Liga online | Test menedżera piłkarskiego online | pomysł

Zdjęcie autora

Patrick

23452345234
Liga internetowa | Test menedżera piłkarskiego online | Prezentacja 10 Liga Online | Test menedżera piłkarskiego online | Wydajność

Test: Liga online | Menedżer piłkarski online

Mamy stronę internetową Onlineliga.de spojrzał na. Tutaj znajdziesz grę dla entuzjastów piłki nożnej, którzy sami chcieliby zarządzać drużyną piłkarską. Najlepiej możesz stworzyć własny zespół i grać w pobliskiej lidze przeciwko znajomym i kolegom. Tutaj uzyskasz wgląd, porady i wskazówki dotyczące menedżera piłkarskiego Onlineliga.de

Liga online | Menedżer piłkarski online

Startup / firma została założona w 2017 roku. Gra przeglądarkowa oficjalnie rozpoczęła się na początku 2020 r. Wersja beta przeszła do sieci w 2019 r., Gdzie można było się zarejestrować.

Wideo | Wyobraźnia Onlineliga.de

YouTube Video

Ogólne do Liga online

Istnieje w sumie 6 lig internetowych, które są ponownie podzielone na kraje, okręgi i gminy. Szósta liga online to najniższa liga, w której zaczniesz. 6. liga online jest najwyższą możliwą ligą (jak 1. Bundesliga). W tej chwili (od 1 lutego 01.03.20 lutego) 1 sezon był całkowicie rozegrany, a drużyny awansowały do ​​5. ligi online. Ligi internetowe 4–1 są obecnie wolne. Sezon 2 właśnie się rozpoczął i byliśmy tam od samego początku. Jako menedżer piłkarski musisz dbać o swój zespół / klub.

Oto kilka punktów:

  • Trenuj zespół, projektuj plan treningowy, składy, taktykę
  • Budowa stadionu, tereny treningowe, promocja młodych talentów, sponsoring
  • Finanse, rynek transferowy, salda

Galeria | Przegląd - trochę wglądu

Proces w Onlineliga.de

Zarejestruj się i wymyśl nazwę klubu w swoim regionie. Poczekaj, w której lidze zostaniesz przydzielony.

Sezon zawsze trwa 44 prawdziwe dni i obejmuje 34 dni gry z przerwą zimową i letnią. Każdego dnia możesz zaplanować cały tydzień treningu i zrobić to raz. Odpowiedni dzień meczu odbywa się następnego dnia. Gry są pomiędzy Symulowane o 4 rano i 5 rano. Następnie możesz ukończyć kolejną sesję treningową na nadchodzący dzień meczu.

Wskazówka: Najlepiej zawsze rejestrować się po zakończeniu sezonu. Więc przychodzisz w ligach, które są pełne lub wciąż są razem.

Przetestuj i zagraj!

Rejestracja była oczywista i dlatego nazwałem mój zespół „1.FC Eberswalde” po moim rodzinnym mieście i regionie, który prawdopodobnie jeszcze nie istniał jako nazwa. Możesz podać własne fantastyczne nazwy. Ponieważ ligi wciąż się tworzyły, musiałem poczekać kilka dni, aż powstanie liga z wystarczającą liczbą drużyn.

Wskazówka: Zarejestruj się w tym samym czasie ze znajomymi i współpracownikami regionalnie w swojej lokalizacji, dzięki czemu masz większą szansę na awans do tej samej ligi, co daje zupełnie inny urok w lidze.

Mój zespół awansował do 6. ligi online> Brandenburgia> Barnim> Niemcy15 - Ponieważ w regionie nie było wystarczająco dużo miejsca na nową ligę z miastem Eberswalde, zostałem rozrzucony po całych Niemczech. Poprzez awans lub kolejne kolejne sezony wracamy do lig regionalnych, więc mój obecny status to .. Mój brat zapisał się niedługo później i awansował do tej samej ligi, więc znów rozbudziła się ambicja, by lepiej zarządzać.

Wnioski: Liga online | Menedżer piłkarski online

Możesz krótko zarządzać Onlineliga.de w ciągu dnia z komputera lub smartfona. Możesz także zainwestować więcej czasu, aby uzyskać lepsze wyniki.

Rozwój trwa. Są regularne aktualizacje i poprawki lub ulepszenia. Forum lub strona na Facebooku, gdzie odbywa się ożywiona wymiana. Powierzchnia jest nowoczesna i pięknie zaprojektowana. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wszystkim, zdecydowanie powinieneś to zrobić Onlineliga.de | Online manager piłkarski przeczytał instrukcję po rejestracji.

Ważne: Powinieneś być aktywna każdego dnia, ligi, zawodów, twoja drużyna na tym żyje Onlineliga.de. Zyskasz również lepsze wyniki ze swoim zespołem. Jeśli masz tego dość, Twój zespół będzie NIEAKTYWNY i zostanie usunięty po SEZONIE. Onlineliga.de | Menedżer piłkarski online

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar