Test: Wózek na wąż Gardena + zraszacz - pomocny?

Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawy: Wózek na wąż wodny Gardena zapewnia wygodne i szybkie podlewanie dużych i małych powierzchni oraz roślin - tutaj model bułka wodna - idealne rozwiązanie. Wąż wodny, który można kupić jako opcję, można optymalnie zwijać w górę iw dół. Długość węża jest dostępna w różnych długościach 30 (rozmiar S) - 100 metrów (rozmiar L).

AquaRoll S, grzech montar.
- 17,00 € Gardena CleverRoll S Set: wózek na wąż z klasycznym wężem 20 m...

Jako uzupełnienie optymalnego zaopatrzenia w nawadnianie Gardena zraszaczktóry można podłączyć do węża wodnego za pomocą systemu zatrzaskowego. Tak zwany kropidło dotyczy obszaru do 200m² nadaje się i może za pośrednictwem płynna regulacja sterownika zakres od 7-17 metrów Stwórz. Tutaj osiąga się nawet nawadnianie.

- 13,95 €
Gardena Square Zraszacz AquaZoom S: Zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom S: Zraszacz do podlewania...*
Zakres dostawy obejmuje - 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S
40,99 € - 13,95 € 27,04 €
- 23,00 €
Gardena Square Zraszacz AquaZoom L: Zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom L: Zraszacz do podlewania...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom L
64,99 € - 23,00 € 41,99 €

Połączenie i pierwsze wrażenie

Mam wąż wodny Gardena Winder jako wózek ponieważ można go szybko i łatwo schować. Z luźnym wężem wodnym zawsze miałem skręcone kawałki i zwiększone zapotrzebowanie na miejsce, co mnie niepokoiło.

Pierwsze wrażenie jest profesjonalne i dobrze wykonane. Wózek na wąż wodny składa się z najpotrzebniejszych rzeczy; sam samochód, wąż wodny i odpowiednie przyłącza. Mam bęben z wężem o długości 30 metrów, ponieważ mam tylko mniejszy ogród. Alternatywnie Gardena oferuje również długość węża do 100 metrów.

Sam wąż wodny jest bardzo mocny i wytrzymały. Połączenia są wykonane z tworzywa sztucznego, więc trzeba z nimi uważać. Sam samochód o wymiarach ok 74 x 48 cm x 90 ma wagę ok. 4 kg i jest dość zwarty.

Aby podlać mój Powierzchnia trawnika około 50m² Jako uzupełnienie kupiłem zraszacz do trawników kwadratowych od Gardena. Są one również dostępne w różnych wersjach z odpowiednimi zakresami. Mam z tym Model S. przetestował mniejszą wersję.

,de kropidło składa się z plastikowej ramy, pośrodku zainstalowana jest rura wodna, która odpowiednio się obraca i nawadnia. Ten zraszacz jest z miarą 40 x 12 cm x 8 i waga 310 gramów dość mały i lekki. Zraszacz można podłączyć bezpośrednio do węża wodnego Gardena.

Zalety wózka na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Duża zaleta jest szybko oczywista, wąż wodny jest zwinięty starannie i równo, zapewnia schludny wygląd, a wózek na wąż można idealnie schować. Wystarczy jedno kliknięcie, aby podłączyć się do własnego źródła wody w domu lub mieszkaniu, ponieważ niezbędne adaptery są już w zestawie. Plik Wąż łączący do podłączenia ma około 100 cm długości, dlatego wózek na wąż wodny należy zawsze umieścić na przyłączu i stamtąd rozwinąć wąż wodny.

Wózek Gardena posiada plastikowe kółka, dzięki czemu jest mobilny. Ma to tę zaletę, że nie można go nosić, a raczej wygodnie pchać. Sam wąż wodny można zwijać w górę iw dół za pomocą ręcznej korby.

To, co Gardena zrobiła dobrze, to to Zgodność z innymi produktami. Zraszacz można podłączyć bezpośrednio do węża wodnego, nie ma potrzeby kupowania adaptera. Połączenie jest nawiązywane za pośrednictwem zintegrowany system zatrzaskowy.

Zraszacz do trawnika można bezstopniowo regulować i dostosować do własnego obszaru nawadniania. Teren jest równomiernie podlewany bez tworzenia się kałuż. Tutaj również Gardena oferuje różne modele z różnymi szerokościami natrysku. Zdecydowałem się na mały model S, ponieważ w moim przypadku wystarczy do podlewania 50m². Przetwarzany materiał również powinien być wolny od rdzy!

Podlewanie można zasadniczo wykonywać w ruchomej lub sztywnej formie.

Gardena oferuje również gwarancję na oba narzędzia ogrodnicze.

Porównanie wózków na węże

Gardena CleverRoll L Easy: wózek na wąż o długości do 100 m...Bezpłatne Carro Metal Sin Manguera ManivelaBradas 212 Wózek na szpulę węża 60 m 212 ZN Agrati, srebrny,...Gardena Classic bęben na wąż 50 zestaw ścienny w displayuGardena 8001-20 Classic Wózek na wąż 60 TS Zestaw; z obrotowym...Wózek na wąż UPP deluxe - z osłoną ze stali |...GF Garden, Rewall 30, ścienny pojemnik na wąż, automatyczny, 30 metrów, do...WOLF-Garten - Wózek do węży WS 50 Z; 5222000
58,99 €Sprawdź cenę96,90 €39,95 €91,35 €120,00 €129,99 €115,72 €Sprawdź cenę110,00 €
Gardena CleverRoll L Easy: wózek na wąż o maks....*Carro Metal Sin Manguera Manivela gwarantowany*Bradas 212 60 m bęben na wąż Wózek 212 ZN...*Gardena Classic bęben na wąż 50 zestaw ścienny w ... *Gardena 8001-20 Classic Wózek na wąż 60 TS Zestaw; ... *Wózek na wąż UPP deluxe - z osłoną wykonaną z ... *GF Garden, Rewall 30, puszka na wąż, ... *WOLF-Garten - Wózek na wąż WS 50 Z; 5222000 *
◼️ Kick & Stand: specjalnie ukształtowana, rozkładana podstawka ...◼️ nie dotyczy◼️ Kompaktowe przechowywanie - Przechowuj swoje...◼️ Metalowy wózek na wąż z pierścieniem na wąż o szerokości 215 mm do ...◼️ Do przechowywania węża na ścianie, odłączany w dowolnym momencie ...◼️ Specjalnie ukształtowana podstawa nadaje wózkowi ...◼️ Wysokiej jakości wózek na wąż UPP jest w całości wykonany z metalu ...◼️ Mocowany do ściany wąż można łatwo i ...◼️ nie dotyczy◼️ Pojemność Do węży 50 m m "lub 30 m ¾"
◼️ Równomierne zwijanie: stabilna prowadnica węża zapewnia ...◼️ nie dotyczy◼️ Kick&Stand - Specjalnie wyprofilowana rozkładana stopa...◼️ Rama materiałowa - stal ocynkowana bęben - ocynkowana blacha stalowa◼️ Łatwy do przenoszenia uchwyt◼️ Zakres dostawy: Wąż Classic o długości 20 m 13 mm (1/2 ...◼️ Pomimo swoich rozmiarów nasz wózek na wąż może być ...◼️ Kompletny zestaw zawierający: 30 m wąż wzmocniony tkaniną 1/2 ”, ...◼️ nie dotyczy◼️ Wysokiej jakości stal ocynkowana
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
58,99 €Sprawdź cenę96,90 €39,95 €91,35 €120,00 €129,99 €115,72 €Sprawdź cenę110,00 €
Do zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowaniaDo zaoferowania
Ostatnia aktualizacja 20 marca 2023 r. 16:22 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika w teście praktycznym

Po podłączeniu węża wodnego do przyłącza domowego, ułożyłem wąż wodny na pełną długość. Użyłem też jednego od Gardena jako natrysku. Po włączeniu wody przeszła całkowicie przez wąż w około 3 sekundy i była gotowa do użycia. Od razu było widać, że cała konstrukcja była faktycznie wodoodporna. Z połączeń nie wyciekała również woda. Możesz więc zacząć podlewać.

Najpierw podlałem rośliny. Wąż był przyjemny w dotyku i czasami wytrzymał wstrząsy. Zauważalne jest jednak to, że wózek na wąż nie wydaje się stabilny. Ze względu na niewielką wagę i zwartość przewracał się, gdy był ciągnięty w jedną lub drugą stronę. Dlatego zawsze należy wyciągnąć wystarczająco dużo węża, aby samochód nadal stabilnie stał.

Rolowanie w górę iw dół działało w moim przypadku bardzo dobrze i płynnie.

Teraz chciałem zraszacz do trawnika | kropidło testowanie. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie. Obsługa wydaje mi się dość prosta. Tutaj też najpierw podłączyłem wąż wodny, który działa również przez system zatrzaskowy.

- 13,95 €
Gardena Square Zraszacz AquaZoom S: Zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom S: Zraszacz do podlewania...*
Zakres dostawy obejmuje - 1x zraszacz kwadratowy Gardena AquaZoom S
40,99 € - 13,95 € 27,04 €

Zraszacz również natychmiast rozpocznie nawadnianie. Przydałby się tutaj rodzaj mechanicznego włącznika / wyłącznika. Woda jest faktycznie rozprowadzana na dużym obszarze i bez kałuż. Zmieniłem promień w ramach testu, aby zobaczyć zakres nawadniania. To naprawdę wydaje się mieć od 7 do 17 metrów.

Po uruchomieniu zraszacza ogrodowego Gardena przez 15 minut przetestowałem wilgotność trawnika. Powierzchnia trawnika była dobrze nawilżona, ale nie była całkowicie mokra.

Ocena jakości | Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Dzięki jednodniowemu doświadczeniu mogę używać obu narzędzi ogrodniczych Gardena jako pomocny, dobrze przetworzony i skuteczny sędzia.

Wózek na wąż absolutnie mnie przekonał, poza stabilnością, którą można poprawić. W szczególności połączenia są dobrze wykonane i woda nie wycieka z tych obszarów. Nawijanie węża również działa płynnie i nie dochodziło do gromadzenia się wody.

W cenie zaczynającej się od 58,95 € ten wózek na wąż wodny, który jest dostępny w różnych rozmiarach, jest absolutną koniecznością Ulga w ogrodzie.

Zraszacz również wykonał swoją pracę zadowalająco. Obrotowe nawadnianie działało idealnie, ilość wody też jest moim zdaniem dobrze wyskalowana. Plik Prowadzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o promień nawadniania proste i oczywiste.

W cenie zaczynającej się od 15,75 € ten zraszacz ogrodowy firmy Gardena, który jest również dostępny w różnych rozmiarach promienia, jest przydatne rozwiązanie.

Wideo | Wózek na wąż Gardena + zraszacz do trawnika

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Gardena Aquaroll S (En Caja) Con 20 m de manguera Classic, 13...
Gardena Aquaroll S (En Caja) Con 20 m de manguera Classic, 13...*
GARDENA oferuje szeroką gamę produktów do wszystkich prac w ogrodzie i wokół niego
57,06 €

Zalety i wady

korzyści Wózek na wąż Gardena

 • Łatwy do zwijania i opuszczania
 • Wodoodporne połączenia
 • Zgrabny ogólny obraz w porównaniu z luźnym wężem

Wady Wózek na wąż Gardena

 • Trochę niezłomny

korzyści Zraszacz ogrodowy Gardena

 • Nawadnianie małych i dużych powierzchni
 • Regulowany promień
 • Dobry segment cenowy

Wady Zraszacz ogrodowy Gardena

 • Brak opcji włączania i wyłączania

Wnioski: Wózek na wąż Gardena + Zraszacz do trawnika

W połączeniu oba narzędzia ogrodowe zapewniają właściwą, a przede wszystkim bezproblemową pracę. Oferują jeden ulga i zdejmij pracę w postaci zraszacza do trawnika. Z pomocą wózka na wąż unikniesz luźno leżącego węża wodnego.

Moim zdaniem oba urządzenia są dobrze wycenione i oferują znaczną wartość dodaną.

Z tego powodu mogę dać wyraźną rekomendację kupna.

Zalecana literatura: Uchwyt na wąż ścienny tutaj!

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się kwadratowe zraszacze 2022 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
- 14,64 €1. Najlepszy sprzedawca
Gardena Square Zraszacz AquaZoom M: Zraszacz do podlewania...*
 • Elastyczne nawadnianie trawników średniej wielkości: Zarówno szerokość oprysku, odległość wyrzutu, jak i przepływ wody można wygodnie i zmiennie...
 • Wygodne i wolne od kałuży: podłącz zraszacz do węża ogrodowego, a Twój ogród będzie nawadniany wygodnie i równomiernie
 • Regulowany zakres: Obszar natrysku można precyzyjnie i płynnie regulować w zakresie od 3 do maks. Ustaw 18 m
2. Najlepszy sprzedawca
GRÜNTEK Mini - zraszacz do trawnika z dyszami 16 do 378 m2 / 4069 ft2 ...
Opinie 1.809
GRÜNTEK Mini - zraszacz trawnikowy z 16 dyszami do 378 m2 / 4069 ft2 ... *
 • Mini zraszacz 2D do trawników o powierzchni do 378 m2 z 16 dyszami o dużej mocy, silnikiem turbo i elastycznymi opcjami regulacji
 • Zraszacz oscylacyjny z szybkim i łatwym wyborem obszaru nawadniania oraz siły strumienia wody, nawet podczas nawadniania
 • Głowicę dyszy można ręcznie obracać o 360 stopni i umożliwia nawadnianie we wszystkich kierunkach. Z regulacją szerokości oprysku, dzięki czemu idealnie nadaje się do...
- 16,80 €3. Najlepszy sprzedawca
Gardena Sprinklersystem Zraszacz kwadratowy Pipeline: Do podlewania...*
 • Duży zasięg — szerokość oprysku i odległość wyrzutu można intuicyjnie regulować bezstopniowo za pomocą elementów sterujących. Maksymalny obszar, który...
 • Łatwy do czyszczenia - Wyposażony w metalowy filtr i miękkie plastikowe dysze, zraszacz można łatwo wyczyścić z wapna i innych ...
 • ŁATWY W INSTALACJI - Kwadratowy zraszacz podłącza się do odpływu wody gruntowej (brak w zestawie) za pomocą jednego kliknięcia.
- 24,10 €4. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz kwadratowy Gardena OS 140: System nawadniania do...*
 • Idealny do powierzchni prostokątnych: Kwadratowe lub prostokątne powierzchnie od 2 m² do 140 m² można łatwo i wygodnie podlewać,...
 • Równomierne podlewanie: elastyczne precyzyjne dysze 16 wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają szczególnie równomierne rozprowadzanie wody i ...
 • Łatwa instalacja: wygodny w instalacji i wygodnym podlewaniu. Dzięki zaworowi odwadniającemu zamontowanemu w ciągu rury system jest...
5. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz oscylacyjny GRÜNTEK Primavera do 336 m2 / 3617 ft2...*
 • Zraszacz GRÜNTEK do trawników PRIMAVERA został specjalnie opracowany dla średnich prostokątnych trawników i ogrodów o powierzchni do 336 metrów kwadratowych przy 4 barach
 • 16 trwałych i mocnych dysz zapewniających efektywne, równomierne nawadnianie, w tym korek do czyszczenia dysz
 • Zraszacz z płynnie regulowaną powierzchnią nawadniania do indywidualnego użytku od 90 - 336 m2 powierzchni nawadniania
- 8,00 €6. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz trawnikowy GRÜNTEK do 462 m2 do dużych trawników z...*
 • UNIKALNE i NIEZAWODNE: kwadratowe zraszacze do średnich i dużych ogrodów i trawników do 462 mXNUMX
 • Zraszacz 20-dyszowy z łatwą regulacją i wygodną zatyczką do czyszczenia dyszy; Wykonane z nadającego się do recyklingu i szczególnie odpornego na uderzenia...
 • Płynna regulacja ilości wody i zasięgu zraszania, UNIWERSALNY system zatrzaskowy do wszystkich rodzajów węży ogrodowych, równomierne nawadnianie ogrodu
- 34,99 €7. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz prostokątny Kärcher OS 5.320 SV *
 • Bezstopniowa regulacja zasięgu
 • Szczególnie trwały sprzęt
 • Wygodne dopasowanie dzięki osłonie przeciwbryzgowej
8. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz wahadłowy Gardena ZoomMaxx: zraszacz zmienny do ... *
 • Elastyczne zastosowanie: dzięki stabilnej podstawie kwadratowy zraszacz ZoomMaxx może być ustawiony zgodnie z życzeniem
 • Precyzyjne ustawienie: Bezstopniowa regulacja zasięgu i szerokości podmuchu. Tak więc Gardena ZoomMaxx z łatwością pasuje do każdego ...
 • Kontrolowane zużycie wody: Regulacja ilości wody pozwala bezstopniowo precyzyjnie regulować obszar nawadniania
9. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz GRÜNTEK Primavera do 399 m2 powierzchni nawadniania z...
Opinie 1.807
Zraszacz GRÜNTEK Primavera do 399 m2 powierzchni nawadniania z...*
 • ✔ Zraszacz 399 m399 jest IDEALNY dla trawników średniej wielkości do ✔ XNUMX mXNUMX
 • 18 dysz wodnych z łatwą regulacją zraszacza trawnikowego, a także dołączona zatyczka do czyszczenia dysz / szpilka do czyszczenia
 • Opatentowana przekładnia silnika TURBO-MOTOR umożliwia bezpieczną pracę kwadratowego tryskacza przez łącznie do 800 godzin
10. Najlepszy sprzedawca
Zraszacz kwadratowy Gardena Kampania ZoomMaxx: Zraszacz zmienny do...*
 • Elastyczne zastosowanie: dzięki stabilnej podstawie kwadratowy zraszacz ZoomMaxx może być ustawiony zgodnie z życzeniem
 • Precyzyjne ustawienie: Bezstopniowa regulacja zasięgu i szerokości podmuchu. Tak więc Gardena ZoomMaxx z łatwością pasuje do każdego ...
 • Kontrolowane zużycie wody: Regulacja ilości wody pozwala bezstopniowo precyzyjnie regulować obszar nawadniania
- 14,64 €oferta
Gardena Square Zraszacz AquaZoom M: Zraszacz do podlewania...
Gardena Square Zraszacz AquaZoom M: Zraszacz do podlewania...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x zraszacz oscylacyjny Gardena AquaZoom M
47,99 € - 14,64 € 33,35 €
- 16,80 €oferta
- 24,10 €oferta
Gardena zraszacz kwadratowy OS 140: System nawadniania do...
Zraszacz kwadratowy Gardena OS 140: System nawadniania do...*
Zakres dostawy obejmuje: 1x zraszacz wynurzalny wahadłowy Gardena OS 140
56,99 € - 24,10 € 32,89 €
Nowość!
Zraszacz kwadratowy Dehner, do nawadniania powierzchni ok. 270 m²,...
Zraszacz kwadratowy Dehner, do nawadniania powierzchni ok. 270 m²,...*
Idealny kwadratowy zraszacz do wszystkich standardowych systemów korków wodnych; Nawadnia powierzchnię do ok. 270 m²
16,99 €
- 5,00 €Nowość!

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 21.03.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Komentarze 2

 1. robactwo 8. może 2021
 2. etests 13. może 2021

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

[ajax_load_more loading_style="nieskończone znikanie bloków" container_type="table" post_type="post" post_format="standard" category="porady,testy" category__not_in="952" button_label="załaduj więcej..." button_loading_label="będzie załadowany"]
🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*