Test: Wózek na wąż Gardena + zraszacz - pomocny?

Zdjęcie autora

Dirk Re.

Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawy: Wózek na wąż wodny Gardena zapewnia wygodne i szybkie podlewanie dużych i małych powierzchni oraz roślin - tutaj model bułka wodna - idealne rozwiązanie. Wąż wodny, który można kupić jako opcję, można optymalnie zwijać w górę iw dół. Długość węża jest dostępna w różnych długościach 30 (rozmiar S) - 100 metrów (rozmiar L).

AquaRoll S, grzech montar.
- 7,00 € Gardena Aquaroll S (En Caja) Z 20 m de manguera Classic, 13...
- 8,48 € GARDENA Carro Aquaroll S Con 20 m de manguera Classic, 13...

Jako uzupełnienie optymalnego zaopatrzenia w nawadnianie Gardena zraszaczktóry można podłączyć do węża wodnego za pomocą systemu zatrzaskowego. Tak zwany kropidło dotyczy obszaru do 200m² nadaje się i może za pośrednictwem płynna regulacja sterownika zakres od 7-17 metrów Stwórz. Tutaj osiąga się nawet nawadnianie.

- 11,00 €
Zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S: zraszacz do podlewania...
Zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S: zraszacz do podlewania...*
W zestawie: 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S; Rzut może być mocny w zależności od ciśnienia wody
40,99 € - 11,00 € 29,99 € Amazon Prime
- 27,00 €
Gardena Square Zraszacz AquaZoom L: Zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom L: Zraszacz do podlewania...*
Powierzchnia deszczowana: 28 m² do 350 m²; Technologia łączenia: system złączy do węży GARDENA; Odległość rzucania: 7 do 21 metrów
64,99 € - 27,00 € 37,99 € Amazon Prime

Połączenie i pierwsze wrażenie

Mam wąż wodny Gardena Winder jako wózek ponieważ można go szybko i łatwo schować. Z luźnym wężem wodnym zawsze miałem skręcone kawałki i zwiększone zapotrzebowanie na miejsce, co mnie niepokoiło.

Pierwsze wrażenie jest profesjonalne i dobrze wykonane. Wózek na wąż wodny składa się z najpotrzebniejszych rzeczy; sam samochód, wąż wodny i odpowiednie przyłącza. Mam bęben z wężem o długości 30 metrów, ponieważ mam tylko mniejszy ogród. Alternatywnie Gardena oferuje również długość węża do 100 metrów.

Sam wąż wodny jest bardzo mocny i wytrzymały. Połączenia są wykonane z tworzywa sztucznego, więc trzeba z nimi uważać. Sam samochód o wymiarach ok 74 x 48 cm x 90 ma wagę ok. 4 kg i jest dość zwarty.

Aby podlać mój Powierzchnia trawnika około 50m² Jako uzupełnienie kupiłem zraszacz do trawników kwadratowych od Gardena. Są one również dostępne w różnych wersjach z odpowiednimi zakresami. Mam z tym Model S. przetestował mniejszą wersję.

,de kropidło składa się z plastikowej ramy, pośrodku zainstalowana jest rura wodna, która odpowiednio się obraca i nawadnia. Ten zraszacz jest z miarą 40 x 12 cm x 8 i waga 310 gramów dość mały i lekki. Zraszacz można podłączyć bezpośrednio do węża wodnego Gardena.

Zalety wózka na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Duża zaleta jest szybko oczywista, wąż wodny jest zwinięty starannie i równo, zapewnia schludny wygląd, a wózek na wąż można idealnie schować. Wystarczy jedno kliknięcie, aby podłączyć się do własnego źródła wody w domu lub mieszkaniu, ponieważ niezbędne adaptery są już w zestawie. Plik Wąż łączący do podłączenia ma około 100 cm długości, dlatego wózek na wąż wodny należy zawsze umieścić na przyłączu i stamtąd rozwinąć wąż wodny.

Wózek Gardena posiada plastikowe kółka, dzięki czemu jest mobilny. Ma to tę zaletę, że nie można go nosić, a raczej wygodnie pchać. Sam wąż wodny można zwijać w górę iw dół za pomocą ręcznej korby.

To, co Gardena zrobiła dobrze, to to Zgodność z innymi produktami. Zraszacz można podłączyć bezpośrednio do węża wodnego, nie ma potrzeby kupowania adaptera. Połączenie jest nawiązywane za pośrednictwem zintegrowany system zatrzaskowy.

Zraszacz do trawnika można bezstopniowo regulować i dostosować do własnego obszaru nawadniania. Teren jest równomiernie podlewany bez tworzenia się kałuż. Tutaj również Gardena oferuje różne modele z różnymi szerokościami natrysku. Zdecydowałem się na mały model S, ponieważ w moim przypadku wystarczy do podlewania 50m². Przetwarzany materiał również powinien być wolny od rdzy!

Podlewanie można zasadniczo wykonywać w ruchomej lub sztywnej formie.

Gardena oferuje również gwarancję na oba narzędzia ogrodnicze.

Porównanie wózków na węże

Gardena CleverRoll L Easy: wózek na wąż o długości do 100 m...Bezpłatne Carro Metal Sin Manguera ManivelaWózek na bęben na wąż Bradas 212 60 m 212 ZN Agrati, srebrny, 48...Zestaw ścienny na bęben na wąż Gardena Classic 50 na wystawieGardena 8001-20 Classic Wózek na wąż 60 TS Zestaw; z obrotowym...Wózek na wąż UPP deluxe - z osłoną ze stali |...GF Garden, Rewall 30, ścienny pojemnik na wąż, automatyczny, 30 metrów, do...wózek na wąż Hillvert HT-LOUIS 45 z wężem...WOLF-Garten - Wózek do węży WS 50 Z; 5222000
Gardena CleverRoll L Easy: wózek na wąż o maks....*Carro Metal Sin Manguera Manivela gwarantowany*Wózek na bęben na wąż Bradas 212 60 m 212 ZN...*Gardena Classic Bęben na wąż 50, zestaw ścienny w...*Gardena 8001-20 Classic Wózek na wąż 60 TS Zestaw; ... *Wózek na wąż UPP deluxe - z osłoną wykonaną z ... *GF Garden, Rewall 30, puszka na wąż, ... *wózek na wąż Hillvert HT-LOUIS 45 z wężem...*WOLF-Garten - Wózek na wąż WS 50 Z; 5222000 *
Amazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!Patrz teraz!
Ostatnia aktualizacja: [apn asin="B076WVB12F" typ="state" false="unknown"] Linki bezpośrednio do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika w teście praktycznym

Po podłączeniu węża wodnego do przyłącza domowego, ułożyłem wąż wodny na pełną długość. Użyłem też jednego od Gardena jako natrysku. Po włączeniu wody przeszła całkowicie przez wąż w około 3 sekundy i była gotowa do użycia. Od razu było widać, że cała konstrukcja była faktycznie wodoodporna. Z połączeń nie wyciekała również woda. Możesz więc zacząć podlewać.

Najpierw podlałem rośliny. Wąż był przyjemny w dotyku i czasami wytrzymał wstrząsy. Zauważalne jest jednak to, że wózek na wąż nie wydaje się stabilny. Ze względu na niewielką wagę i zwartość przewracał się, gdy był ciągnięty w jedną lub drugą stronę. Dlatego zawsze należy wyciągnąć wystarczająco dużo węża, aby samochód nadal stabilnie stał.

Rolowanie w górę iw dół działało w moim przypadku bardzo dobrze i płynnie.

Teraz chciałem zraszacz do trawnika | kropidło testowanie. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie. Obsługa wydaje mi się dość prosta. Tutaj też najpierw podłączyłem wąż wodny, który działa również przez system zatrzaskowy.

- 11,00 €
Zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S: zraszacz do podlewania...
Zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S: zraszacz do podlewania...*
W zestawie: 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S; Rzut może być mocny w zależności od ciśnienia wody
40,99 € - 11,00 € 29,99 € Amazon Prime

Zraszacz również natychmiast rozpocznie nawadnianie. Przydałby się tutaj rodzaj mechanicznego włącznika / wyłącznika. Woda jest faktycznie rozprowadzana na dużym obszarze i bez kałuż. Zmieniłem promień w ramach testu, aby zobaczyć zakres nawadniania. To naprawdę wydaje się mieć od 7 do 17 metrów.

Po uruchomieniu zraszacza ogrodowego Gardena przez 15 minut przetestowałem wilgotność trawnika. Powierzchnia trawnika była dobrze nawilżona, ale nie była całkowicie mokra.

Ocena jakości | Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Dzięki jednodniowemu doświadczeniu mogę używać obu narzędzi ogrodniczych Gardena jako pomocny, dobrze przetworzony i skuteczny sędzia.

Wózek na wąż absolutnie mnie przekonał, poza stabilnością, którą można poprawić. W szczególności połączenia są dobrze wykonane i woda nie wycieka z tych obszarów. Nawijanie węża również działa płynnie i nie dochodziło do gromadzenia się wody.

W cenie zaczynającej się od 58,95 € ten wózek na wąż wodny, który jest dostępny w różnych rozmiarach, jest absolutną koniecznością Ulga w ogrodzie.

Zraszacz również wykonał swoją pracę zadowalająco. Obrotowe nawadnianie działało idealnie, ilość wody też jest moim zdaniem dobrze wyskalowana. Plik Prowadzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o promień nawadniania proste i oczywiste.

W cenie zaczynającej się od 15,75 € ten zraszacz ogrodowy firmy Gardena, który jest również dostępny w różnych rozmiarach promienia, jest przydatne rozwiązanie.

Wideo | Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Wózek na wąż GARDENA - kpl!!! UWAGA POJEMNIK WILGOCI
AquaRoll S, grzech montar.
AquaRoll S, sin montar. *
AquaRoll S, grzech montar.; Gardena; domyślny; AquaRoll S, nie montuj.
49,99 € Amazon Prime

Zalety i wady

korzyści Wózek na wąż Gardena

 • Łatwy do zwijania i opuszczania
 • Wodoodporne połączenia
 • Zgrabny ogólny obraz w porównaniu z luźnym wężem

Wady Wózek na wąż Gardena

 • Trochę niezłomny

korzyści Zraszacz ogrodowy Gardena

 • Nawadnianie małych i dużych powierzchni
 • Regulowany promień
 • Dobry segment cenowy

Wady Zraszacz ogrodowy Gardena

 • Brak opcji włączania i wyłączania

Wnioski: Wózek na wąż Gardena + Zraszacz do trawnika

W połączeniu oba narzędzia ogrodowe zapewniają właściwą, a przede wszystkim bezproblemową pracę. Oferują jeden ulga i zdejmij pracę w postaci zraszacza do trawnika. Z pomocą wózka na wąż unikniesz luźno leżącego węża wodnego.

Moim zdaniem oba urządzenia są dobrze wycenione i oferują znaczną wartość dodaną.

Z tego powodu mogę dać wyraźną rekomendację kupna.

Zalecana literatura: Uchwyt na wąż ścienny tutaj!

Odkryj 10 najlepszych i najlepiej sprzedających się produktów zraszaczy kwadratowych w 2024 r., korzystając z uczciwych testów. Pokazujemy wybór najpopularniejszych produktów, które mają świetne recenzje klientów i stosunek jakości do ceny. Już teraz znajdź idealny zraszacz kwadratowy odpowiadający Twoim potrzebom!

Top10🔥Oferty🔥 🆕Online
- 14,00 €oferta
Zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom compact: zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom compact: zraszacz do podlewania...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom compact
40,99 € - 14,00 € 26,99 € Amazon Prime
- 6,00 €oferta
Zraszacz kwadratowy Gardena Micro-Drip OS 90: Zraszacz do...
Zraszacz kwadratowy Gardena Micro-Drip OS 90: Zraszacz do...*
Zakres dostawy: 1x zraszacz kwadratowy Gardena Micro-Drip-System, 1x nasadka
24,99 € - 6,00 € 18,99 € Amazon Prime
- 2,00 €oferta
- 24,00 €oferta
Gardena zraszacz kwadratowy OS 140: System nawadniania do...
Zraszacz kwadratowy Gardena OS 140: System nawadniania do...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x zraszacz wynurzalny wahadłowy Gardena OS 140
56,99 € - 24,00 € 32,99 € Amazon Prime
- 3,00 €oferta
- 6,00 €oferta
Głowica zraszająca Gardena kwadratowa (13050-20): Pasuje do zraszacza Gardena...
Głowica zraszająca Gardena kwadratowa (13050-20): Pasuje do zraszacza Gardena...*
Idealny do podlewania powierzchni kwadratowych i prostokątnych.; Zakres dostawy: Głowica zraszająca kwadratowa Gardena (13050-20)
30,99 € - 6,00 € 24,99 € Amazon Prime
- 5,09 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY projektów | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 18.06.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

2 przemyślenia na temat "Test: Wózek na wąż Gardena + zraszacz - pomocny?"

 1. Wielkie dobra od ciebie, człowieku. Rozumiem
  Twoje rzeczy były wcześniej i jesteś po prostu świetny.
  Naprawdę podoba mi się to, co tu nabyłeś, naprawdę podoba mi się to, co ty
  i sposób, w jaki to mówisz. Sprawiasz, że jest to przyjemne i stylowe
  care of, aby była inteligentna. І nie mogę się doczekać, aby przeczytać więcej od Ciebie.
  To jest naprawdę przerażająca strona internetowa.

  odpowiadać

Schreibe einen Kommentar