Elektryczny grill japoński Teppanyaki do pieczenia i grillowania

Japońska płyta grillowa teppanyaki

Kto nie zna problemu: niecka jest za mały, ryba strasznie brzydko pachnie podczas przyrządzania, a cała kuchnia jest poplamiona olejem? Miałem te problemy przez długi czas, dopóki nie natknąłem się na elektryczną japońską patelnię teppanyaki. Zapewnia to dużą powierzchnię smażenia i pozwala grillowanie i pieczenie.

Japońska płyta grillowa o mocy 2000 watów jest łatwa w użyciu i może być również używana w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Ale jak płyta grillowa wypada w teście praktycznym? Przetestowałem je, teraz możesz przeczytać o moich doświadczeniach.

Porównanie elektrycznych japońskich płyt grillowych

Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży Teppanyaki...'Klaus grills' Gastronorm - płyta grillowa GN 1/1 firmy AMT Gastroguss,...Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa XXL Teppanyaki w...Princess Table Chef XXL – płyta grillowa teppanyaki o grubości 4 mm, 60...Elektryczna płyta grillowa MAISON HUIS z nieprzywierającą powłoką...Elektryczny grill stołowy Tefal Maxi Plancha CB690D | bardzo duże |...Tristar BP-2984 Teppan Yaki XXL płyta do smażenia z 90x 23 cm...Grill stołowy Tristar - 2000 watów, powłoka nieprzywierająca,...Royal Catering płyta grillowa elektryczny grill elektryczny gastronomia...
39,05 €91,99 €179,00 €49,99 €101,74 €71,99 €145,99 €58,50 €58,51 €229,00 €
Elektryczny grill stołowy Bestron,...*Grill stołowy Princess Premium XXL, bardzo duży...*Grille Klaus Gastronorm - płyta grillowa GN 1/1 firmy...*Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL Teppanyaki...*Księżniczka Stół Chef XXL – grubość 4 mm...*Płyta grillowa elektryczna MAISON HUIS z nieprzywierającą...*Elektryczny grill stołowy Tefal Maxi Plancha CB690D |...*Talerz do smażenia Tristar BP-2984 Teppan Yaki XXL z...*Grill stołowy Tristar - 2000 watów,...*Płyta grillowa Royal Catering elektryczny grill elektryczny...*
◼️ Duża płyta grillowa (47,5x25,5cm) do wspólnego przygotowania...◼️ Bardzo duża płyta grillowa teppanyaki dla dużych rodzin...◼️ Profesjonalne naczynia kuchenne od AMT Gastroguss - gotowanie jak "Klaus...◼️ Bardzo duża płyta grillowa (90x23cm) w stylu azjatyckim do...◼️ Płyta grillowa teppanyaki ma grubość 4 mm i dlatego...【 【Szybkie nagrzewanie】 Nieprzywierająca płyta grillowa nagrzewa się w ...◼️ Elektryczny grill stołowy z gładką,...◼️ Płyta grillowa Tristar ma szczególnie dużą powierzchnię do gotowania...◼️ Duża powierzchnia do pieczenia 49 x 27 cm◼️ Idealny do różnych potraw, odpowiedni do...
◼️ Wysokiej jakości powierzchnia z nieprzywierającą powłoką do smarowania...◼️ Zjedz rodzinną kolację z 6 do 8...◼️ 53 x 33 cm, głębokość 2 cm◼️ Powierzchnia grilla z nieprzywierającą powłoką do udostępniania...◼️ Błyskawiczne nagrzewanie dzięki szczególnie wysokiej wydajności...◼️ 【Nieprzywierający】 Grill elektryczny grill z powłoką nieprzywierającą, do ...◼️ Grillowanie i pieczenie dzięki mocy 2300 W obok...◼️ Przy wymiarach 90 x 23 cm powierzchnia grilla zapewnia wystarczająco dużo miejsca na...◼️ Uchwyty nie nagrzewają się.◼️ doskonale ugotowane potrawy z grilla, dzięki w pełni automatycznemu sterowaniu...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
japońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyakijapońska patelnia teppanyaki japońska patelnia teppanyaki
39,05 €91,99 €179,00 €49,99 €101,74 €71,99 €145,99 €58,50 €58,51 €229,00 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 19 września 2022 0:52 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Pierwsze wrażenie / obsługa

Po pierwsze: japońska płyta grillowa Teppanyaki jest w inny rozmiar do dyspozycji. Decydujące znaczenie mają tutaj wymiary elektrycznej płyty grillowej, a producent rozróżnia rozmiary S, L, XL i XXL. W zależności od potrzeb można dokupić odpowiedni rozmiar.

W moim przypadku tak wybrałem Rozmiar L zdecydował się tam na przykład o 3-4 kawałki mięsa powinien się na nim zmieścić.

Po rozpakowaniu masz już w ręku w pełni złożoną płytę grillową. Składa się tylko z płyty o rozmiarze 47,5 cm x 25,5 i odpowiednią wtyczkę zasilania.

Umierać płyta grillowa ma małe gumowe nóżki, więc zawsze możesz je mieć bezpieczne i stabilne oparcie mający. Ponadto Nieprzywierająca powierzchnia pokryta do grillowania bez tłuszczu i oleju mięsa, kiełbas, warzyw, ziemniaków, jajek, naleśników i wielu innych.

Myślę, że to super, że płyta ma małe Ataca ociekowa dostępne, unikając w ten sposób zanieczyszczenia stołu.

Obsługa wydaje się bardzo łatwa, ponieważ urządzenie można tylko całkowicie włączyć lub wyłączyć, a termostat nie wymaga wyjaśnień. Temperaturę można regulować do 227 °C, po prostu obracając.

Japońska płyta grillowa teppanyaki

Co mogę zrobić z japońską patelnią Teppanyaki?

Elektryczny grill japoński Teppanyaki oferuje wiele opcji do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Może być używany do przygotowywania dużej liczby potraw, z funkcjami takimi jak pieczenie i grillowanie.

W związku z tym żywność, taka jak: Mięso, kiełbaski, ryby, smażone ziemniaki, gyros, krewetki, grzyby i warzywa być przygotowanym w krótkim czasie.

Specjalnie dla Przygotowanie smażonych ziemniaków i mięsa Myślę, że talerz jest świetny, ponieważ jest po prostu ogromnie większy niż konwencjonalna patelnia. Oznacza to, że np. smażone ziemniaki przyrumieniają się równomiernie z obu stron. Ponadto jednocześnie można przygotować więcej ziemniaków.

Szczególnie przyjemne jest również to, że Patelnia Teppanyaki używana również na zewnątrz może być. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć wtyczkę i gotowe. W ten sposób oszczędzisz sobie mocno pachnącej kuchni, a także późniejszego sprzątania.

Nawet ci, którzy chcieliby spontanicznie grillować kiełbaskę i nie chcą spędzać dużo czasu na grillu gazowym lub na węgiel drzewny, z tym urządzeniem będą się opłacać. Talerz szybko osiąga żądaną temperaturę, a grillowane jedzenie jest gotowe do spożycia w około 10 minut. Dlatego japońską patelnię Teppanyaki można wykorzystać do pieczenia i grillowania.

 

Dla kogo odpowiednia jest japońska płyta grillowa Teppanyaki?

Patelnia elektryczna jest właściwie odpowiednia dla każde gospodarstwo domowektórzy chcieliby spontanicznie lub intensywnie piec lub grillować. Duży talerz ma również tę zaletę dla większych rodzin, że można przygotować więcej w tym samym czasie. Może być na przykład w rozmiarze L 4 sznycle na raz smażone, w mojej konwencjonalnej patelni jest ich tylko 2. Oznacza to, że wszyscy członkowie rodziny mogą naprawdę jeść jednocześnie na ciepło.

Moim zdaniem patelnia jest zdecydowanie jedna alternatywa do klasycznego grilla elektrycznego, który należy napełnić wodą. Płyta grillowa jest natychmiast gotowa do użycia, bez wody i preparatów. Odrobina oleju wystarczy do pełnego smażenia i grillowania.

Przechowywanie odbywa się również w pozycji pionowej przestrzeń Zapisz i łatwe. Dzięki temu urządzenie można optymalnie schować w szafie.

Filmy | Płyta grillowa Teppanyaki XXL

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Elektryczny grill stołowy Bestron
- 6,96 €
Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL ...
Elektryczny grill stołowy Bestron, XXL ... *
59,95 € - 6,96 € 52,99 €

Czyszczenie - japońska patelnia Teppanyaki

Czyszczenie to jedyny minus jaki zauważyłem w teście. Tacka ociekowa wyłapuje większość oleju i soku, ale podobnie jak sama patelnia, czyszczone ręcznie będzie. Nie nadaje się do zmywarki i dlatego należy ją dokładnie wypłukać, aby płyta grillowa nie została uszkodzona.

Jednak pozostały tłuszcz można szybko i łatwo spłukać. Samo czyszczenie urządzenia wymaga czasu tylko kilka chwil i dobrze schnie.

Zalety i wady 

korzyści – Japońska płyta grillowa Teppanyaki

 • Super segment cenowy
 • Einfache Bedienung
 • Możliwość wyboru rozmiarów płyt grillowych
 • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
 • Bezpieczne podstawy
 • Dostępna taca zbiorcza na pozostałości płynów
 • Świetny wynik smakowy

Wady – Japońska płyta grillowa Teppanyaki

 • Przewód zasilający trochę krótki
 • Nie nadaje się do zmywarki
Teppanyaki_Grillplatte_Grill_kaufen-a981698d

Japońskie teppanyaki odlewane płyty do pieca i grilla

Jeśli nie chcesz mieć dodatkowego grilla elektrycznego lub elektrycznej płyty grillowej Teppanyaki, możesz użyć płyty odlewanej Teppanyaki do kuchenki i grilla. Możesz umieścić je na swojej kuchence lub grillu i używać ich w ten sam sposób.

Płyta grillowa Rosenstein & Sons: zestaw 2 żeliwnych ...
Płyta grillowa Rosenstein & Sons: zestaw 2 żeliwnych ... *
Idealny również do piekarnika • Praktyczne uchwyty; Można stosować z obu stron: strona rowkowana i gładka • Odporny na temperaturę do 230 ° C
39,99 €
- 5,00 €
KUCHNIA - płyta grillowa żeliwna z matą silikonową -...
KUCHNIA - płyta grillowa żeliwna z matą silikonową -...*
DOSTAWA FLASH | Magazyn i wysyłka z NRW Niemcy | wysyłka przez DHL
49,95 € - 5,00 € 44,95 €

Wniosek: Elektryczna japońska patelnia Teppanyaki

W moim dotychczasowym czasie testu elektryczna japońska płyta grillowa teppanyaki super przycięte i jestem bardzo zadowolona, ​​biorąc pod uwagę cenę. Przetwarzanie urządzenia jest ograniczone do minimum, dzięki czemu umożliwia szybki i prosty pieczenie i grillowanie.

Urządzenie może być używane do wewnątrz i na zewnątrz używany, tak że czasami używam go jako grilla elektrycznego, a teraz dużo częściej spontanicznie przyrządzam kiełbaski i mięso. Smażone ziemniaki są po prostu świetne i lepsze niż na patelni.

W szczególności duża powierzchnia grilla zapewnia miejsce dla każdego i prawie zastępuje klasyczną patelnię.

Przy cenie 30,94 euro mogę dać wyraźną rekomendację kupna.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się produktów do grilla elektrycznego teppanyaki 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa plancha/teppanyaki...*
 • Duża płyta grillowa (47,5x25,5cm) do przygotowywania wspólnych potraw i bezpośredniej przyjemności przy stole, odpowiednia do wnętrz, na balkonie lub w ogrodzie
 • Wysokiej jakości powierzchnia z nieprzywierającą powłoką do beztłuszczowego i beztłuszczowego grillowania mięsa, kiełbasek, warzyw, ziemniaków, jajek, naleśników...
 • Łatwy w użyciu z wymiennym regulatorem temperatury (maks. 227°C) i kontrolką, bezpieczeństwo dzięki izolowanym termicznie uchwytom i...
 • Oszczędność miejsca, przechowywanie w pozycji pionowej, łatwe czyszczenie dzięki gładkiej, nierowkowanej powierzchni i dołączonej tacce na tłuszcz
2. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy Bestron, płyta grillowa XL Teppanyaki w...*
 • Duża płyta grillowa (70x23cm) w stylu azjatyckim do wspólnej zabawy bezpośrednio przy stole, odpowiednia do wnętrz lub przytulnych grilli w ogrodzie
 • Powierzchnia grillowa z nieprzywierającą powłoką do wspólnego grillowania ryb, mięsa, warzyw i ziemniaków, w zestawie tacka ociekowa
 • Łatwe ustawianie temperatury dzięki wyjmowanemu przełącznikowi temperatury z lampką kontrolną, uchwyty wykonane z bambusa
 • Łatwe czyszczenie dzięki gładkiej, niewrażliwej powierzchni grilla, antypoślizgowe nóżki dla bezpiecznego stojaka, długość kabla: 88 cm
- 0,85 €3. Najlepszy sprzedawca
Grill stołowy Aigostar Teppanyaki elektryczny, nieprzywierający...*
 • 【bardzo duża pojemność】 - gotowanie dla całej rodziny! płyta elektryczna o powierzchni do gotowania 50 x 27 cm nadaje się do...
 • 【Nieprzywierająca powierzchnia do gotowania】- Trwała, nieprzywierająca powierzchnia do gotowania zapewnia przyjemność grillowania bez sztywności patelni. prosty...
 • 【regulowany termostat】 - odłączana sonda może regulować temperaturę w zakresie 180 ℃ - 220 ℃, zapewniając idealne ciepło ...
 • 【Bardziej wygodny】 - płyta grillowa ma automatyczny spust oleju z nadmiaru tłuszczu i odpływ tłuszczu do ...
4. Najlepszy sprzedawca
NEDIS Grill Teppanyaki - powierzchnia do pieczenia (dł. x szer.): 90 x 23 cm - 2000 W...*
 • 1 Gotuj swoje ulubione potrawy z tym grillem teppanyaki
 • Dzięki termostatowi można doskonale przygotować warzywa, mięso i ryby
 • Grill posiada również wysuwaną tackę na tłuszcz, która przyczynia się do ubogiej kuchni
 • Odłączany przewód zasilający i nieprzywierająca powłoka ułatwiająca czyszczenie
5. Najlepszy sprzedawca
Bestron AG2000BB Płyta grillowa Teppanyaki z bambusową obudową,...
Opinie 60
Bestron AG2000BB Płyta grillowa Teppanyaki z bambusową obudową,...*
 • Plancha z dużą płytą grillową (47x26cm) w stylu azjatyckim do wspólnej przyjemności przy stole, odpowiednia do wnętrz lub na zewnątrz z...
 • Styl Teppanyaki z gładką powierzchnią grilla i ryflowaną płytą z nieprzywierającą powłoką do grillowania bez tłuszczu i oleju ryb, mięsa,...
 • Łatwe ustawianie temperatury dzięki zdejmowanemu przełącznikowi temperatury z kontrolką (poziom 1 ok. 180°C, 2 ok. 200°C, 3 ok. 220°C, 4 ok....
 • Łatwy w czyszczeniu dzięki niewrażliwej powierzchni grilla, antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczne oparcie, długość kabla: 88 cm
- 6,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy Duronic GP20 | 52 x 27 cm płaska...*
 • Dzięki grillowi stołowemu Duronic GP 20 możesz bawić się na imprezie z całą rodziną i przyjaciółmi. Duronic oferuje praktyczny grill elektryczny do...
 • Płyta grillowa ma optymalną kontrolę temperatury dzięki bezstopniowemu termostatowi. Wystarczy podłączyć do gniazdka, żądaną temperaturę...
 • Niezależnie od pożądanego preparatu, Duronic GP20 pozwala uzyskać odrobinę dodatkowego smaku ze względu na brak tłuszczu...
 • Niezależnie od tego, czy w kuchni, czy przy stole w jadalni, dzięki zintegrowanym uchwytom możesz bezpiecznie przenosić urządzenie za każdym razem, gdy go używasz. Przez...
7. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy, regulowany termostat, grill elektryczny...*
 • Zaktualizowana powierzchnia grillowa 2 w 1 XL - grill stołowy z dwuczęściową powierzchnią. Gładkie do warzyw/jaj - Żebrowane na mięso/kiełbasy. 46x26cm...
 • Doskonała technologia grzewcza - moc grzewcza 1800W i zintegrowany element grzejny gwarantują szybsze i bardziej równomierne ogrzewanie w krótkim czasie....
 • Górna aluminiowa płyta grillowa - 4 mm nieprzywierająca płyta grillowa (bez PFOA) ma dobre przewodzenie ciepła, niskie straty ciepła i ...
 • Zdrowe grillowanie - Dzięki żebrowanej stronie jedzenie nie zapada się w tłuszcz. Dzięki dwóm odpływom tłuszczu i wyjmowanym pojemnikom do zbierania...
8. Najlepszy sprzedawca
Elektryczny grill stołowy grill elektryczny z watami TÜV i GS 2200 | 4...*
 • ...
 • ...
 • ⚡𝟮 𝗶𝗻 𝟭 𝗚𝗿𝗶𝗹𝗹𝗳𝗹ä𝗰𝗵𝗲 + 𝗙𝗲𝘁𝘁𝗮𝗯𝗹𝗮𝘂𝗳 | Smooth – duszone warzywa i...
 • 𝗮𝗹𝘀 𝗣𝗮𝗿𝘁𝘆 𝗚𝗿𝗶𝗹𝗹 | Zaproś przyjaciół i rodzinę na grilla, grill wewnątrz przy stole...
9. Najlepszy sprzedawca
BIYLL grill kontaktowy grill elektryczny grill stołowy grill elektryczny...*
 • -Duży grill: grill podzielony jest na dwa piętra. Powierzchnia grilla ma wymiary 34 x 25 cm i może być używana do kebabów, warzyw i...
 • -Calentamiento szybko: moc tego elektrycznego grilla do grilla sięga 1200 W, a ogrzewanie może zapewnić rurkę w kształcie 3U...
 • -Systemy kontroli temperatury: ten grill do barbacoaeléctrica może automatycznie utrzymywać stałą temperaturę, więc temperatura ...
 • -Do użytku wewnątrz i na zewnątrz: ten grill nie będzie wytwarzał zbyt dużo dymu i zapachu, odpowiedni do domu, restauracji i na balkon. sieć...
- 14,09 €10. Najlepszy sprzedawca
Princess Table Chef XXL – płyta grillowa teppanyaki o grubości 4 mm, 60...*
 • Płyta grillowa Teppanyaki ma szczególnie grubość 4 mm i dlatego jest stabilna wymiarowo. Dodatkowo jest wyposażony w wysokiej jakości 2-warstwową powłokę nieprzywierającą...
 • Błyskawiczne ogrzewanie dzięki szczególnie wysokiej mocy 2500 watów
 • Precyzyjnie regulowany termostat z odłączanym przewodem zasilającym o długości 1,6 m
 • Dzięki dużej powierzchni do pieczenia 60x36 cm ten grill stołowy jest odpowiedni dla 4-6 osób
- 0,85 €oferta
Nowość!
Patelnia grillowa grill grill narzędzie uchwyt ze stali nierdzewnej grill patelni grill ...
Patelnia grillowa grill narzędzie do grilla uchwyt ze stali nierdzewnej patelnia grillowa grill...*
Świetnie nadaje się do trzymania twojego w środku i zapewnia ustawienie miejsca do gotowania; przestrzeń dzięki łatwemu montażowi na bocznej ramie grilla
29,15 €
Nowość!
Wentylator Booster BBQ Gotowanie BBQ Outdoor Dmuchawa Ogień Grill...
Wentylator Booster BBQ Gotowanie BBQ Outdoor Blower Fire Grill...*
1X ręczna suszarka do włosów; Przenośna dmuchawa do grilla.; Rozmiar: jak pokazano na zdjęciu
19,22 €

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 19.09.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar