Test: robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Dirk Re.

Brak komentarzy

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Już odkurzony i wyczyszczony salon, gdy wracasz do domu po pracy - każdy tego chce! Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania wykonuje dokładnie to zadanie. Płytki, laminat, a nawet wyższe dywany nie stanowią wyzwania dla tego samoładującego się robota odkurzającego o dużej mocy ssania. Ten odkurzacz jest obecnie oferowany od 229 €.

Jak niezawodny jest robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mycia w porównaniu z innymi? Przetestowałem to i opisałem swoje doświadczenia.

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

Porównanie odkurzacza robota z funkcją mopowania

Robot odkurzający LEFANT z funkcją wycierania, odkurzacz 2600Pa WLAN...Robot odkurzający z funkcją wycierania, współpracuje z Alexą, WiFi i...robot próżniowy yeedi k650 z funkcją mopowania, odkurzania i mopowania ...robot próżniowy yeedi k701G, nawigacja wizualna, przełączana próżnia...Robot próżniowy Proscenic M6 PRO WLAN, robot próżniowy z funkcją wycierania,...roborock E4 robot odkurzający i myjący podłogi (siła ssania 2000Pa, 150min...Robot próżniowy Ultenic D5s Pro z funkcją wycierania, siła 3000 Pa...Robot próżniowy Blaupunkt BlueBot Xtreme - robot próżniowy z...360 S7 Pro Robot odkurzający i mopujący, mapowanie LiDAR, 2650 Pa, No-Go...
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę168,44 €332,01 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
Robot odkurzający LEFANT z funkcją wycierania, 2600Pa WLAN...*Robot odkurzający z funkcją wycierania, współpracuje z...*robot próżniowy yeedi k650 z funkcją mopowania, odkurzanie ... *robot próżniowy yeedi k701G, nawigacja wizualna,...*Odkurzacz automatyczny Proscenic M6 PRO WiFi, odkurzacz automatyczny z ... *robot odkurzający i myjący podłogi roborock E4 (siła ssania...*Robot próżniowy Ultenic D5s Pro z funkcją mopa, ... *Robot próżniowy Blaupunkt BlueBot Xtreme - robot próżniowy...*360 S7 Pro Robot odkurzający i mopujący, mapowanie LiDAR,...*
◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ 【Wydajny i skuteczny】 Robot odkurza i myje ...◼️ nie dotyczy◼️ Kontrola aplikacji i sterowanie głosowe: użyj ...◼️ zawarte komponenty; kabel zasilający◼️ 【Super moc ssania】: Dzięki mocy ssania ...◼️ SILNE SSANIE - Odkurzacz Blaupunkt Bluebot XVAC...◼️ nie dotyczy◼️.

Inteligentniejsza nawigacja po stacji ładowania: zamiast ...

◼️ nie dotyczy◼️ nie dotyczy◼️ 【Większa wydajność, mniej hałasu】 Dzięki ulepszonemu ...◼️ nie dotyczy◼️ Nawigacja laserowa: dzięki skanom sondy robot próżniowy może ...◼️ nie dotyczy◼️ 【Odkurzanie i wycieranie oraz 2 w 1】: Potrzebujesz tylko między ...◼️ PROSTA OBSŁUGA - Odkurzacz robota jest łatwy w ...◼️ nie dotyczy◼️.

Czyszczenie stref: kontrolowane przez Ciebie. Cel...

Amazon PrimeAmazon PrimeAmazon Prime
Oceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupującychOceny kupujących
historia cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cenhistoria cen
Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę168,44 €332,01 €Sprawdź cenęSprawdź cenę
AmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonkaAmazonka
Ostatnia aktualizacja 29 września 2023 17:36 Linki do Amazon.de | Źródło/zdjęcie: Amazon API

Dane techniczne: Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją wycierania

Robot odkurzający Robot odkurzający 2021
 • Wysoka moc ssania: do 2200 pa
 • oszczędzania energii: tylko 25 watów
 • Pojemność na kurz: 0,6 litra
 • Wymiar przedmiotu: 32 x 32 x 8cm
 • waga produktu: 2,8 kg
 • Lautstärke: 50 dB
 • akumulator: Litowo-jonowa
 • WLAN

Zakres dostawy:

1 x szczotka rolkowa i 1 x odpylacz
1 szczotka boczna i 2 szczotki czyszczące
1 x pojemnik na wodę i 4 x ściereczki
1 x pilot zdalnego sterowania
Dodatkowo dostępna jest instrukcja, stacja ładowania oraz karta gwarancyjna.

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

Budowa i uruchomienie | Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopa

Odkurzacz robotyczny

Odkurzacz robota można złożyć w intuicyjny sposób, wystarczy tylko zatrzasnąć wałek i szczotki boczne, a odkurzacz automatyczny jest gotowy do użycia. Jednak z wyprzedzeniem stacja ładująca musi pasować do wewnętrznej WLAN być w kontakcie, co jest naprawdę świetne po prostu za naciśnięciem przycisku działa. Odkurzacz łączy się wtedy automatycznie ze stacją ładującą. Połączenie Wi-Fi służy do sterowania odkurzaczem za pomocą aplikacji oraz do niezależnego dojazdu do stacji ładującej, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski.

Istnieją dwa pojemniki, jeden na odkurzacz, a drugi na pojemnik do wycierania. Wodę po prostu wlewa się do zbiornika, a ściereczkę mocuje się na rzep. Te dwa pojemniki można również bardzo łatwo wymienić jednym kliknięciem. Oprócz szczotki walcowej, która zasysa kurz i brud, istnieje również złącze ssące, które jest szczególnie dobre dla usuwanie włosów odpowiedni jest. Ale o tym później.

Jeśli chodzi o siłę ssania, możesz wybierać między niską, średnią i wysoką. Kiedy skończy, wróci niezależnie z powrotem do stacji ładującej.

Gdy poziom naładowania baterii jest niski, diody LED świecą się na czerwono, podczas ładowania migają na niebiesko, a po naładowaniu wszystkie diody gasną i urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

Użycie i wynik | Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Robot odkurzający Robot odkurzający Lefant

Proces ssania

W salonie i sypialni mam kilka dywanów o różnej wysokości. Byłem ciekawy, czy robot próżniowy Lefant przejdzie test i pokona tę przeszkodę.

Robot do kurzu i mopów może to zrobić niezależnie, za pomocą pilota lub aplikacji być kontrolowanym. Początkowo pozwoliłem mu zdecydować o sobie, naciskając przycisk start. Następnie uruchomił się odkurzacz. Plik Głośność z 50db jest głośniejszy niż oczekiwano, ale nadal nie warto o nim wspominać. Po około 10 minutach mogłem zaobserwować, że odkurzacz automatyczny pracuje samodzielnie różne tryby jeździ przez nie tylko do przodu i do tyłu, ale także regularnie zakręca i inne wzory. Wydało mi się to bardzo niezwykłe, ponieważ był taki sam we wszystkich rogach przychodzi.

Używając pilota, wypróbowałem następnie różne ustawienia, takie jak tryb krawędzi lub tryb stałego punktu. Bardzo ciekawe, a nawet przyjemne jest sterowanie robotem próżniowym Lefant T700 z funkcją wycierania okleiny do miejsca, w którym znajduje się brud. Uważam, że aplikacja jest bardziej warta wspomnienia, jeśli w ogóle chcesz z niej korzystać. dygresja: Do podstawowego użytkowania nie jest wymagany pilot ani aplikacja. Czyści samoczynnie, naciskając przycisk start. Aplikacja może być również używana do ustawiania timerów, a nawet godzin rozpoczęcia. Ze względu na te cechy uważam to za bardzo imponujące działa naprawdę dobrze.

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Proces odkurzania dywanów został opanowany znakomicie, a odkurzacz jeździł nawet na wyższych i bardzo puszystych dywanach. Dzięki czułym czujnikom meble są omijane i nie są uderzane ani dotykane.

przez ok. 3 godziny - tak, tyle faktycznie wytrzymała bateria - robot próżniowy Lefant T700 z funkcją wycierania wrócił na stanowisko. Następnie opróżniłem pojemnik na kurz. To było wyjątkowo pełne, co świadczy o dużej mocy ssania przy dużej mocy ssania. Znalazłem w tym nawet część Lego mojego syna, szaleństwo!

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

funkcja wycierania

Po naładowaniu robota próżniowego Lefant T700 z funkcją mopa chciałem wypróbować proces zmywania. Przy cenie 229 euro dużo się spodziewałem.

Najpierw napełnia się zbiornik na wodę i zapina się szmatkę na rzep. Wtedy już się zaczyna.

Należy wspomnieć, że funkcja zasysania jest zawsze włączona, czyli także podczas wycierania, tylko podczas tego procesu dozowana jest woda.

Ciekawie było zobaczyć ślady wody, które przepływają przez odkurzacz, który teraz działa jako wycieraczka.

Niestety podczas wycierania powtarzały się sygnały dźwiękowe, że odkurzacz działa utknął podczas wycierania ma na przykład dywan. Następnie musiałem zdjąć urządzenie z dywanu i ponownie je ustawić. Po tym, jak stało się to po raz trzeci w ciągu około 10 minut, anulowałem proces wycierania.

Moim zdaniem dywany i inne elewacje należy przynajmniej odłożyć na bok podczas wycierania (nie podczas odkurzania!).

W związku z tym proces wycierania nie był optymalny.

Czyszczenie i ładowanie

Sprzątanie: szczotki i obudowa znów działały bardzo prosto i bezproblemowo. Szczotki można zdjąć przez kliknięcie i łatwo je wyczyścić. W szczególności w przypadku szczotki walcowej po kilku procesach odsysania można było znaleźć ogromną ilość włosów i innych cząstek. Dlatego czyszczenie powinno odbywać się w regularnych odstępach czasu.

Oferta robota odkurzającego robota odkurzającego

To samo dotyczy ściereczek do wycierania, nawet jeśli nie używam często procesu wycierania, kazałem je wyczyścić w pralce, co działa dobrze.

Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Ładowanie: pełne naładowanie zajmuje około 3 godzin. Oczywiście można go wcześniej wykorzystać do mniejszych pomieszczeń. W przypadku pomieszczeń o powierzchni około 60 metrów kwadratowych odkurzacz należy jednak w pełni naładować, co - jak powiedziałem - zajmuje około 3 godzin.

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

Potrafi to dobrze Sierść kota i sierść psa ssać?

Sierść zwierzęca jest dla robota nie ma problemu. Mam własnego kota, a podłogi są czyste. Włosy można łatwo usunąć nawet z dywanu, a jakość ssania jest inna, szczególnie jeśli chodzi o sierść zwierzęcą, po prostu świetnie.

Początkowo kot był trochę sceptyczny i przestraszony, ponieważ dźwięk jest nieznany, ale teraz smoczek jest akceptowany. Pomaga również mała prędkość.

Jeśli więc masz zwierzęta w swoim gospodarstwie domowym, dzięki temu urządzeniu nabierzesz wartości.

Wideo | Lefant T700

YouTube

Pobierając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

Który Zalety i wady czy Lefant T700 ma robota próżniowego z funkcją mopowania?

korzyści

 • szczególnie wysoka moc ssania
 • różne warianty ssania
 • Jazda po meblach
 • nadaje się również do wysokich dywanów
 • niezależne ładowanie
 • łatwa obsługa
 • nadaje się do sierści zwierząt

Wady

 • trochę głośno
 • Funkcja wycierania nie jest w pełni rozwinięta
 • stosunkowo szybko zacina się w kablach
 • nieprzyjemny sygnał dźwiękowy przy „utknięciu”

Wskazówki dotyczące robota odkurzającego Lefant T700 z funkcją mopowania

Mogę go używać jako robota próżniowego absolutnie polecam, siła ssania jest prawdziwa szczególnie godny uwagi! Z drugiej strony, jako mopa, w ogóle go nie używam, w wyniku czego i trudności z dywanami wydają mi się zbyt uciążliwe.

Czasami miałem kable za kanapą do urządzeń elektrycznych, na które odkurzacz ma tendencję do zacinania się i wydawania sygnału dźwiękowego, więc odkurzacz trzeba przestawić. Dlatego polecam podłogę wolne od „przeszkód”" do zachowania.

Uważaj na małe części, jak zabawki dla dzieci i zwierząt. Odkurzacz odsysa wszystko, co jest zbierane przez szczotki i nie jest zbyt duże dla pojemnika zbiorczego. Znalazłem już w nim części Lego, pieniądze i spinacze do papieru.

Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...
Zestaw akcesoriów zamiennych MIKONG do LEFANT T700 M201 M520 M571 M501-B...*

Wykonany jest z materiałów ekologicznych. Jest trwały i łatwy w montażu.
28,99 €

Konkluzja: Robot próżniowy Lefant T700 z funkcją mopowania

Mogę to zrobić dla robota Lefant do odkurzania i mycia naczyń wyraźna rekomendacja kupna wymawiać. Oprócz niedojrzałej funkcji wycierania, byłem pod wrażeniem mocy ssania. Niezależne ssanie i ładowanie wymaga czasu i wysiłku. Cena 229 euro jest zgodna z rynkiem i wydaje mi się, że jest naprawdę w porządku, jeśli chodzi o jakość. Urządzenie ma moje Test zdany absolutnie.

Kupiłbym go od razu.

Zalecana literatura: Roborock, iRobot i Mop próżniowy Xiaomi Mi Robot Pro

inne odkurzacze automatyczne z funkcją mopowania

Znajdź w Top🔟 najlepiej sprzedające się produkty do odkurzaczy automatycznych 2023 w uczciwych testach

Świetnie🔟🔥Oferty🔥 🆕Online
1. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Tikom, robot odkurzający G8000 z funkcją wycierania,...*
 • Zamiatanie i wycieranie 2 w 1: Robot próżniowy G8000 wykorzystuje najnowszą technologię wycierania, wyposażoną w elektronicznie sterowaną pompę wodną ...
 • Inteligentna nawigacja żyroskopowa: robot G8000 odkurza dokładniej Twój dom, podążając wydajną ścieżką zygzakowatą w porównaniu do...
 • Moc ssania i samoładowanie 2700PA: duża moc ssania 2700PA może bez wysiłku poradzić sobie z kurzem i sierścią zwierząt domowych oraz zapewnia doskonały ...
- 39,05 €2. Najlepszy sprzedawca
Xiaomi Robot Vacuum Mop 2S Robot odkurzający i myjący podłogi (2200 Pa...*
 • Stacja All-in-One: Automatyczne samooczyszczanie, samoopróżnianie w 10 sekund (worek na kurz 2,5 l), samosychanie w 2 godziny i...
 • S-Cross AI: AI + unikanie przeszkód 3D do rozpoznawania obiektów i scen, zaawansowana nawigacja laserowa 360° LDS, wyświetlanie mapy 3D
 • Ulepszony system ssania i wycierania: zaawansowane wykrywanie dywanów z automatycznym podnoszeniem nakładki na mopa, dwie obrotowe nakładki na mopa do ...
3. Najlepszy sprzedawca
Robot próżniowy Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...
Opinie 2.291
Robot odkurzający Laresar z funkcją wycierania, robot odkurzający z...*
 • 💡【45 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem 3L】 Odkurzacz robota jest wyposażony w ...
 • 【Wysoka wydajność czyszczenia dzięki silnemu ssaniu 3000Pa i czujnikowi TOF】 Niesamowita moc ssania wynosi do 3000Pa, może ...
 • 🏠【Zamiataj, odkurzaj i mop 3 w 1】 W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, nasz odkurzacz Laresar ma ...
- 10,00 €4. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający MEDION z funkcją wycierania E32 SW (2w1...*
 • Robot odkurzający E32 SW (MD 18503) do czyszczenia kurzu, włosów i pyłków, z funkcją programowania, 120 min Czas pracy i automatyczne ładowanie.
 • Zastępuje odkurzacz i mop: Masz swobodny wybór funkcji ssania i mopowania, aby uzyskać naprawdę czyste podłogi.
 • Żywotność baterii: dzięki do 120 minutom czasu pracy na jednym ładowaniu robot jest szczególnie wydajny (30% więcej niż jego poprzednik - w zależności od...
5. Najlepszy sprzedawca
roborock S7 Pro Ultra, robot odkurzający z funkcją wycierania...*
 • 【Wyposażony w wszechmocną stację ssącą】 Aby umożliwić całkowicie bezdotykowe czyszczenie, S7 Pro Ultra ...
 • 【W pełni ulepszony podczas odkurzania i mopowania】 Roborock S7 Pro Ultra ma super moc ssania 5100PA, która jest ponad dwukrotnie większa ...
 • 【Automatyczny moduł podnoszenia i wycierania】 Roborock S7 Pro Ultra z inteligentniejszym automatycznym modułem podnoszenia i wycierania podnosi paletę ...
6. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Laresar, robot odkurzający Grande 2 z...*
 • 【Zamiatanie, odkurzanie i mycie w jednym】 Ten zamiatający robot może zamiatać, odkurzać i myć podłogę, jeden robot odpowiada trzem ...
 • 🏡Moc ssania 3000 Pa i bateria 3200 mAh】 Dzięki mocy ssania do 3000 Pa może skutecznie usuwać kurz, włosy, sierść zwierząt i drobny kurz ...
 • 🔰 30+ czujników i ultrapłaska obudowa】 Odkurzacz robota jest wyposażony w ponad 30 czujników, które pokrywają całe ciało ...
- 166,52 €7. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający ZOOZEE Z70 z funkcją mopowania, kompatybilny z...*
 • 5 GHz / 2,4 GHz WLAN: Robot odkurzający Zoozee z funkcją mopowania jest pierwszym na rynku, który jest kompatybilny z WLAN 5 GHz i 2,4 GHz ...
 • 3500Pa Silna moc ssania: Dmuchawa Nidec służy do zasilania robota odkurzającego i ssąco-wycierającego z dużą mocą ssania....
 • Bateria 5200 MAH: baterie LG oferują 240 minut czasu pracy robota mopa i odkurzacza, Oczyść swój duży dom od 300 ...
8. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający, robot odkurzający ZOOZEE Z50 z funkcją wycierania,...*
 • Silna moc ssania: Robot odkurzacza Z50 ma dużą moc ssania 3000 Pa, dwie głowice szczotek i łatwe usuwanie ...
 • Wysokiej jakości baterie litowe 5200 mAh: Robot próżniowy ZOOZEE WLAN Z ofertą do 290 minut czasu pracy CA 350 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i ...
 • Kontrola aplikacji i Alexa: łatwe sterowanie za pomocą sterowania głosowego Alexa, smartfona (tylko 2,4 GHz) i pilota / elastyczne ustawienie ...
- 30,00 €9. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Tikom z funkcją wycierania 2 w 1, odkurzacz G8000 Pro...*
 • [Zamiatanie i wycieranie 2 w 1]: Robot próżniowy G8000 Pro wykorzystuje najnowszą technologię wycierania i jest wyposażony w elektronicznie sterowany ...
 • [Silna moc ssania 4500 PA]: W porównaniu z innymi produktami ten robot próżniowy o dużej mocy ssania 4500 Pa ułatwia ...
 • [150-minutowy czas pracy i samodzielne ładowanie]: Większa pojemność baterii może obsłużyć 150 minut czasu pracy, wykorzystuje kilka ...
- 90,40 €10. Najlepszy sprzedawca
Robot odkurzający Imou L11Pro z automatyczną stacją ssącą 45 dni...*
 • 【Zamiatanie, wycieranie i odkurzanie 3w1】 Robot zamiatający Imou jest wyposażony w pojemnik na kurz 300 ml i zbiornik na wodę 250 ml, dzięki czemu ...
 • 【Moc ssania 2700 Pa】 Dzięki wyjątkowej mocy ssania 2700 Pa, trzem poziomom ssania i wyjątkowo mocnemu automatycznemu trybowi dywanu ...
 • 【Najnowocześniejsza nawigacja laserowa LDS】 Robot próżniowy Imou ze stacją ssącą wykorzystuje technologię nawigacji LDS, aby całkowicie ...
- 39,05 €oferta
Xiaomi Robot Vacuum Mop 2S Robot ssący i mopujący (2200 Pa...
Xiaomi Robot Vacuum Mop 2S Robot odkurzający i myjący podłogi (2200 Pa...*
Wirtualny dom: obsługa sterowania aplikacją iOS/Android oraz Google i Alexa
299,00 € - 39,05 € 259,95 €
- 10,00 €oferta

Wskazówki dotyczące czytania: coole DIY Projekty | Fitness | Lubisz testowanie produktów czytać?


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 29.09.2023/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Dodaj komentarz

recenzja użytkownika
 • Obsługa
  Wysyłanie
 • przetwarzanie
  Wysyłanie
 • oczekiwanie produktu
  Wysyłanie
 • stosunek ceny do wydajności
  Wysyłanie
 • Godny polecenia
  Wysyłanie