Kuchnia

Wszystko związane z kuchnią - sprzęt AGD, gotowanie, pieczenie, porady!

Test: Opiekacz do kanapek Syntrox z powłoką ceramiczną na 4 kanapki

Patrick

Który opiekacz do kanapek kupić? Mój wybór padł na opiekacz do kanapek Syntrox SM-2000W XXL z powłoką ceramiczną. Możesz przeczytać dlaczego i co o nim myślę tutaj, baw się dobrze.

Siemens EQ.6 Plus dodatkowa klasa

W pełni automatyczny ekspres do kawy | Kup Siemens EQ.6 S700 Plus extra class czy EQ.9?

Patrick

Tutaj dowiesz się, dlaczego kupiłem ekspres do kawy Siemens EQ.6 S700 Plus ekstraklasy, w pełni automatyczny ekspres do kawy i dlaczego zdecydowałem się na serię Siemens EQ.9. Przeczytaj moje doświadczenia z kupowaniem w pełni automatycznego ekspresu do kawy tutaj.

Bosch MUM5 CreationLine_Kitchen_machine_buy-af12da4d

Maszyna kuchenna Bosch MUM 5 - wszechstronność w kuchni

Dirk Re.

Maszyna kuchenna Bosch ma wiele opcji i jest wyposażona w wiele akcesoriów do elastycznego przygotowania. Relacjonuję, jak radzi sobie w życiu codziennym.

Frytownica Tefal

Test: Frytownica Tefal Super Uno Access FR3100 | Łatwe smażenie

Dirk Re.

Smażenie w głębokim tłuszczu powinno być szybkie i łatwe. Jaką wartość dodaną naprawdę mam dzięki frytkownicy za 74,99 euro? Przetestowałem model od Tefal, teraz przeczytaj mój raport z testu tutaj.

Frytownica powietrzna | smażyć na głębokim oleju z odrobiną oleju | doradca

etests

Czym właściwie jest frytownica na gorące powietrze? Czy są jakieś korzyści zdrowotne? Czy możesz kupić przydatne akcesoria do frytkownicy powietrznej? A jakie są inne zalety i wady frytkownic na gorące powietrze?

Naczynia - ciekawostki od patelni po rondel

Niko

Wybór odpowiedniego naczynia ma ogromne znaczenie. Oto kilka wskazówek!

Ceramiczna tarka imbirowa

Niko

Ngwer ceniony jest jako przyprawa, pokrojona na małe kawałki jako składnik sałatek lub herbat. Dzięki ceramicznej tarce do imbiru jej zalety stają się oczywiste.

System organizacji lodówki - kosz do lodówki

Niko

Właściwy system do utrzymania porządku w lodówce. Dzięki systemowi organizacji lodówki lub kosza lodówki masz lepszy przegląd lodówki.

Waga kuchenna: gadżet kuchenny do kuchni

Niko

Szczególnie ci, którzy gotują i pieką w kuchni według przepisu i instrukcji, są zdani na pomocne narzędzia wagi kuchennej. W pewnym momencie będziesz musiał kupić wagę kuchenną. Miało to za sobą spory rozwój, jeśli pamiętasz modele wag kuchennych z dawnych czasów.

Jak zdrowy jest bulion z kurczaka w proszku?

Patrick

Czy bulion błyskawiczny jest zdrowy? Do czego mogę go użyć? Czy mogę to zrobić sam?