Szybkie ładowanie dzięki Power Delivery | USB-PD | Szybka ładowarka UGREEN 65 W.

Zdjęcie autora

Patrick

Szybkie ładowanie dzięki Power Delivery

Z nowym standardem USB PD szybkie ładowanie rozpoczyna szybkie ładowanie z Power Delivery bez Technologia szybkiego ładowania dla urządzeń z USB-C Połączenie. Ładowarki z USB-PD rozpoznają moc, z jaką można ładować urządzenia końcowe. Maksymalnie 65 watów to standard szybkiego ładowania smartfonów i notebooków. Testuję moją pierwszą szybką ładowarkę 65 W od UGREEN. - Szybkie ładowanie dzięki Power Delivery | USB-PD | 65W

USB-PD i USB-C

USB-C to najnowszy standardktóre można znaleźć w coraz większej liczbie urządzeń końcowych. USB-C zapewnia wyższą i szybszą prędkość transmisji danych, a także szybkie ładowanie urządzeń końcowych poprzez dostosowanie maksymalnej mocy Zasilanie (USB-PD). Ładowanie notebooków o mocy 65 W przez USB-C (USB-PD) zastąpi zasilacze różnych producentów do ładowania notebooków. Myślę, że to świetne i łatwiejsze.

65-watowa szybka ładowarka PD firmy UGREEN

,de Szybkie ładowanie dzięki Power Delivery mit dem Szybka ładowarka GaN X 65w z UGREEN. Oto fakty i specyfikacje szybkiej ładowarki PD:

Dane techniczne:

Model:CD217 WERSJA UE | Wejście: 100-240 V ~ 50/60 Hz 1.8 A Maks. |
Wyjście USB-C: 5.0 V = 3.0 A | 9.0 V = 3.0 A | 12.0 V = 3.0 A | 15.0 V = 3.0 A | 20.0 = 3.25A | 3.3-21.0 V = 3.0 A.
Maksymalna moc wyjściowa: 65.0 Watt

więcej szczegółowe iz czym UGREEN reklamuje się:

Błyskawiczne ładowanie: Ładowarka UGREEN USB C 65W, kompaktowa i wydajna ładowarka, obsługuje Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0 / 3.0, SCP, AFC, PPS do szybkiego ładowania.

Dzięki temu zasilaczowi pełne naładowanie MacBooka Pro 13 cali zajmuje około 1.8 godziny. Idealny dla wszystkich Twoich urządzeń. Jeden za wszystkich: Ładowarka USB-C jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami, np. B. Zgodność z komputerami MacBook Pro, MacBook Air 13 ", HP Spectre, Huawei MateBook, Samsung NoteBook, iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max, AirPods Pro i Samsung Galaxy S20 / S10 / Note 10, Huawei P40 / P30 Pro / Mate 30, Mate20, Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Note itp.

Mniejszy, ale mocniejszy: Ze względu na zastosowaną technologię GaN jest mniejszy od konwencjonalnych ładowarek. Dzięki wymiarom 5,2 cm x 5,2 cm x 3,2 cm i niewielkiej wadze 68 g możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Dzięki technologii GaN ładowarka USB-C PD może również zmniejszyć zużycie energii i zwiększyć wydajność ładowania.

Bezpieczne i niezawodne: Szybka ładowarka USB-C PD wyposażona jest w inteligentny chip chroniący Twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciem, przegrzaniem i przetężeniem, co gwarantuje bezpieczne ładowanie. Technologia GaN: Dzięki nowej technologii GaN ładowarka może wydajniej przesyłać energię elektryczną, co oznacza również, że marnuje się mniej energii i wytwarza mniej ciepła.

Zdjęcia: ładowarka PD 65W firmy Ugreen

Przetestuj i używaj szybkiego ładowania z Power Delivery 65w firmy UGREEN

Ładowarka niestety dostarczane bez kabla! USB-C na USB-C Tutaj potrzebny jest kabel. Mam już jeden w moim domu (był z Powerbank od Aukey w zestawie). Projekt jest zwykle gruby w kwadratowym i czarnym kolorze, ale stosunkowo mały, ale nic specjalnego. Jest tylko port wyjściowy USB-C (PD). Nie potrafię powiedzieć, czy byłoby możliwe wprowadzenie dodatkowych połączeń, czy technologia na to pozwalała, czy też była możliwa tylko dzięki projektowi.

,de kolejna ładowarka PD UGREEN 65W z 4 portami

Mój smartfon Huawei P30 Pro Ładuję oryginalną ładowarką Huawei 40W poprzez Super Charging od Huawei, ładuję smartfon w 25 Minuten na około 30% Ładowność. Wymyślam szybkie ładowanie dzięki Power Delivery za pośrednictwem 65W UGREEN Fast Charger 40% ok. godz. 30 Minuten. Nadal będę testować inne urządzenia. w Powerbank od Aukey(26.000) i ta sama ładowarka Huawei potrzebuję całego dnia, aby ją w pełni naładować. Jestem ciekaw, jak szybko ładuje się ładowarką UGREEN 65W PD.

Więcej produktów z UGREEN


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 14.04.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar