärcher
 • Jeśli pracujesz na większym obszarze, warto pomyśleć o drugiej baterii
 • Zawsze wybieraj odpowiednią dyszę do czyszczenia
 • Przed planowanym użyciem sprawdź zgodność połączenia z wężem wodnym
 • Na dużych powierzchniach należy używać urządzenia elektrycznego

NOWOŚĆ | Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 6

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zalety i wady Kärcher KHB 5

korzyści

 • Uczciwy segment cenowy
 • Łatwa obsługa
 • Natychmiastowa gotowość operacyjna
 • Właściwe wyniki czyszczenia na wszystkich powierzchniach
 • Koniec z zasilaniem dzięki mocnej baterii
 • Możliwe szybkie ładowanie

Wady

 • Niska żywotność baterii (20 minut)
 • Długi czas ładowania (4 godziny)

Konkluzja: Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5

- 80,00 €
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa KHB 5 firmy Kärcher zapewnia świetny i przede wszystkim dokładny Wynikać. Środek czyszczący może być stosowany na dowolnym przedmiocie lub powierzchni, która ma być czyszczona można ustawić tak, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. 

W moim teście akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 z czasem pracy baterii 20 minut dla mniejszych Przekonują powierzchnie tarasów oraz czyszczenie rowerów i narzędzi. Sprzątanie było proste i przyjemne, myślę, że urządzenie jest nie za mocno. 

W przypadku dużych powierzchni polecam używanie Kärchera zasilanego energią elektryczną, aby możliwa była ciągła praca. 

Ogólnie rzecz biorąc, oceniam środek czyszczący jako absolutna alternatywa do szybkiego czyszczenia przedmiotów. W moim teście wypadł bardzo dobrze i był niezawodny Robota wykonana. Uważam, że segment cenowy jest uczciwy i zgodny z rynkiem. 

Kärcher znacznie ułatwił mi czyszczenie. Jeśli masz większe obszary i chcesz mieć większą presję, powinieneś udać się do jednego Myjka wysokociśnieniowa chwyć lub w jednym Doradca zu Myjka wysokociśnieniowa Bosch dowiadywać się.

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się bezprzewodowych myjek ciśnieniowych w 2024 r. na Ehrliche Testy. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny bezprzewodowy produkt do czyszczenia ciśnieniowego, który spełni Twoje potrzeby!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 108,98 €oferta
Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa Makita DHW080ZK 2x18V (bez akumulatora, bez...
Akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa Makita DHW080ZK 2x18V (bez akumulatora, bez...*
System całkowitego zatrzymania (TSS); Lekki i kompaktowy do domu i ogrodu, także do użytku profesjonalnego
457,98 € - 108,98 € 349,00 € Amazon Prime
- 78,09 €oferta
- 19,99 €oferta
Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher 18 V KHB 6 Akumulator, ciśnienie: 24 bar,...
Akumulatorowa myjka ciśnieniowa Kärcher 18 V KHB 6 Akumulator, ciśnienie: 24 bar,...*
Bez baterii, bez ładowarki
139,99 € - 19,99 € 120,00 € Amazon Prime
- 42,49 €oferta
- 80,00 €oferta
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...
Myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 Zestaw akumulatorów (akumulator: 18 V / 2,5 Ah,...*
Działa z delikatnym, ale wydajnym średnim ciśnieniem; Obszary zastosowania: wokół domu, czyszczenie rowerów, schody,...
229,99 € - 80,00 € 149,99 € Amazon Prime

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

2 przemyślenia na temat „Test: bezprzewodowa myjka ciśnieniowa Kärcher KHB 5 | Wysoka wydajność i dokładny wynik?”

 1. Naprawdę cieszę się, że rzucam okiem na te posty na stronie, które zawierają wiele cennych danych, dzięki za udostępnienie tego rodzaju
  statystyki.

  odpowiadać

Schreibe einen Kommentar