Test: słuchawki Bluetooth Aukey InEar EP-B40

Zdjęcie autora

Patrick

Aukey douszne EP-B40

Większa swoboda ruchów dzięki słuchawkom Bluetooth „IN EAR” firmy Aukey

Aukey InEar EP-B40 - słuchawki Bluetooth

Przyjrzyjmy się bliżej Aukey InEar EP-B40. Przede wszystkim należy powiedzieć, że nigdy wcześniej nie korzystałem ze słuchawek Bluetooth. Ten test powinien odzwierciedlać moje doświadczenia i wrażenia i nie powinien dokonywać porównań z innymi słuchawkami Bluetooth. Otrzymałem słuchawki Aukey Bluetooth jako produkt testowy od Marka Aukey Marketing Manager, dzięki Mark. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, moje oczekiwania to przede wszystkim łatwość konfiguracji oraz łatwość obsługi i obsługi. Po prostu podłącz i graj! Oczywiście bardzo ważne jest też to, że produkt Aukey - słuchawki Bluetooth po prostu robią to, do czego służą i powinny być używane - odtwarzają muzykę z urządzeń Bluetooth bez kabli - czy to w pracy, czy w czasie wolnym uprawiając sport, muzyka czyni o wiele bardziej motywującym i lepiej. Cena ok. 30 € jest dla mnie całkowicie w porządku i zobaczę, co za to dostanę.

Oto kilka punktów, które Aukey wykorzystuje do promowania słuchawek bezprzewodowych.

Słuchawki douszne AUKEY Bluetooth z AptX - 3 tryby dźwięku EQ - 8 godzin odtwarzania - magnetyczny zestaw słuchawkowy Bluetooth 4.1 z mikrofonem - torba do przechowywania - mogą być używane do Apple Watch, iPhone'a, Samsunga, Echo Dot i innych urządzeń.

 • Dźwięk w jakości CD: słuchawki douszne z technologią aptX zapewniające wyraźniejszy dźwięk bezprzewodowy przez Bluetooth 4.1.
 • Bogaty, solidny dźwięk z mocnym basem i wyborem trzech sygnatur dźwiękowych korektora
 • Super lekkie słuchawki 13g z trzema rozmiarami wkładek dousznych i zaczepami dousznymi dla indywidualnego, mocnego dopasowania i doskonałej izolacji akustycznej
 • 8 godzin muzyki (ok. 120 utworów) lub 240 godzin czuwania na jednym 1,5-godzinnym ładowaniu
 • Sportowe wkładki douszne: wodoodporne z certyfikatem IPX4 z wewnętrzną nanopowłoką, chroniące przed potem i deszczem podczas biegania.
 • W celu wygodnego noszenia wkładki douszne można magnetycznie przymocować do szyi. Idealny do treningów fitness i joggingu
 • Zakres dostawy: magnetyczne słuchawki bezprzewodowe AUKEY EP-B40, kabel micro USB, trzy pary końcówek dousznych, trzy pary zaczepów na ucho, torba do przechowywania, instrukcja obsługi, 24-miesięczna gwarancja wymiany i przyjazna obsługa klienta

Przyjrzyjmy się bliżej słuchawkom Bluetooth Aukey.

Słuchawki Bluetooth Aukey

Zakres dostawy: Aukey InEar EP-B40

Słuchawki Bluetooth otrzymujesz od Aukey w prostym, opakowanym w folię kartonową pudełku z taką zawartością.

 • 2x słuchawki bezprzewodowe (magnetyczne) model EB-B40
 • 1 kabel micro USB
 • 3 zestawy zatyczek do uszu w różnych rozmiarach (1 zestaw już zmontowany)
 • Torba do przenoszenia, w której możesz wszystko schować
 • Gwarancja i instrukcje

Obsługa słuchawek Aukey Bluetooth
Sterowanie słuchawkami Aukey Bluetooth

Dalsze dane: Słuchawki bezprzewodowe EP-B40 firmy Aukey

 • Technologia: Bluetooth 4.1
 • Czułość mikro: -42db + -3db
 • Zakres częstotliwości: 20-20 KHz
 • Pobór mocy: DC 5 V.
 • Czas ładowania: 1,5 godziny
 • Czas gry: do 8 godzin
 • Bateria: litowo-polimerowa (2x 60 mAH)
 • Zakres: do metrów 10
 • Waga: 13g

Wideo: Aukey InEar EP-B40

Unboxing: Słuchawki Aukey Bluetooth do uprawiania sportu i w podróży

Rozpakuj i skonfiguruj

Po rozpakowaniu wszystko jest na miejscu, zgodnie z opisem w zakresie dostawy. Pełne obciążenie można wykonać natychmiast, ale nie jest to konieczne. Słuchawki Bluetooth są od razu gotowe do użycia. Naciśnij przycisk wielofunkcyjny pośrodku, a staną się aktywne. W smartfonie oczywiście wcześniej aktywowałeś Bluetooth z widocznością dla innych urządzeń. Obecnie korzystam ze światła Huawai P8 i połączenie ze słuchawkami Aukey Bluetooth działało bezproblemowo, tak ma być.

Pierwsze wrażenie

Słuchawki są podłączone do smartfona i muzyka gra! Założyłem go i pierwsze wrażenie było „WOW, bas brzmi dobrze i pełny”, a poza tym dźwięk jest dla mnie całkowicie w porządku. Za pomocą korektora możesz przełączać się pomiędzy:

Śpiew - normalna muzyka ze zrównoważonymi wysokimi tonami i dobrym basem
Wysokie tony - wysokie tony są coraz bardziej, bas prawie zniknął, szczególnie w przypadku rozmów telefonicznych
Bas - wydaje mi się, że bas zmienia się minimalnie
Ustawienie „Śpiewanie dla muzyki” jest dla mnie najlepszym i najwygodniejszym wyborem

Używane słuchawki Bluetooth Aukey

Dzięki 3 różnym rozmiarom zatyczek do uszu z uchwytem możesz wypróbować, który rozmiar najlepiej pasuje i pozostaje w Twoim uchu. Gdy to zrobisz, możesz rozpocząć testowanie. Na jednostce sterującej masz 3 przyciski sterujące, których używasz do sterowania głośnością, włączaniem / wyłączaniem, wyborem utworu i połączeniami. Po włączeniu usłyszysz dźwięk potwierdzający aktywację, a także po wyłączeniu.

Szukam słuchawek Aukey w moim smartfonie przez Bluetooth i są wyświetlane jako AUKEY EP-B40 i połączone bez żadnych problemów. Jest używany w ruchu lub podczas częstego joggingu. Słuchawki wygodnie leżą w moim uchu, a dzięki uchwytowi w uchu pozostają na swoim miejscu i na razie nie wypadają na mnie. Podczas biegania pocisz się, ćwiczysz intensywniej i tutaj również są łatwe do noszenia w uchu.

Jednym z najważniejszych punktów przed komfortem noszenia i dźwiękiem jest jakość połączenia Bluetooth, nic nie przeszkadza Ci tak, jak ciągłe przerwy w muzyce w uchu. Aukey InEar EP-B40 mają dobry zasięg do 10 m. Oczywiście noszę smartfon na ciele, więc odległości nie większe niż 1m nie są możliwe. Więc nie widziałem żadnych rozłączeń ani jąkania. Telefonia jest oczywiście również możliwa i działa wystarczająco dobrze, jeśli chodzi o obsługę i jakość. Podczas powiadamiania o połączeniach, wiadomościach itp. Muzyka jest na krótko przyciemniona i słychać zwykły dźwięk powiadomienia. Wydaje się, że bateria wystarcza na długi czas i zależy od tego, ile jest używane.

Wniosek: Aukey InEar EP-B40

Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, ale nadal chcesz mieć dobry dźwięk w uchu w podróży, a także lubisz nieskomplikowaną obsługę i konfigurację, możesz użyć słuchawek Bluetooth Aukey.

Nie mogę inaczej powiedzieć, jeśli produkt dostarcza to, czego oczekuję lub chcę i dostarcza to łatwo i bez problemów, jako użytkownik jestem bardzo zadowolony.

Dobra robota, AUKEY!

Słuchawki Bluetooth Aukey

- 17,00 €1. najlepszy produkt
Soundcore by Anker P2 Mini słuchawki douszne Bluetooth,...*
 • -SOUNDCORE: Znak handlowy firmy Anker Innovations.
 • Nasza technologia analizuje profil dźwiękowy bezprzewodowych słuchawek Bluetooth w czasie rzeczywistym i zwiększa...
 • -3 TRYBY INDYWIDUALNE: Wzmacniacz basów dla intensywnych piosenek, tryb podcastów dla podcastów i książek audio oraz tryb Soundcore Signature dla wszystkich...

inne produkty firmy Aukey

Wskazówki dotyczące czytania: więcej Doradca lesen | kuchnia Porady | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.05.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar