Test: StyleCare Prestige | Automatyczna lokówka

Sara

2 komentarze

Test: StyleCare Prestige | Automatyczna lokówka
Automatyczna lokówka StyleCare Prestige firmy Philips

Szybkie efektowne loki łatwe dzięki StyleCare Prestige firmy Philips!

Masz problemy z samodzielnym zwijaniem loków? Czy skręcanie każdego pasma włosów wokół różdżki i oczekiwanie na zakończenie loków trwa zbyt długo? Znajdziesz konwencjonalny lokówka nieporęczny? Jesteś z tym StylCare Prestige (Automatyczna lokówka) firmy Philips jest na właściwej drodze do idealnych loków. - StyleCare Prestige od Philips

1. Automatyczna lokówka StyleCare Prestige

- 20,02 €
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...*
 • Innowacyjny system nawijania: trwałe loki za naciśnięciem jednego przycisku w zaledwie 8-12 sekund, technologia zwiększania skrętu dla profesjonalnych rezultatów
 • Powłoka ceramiczna rafinowana kreatyną: dla delikatnej i delikatnej stylizacji
 • Dłuższa lokówka: możesz teraz ułożyć dwa razy więcej włosów za jednym pociągnięciem i zrobić to o połowę krócej*

Zestaw Philips obejmuje:

 • Philips StyleCare Prestige
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Przegroda do przycinania włosów
 • Instrukcja obsługi w kilku językach (w tym niemieckim)
 • Krótki przewodnik ze zdjęciami i tekstem do użycia
 • Międzynarodowa karta gwarancyjna
Obraz WhatsApp 2019 12 16 w 14.36.35

2. Zastosowanie | StyleCare Prestige

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

,de Prestiż Philips StyleCare to nowa edycja automatycznej lokówki Philips StyleCare. Ma kształt tulipana i jest umieszczony pionowo na głowie. Ma to na celu ochronę mięśni ramion, ponieważ automatyczna lokówka z pół kilograma nie jest łatwa. Wszyscy znamy problem, gdy ramię tak bardzo boli po 3 pasmach, że chcemy zrobić sobie przerwę, ale z tym Prestiż Philips StyleCare nie mamy już tego problemu.

Ze względu na otwartą konstrukcję i długą lokówkę, jednocześnie należy zwinąć dwa razy więcej włosów (w porównaniu do automatycznej lokówki Philips). Dla nas oznacza to: szybszy styl na imprezę, wydarzenie itp.

Nie ma ogólnego wymogu dotyczącego długości włosów, aby móc korzystać z „StyleCare Prestige” firmy Philips. Ogólnie włosy nie powinny być zbyt krótkie dla lokówek. Urządzenie musi mieć długość włosów ok. 15 cm, aby „złapać” i zwinąć włosy. Włosy powinny mieć co najmniej długość podbródka, aby stylizować piękne loki. Według Philipsa StylCare Prestige nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.

Każdy, kto ma lokówkę, zna problem: Uszczypnięte włosy! Ale dzięki otwartej konstrukcji, gładkiej lokówce i inteligentnemu czujnikowi możesz łatwo tworzyć loki bez martwienia się o uszczypnięte włosy. Inteligentny czujnik zatrzymuje urządzenie, gdy wykryje zbyt dużo włosów lub nie zostało prawidłowo włożone. Otwarta i pionowa konstrukcja umożliwia natychmiastowe usunięcie włosów.

Jakie opcje ustawień ma StyleCare Prestige firmy Philips?

Według Philips, są z StylCare Prestige 27 różnych wyglądów możliwe.

Ustawienia czasu 3 (8 sekund, 10 sekund, 12 sekund),
Ustawienia temperatury 3 (170 ° C, 190 ° C, 210 ° C) i
3 kierunki zwijania (lewy, prawy, automatyczny)

Można je dowolnie łączyć. Ściśle mówiąc, ustawienia czasu służą jedynie jako pomoc, jaką zapewnia urządzenie w postaci sygnału dźwiękowego. Włosy są zawsze rozpuszczane ręcznie, wyciągając loki z urządzenia.

Ustawienie temperatury i czasu:

,de StylCare Prestige od Philips ma trzy poziomy temperatur. W 170 ° C jest bardzo niski poziom, który jest bardzo delikatny dla włosów. Jako użytkownik możesz zdecydować, jakiej temperatury chcesz użyć. Inne lokówki nie mają takich opcji, jak na przykład Babyliss.

Zgodnie z instrukcją obsługi ustawienie czasu i temperatury należy wybrać zgodnie z żądaniem stylizacji:

żądanie stylizacjiTemperaturaczas
Wellen170 ° C8 sek.
Miękkie loki190 ° C10 sek.
Jędrne loki210 ° C12 sek.

Musisz jednak wziąć pod uwagę rodzaj włosów:
Przy gęstych włosach wysoka temperatura w połączeniu z długim czasem wiązania zapewnia zdefiniowane loki. W przypadku włosów cienkich lub zniszczonych należy wybrać niską temperaturę i czas, aby je chronić. Możesz tworzyć wspaniałe style nawet w niskich temperaturach.

- 20,02 €
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...*
Powłoka ceramiczna rafinowana kreatyną: zapewnia delikatną i delikatną stylizację; Stylizacja odporna na ciepło: nie powoduje...
139,99 € - 20,02 € 119,97 € Amazon Prime

Loki kierunek:

Można również wybrać kierunek loków.
Jeśli chcesz uzyskać jednolity wygląd, wybierz „w lewo” na suwaku po lewej stronie głowy i „w prawo” po prawej stronie. Aby uzyskać naturalny wygląd, zalecane jest ustawienie na środku, a następnie kierunek zawijania jest zmieniany automatycznie.

3. Czyszczenie | StyleCare Prestige

Istnieje oddzielne akcesorium do czyszczenia z filcową osłoną do czyszczenia lokówki. Umożliwia to usunięcie pozostałości z produktów do stylizacji lokówki. Przed użyciem urządzenie musi zostać wyłączone i ostudzone. Akcesoria do czyszczenia są umieszczane w komorze lokówki na lokówce i kilkakrotnie przesuwane w górę i w dół. Akcesoria do czyszczenia można myć pod bieżącą wodą. Musi całkowicie wyschnąć przed następnym użyciem. Obudowę samej lokówki można czyścić wilgotną szmatką. 

4. Dane techniczne

Automatyczny obrótJa
Kierunek obrotuJa
Powlekanie obszarów grzewczychCeramika z keratyną
Automatyczne wyłączaniepo 60 minutach
przewód wspólnyJa
pętla wisząceJa
temperatura układania170 ° C - 190 ° C - 210 ° C
3 kierunki zwijaniaW prawo - na przemian - w lewo
ustawienia timera8 sekund - 10 sekund - 12 sekund
czas nagrzewania30 sek.
SpannungUniversal V.
długość kabla 2 m
- 20,02 €
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...*
Powłoka ceramiczna rafinowana kreatyną: zapewnia delikatną i delikatną stylizację; Stylizacja odporna na ciepło: nie powoduje...
139,99 € - 20,02 € 119,97 € Amazon Prime

korzyści

✔ Łatwa obsługa dzięki pionowemu uchwytowi
✔ Świetny design
✔ Ochronna powłoka ceramiczna z wykończeniem keratynowym
✔ 27 opcji stylizacji
✔ Bez spalania

Wady

✗ Brak pudełka do przechowywania
✗ W razie potrzeby wymagana jest praktyka
✗ Większa masa własna niż tradycyjna lokówka

5. Wniosek - StyleCare Prestige firmy Philips

Na początku obsługa Philipsa „StyleCare Prestige” była trochę dziwna. Najpierw musisz się zastanowić, jak włożyć pasmo włosów do komory lokówki. Jednak po wstępnych próbach i błędach będziesz bardzo dobrze dogadać się z technologią. W porównaniu z tradycyjną lokówką loki z tyłu głowy są znacznie łatwiejsze do samodzielnego skręcenia.

Czas stylizacji zależy od długości włosów i pożądanego efektu stylizacji. Producent zaleca rozpoczęcie od 4 cm pasma włosów. To więcej niż w lokówkach innych producentów, którzy zalecają szerokość ok. 2-3 cm. Separator pasm jest dostępny jako akcesorium, aby ułatwić określenie ilości włosów. Po krótkim czasie, nawet bez niego, masz dobre przeczucie, ile włosów poradzi sobie lokówka Philips.

Trzeba przyznać, że obiecane 27 opcji stylizacji to trochę za dużo dobrego. Loki lub fale niewiele różnią się od siebie, jeśli zmienisz tylko temperaturę lub tylko ustawienie czasu. Możesz tworzyć piękne fale, lekkie loki i prawdziwe loki, ale jest mało prawdopodobne, aby stworzyć 27 różnych stylów.

Jeśli chcesz zdefiniować ciasne loki z długimi, gęstymi włosami, pasmo włosów musi być odpowiednio cieńsze, a ustawienie czasu powinno wynosić 12 sekund. Odpowiednio wydłuża się wówczas czas stylizacji (ok. 30 minut). W przypadku długich, gęstych włosów i odrobiny ćwiczeń fale trwają około 10-15 minut.

„StyleCare Prestige” ma również rozsądną cenę. Z około 140 € zainwestowałeś bardzo dobrze w lokówkę. Istnieją inne modele różnych producentów, które są poniżej, ale także powyżej ceny „StyleCare Prestige”.

Wreszcie można powiedzieć, że „StyleCare Prestige” firmy Philips jest wart swojej ceny. Świetny wygląd można stworzyć jak profesjonalista, ramię mniej boli, loki dobrze się trzymają i nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Niezależnie od tego, czy są młodzi, czy starsi, wszyscy będą tutaj zadowoleni. Dobry pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie.

Aktualizacja: Najnowsza wersja StyleCare Prestige to StylCare Prestige Automatyczna lokówka MoistureProtect! Nieco droższe, te same funkcje + chronią naturalną wilgotność włosów dzięki technologii MoistureProtect!

Bardziej automatyczne lokówki

- 20,02 €
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...*
 • Innowacyjny system nawijania: trwałe loki za naciśnięciem jednego przycisku w zaledwie 8-12 sekund, technologia zwiększania skrętu dla profesjonalnych rezultatów
 • Powłoka ceramiczna rafinowana kreatyną: dla delikatnej i delikatnej stylizacji
 • Dłuższa lokówka: możesz teraz ułożyć dwa razy więcej włosów za jednym pociągnięciem i zrobić to o połowę krócej*
- 6,74 €
Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige z...*
 • Innowacyjny system loków: efektowne, trwałe loki za naciśnięciem jednego przycisku
 • Dłuższa lokówka: ułóż dwa razy więcej włosów za jednym razem*
 • Technologia MoistureProtect: kontrola temperatury zapewniająca naturalną wilgotność
- 6,91 €
Lokówka automatyczna SevenPanda Lokówka automatyczna,...*
 • Bez ograniczeń związanych z przewodami, bezprzewodowa nawijarka z wbudowanymi akumulatorami z łatwością mieści się w idealnie dopasowanej kieszeni lub plecaku (tylko...
 • DŁUGOTRWAŁA - Dzięki temu urządzeniu, które natychmiast zamienia krzywe w loki i oferuje ogrzewanie 3D, Twoja fryzura jest natychmiast utrwalana, dzięki czemu ...
 • Łatwy w użyciu: włosy są automatycznie i delikatnie wciągane do ceramiki turmalinowej, gdzie są trzymane ze wszystkich kierunków, synchronizowane...
Lokówka automatyczna, lokówka LESCOLTON Duże loki,...*
 • Lokówka: Automatyczna lokówka może zaoszczędzić czas i zrobić własną fryzurę w domu. Ta lokówka jest odpowiednia dla wszystkich...
 • Ustawienia temperatury 4 i przypomnienie o czasie: Automatyczna lokówka oferuje 4 różne ustawienia temperatury, od 170 ℃ - 230 ℃ do ...
 • Obrotowy przewód zasilający 2,5 m i konstrukcja ochronna: ta ulepszona automatyczna lokówka ma Przewód zasilający o długości 2,5 m jest wystarczający dla większości ...
Automatyczna lokówka, bezprzewodowa lokówka z wyświetlaczem LCD,...*
 • Automatyczna lokówka: nie są wymagane żadne umiejętności, po prostu umieść włosy w lokówce, naciśnij przycisk i poczekaj ...
 • Poziomy ogrzewania 6, kierunki zwijania 2: Nasza automatyczna lokówka ma kierunki krzywych 2: lewy i prawy oraz ustawienia temperatury 6 150 ° C, ...
 • Technologia ceramiczna, bezpieczna i odporna na oparzenia konstrukcja: automatycznie obracająca się lokówka ceramiczna ma wyjątkowy ...
Automatyczna lokówka, duża lokówka, automatyczna...*
 • 【Automatyczne obracanie i łatwość użytkowania】 Nasza automatyczna lokówka może obracać się w obu kierunkach, w lewo iw prawo, automatycznie ...
 • 【Innowacja i wszechstronność】 Lokówka jest wyposażona w obracający się o 360 ° przewód zasilający, który zapobiega splątanym przewodom i awariom zasilania. Z...
 • 【Połączenie obsługi automatycznej i ręcznej】 Po tym, jak lokówka obraca się automatycznie przez 10 sekund, wydaje „sygnał dźwiękowy” ...

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 6.12.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Komentarze 2

 1. Antje 11. Czerwca 2020

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie