Lampy LED - przewodnik


Istnieje wiele różnych żarówek LED do kupienia i na co zwrócić uwagę

żarówki lED

Powinno to oszczędzać energię. Jeśli to możliwe, powinien oferować różne opcje. Lekkie i niedrogie - w ostatnich latach rodzaj oświetlenia zmienił się na wiele sposobów. LED jest praktycznie niezbędny w dzisiejszym świecie. Wszędzie lampy LED. Ale jak to działa z diodą LED? Jakie są opcje dla żarówek LED? Kolorowe zmiany kolorów są trendem w różnych lampach LED. Reflektory halowe LED, diody LED w wioskach bożonarodzeniowych, diody LED przez cały rok. LED jest na czele oświetlenia. Czy otrzymamy jasne światło na ten przewodnik? - lampy LED - przewodnik

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Lampy LED - przewodnik - w porównaniu

Lampa LED GU10 DEWENWILLampy AGOTD GU5.3 MR16 Led, 7W 580Lumen 2700K ciepła biel 38°...Ściemnialne lampy AGOTD GU10 LED 7W 230V. widzieć. 50 W MR16 ...BKLicht Zestaw 5 żarówek LED 5W, świece LED, energooszczędne...Oprawy wpuszczane LED BKLicht obrotowe ultrapłaskie Ø68 mm ...NuLoXx Opakowanie 10 szt. 3.5W/827 LED 2700K G9 prawdziwa ciepła biel, 320LM, AC...BKLicht lampa LED lampa energooszczędna E14 zestaw 5 żarówek LED 5x 5...Lampa LED Minger G4 2.5W, 24 X 2835 SMD, 180LM, zamiennik na 20W ...
Sprawdź cenę34,59 €Sprawdź cenę27,99 €Sprawdź cenę11,99 €Sprawdź cenę17,99 €12,99 €Sprawdź cenę
Lampa LED DEWENWILS GU10*Lampy AGOTD GU5.3 MR16 Led, 7W 580Lumen 2700K...*Ściemnialne lampy AGOTD GU10 LED 7W 230V. patrz 50W ... *BKLicht zestaw 5 żarówek LED 5W, świece LED,...*BKLicht LED oprawa wpuszczana obrotowa ultra ... *NuLoXx 10 sztuk 3.5W / 827 LED 2700K G9 prawdziwe ... *BKLicht LED lampa energooszczędna lampa E14 zestaw 5 ... *Żarówka LED Minger G4 2.5W, 24 X 2835 SMD, 180LM, ... *
◼️ nie dotyczy◼️ 🌵 Ten spot LED AGOTD zastępuje konwencjonalne...◼️ nie dotyczy◼️ ERP CE EMC EMI Zatwierdzony przez RoHS 7Watt MR16 GU10 LED ściemnialny ...◼️ nie dotyczy◼️ Dzięki tym diodom LED dom może być ...◼️ nie dotyczy◼️ 3,5 W NuLoXx LED G9 zastępuje około 30 watów ...◼️ Wysokiej jakości lampy BKLicht LED E14 5W posiadają ...◼️ Żarówki LED G2.5 4W zastępują żarówki halogenowe 20W, oszczędzają do 90 ...
◼️ nie dotyczy◼️ 💫 Emituj skupione światło punktowe o 38°...◼️ nie dotyczy◼️ Ściemnialna żarówka led gu10. Ściemnianie płynnie, ...◼️ nie dotyczy◼️ Lampy bez migotania 230 V o mocy 3000 K, 470 lumenów i ...◼️ nie dotyczy◼️ Długość tej diody NuLoXx G9 jest nieco większa niż długość ...◼️ Nieściemnialne lampy LED w zestawie 5 mają ...◼️ Materiał: wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska lampy reflektorowe LED ...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Żarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LEDŻarówki LED Żarówki LED
36,99 €
Sprawdź cenę34,59 €Sprawdź cenę27,99 €Sprawdź cenę11,99 €Sprawdź cenę17,99 €12,99 €Sprawdź cenę
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja nieznany Linki prowadzą do Amazon.de | Źródło / Zdjęcie: Amazon API
Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Jak działa LED?

Dioda LED (dioda elektroluminescencyjna) składa się z soczewki z tworzywa sztucznego, pod którą znajduje się anoda, katoda, chip LED, reflektor i złoty przewód. Różne układy scalone, a także modele, umożliwiają teraz zabłysnąć w różnych kolorach i na różnych poziomach jasności. Dzięki niewielkiej wbudowanej technologii jest to możliwe. Energia użyta do tego jest minimalna w przeciwieństwie do starej lampy żarowej, cena jest nieco droższa, ale diody LED dłużej.
Światło rozprasza się przez soczewkę, co oznacza, że ​​wygląda na coś więcej niż w rzeczywistości.

Jakie opcje są dostępne?

Ta technologia jest teraz dostępna dla prawie każdego oświetlenia. Czy to jako lampa żarowa do sufitu, jako reflektor przemysłowy czy w samochodzie. LED jest w domu i na zewnątrz i praktycznie wszędzie. W przestrzeń mieszkalną można wbudować bezpośrednie i pośrednie światło. Telefony komórkowe, ekrany, kontrolki, telewizory. Migające gwiazdy wiszą w oknach na Boże Narodzenie. Czasami technologia nie jest jeszcze w pełni rozwinięta, co widać po reflektorach nowych samochodów. Są okropne i nie można ich zastąpić. Jeżeli dioda LED w lampach LED jest zepsuta, oznacza to, że należy wymienić cały reflektor. - i to może być drogie.

ŻARÓWKI LED

Są one dostępne w dobrze znanych rozmiarach gniazd. Wymiana starych żarówek jest więc łatwo możliwa.
Jeśli zdecydujesz się na zupełnie nową lampę, otrzymasz już technologię LED. Wadą, jeśli uszkodzony, a następnie uszkodzony, w większości przypadków nie jest wymienny. Tak musi powstać nowa lampa.

LED z pilotem

Włącz i wyłącz światła świąteczne w oknie bez konieczności pracy nad sesją. Technologia LED jest już dostępna z pilotem zdalnego sterowania. Również czujniki ruchu idealnie nadają się do oświetlenia zewnętrznego.
Lampy sufitowe, które zmieniają kolor? Nie ma problemu, nawet jeśli leżysz w wannie.
Praktyczną rzeczą w tej technice jest to, że jest to już technologia. Oznacza, że ​​bardzo dobrze nadaje się do używania innych komponentów, takich jak pilot zdalnego sterowania.

Zmiana koloru LED

Niezła sztuczka. Lampa, różne kolory. Chipy technologii umożliwiają to. Możesz nie tylko dopasować kolory, ale także, czy powinny one błyskać, czy wpływać na siebie nawzajem. Wszystko to tylko kwestia programowania. Dziś jest to nieco droższe, ale w ciągu najbliższych kilku lat zharmonizuje się, podobnie jak z nośnikami pamięci masowej.

Możliwość przyciemniania LED

Nie wszystkie żarówki LED mogą być przyciemnione. W najgorszym razie po prostu się łamią, jeśli połączysz je ze ściemniaczem. Dlaczego tak jest? Przy wyższych wymaganiach samej technologii Dimmable LED są droższe, ponieważ więcej technologii. Ale są też dodatkowe dimmery, które są odpowiednie dla tej technologii.
Podczas gdy stara lampa żarowa była bezpośrednio podłączona do napięcia sieciowego, to w przypadku światła LED, w uproszczeniu, musi najpierw przekonwertować prąd z puszki na niskie napięcie. Dzieje się tak z elektroniką kontroli wewnętrznej. Jeśli ta elektronika nie jest przeznaczona do ściemniania, nie będzie działać.

Temperatura barwowa

Niektóre diody LED działają naprawdę ciężko. Wynika to z temperatury barwowej. Jest mierzona w kelwinach, czyli K. Stara 60-watowa żarówka ma 2700 kelwinów. Przy 40 watów wynosi 2600 kelwinów. Jeśli nie możesz lub nie chcesz o tym pamiętać, na wielu opakowaniach jest napisane coś w stylu: „ciepła biel” (2500 - 3000 K), „neutralna biel” (3500 - 4000 kK i „światło dzienne” (4000 - 7000 K)). To jest przeciętne południowe słońce dla porównania ma około 5800 K.
Ciepłe białe diody LED czasami płoną w oczach, ale wynika to również z natury światła LED. Francuski Instytut Zdrowia przetestował to już raz. Krótko mówiąc, to badanie [https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27751961] można podsumować:

Lampy LED łączą niebieskie i żółte światło, aby uzyskać biały. Jednak niebieskie światło przenika bez przeszkód przez siatkówkę. Wspomaga to procesy zapalne w organizmie; w najgorszym przypadku komórki wzroku umierają. Powstaje zbyt wiele białek, a proces starzenia szybko przyspiesza. Odpowiedzią na rynku są „retro”, „kominek” i „vintage”. W przypadku tych świateł przed rzeczywistym światłem LED umieszczany jest żółto-pomarańczowy odcień, który niebieskie elementy powinny prawie odfiltrować.

Oświetlenie LED różnych produktów

Światła LED Światła LED bezpieczeństwa Latarki LED kinkiety LED lampy LED taśmy świetlne z diod LED downlight LED rury LED Taśmy LED Reflektory LED Hall lampy sufitowe LED

inne produkty LED

Zużycie energii dzięki diodzie LED

LED powinien być energooszczędny. Przyjrzyjmy się bliżej.
Najpierw zamiast watów dioda LED jest mierzona w lumenach. Nadal jednak potrzebujemy watów do bieżących obliczeń. Przykładem może być lampa LED oznaczona jako 10 wat. Jeśli pali się tylko przez trzy godziny dziennie, bierzesz 10 Watts x 3, a następnie przez cały miesiąc (90 godzin). Zwraca 0,9 kWh miesięcznie. Średnio jedna kWh kosztuje centy 30.
Jednak już 7 żarówka o mocy LED posiada 806 lumenów. Żarówka 60 Watt 710 Lumen. Ergo: LED jest nie tylko jaśniejszy, ale także bardziej ekonomiczny. Jeśli tylko jedna lampa otrzymuje, do 30 euro w kosztach energii elektrycznej w sparbar (w 6 godzin świecenia dziennie średnio).

Zalecana literatura: Wiele przewodników na różne tematy tutaj!

Zalety i wady żarówek LED

W niniejszym przewodniku przedstawiono dobry przegląd tego, czym właściwie jest dioda LED, jak to działa, a nawet dla kogo nie jest to właściwe. W podsumowaniu jest mała lista:

Zalety.

 • Oszczędność energii jest zdecydowanie możliwa
 • Technologia ta jest znacznie lepsza i dlatego można ją zainstalować w bardziej oszczędny sposób
 • można kupić LED do ściemniania
 • różne gry światła są również możliwe
 • LED jest bardzo wytrzymały

Wady:

 • W zakupie dobre, ale wysokiej jakości żarówki LED są nieco droższe
 • nie nadaje się dla wszystkich ludzi lub dzieci, ponieważ niektórzy ludzie mają negatywny wpływ na zdrowie
 • jeśli lampa LED jest uszkodzona, czasami technologii nie można wymienić i trzeba wyrzucić całą lampę i kupić nowe

Kup LED

LED można kupić wszędzie. W sklepie specjalności na ulicy, a także w Internecie. Ale szczególnie w Internecie są bardzo korzystne oferty. Wybierz mądrze. Nie każda tania oferta jest równie dobra.
Opakowanie wskazuje, do czego służy lampa: na zewnątrz, jak szybko jest jasno, jak często można ją włączać i wyłączać, jak długie jest życie, jak fajne i ciepłe jest światło, czy można je przyciemnić i jak wysoki jest pobór mocy.
Całe panele LED i paski LED mogą być cudownie przetwarzane w salonie, na zewnątrz iw samochodzie. Oczywiście potrzebujesz źródła zasilania, już istnieją z energią słoneczną. Inne działają również z baterią, akumulatorem lub normalnym podłączeniem zasilania.

Końcówki LED

Dla niektórych osób dioda LED jest mniej odpowiednia. Pojawia się ból głowy, inni zawroty głowy, wiele oczu boli. Zawarliśmy tutaj kilka wskazówek dotyczących właściwej obsługi diod LED.

✔ Nigdy nie patrz bezpośrednio na diodę LED.

✔ Jeśli to możliwe, kupuj diody LED oznaczone jako „Retro”, „Kaminfeuer” i „Vintage”.

✔ Kup wyższą jakość LED.

✔ Daj oczy szansę na regenerację. Brak światła w sypialni, brak telefonu komórkowego, brak światła, wyrzucić telewizor i spędzić chwilę w miękkim świetle przed snem. Świece też są bardzo dobre, starsze żarówki też.

✔ kto musi dużo pracować z kalkulatorem nie powinien ustawiać zbyt jasno swojego monitora. To pali się jeszcze bardziej w oczy.

✔ To samo dotyczy telefonów komórkowych i tabletów.

✔ Oczy dzieci są jeszcze bardziej wrażliwe niż oczy dorosłych. Dlatego przy zakupie zwracaj szczególną uwagę na przyjazność dzieciom.

✔ niebieskie światło tłumi hormon melatoniny. Melatonina jest naszym hormonem snu. W większości telefonów można drastycznie zmniejszyć ilość niebieskiego, co powoduje zdrowszy sen

✔ Wiele tanich produktów migocze. Ten migotanie (migotanie) jest zwykle tylko nieświadomie odbierane. Zawroty głowy, szumy uszne lub bóle głowy mogą być wynikiem.

✔ Ściemna dioda LED jest czasami bardziej kompatybilna. Ale także zwracaj uwagę na wysoką jakość.

Konkluzja

Każdy, kto kupuje wysokiej jakości technologię LED i używa jej najpierw, musi wydać trochę więcej pieniędzy. Z powodu długowieczności technologii koszty można jednak obniżyć za rok lub dwa. Od tego momentu idzie na plus. Ceny prądu nie są w ostatnim czasie tańsze.
Osoby, które są mniej wygodne w tej technologii, mogą podjąć rozsądne środki i użyć specjalnych żarówek LED.
Prognozy na przyszłość są takie, że technologia będzie coraz bardziej wyrafinowana. Jest to już bardzo dobry początek, więc wiele praktycznych rzeczy jest możliwych, lampy naprawdę oszczędzają energię, jeśli używasz ich prawidłowo i zwracasz uwagę na siebie i swoje zdrowie w tym samym czasie.

Znajdź w top 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów oświetleniowych LED 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
- 4,77 €1. Najlepszy sprzedawca
LE GU10 LED, 4W 350 lumenów świetlówka LED, 2700 kelwinów ciepła biel...*
 • Oszczędność energii: dzięki mocy wyjściowej 4W ta ciepła, biała lampa reflektorowa LED zastępuje żarówkę halogenową 50W, oszczędzając ponad 92% na ...
 • Łatwa instalacja: Aby zastąpić konwencjonalną żarówkę halogenową, ta dioda LED jest wkręcana bezpośrednio w gniazdo GU10.
 • Szeroki kąt świecenia: przy kącie świecenia 120° otoczenie jest dobrze oświetlone.
2. Najlepszy sprzedawca
Wowatt 6er MR16 LED ciepły biały Led GU5.3 MR16 12V 6W zamiennik do...
Opinie 1.816
Wowatt 6er MR16 LED ciepły biały Led GU5.3 MR16 12V 6W zamiennik do...*
 • Lampa Led MR16 GU5.3: 6 watów jako zamiennik 40 watów, 2800K ciepła biel, jasność: 480 lumenów. Napięcie: AC/DC 12V, bez ściemniania, 120° szersze...
 • Przyjemne światło: ciepłe światło 2800K i wysoki CRI 82Ra. Światło o wysokim współczynniku oddawania barw 82Ra pozwala uzyskać kolory oświetlanych obiektów...
 • Dobra jakość: chipset LED ma bardzo wysoką wydajność świetlną. Teraz z 24 kawałkami 2835 SMD, plamka świeci jasnym światłem 480 lumenów. Nie...
- 9,40 €3. Najlepszy sprzedawca
Osram Base PAR16 lampa reflektorowa LED z trzonkiem GU10, 4.3 W, 10...*
 • Zużycie energii 5 kWh / 1000h przy 350 lm
 • Długa żywotność - do 15000 godzin i do 100000 cykli przełączania
 • Ciepłe białe światło zapewniające komfort i relaks w salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych
- 3,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Żarówka LED Eslas 6W GU10 biała ciepła, 3000K 600 lumenów LED...*
 • 【Żarówki LED Ealas】 Żarówka LED 6W GU10 z 600lm, ciepła biel 3000k, kąt świecenia 120, opakowanie 10;
 • 【Wysoka jakość】 Żarówka Eslas GU10, żywotność 30.000 XNUMX godzin, bez migotania, natychmiastowy start, ochrona oczu;
 • 【Oszczędność energii】 Żarówka halogenowa Eslas 6W GU10 LED 60W, zaoszczędź 90% na rachunkach za energię elektryczną, oszczędność energii i ...
- 2,00 €5. Najlepszy sprzedawca
Żarówka LED Lepro E27, lampa LED 8.5W, 2700K biała ciepła...*
 • Oszczędność energii: ta lampa LED o mocy 8.5 W zastępuje żarówkę o mocy 60 W, oszczędzając ponad 85% kosztów energii elektrycznej
 • Wysoka jakość światła: Ciepłe światło dla przytulnej i zachęcającej atmosfery, CRI> 80 dla bardziej żywego i naturalnego światła.
 • Szeroki kąt świecenia: przy kącie świecenia 200° otoczenie jest dobrze oświetlone.
6. Najlepszy sprzedawca
Lampa LED AGOTD 4W G9, 2700k ciepła biel Bez migotania...
Opinie 1.762
Lampa LED AGOTD 4W G9, 2700k ciepła biel Brak migotania LED...*
 • Oszczędność energii: W porównaniu do tradycyjnych żarówek, lampa AGOTD G9 zużywa tylko 4W. Dodatkowo świetlówka G9 może być żarówką halogenową o mocy 40W...
 • Bardzo długa żywotność: 35.000 9 GODZIN, bardzo niski pobór mocy, podstawa pin G4, dioda LED XNUMXW jest możliwym zamiennikiem normalnego...
 • Opakowanie 10 sztuk, żarówka LED G9 biała ciepła.Brak migotania lub efektu stroboskopowego, nasze żarówki G9 posiadają certyfikat CE, RoHS. 2 lata gwarancji.
7. Najlepszy sprzedawca
Żarówka LED MATMO MR16 GU5.3 360lm zamiennik na 50W...*
 • 10 sztuk w każdym opakowaniu, wymiary (ØxL): ok. 50mm x 46mm
 • Szeroki kąt rozsyłu: przy kącie rozsyłu 120° otoczenie jest dobrze oświetlone, 360LM, AC/DC12V
 • Ta lampa LED GU5.3 o mocy 5W ma przyjemne, ciepłe, białe światło o temperaturze 2800-3000K
- 2,85 €8. Najlepszy sprzedawca
Lampa LED G9, biała ciepła 3000K, świetlówka LED G5 9W, 400...*
 • 【Oszczędność energii】 Te żarówki LED mogą doskonale zastąpić halogenową lampę bazową o mocy zaledwie 5 W i zużywają tylko 10% ...
 • 【Super wysoka jasność】 Żarówka LED ma kąt świecenia 360 stopni, 32 wysokiej jakości diody LED SMD 2835 o wysokiej jasności i ...
 • 【Odporność na ciepło】 Natychmiastowe oświetlenie. Nie trzeba czekać na rozgrzanie do pełnej jasności po włączeniu. Niemigoczące światło i...
9. Najlepszy sprzedawca
Lampa Philips LEDclassic zamiennik 50W, GU10, opak. 6 szt., ciepła biel...*
 • Philips LEDclassic: ciesz się ciepłym, białym światłem (2.700 K), jak zwykłe żarówki lub żarówki halogenowe
 • Ustawianie podświetleń: Kąt rozsyłu światła pozwala oświetlić całe pomieszczenia lub akcenty; Częstotliwość: 50-60Hz
 • Niskie zużycie energii: do 90% oszczędności energii w porównaniu z konwencjonalnymi źródłami światła
- 0,69 €10. Najlepszy sprzedawca
Lampa Osram LED Base Classic A, Oprawka: E27, Ciepła Biel, 2700 K,...*
 • Zużycie energii 7 kWh / 1000h przy 806 lm
 • Długa żywotność - do 15000 godzin i do 100000 cykli przełączania
 • Ciepłe białe światło zapewniające komfort i relaks w salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych
- 4,77 €oferta
LE GU10 LED, 4W 350 lumenów żarówka LED, 2700 kelwinów ciepła biel...
LE GU10 LED, 4W 350 lumenów świetlówka LED, 2700 kelwinów ciepła biel...*
Co zyskasz: 10 x reflektorowe lampy GU10 LED.
22,99 € - 4,77 € 18,22 €
- 9,40 €oferta
Osram Base PAR16 lampa reflektorowa LED z trzonkiem GU10, 4.3 W, 10...
Osram Base PAR16 lampa reflektorowa LED z trzonkiem GU10, 4.3 W, 10...*
Zużycie energii 5 kWh / 1000h przy 350 lm; Długa żywotność - do 15000 godzin i do 100000 cykli przełączania
26,99 € - 9,40 € 17,59 €
- 3,00 €oferta
- 2,00 €oferta
Żarówka LED Lepro E27, lampa LED 8.5W, 2700K biała ciepła...
Żarówka LED Lepro E27, lampa LED 8.5W, 2700K biała ciepła...*
Co zyskasz: 6 lamp LED E27.
16,99 € - 2,00 € 14,99 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?

LE GU10 LED, 4W 350 lumenów oświetlenie LED, 2700 kelwinów ciepła biel zastępuje żarówki halogenowe 50W gu10 spot, reflektor kątowy 120°, 10 sztuk

Stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik zakupowy z przydatnymi wskazówkami. Może doradzić i ochronić Cię przed złymi zakupami w 2022 roku. Przedstawia zalecenia dotyczące zakupu, pokazuje przydatne linki lub przybliża test LED źródła światła.

Uzyskaj doświadczenia i rekomendacje od klientów, kupujących, przyjaciół, mediów społecznościowych, blogów lub czasopism branżowych. przed tobą Oświetlacz LED Jeśli chcesz kupić produkt, bądź mądry i dobrze przygotowany.

Auf Uczciwe testy możesz znaleźć kilka testów (w tym pływacki, Fitness, Dom i ogród) I Doradca (w tym Smart Home, Piękno, Handwerk), którzy mogą Ci jeszcze pomóc.

Kup świetlówki LED - Jak znaleźć najlepszy świetlówkowy produkt LED dla Ciebie!

Żarówki LED Żarówki LED
Przydatne wskazówki dotyczące kolejnego zakupu produktu z „Przewodnikiem po uczciwych testach dla kupujących”!

Czego dokładnie oczekuję od szukanego produktu „Źródło światła LED”?

Poradnik kupowania uczciwych testów
Lampy LED - przewodnik 51

Wiele produktów ma podstawowy cel, do którego są potrzebne. Jednak bez względu na to, czego szukasz lub chcesz zastosować produkt z żarówką LED, napisz dokładnie czego oczekujesz od produktu, jak i gdzie chcesz go używać. Zbadaj i porównaj produkty z żarówkami LED, które znajdziesz. Przekonasz się, że wiele produktów robi dokładnie to, czego szukasz, ale ma o wiele więcej funkcji, innych właściwości lub obsługi, których nie znasz. Różnorodność produktów i zakres dostawy mogą być bardzo różne.

Którzy producenci i marki są dostępni dla „Lamp LED”?

Marki i producenci Uczciwe testy Poradniki dotyczące zakupów
Lampy LED - przewodnik 52

Jeśli szukasz produktu "Lampa LED" i zależy Ci na konkretnej marce lub producencie, to już zawęziłeś swoje wyszukiwanie do BRAND lub producenta. Jeśli tak nie jest, musisz najpierw uzyskać przeglądjakich producentów i marek produkują i oferują produkt, którego szukasz. Skorzystaj tutaj znanych marek i producentów ze swoimi produktami. Niemniej jednak warto badanie mniej znanych marek lub producentów. Mogą być nowe na rynku lub po prostu mniej znane w danym kraju.

Często można znaleźć lepszy Stosunek ceny do wydajności ze względu na koszty produkcji lub filozofię. Sprawdzone marki i producenci polegają na rozgłos i zaufanie przez lata, które zbudowali. jakość i obsługa przekonały, ale z czasem mogą zniknąć. Wszystko znajduje odzwierciedlenie w cenie. Zwróć więc uwagę na mniej znane produkty, nie muszą być gorsze. Mogą one również mieć dobrą obsługę, dobrą jakość lub mieć większy zakres dostawy. Doświadczenia innych kupujących są bardzo ważne.

Jakich funkcji, wyposażenia i stanu potrzebuję, a jakich nie?

Czeklist Poradnik zakupów Uczciwe testy Zakup produktu
Lampy LED - przewodnik 53

Znajdź i wybierz najlepsze źródło światła LED

Teraz dokładnie wiesz, czego oczekujesz od swojego nowego produktu i jak chcesz go wykorzystać. Otrzymałeś przegląd dostępnych produktów. Teraz uzyskałeś więcej informacji na temat produktów oświetleniowych LED, ich funkcji, właściwości, obsługi i zakresu dostawy. Czego początkowo oczekiwałeś od produktu, powinieneś teraz dodać nowe punkty i rozważyć, czego absolutnie potrzebuję, a czego nie. Pomyśl także długofalowo o komforcie, zużyciu, korzyściach i zakresie dostawy.

Oceny, rekomendacje, recenzje i testy kupujących żarówki LED?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy
Lampy LED - przewodnik 54

Masz teraz na swojej liście kilka produktów z żarówkami LED, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Teraz musisz uporządkować i dokładniej omówić produkty. Przeszukuj dowolny produkt pod kątem ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów w Internecie. Będziesz czytać pozytywnie i negatywnie i zauważysz, który produkt Cię przyciąga. Oto kilka punktów, o których należy pamiętać:

👉 Jaka jest reputacja strony internetowej lub sklepu i jego ocen kupujących, rekomendacji, recenzji i testów?
👉 Recenzje kupujących można kupić lub podrobić, spójrz na liczbę recenzji i pisownię.
👉 Korzystaj z innych przydatnych stron internetowych, aby oceniać fałszywe recenzje!
👉 O czym dokładnie są negatywne recenzje?

Jak sobie radzić z negatywnymi recenzjami i doświadczeniami?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Lampy LED - przewodnik 55

Negatywne recenzje są często pisane, gdy produkt dotrze wadliwy, co może wynikać z trasy dostawy lub bezpośrednio do producenta. Może się to zdarzyć, ale nie jest to normą i nie powinno Cię zniechęcać. Istnieje wiele negatywnych opinii od klientów, którzy kupili dla siebie niewłaściwy produkt z żarówką LED lub którzy nie otrzymali właściwych informacji i byli teraz rozczarowani. Nieprawidłowe lub nieprawidłowe użycie może również prowadzić do negatywnej oceny.

Produkty często trzeba składać, dla niektórych jest to zbyt skomplikowane, czasochłonne lub po prostu nie dla nich. Często te tak zwane negatywne oceny zawierają po prostu frustrację kupującego. Niemniej jednak z pewnością istnieją uzasadnione negatywne recenzje, więc zawsze polecam je przeczytać Przeczytaj uważnie recenzje i obraca się wokół użytkowania, trwałości i jakości. Jakie miałeś problemy? Jak sprzedawca lub producent zareagował na problemy?

Dalsze punkty:

👉 Niewiele recenzji nie zawsze oznacza, że ​​wybrany produkt jest koniecznie zły. Może po prostu nie było go wystarczająco długo na rynku iw rezultacie nie zostało wystarczająco docenione.
👉 Jeśli to możliwe, w razie problemów zadawaj pytania otwarte kupującemu lub sprzedającemu.
👉 niektórzy sprzedawcy walczą ze sobą negatywnymi/pozytywnymi ocenami, aby poprawić lub pogorszyć rankingi sprzedaży i pozycjonowanie.

Jakie problemy, rozwiązania lub wskazówki mogę znaleźć dla produktu oświetleniowego LED?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Lampy LED - przewodnik 56

Często pomocne jest zbadanie problemów, rozwiązań lub wskazówek dotyczących produktu przed dokonaniem zakupu. Tutaj możesz skorzystać z wiedzy nabywców, którzy mogli mieć produkt oświetleniowy LED od dłuższego czasu, co z nim robią lub czego doświadczyli. Może to być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Może da ci to lepszy wgląd w jakość, trwałość, pielęgnację, obsługę i korzyści z nadchodzącego zakupu żarówki LED.

Gdzie mogę znaleźć oceny, rekomendacje, recenzje, testy, recenzje, rozwiązania i wskazówki od innych kupujących?

Zapytaj o doświadczenia i wskazówki w swoim obszarze osobistym na temat źródeł światła LED lub produktów.
Lista 10 najlepszych według Honest Tests prowadzi do najlepszych i najpopularniejszych produktów z żarówkami LED z linkami do ocen i recenzji, gdzie można znaleźć wiele opinii i rekomendacji.
Wiele platform sprzedażowych oferuje swoim kupującym ocenę, którą zazwyczaj można znaleźć pod produktem.
Istnieją portale z pytaniami i odpowiedziami z pytaniami i odpowiedziami, których szukasz lub możesz je opublikować bezpośrednio. Przykład: Gutefrage.net
Dla każdego produktu lub tematu istnieją fora internetowe, na których użytkownicy, kupujący lub osoby o podobnych poglądach mogą wymieniać się pomysłami.
Grupy na Facebooku lub strony na Facebooku działają jak fora z wieloma pytaniami i odpowiedziami.
Spójrz na szczegółowe Najlepsze recenzje na Amazonka * an. Jest wielu dla bardzo dobrej jakości i zadowolonych kupujących Oceny 4 lub 5 gwiazdek. Im więcej opinii klientów ma dany produkt, tym bezpieczniejsze są opinie i informacje na jego temat.

Gdzie w internecie mogę znaleźć test LED żarówki?

Żarówki LED Żarówki LED
Lampy LED - przewodnik 57

💻 Po prostu spójrz w okolicę „Testowanie” z Uczciwych testów powyżej lub użyj tutaj z Test żarówki LED wyszukiwanie, może już coś dla Ciebie mamy! 🙂.
💻W Google możesz wpisać tutaj Test żarówki LED Znajdować! Możesz użyć dowolnej wyszukiwarki. Na przykład użyj roku dla bieżących testów Test LED źródła światła 2022.
💻 Aby uzyskać rekomendacje produktów i testy produktów z wynikami testów 2022, możesz wyszukać istniejący w Stiftung Warentest Test żarówki LED sprawdzać.
💻 Sprawdź w Ökotest, czy istniejąca Test żarówki LED jest wykrywalny.
💻 Youtube to wybór dla recenzji i filmów testowych. Możesz iść tutaj Test żarówki LED sprawdzać.

Gdzie mogę kupić żarówki LED?

Przewodnik zakupów Uczciwe testy zakupu produktu
Lampy LED - przewodnik 58

Możesz kupić dowolny produkt online lub w lokalnym sklepie. Zawsze znajdziesz znacznie większy wybór online. Na miejscu można znaleźć popularne lokalne sklepy, takie jak sklep z narzędziami, drogerię, centrum handlowe lub sklep specjalistyczny i od razu zorientować się w produktach.

🏬Popularnymi sprzedawcami produktów oświetleniowych LED mogą być: Aldi, Penny, Kaufland, Norma, Lidl, Netto, Roller, Rossmann, DM, Rewe, Real, Bauhaus, Toom, Obi, Hornbach, Mediamarkt, Saturn, Medimax i wiele innych. Wszyscy dostawcy sprzedają również wybrane produkty we własnym sklepie internetowym. 🛍.

W sieci znajdziesz wiele innych sklepów internetowych lub porównywarek cen, oprócz tych wymienionych powyżej.

💻Popularne portale dla iluminatorów LED to: Amazon, eBay, Otto, Conrad, Pearl, Billiger, Idealo, Geizhals, Check24 i wiele innych. Wszędzie znajdziesz zwycięzców testów, zwycięzców cen lub zwycięzców porównań, być może jest tam dokładnie ten produkt, którego szukasz!

Jak mogę zaoszczędzić na żarówkach LED?

Zaoszczędź na zakupie produktu uczciwe testy
Lampy LED - przewodnik 59

1. Wskazówki dotyczące oszczędzania❗ Szukaj wyznaczonych rabaty, oferty, obniżki cen lub oferty okazyjne, ale z Uwaga i porównaj.

⚠Aby sprawdzić ofertę, możesz specjalnie dla Amazon "Keepa" lub „WielbłądWielbłądWielbłąd” używać. Tutaj śledzone są ceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy oferta rzeczywiście jest ofertą. Wielu sprzedawców obniża ceny na specjalne okazje, takie jak Czarny Piątek, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne dni promocyjne. Dzięki „Keepa” możesz zobaczyć z miesięcznym wyprzedzeniem, jak kształtowała się cena i zauważysz, że cena wzrastała coraz bardziej do dnia promocji, tygodni lub 1-2 miesięcy przed promocją, aby reprezentować ofertę w czasie promocji , chociaż jest to cena, która jest używana często lub od dłuższego czasu. ⚠.

Dealerzy lubią stosować taktykę dostosowywania produktu z jego normalnej ceny do bardzo drogiej ceny, aby później sprzedać go po tej normalnej cenie (teraz znacznie taniej). Dzięki tej taktyce detalista powoduje spadek ceny, który sygnalizuje ofertę dla wielu sklepów internetowych, stron internetowych, portali z ofertami, portali cenowych i odpowiednio ją pozycjonuje lub sprawia, że ​​jest zauważalna. Wykorzystaj te taktyki na swoją korzyść i złap okresy przed i po tych korektach cen. Z pewnością będzie to wymagało trochę czasu, planowania i cierpliwości przy zakupie.Tutaj w Honest Tests mamy jeden Widok historii cen „Keepa” wbudowane w tabele i ich wkład z „Testów” i „Przewodników”. Tam możesz zobaczyć, jaka była cena produktu w przeszłości.

2. Oszczędzanie napiwku💶❗ Zawsze porównuj zakres dostawy z ceną. Niska cena za pojedynczy produkt może stać się droższa, jeśli musisz kupić coś jako opcję od razu lub później. Zestaw produktów z dużym zakresem dostawy może nagle stać się tańszy, chociaż początkowo cena wydaje się wysoka.

3. wskazówka dotycząca oszczędności💶❗ Nie kupuj zakresów dostawy/wyposażenia lub większej liczby funkcji, jeśli już wiesz, że ich nie potrzebujesz lub używasz ich niewiele.

4. Oszczędność napiwku💶❗ Używaj alertów cenowych! Możesz ustawić alerty cenowe na niektórych stronach internetowych, porównywarkach lub portalach. Możesz dostarczyć swój produkt oświetleniowy LED z ostrzeżeniem cenowym. Następnie otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy osiągniesz pożądaną cenę, która była śledzona przez pewien okres czasu.

5. Oszczędność napiwku💶❗ Może użyj stron z kuponami lub kodów kuponów do zakupu produktu dla produktu oświetleniowego LED. Istnieją rozszerzenia przeglądarki, które umożliwiają zakup ewentualnego kodu kuponu bezpośrednio w sklepie internetowym. Wielu sprzedawców chce zatrzymać swoich kupujących po zakupie i dołączać do nich kody kuponów. Strony z kuponami pokazują aktualne kupony na wszystko. Musisz tylko sprawdzić, czy w tej chwili byłoby to dla Ciebie możliwe.

6. Oszczędność napiwku💶❗. Czy Twój produkt musi być nowy? Z używanymi produktami, B-stock lub Odnowiony produkty możesz dużo zaoszczędzić! Używana oferta Amazon i Ebay, B-stock lub odnowiony przedmiot na. W zależności od używanego stanu i świadomości, że używał go ktoś inny, możesz dużo zaoszczędzić, ale może to nie być dla wszystkich. Przedmioty B-Ware często mają wady transportowe lub kosmetyczne, ale są w pełni funkcjonalne. Towary regenerowane to towary używane, wadliwe i zwracane, które zostały przygotowane do sprzedaży i posiadają gwarancję. Amazon oferuje te produkty jako Oferty magazynowe przy ul.

- 4,77 €1. Najlepszy sprzedawca
LE GU10 LED, 4W 350 lumenów żarówka LED, 2700 kelwinów ciepła biel...
LE GU10 LED, 4W 350 lumenów świetlówka LED, 2700 kelwinów ciepła biel...*
Co zyskasz: 10 x reflektorowe lampy GU10 LED.
22,99 € - 4,77 € 18,22 €

Wskazówka: Eine Geschenkidee lub Prezenty urodzinowe nigdy nie powinny być tanimi produktami, nie rozdawaj niczego, czego sam byś nie użył pod względem jakości.

Wiele pozytywów Oceny kupujących są często oznaką, że ludzie są zadowoleni z produktu oświetleniowego LED.

Amazon.de * oferuje wiele różnych sposobów na dobrą analizę produktu. Z poradnikiem zakupowym na pewno znajdziesz kilka żarówek LEDTesty lub porównania oświetlenia i diod LED.

Zawsze chcesz najpopularniejszy topowy produkt w najlepszej możliwej cenie i bez dodatkowych kosztów. Wielu tego chce. Ale jakość ma swoją cenę. Jeśli kupujesz tanio, często kupujesz ponownie dwa lub trzy razy. Wydaj trochę więcej pieniędzy i ciesz się jego jakością na dłuższą metę, na dłuższą metę będziesz cieszyć się nią bardziej niż tanie okazje. Nie zawsze łatwo jest kupić wysokiej jakości produkt w rozsądnej cenie. Jeśli trzymasz się kilku kryteriów zakupu, opinii klientów i przewodnika zakupu, na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Baw się dobrze!

Zalecana literatura: pistolet do masażu, Rower do ćwiczeń, testowanie produktów

Źródła:
https://ledtipps.net/funktionsweise/
https://www.gruenspar.de/blog/2014/05/12/led-statt-gluehbirne-wie-finde-ich-den-richtigen-ersatz/


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 28.05.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar