Liga online | Test menedżera piłkarskiego online | pomysł

Test: Liga online | Menedżer piłkarski online

Mamy stronę internetową Onlineliga.de spojrzał na. Tutaj znajdziesz grę dla entuzjastów piłki nożnej, którzy sami chcieliby zarządzać drużyną piłkarską. Najlepiej możesz stworzyć własny zespół i grać w pobliskiej lidze przeciwko znajomym i kolegom. Tutaj uzyskasz wgląd, porady i wskazówki dotyczące menedżera piłkarskiego Onlineliga.de

Liga online | Menedżer piłkarski online

Startup / firma została założona w 2017 roku. Gra przeglądarkowa oficjalnie rozpoczęła się na początku 2020 r. Wersja beta przeszła do sieci w 2019 r., Gdzie można było się zarejestrować.

Wideo | Wyobraźnia Onlineliga.de

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Ogólne do Liga online

Istnieje w sumie 6 lig internetowych, które są ponownie podzielone na kraje, okręgi i gminy. Szósta liga online to najniższa liga, w której zaczniesz. 6. liga online jest najwyższą możliwą ligą (jak 1. Bundesliga). W tej chwili (od 1 lutego 01.03.20 lutego) 1 sezon był całkowicie rozegrany, a drużyny awansowały do ​​5. ligi online. Ligi internetowe 4–1 są obecnie wolne. Sezon 2 właśnie się rozpoczął i byliśmy tam od samego początku. Jako menedżer piłkarski musisz dbać o swój zespół / klub.

Oto kilka punktów:

 • Trenuj zespół, projektuj plan treningowy, składy, taktykę
 • Budowa stadionu, tereny treningowe, promocja młodych talentów, sponsoring
 • Finanse, rynek transferowy, salda

Galeria | Przegląd - trochę wglądu

Proces w Onlineliga.de

Zarejestruj się i wymyśl nazwę klubu w swoim regionie. Poczekaj, w której lidze zostaniesz przydzielony.

Sezon zawsze trwa 44 prawdziwe dni i obejmuje 34 dni gry z przerwą zimową i letnią. Każdego dnia możesz zaplanować cały tydzień treningu i zrobić to raz. Odpowiedni dzień meczu odbywa się następnego dnia. Gry są pomiędzy Symulowane o 4 rano i 5 rano. Następnie możesz ukończyć kolejną sesję treningową na nadchodzący dzień meczu.

Wskazówka: Najlepiej zawsze rejestrować się po zakończeniu sezonu. Więc przychodzisz w ligach, które są pełne lub wciąż są razem.

Przetestuj i zagraj!

Rejestracja była oczywista i dlatego nazwałem mój zespół „1.FC Eberswalde” po moim rodzinnym mieście i regionie, który prawdopodobnie jeszcze nie istniał jako nazwa. Możesz podać własne fantastyczne nazwy. Ponieważ ligi wciąż się tworzyły, musiałem poczekać kilka dni, aż powstanie liga z wystarczającą liczbą drużyn.

Wskazówka: Zarejestruj się w tym samym czasie ze znajomymi i współpracownikami regionalnie w swojej lokalizacji, dzięki czemu masz większą szansę na awans do tej samej ligi, co daje zupełnie inny urok w lidze.

Mój zespół awansował do 6. ligi online> Brandenburgia> Barnim> Niemcy15 - Ponieważ w regionie nie było wystarczająco dużo miejsca na nową ligę z miastem Eberswalde, zostałem rozrzucony po całych Niemczech. Poprzez awans lub kolejne kolejne sezony wracamy do lig regionalnych, więc mój obecny status to .. Mój brat zapisał się niedługo później i awansował do tej samej ligi, więc znów rozbudziła się ambicja, by lepiej zarządzać.

Wnioski: Liga online | Menedżer piłkarski online

Możesz krótko zarządzać Onlineliga.de w ciągu dnia z komputera lub smartfona. Możesz także zainwestować więcej czasu, aby uzyskać lepsze wyniki.

Rozwój trwa. Są regularne aktualizacje i poprawki lub ulepszenia. Forum lub strona na Facebooku, gdzie odbywa się ożywiona wymiana. Powierzchnia jest nowoczesna i pięknie zaprojektowana. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wszystkim, zdecydowanie powinieneś to zrobić Onlineliga.de | Online manager piłkarski przeczytał instrukcję po rejestracji.

Ważne: Powinieneś być aktywna każdego dnia, ligi, zawodów, twoja drużyna na tym żyje Onlineliga.de. Zyskasz również lepsze wyniki ze swoim zespołem. Jeśli masz tego dość, Twój zespół będzie NIEAKTYWNY i zostanie usunięty po SEZONIE. Onlineliga.de | Menedżer piłkarski online

Znalazłeś produkt na sprzedaż, informacje na temat produktu lub tematu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić!

Ponieważ ten post był dla Ciebie przydatny...

Śledź nas na portalach społecznościowych!

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie

🕹️🎮 Kup konsolę Sony PlayStation®5 🕹️🎮
🔥Konsola PS5™🔥
patrzeć na*