Petsfit | Plecak dla psa

pies plecak

Właściciele psów chcieliby mieć przy sobie swojego ukochanego przez cały czas. Jest to możliwe nawet w przypadku plecaka dla psa Petsfit, przynajmniej dla małych ras. Byłem bardzo niezadowolony z mojego poprzedniego nosidełka i dlatego prawie nigdy go nie używałem. Zamówiłem plecak Petsfit i przyjrzałem mu się bliżej.

Petsfit Pet Plecaki dla Psów i Kotów Składane...Plecak dla zwierząt Petsfit dla psów i kotów,Oddychający...Petsfit Plecak dla małych psów Koty, składany...Petsfit plecaki dla psów i kotów, plecak dla psa...Petsfit Pet Plecak dla Psów Koty, Rozsuwany ...Petsfit Składana Torba Transportowa Kot i...Tineer Dog Carrier Bags Plecak, regulowana siatka ...Plecak na nosidełko dla psa Tineer, torba na nosidełko z...pecute cat plecak dla psa z przednim przezroczystym okienkiem,...YOUTHINK plecaki dla psa, plecaki dla zwierząt z siateczką na ...
59,49 €49,99 €59,99 €Sprawdź cenę65,99 €53,99 €24,99 €68,59 €54,99 €87,99 €
Plecaki dla psów i kotów Petsfit...*Plecak Petsfit dla psa i ... *Plecak Petsfit Pet dla małych psów ... *Plecaki dla zwierząt Petsfit dla psów i kotów, ... *Petsfit plecak dla zwierząt domowych dla psów, kotów, ... *Składana torba transportowa Petsfit kot i...*Plecak Tineer dla psa, regulowany ... *Plecak Tineer do noszenia psa, ... *pecute cat plecak pies z...*Plecaki dla psów YOUTHINK, plecaki dla zwierząt z ... *
◼️ Trwała i przenośna i duża pojemność: ten plecak dla psa ...◼️ 【TRWAŁA I PRZENOŚNA】 Rozmiar: 41 * 30 * 24 cm, odpowiedni ...◼️ ❤ Solidny materiał: wymiary plecaka dla psa: 44 cm x ...◼️ Przezroczyste okienko z klapką z przodu pomaga ...◼️ ❤ Wygodny i przestronny: ten plecak dla psa ma ...◼️ 【Wiele metod noszenia i rozmiarów】 Nasza torba do przenoszenia kota ...◼️ Oddychający plecak do transportu psów na zewnątrz, który ...◼️ 【Odpowiedni】 - Średni rozmiar: 39 * 31 * 25 ...◼️ 【34*27*44cm】🐾Plecak dla psa Pecute wykonany z wysokiej jakości...◼️ TRWAŁE I WYSOKIE: Ten miękki plecak dla psa jest wykonany z...
◼️ Wygodny projekt wentylacji: ten plecak dla kota ma ...◼️ 【DOSKONAŁE WYKONANIE I TRWAŁOŚĆ】 Ten zwierzak...◼️ ❤ Wygodny i przestronny: ten plecak dla psa ma ...◼️ Górne i boczne drzwi siatkowe zapewniają dobrą wentylację i ...◼️ ❤Przenośny i duża pojemność: ten plecak dla kota wykonany jest z ...◼️ 【Wygodna przestrzeń】 1 rozkładana weranda z dodatkowym ...◼️ Regulowana klamra na pasku, wygodna do utrzymania wagi ...◼️ 【Oddychający materiał】 - Wykonany z kationowego lnu ...◼️ 【Bezpieczeństwo】🐾 Zamek błyskawiczny z blokadą zapobiega ...◼️ BEZPIECZNA KONSTRUKCJA: dzięki solidnej, wzmocnionej konstrukcji...
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
Plecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psaPlecak dla psa Plecak dla psa
59,49 €49,99 €59,99 €Sprawdź cenę65,99 €53,99 €24,99 €68,59 €54,99 €87,99 €
do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤do oferty ➤
Ostatnia aktualizacja 26 września 2022 16:54 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Plecak dla psa: więc zawsze masz przy sobie swojego ukochanego!

Youtube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Dlaczego plecak dla psa?

Wielu prawdopodobnie zastanawia się, dlaczego plecak dla psa powinien być przydatny. Właściciele psów z małymi psami prawdopodobnie znają problem: teoretycznie można je zabrać prawie wszędzie ze względu na ich rozmiar, ale szczególnie w tłumie, na przykład na jarmarku bożonarodzeniowym lub w centrach handlowych, puszczanie psa po podłodze staje się problemem. Wiele osób nie zauważa małych psów i może przypadkowo na nie nadepnąć.

Aby tego uniknąć, do tej pory albo odebrałem psa, albo zostawiłem go samego w domu. Nawet ze starszymi lub chorymi psami, które nie są już tak zwinne i dynamiczne, masz podobne problemy: nie chcesz lub nie możesz zostawić psa samego w domu, ale nie można też pozwolić psu biegać lub nosić go przez długi czas.
Jest to również idealny sposób na transport szczeniąt, ponieważ nie mogą one jeszcze podróżować na duże odległości w pierwszych tygodniach i miesiącach.

Zawsze możesz użyć plecaka dla psa na długie spacery, wycieczki lub wyjazdy!

Rozwiązanie? Plecak dla psa! Pomysł od razu spodobał mi się i też go zamówiłem. Wcześniej miałem walizkę do mojej Bolonki Zwetnej, ale była to raczej niekorzystna praktyczność. Mój pies siedział bardzo niestabilnie w torbie, ponieważ nie miał naprawdę solidnej podstawy, nigdy nie można było nosić torby naprawdę prosto, więc pies zawsze siedział nieco krzywo i nie był praktyczny do długotrwałego noszenia. Więc myślę, że plecak mógłby być dobrym wyborem.

Praktyczne narzędzie do

 • Małe psy (do 16 kg)
 • Chore psy
 • Starsze psy
 • szczenięta
 • Długie spacery, wycieczki
 • Podróże lub długie przejazdy pociągiem
 • Jarmarki bożonarodzeniowe, centra handlowe itp. (Obszary, w których psy nie mogą swobodnie biegać)
 • każdy, kto zawsze chce mieć przy sobie ukochaną

Eigenschaften

 • Wymiary: 43 cm (wysokość) x 32 cm (głębokość) x 29 cm (szerokość)
 • Według producenta odpowiedni dla psów o wadze do 16 kg
 • Konstrukcja z siateczki zapewnia wentylację i widoczność
 • Boczne kieszenie do przechowywania
 • Materiał: tkanina oxford i siatka
 • Kolory: szary i niebieski

Bardzo dużych psów nie można przewozić w plecaku dla psa.

Wszystkie materiały są nieszkodliwe dla zwierząt domowych. Plecak posiada regulowane, wyściełane szelki dla psa, aby zmniejszyć obciążenie i zapewnić wygodne noszenie. Z przodu i na górze znajdują się siateczkowe wstawki, przez które pies może wyglądać i zaczerpnąć powietrza. Więc może wszystko dobrze obejrzeć. Po wewnętrznej stronie plecaka masz smycz, do której możesz przyczepić psa, aby nie wyskoczył. Masz rozkładaną podłogę, która pozwala psu siedzieć naprawdę bezpiecznie i prosto w plecaku. Ponadto plecak dla psa można szybko i łatwo złożyć i schować, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Przyzwyczajenie się do plecaka dla psa

W większości przypadków na początku musisz przyzwyczaić swoje zwierzę do nowych rzeczy. Tak też jest z plecakiem dla psa. Podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy, możesz podejść do tego za pomocą metody nagrody i wielu smakołyków. Plecak najlepiej umieścić w salonie, aby piesek mógł samodzielnie odkryć plecak. Robiąc to, zauważy, że nic złego mu się nie stało. Po kilku dniach plecak będzie zupełnie normalnym przedmiotem, jak każdy inny. Dodatkowo plecak dla psa nabiera zapachu mieszkania, dzięki czemu psu wydaje się mniej obcy.

Następnie należy założyć plecak i włożyć psa lub pozwolić psu wejść do samego plecaka. Najpierw przebiegnij kilka kroków, ponownie wyprowadź psa i nagrodź go, gdy się uspokoi. Po kilku powtórzeniach w ciągu kilku dni pies przyzwyczai się do tego.

Dlaczego plecak dla Twojego psa, a nie torba do przenoszenia?

Jak już opisałem, początkowo miałem przy sobie torbę dla psa. Miało to również stosunkowo stabilną ramę i małe okno siatkowe z boku, na które można było wyjść. Jednak w tej reklamówce było bardzo ciepło, w torbie prawie nie było powietrza. Ponadto trudno było utrzymać tę torbę w pozycji pionowej, aby mój pies mógł w niej wygodnie siedzieć lub leżeć.
Zamiast zostawiać psa w domu, zdecydowałam, że wolę go zabrać ze sobą. Szczególnie dla małych psów, szczeniąt czy starych lub chorych psów dużo przyjemniej jest przebywać z ich panami niż same w domu. Z tego powodu w końcu zdecydowałem się na taki pies plecak zu bestellen.

Z mojego wcześniejszego doświadczenia wynika, że ​​przetestowanie plecaka Petsfit dla psa było dobrą decyzją. Ułatwia mi to codzienne życie i sprawia, że ​​zawsze mogę zabrać ze sobą malucha. Teraz mogę go przenosić bardzo dobrze i stabilnie, bez obciążania stawów. Jeśli podłoga jest zbyt miękka, elastyczna, kości i stawy psa są mocno obciążone. Torba transportowa nie byłaby optymalnym środkiem transportu zwłaszcza dla psów z urazami kolan lub łap.

korzyści

 • Twoja ukochana zawsze i wszędzie z tobą
 • szybki i łatwy montaż
 • dobry komfort
 • świetny projekt
 • bardzo łatwe
 • Siatkowe wstawki dla psa
 • wygodna pozycja dla psa

Wady

 • Nie służy jako zabezpieczenie podczas podróży samochodem (raczej klatki dla psów lub skrzynie do transportu psów)
 • Zdrowe psy potrzebują ruchu i ruchu, noszenie psa nie powinno stać się nawykiem
 • Nie nadaje się dla każdego psa lub zwierzęcia

Konkluzja

Mój wniosek dotyczący plecaka dla psa: Praktyczna pomoc w codziennym życiu z czworonożnymi przyjaciółmi! Uważam, że projekt plecaka dla psa Petsfit jest bardzo piękny i dobrze wykonany. Jest też bardzo lekki. Uważam za praktyczne, że przód i góra można otworzyć i składają się z siatkowej wstawki, dzięki czemu pies może wyglądać i nie czuje się zbyt ściśnięty. Stabilna podstawa zapewnia pewne trzymanie.

Mam nadzieję, że mógłbym pomóc w moich doświadczeniach. Teraz życzę dużo zabawy z plecakiem dla Twojego psa na wycieczkach lub wycieczkach! Twój pies ci podziękuje.

wybór produktów

Petsfit Plecaki dla zwierząt dla psów i kotów Składany plecak dla psa Plecak dla kota z wewnętrznymi szelkami Przenośna torba do noszenia, Petsfit

Cena: 69,99
od 22 września 2022 3:47 rano
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 69,99 € 22. Września 2022
najwyższa cena 69,99 € 21. lipiec 2022
Najniższa cena 69,99 € 21. lipiec 2022
Od 21 lipca 2022

Ostatnie zmiany cen

69,99 € 21. lipiec 2022

Petsfit Plecak dla psa i kota, składany plecak dla psa Plecak dla kota pasuje z przodu iz tyłu z paskiem bezpieczeństwa i zamkiem błyskawicznym na krótką wycieczkę, Xiamen JXD E-Commerce Co., Ltd.

Cena: 45,99
od 22 września 2022 3:47 rano
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 45,99 € 22. Września 2022
najwyższa cena 53,99 € 21. lipiec 2022
Najniższa cena 38,58 € 1. Września 2022
Od 8 lipca 2022

Ostatnie zmiany cen

45,99 € 22. Września 2022
38,58 € 1. Września 2022
49,99 € 3. Sierpnia 2022
53,99 € 21. lipiec 2022
41,64 € 8. lipiec 2022

Petsfit Pet Backpack for Dogs Koty, rozszerzalny plecak dla psa Plecak dla kota Składana torba do przenoszenia Torba z wewnętrznym pasem bezpieczeństwa, Xiamen JXD E-Commerce Co., Ltd.

Cena: 59,99
od 22 września 2022 3:47 rano
zaoferować*
Amazon.de
wybór produktów

wybór produktów

statystyka

Aktualna cena 59,99 € 22. Września 2022
najwyższa cena 65,99 € 21. lipiec 2022
Najniższa cena 50,99 € 19. Sierpnia 2022
Od 21 lipca 2022

Ostatnie zmiany cen

59,99 € 28. Sierpnia 2022
50,99 € 19. Sierpnia 2022
59,99 € 3. Sierpnia 2022
65,99 € 21. lipiec 2022

Historia cen plecaka dla zwierząt Petsfit dla psów i kotów, składany plecak dla psa plecak dla kota Pasuje do...

statystyka

Aktualna cena 45,99 € 22. Września 2022
najwyższa cena 53,99 € 21. lipiec 2022
Najniższa cena 38,58 € 1. Września 2022
Od 8 lipca 2022

Ostatnie zmiany cen

45,99 € 22. Września 2022
38,58 € 1. Września 2022
49,99 € 3. Sierpnia 2022
53,99 € 21. lipiec 2022
41,64 € 8. lipiec 2022
 • Wszystkie powyższe ceny są w euro.
 • Ten produkt jest dostępny na Amazon.de.
 • Na amazon.co.uk możesz kupić plecak dla psów Petsfit dla psów i kotów, składany plecak dla psa Plecak dla kota pasuje z przodu i z tyłu z paskiem bezpieczeństwa i zamkiem błyskawicznym na krótkie wycieczki za jedyne 45,99 USD
 • Najniższa cena plecaków dla psów i kotów Petsfit Składany plecak dla psa Plecak dla kota z wewnętrznym pasem bezpieczeństwa Przenośna torba transportowa została znaleziona 22 września 2022 roku o godzinie 3:47.

Znajdź w top 10 najlepiej sprzedających się plecaków dla psów 2022 na uczciwych testach

Topseller% oszczędności % Nowe wydania
1. Najlepszy sprzedawca
apollo walker pet plecaki torba transportowa na...*
 • Wymiary: 16 "* 9.4" * 11.5 "z matami polarowymi nadającymi się do prania w pralce i regulowanymi paskami na ramię
 • KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA: Idealna alternatywa dla nieporęcznych transporterów dla zwierząt do chodzenia po miejscu, niezależnie od tego, czy jedziesz metrem, w...
 • ODDYCHAJ ŚWIEŻE POWIETRZE: Dzięki 4-stronnej siatkowej konstrukcji i przyjaznemu dla środowiska materiałowi Twoje zwierzę ma wystarczająco dużo świeżego powietrza, aby oddychać ...
 • BEZPIECZNA, BEZPIECZNA I WYGODNA PODRÓŻ DLA TWOJEGO ZWIERZAKA - I BEZSTRESOWE DOŚWIADCZENIE DLA CIEBIE. Jako członek rodziny Twój pupil zasługuje na...
2. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa Lekesky rozszerzany plecak dla kota dla kotów i...*
 • Rozszerzalny i składany: ten plecak dla zwierząt ma bardzo duży, rozkładany tył, który zapewnia Twojemu zwierzakowi dużo miejsca ...
 • Zalecany rozmiar zwierzaka: Plecak dla kota ma wymiary około 32×25×38 cm (LWH). Maksymalna ładowność to 6-8 kg. Pasuje do...
 • Oddychający i wygodny: plecak dla psa ma 3 wejścia (góra, przód i tył) dla łatwego dostępu; dobrze wentylowana 5-stronna...
 • Trwały i funkcjonalny: Wykonany z wysokiej jakości tkaniny Oxford i odpornej na zarysowania siatki, ten plecak dla kota ma solidną strukturę i ...
3. Najlepszy sprzedawca
Morpilot plecak dla kota, plecak dla psa dla kotów i psów...
Opinie 2.765
plecak morpilot dla kota, plecak dla psa dla kotów i psów...*
 • 【Trwałe i przenośne oraz duża pojemność】: ---- Ten plecak dla kota jest wykonany z przyjaznego dla środowiska poliestru, jest odporny na zużycie i ...
 • 【Wygodny projekt wentylacji】 : --- Ten plecak dla kota ma oddychającą i wentylowaną konstrukcję z siatki, która nie tylko ...
 • 【Regulowane paski naramienne i paski na klatkę piersiową i paski w talii】 : --- Poszerzone siatkowe paski naramienne są regulowane i wygodne dla ...
 • 【Projekt bezpieczeństwa】: ---- Po otwarciu góry wbudowany pas bezpieczeństwa może uniemożliwić zwierzęciu ucieczkę od środka, ...
4. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa PREMIUM BIG&SLIM DOG CARRIER...
Opinie 75
Plecak dla psa PREMIUM BIG&SLIM DOG CARRIER...*
 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIA - nosidełko może być używane podczas wędrówek, zakupów, jazdy na rowerze górskim i nie tylko
 • TRANSPORT PUBLICZNY - Plecak dla psa doskonale nadaje się do przewożenia psów środkami transportu publicznego
 • DZIECI I PSY - Plecak może służyć do przenoszenia psów jak i mniejszych dzieci do 30kg
 • PROFESJONALNIE OPRACOWANE I OPATENTOWANE - 2 lata rozwoju z projektantami plecaków, lekarzami weterynarii i konsultantami do 2014 i ...
- 33,99 €5. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa Kurgo G-Train, ze zintegrowaną przegrodą na...
Opinie 1.313
Plecak dla psa Kurgo G-Train, ze zintegrowaną przegrodą na zwierzę,...*
 • DOG BACKPACK: Plecak dla psa G-Train ma wymiary 33 "x 53,34" x 25,4" i pasuje do zwierząt o wadze do 11 funtów. Ten...
 • WODOODPORNY DNO: Ten plecak dla psa jest wykonany z wodoodpornej tkaniny, ma spód wykonany z wodoodpornego materiału Armsole i jest ...
 • OPTYMALNA WENTYLACJA, WYGODNA PODSZEWKA: Lekka i wytrzymała z wyściełanymi przegrodami, uchwytami z przodu i u góry, kieszeniami na suwak i ...
 • KOMORA NA LAPTOPA I IPADA: Plecak jest wyposażony w zapinaną na zamek komorę na laptopa i polarową podszewkę dla dodatkowego bezpieczeństwa. Nadal...
- 5,87 €6. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa dla średnich małych psów, przenośny i...*
 • ✮ 【Materiał wysokiej jakości】 : Plecak wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny siatkowej, która jest lekka, wygodna, przyjazna dla środowiska, oddychająca i ...
 • ✮ 【Konstrukcja z siatki】 : Okno z siatki jest wentylowane i widoczne, dzięki czemu zwierzę może swobodnie oddychać, zrelaksować się i komunikować z właścicielem ...
 • ✮ 【Regulowany pasek】 : Przedni otwór można regulować za pomocą paska w zależności od wielkości zwierzaka, aby dostosować ...
 • ✮ 【Bezpieczny i wygodny】 : Wewnętrzna lina z klipsem może być podłączona do obroży / pasa zwierzęcia, aby zapobiec ...
7. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa Drago do 11kg | plecak dla psów | Skrajny...*
 • ! Jeśli nie lubisz zostawiać swojego psa samego, dobrze trafiłeś!...
 • 𝐄𝐗𝐓𝐑𝐄𝐌 𝐊𝐎𝐌𝐅𝐎𝐑𝐓𝐀𝐁𝐄𝐋-dla Ciebie i Twojego psa! Podczas gdy wyściółka na plecach i...
 • ! Twój nowy plecak został specjalnie zaprojektowany dla Ciebie jako właściciela psa...
 • i ! Każdy pies uwielbia przebywać na łonie natury – o każdej porze roku. Dzięki czemu można...
8. Najlepszy sprzedawca
Składany plecak Rocky&Buddy's dla psa plecak dla kota [max.10kg]...*
 • 🎒 100% PRZYJAZNY NA CZTERY ŁAPY - W naszym przyjaznym dla zwierząt plecaku dla psów Twój ukochany czworonożny przyjaciel jest zawsze z Tobą i pod dobrą opieką. Z...
 • 🎒 MAKSYMALNA PRZEPUSZCZALNOŚĆ POWIETRZA - 3-stronne siatkowe okna naszego wolnego od zanieczyszczeń plecaka dla kota zapewniają Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wystarczającą ilość ...
 • 🎒 ROZBUDOWANY I SKŁADANY - Aby uzyskać jeszcze większą swobodę ruchów, tylną część plecaka dla psów można łatwo rozłożyć i złożyć wokół ...
 • 🎒 ERGONOMICZNA TAPICERKA - Niezależnie od tego, czy autobusem, rowerem czy pieszo: abyś Ty również mógł cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, nasz transport kotów ...
9. Najlepszy sprzedawca
Plecak dla psa do 5kg, rozkładany, składany, duży plecak dla kota...*
 • 【34 * 27 * 44cm】🐾Plecak dla psa Pecute wykonany z wysokiej jakości wodoodpornej, odpornej na zarysowania tkaniny Oxford oferuje dodatkową przestrzeń dla Twojego zwierzaka ...
 • 【Bezpieczeństwo】🐾 Zamek błyskawiczny z blokadą zapobiega otwieraniu plecaka przez zwierzęta. Zintegrowana lina bezpieczeństwa zapobiega...
 • 【Dobra przepuszczalność powietrza】🐾 Trójstronna płyta akrylowa zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza: Cztery otwory wentylacyjne na ...
 • 【Regulowany pasek na ramię】🐾 Pasek na ramię o szerokiej i regulowanej konstrukcji zmniejsza obciążenie i poprawia komfort. Jest...
10. Najlepszy sprzedawca
PETCUTE plecak dla psa plecak na torbę dla zwierząt domowych...*
 • Materiał - Wykonany z wysokiej jakości tkaniny typu sandwich i tkaniny oxford. Miękkie, regulowane ramiączka są dobre, aby odciążyć...
 • Rozmiar - M: waga do 6 funtów, L: waga do 9 funtów, XL: waga do 13 funtów. Nadaje się dla kota, pudla mini, mini...
 • Bezpieczny - Klamra wewnątrz nosidła może być połączona z obrożą zwierzaka, zapobiegając ...
 • Wygodny - przedni otwór jest regulowany za pomocą sznurka w zależności od wielkości twojego zwierzaka. Dobrze wentylowana konstrukcja dla optymalnego...
- 33,99 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 26.09.2022/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Schreibe einen Kommentar