Soum antyperspirant | Doświadczenie testowe

Zdjęcie autora

Patrick

Dezodorant w kulce w kulce

Całkowity roll-on ochrony antyperspiracyjnej

Odkryłem nowy antyperspirant. Zapewne znacie serial „Jama Lwa”. Zamówiłem antyperspirant, który widziałem w tym programie i wypróbowałem go. Podobnie jak wiele innych osób, niektórzy ludzie cierpią z powodu bardzo pocenia się pod pachami lub nadmiernego pocenia się. To nieuchronnie prowadzi do brzydkich plam potu na ubraniu. Oczywiście nie wygląda to ładnie. Ten post dotyczy tego antyperspirantu. Jakie mam doświadczenia i czy robi to, co obiecuje. – Test na antyperspirant Soumme

Całkowity roll-on ochrony antyperspiracyjnej

Ten antyperspirant występuje w dwóch różnych postaciach, raz jako dezodorant lub do rozpylania. Ponieważ do tej pory używałem Deosprayów, tym razem zdecydowałem się na Deoroller. Jestem ciekawy, czy chroni przed potem i zapachem.

Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...
Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...*
Skuteczna szałwia, aloes i alantoina skutecznie zapobiegają poceniu się.; Testowany dermatologicznie, opracowany i...
19,95 € Amazon Prime

Ważne! Ostrzeżenia producenta - tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na usta, błony śluzowe, narządy płciowe i otwarte rany. Unikaj kontaktu wzrokowego. Trzymaj produkt z dala od dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na usta, błony śluzowe, narządy płciowe i otwarte rany. Unikaj kontaktu wzrokowego. Trzymaj produkt z dala od dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Opis produktu

Skuteczna szałwia, aloes i alantoina dla niezawodnego potu. Soummé Anti-Perspirant jest w 100% bez perfum, bez alkoholu etylowego i nie zawiera barwników. Testowany dermatologicznie, opracowany i przetestowany w Niemczech. Tylko 1-3 należy nakładać bardzo cienko raz w tygodniu. Antyperspirant nie powinien być stosowany natychmiast po goleniu lub kąpieli pod prysznicem.

W zestawie znajduje się Deoroller z dołączonym antyperspirantem i małym przewodnikiem.

  • Deoroller
  • instrukcje

Test antyperspirantu Soumme

Aplikacja jest również wyjaśniona w dołączonych małych instrukcjach. Powinieneś przeczytać instrukcje wcześniej. Ponieważ chciałem przetestować ten Deoroller z antyperspirantem, użyłem go tylko pod jednym ramieniem. Nałożyłem cienką warstwę antyperspirantu pod pachę i wkrótce potem zauważyłem niewielkie oparzenie lub swędzenie, jak wspomniano w instrukcji. W zależności od rodzaju skóry i wrażliwości odczuwasz również swędzenie i pieczenie, jeszcze mniej. Im częściej używasz tego antyperspirantu, tym mniej swędzi lub pali, skóra po prostu musi się do niego przyzwyczaić. Dla mnie objawy te zniknęły całkowicie po kilku aplikacjach.

** Uwaga: Nie używaj zbyt często i nakładaj tylko cienko!**

Ten antyperspirant nie musi być stosowany codziennie lub nie powinien być stosowany po każdym prysznicu. Instrukcje wspominają również, że lepiej jest użyć antyperspirantu przed snem. Niemniej jednak zwykle używam go raz rano.

Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...
Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...*
Skuteczna szałwia, aloes i alantoina skutecznie zapobiegają poceniu się.; Testowany dermatologicznie, opracowany i...
19,95 € Amazon Prime

Doświadczenie testowe po dniach 3

Ponieważ użyłem antyperspirantu Soumme w lewej ręce, naprawdę mogę dostrzec pierwsze zmiany. Musisz wiedzieć, że jestem kimś, kto poci się stosunkowo szybko, fizycznie lub nie, szybko pod pachami. Pocenie objawia się pod pachami naprawdę mokrych mokrych ubrań. Po zastosowaniu antyperspirantu po dniu lub dwóch zdałem sobie sprawę, że zdecydowanie mniej się pocę pod lewą pachą, tak jak pod prawą pachą.

Zauważyłem to zwłaszcza podczas wykonywania pracy fizycznej. Nie chcę powiedzieć, że nie pociłem się pod lewą pachą, ale pocenie się było niewielkie, niewielka warstwa wilgoci. Prawa ręka pod pachą, którą do tej pory spryskałam moim poprzednim Deosprayem, była jak zawsze mokra i odpowiednio spocona.

Przetestowałem to również z koszulkami i ręcznikami papierowymi, w obu z nich zdecydowanie widać różnicę w wielkości i intensywności plamy potu. Byłem wtedy naprawdę zaskoczony i nie mogłem uwierzyć, że to naprawdę zadziałało. Dla kogoś, kto dużo się pocił i często i nagle zdał sobie sprawę, że możesz znowu nosić ubrania, których inaczej byś nie nosił.

Doświadczenie po tygodniowym teście 2

Po kilku dniach używania antyperspirantu pod lewą pachą, aby zrobić prawdziwą różnicę, teraz używam dezodorantu na oba ramiona, ponieważ byłem w pełni przekonany o działaniu. Teraz założyłem swetry, które sprawiały, że pociłem się bardzo szybko i dlatego szybko tworzyłem plamy potu.

Teraz zauważam tylko, jak ciepło się czuję i jak mam ochotę się pocić, ale pod pachami odczuwam jedynie niewielką warstwę wilgoci pod pachą, ale w odzieży nie tworzy się plama potu. Dla mnie to wystarczyło, kiedy wziąłem prysznic i przebrałem się. Po minutach od 10 do 20 ciepło wróciło we mnie i zmoczyłem się pod pachami, teraz jest to całkowicie niemożliwe. Nawet po godzinie pachy pozostają tak dobre, jak suche, a plamy potu, jak kiedyś, już nie występują.

Uwaga: Kontrowersyjny chlorek glinu jest wliczony!

Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...
Soummé Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Kosmetyk |...*
Skuteczna szałwia, aloes i alantoina skutecznie zapobiegają poceniu się.; Testowany dermatologicznie, opracowany i...
19,95 € Amazon Prime

Wniosek - test antyperspiracyjny Soum

Myślę, że mogłeś już przeczytać w poście, że jestem naprawdę zaskoczony i całkowicie przekonany o tym antyperspirancie. Mogę ci go tylko naprawdę polecić. Początkowe swędzenie lub pieczenie nie powinno powstrzymywać Cię przed dalszym użyciem. Moje doświadczenie jest konsekwentnie pozytywne i na pewno będę go nadal używać, ponieważ jestem beztroski bez plam potu w ubraniu.

Cena jest oczywiście nieco wyższa, ale dopóki ten produkt spełnia moje oczekiwania i spełnia, lubię płacić. Jeśli znasz podobne produkty, które naprawdę Ci pomogły, napisz je jak komentarz.


* Zdjęcia produktów i linki | Źródło: Amazon PA API | Ostatnia aktualizacja 23.02.2024/XNUMX/XNUMX | * = Linki partnerskie | Ceny podane na tej stronie mogły ulec zmianie. Rzeczywistą cenę produktu można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy. Aktualizacje w czasie rzeczywistym nie są technicznie możliwe. Ceny zawierają podatek VAT plus koszty wysyłki


 

Zdjęcie autora

Patrick

Dla mnie informacja odgrywa kluczową rolę przy zakupie nowych produktów. Dlatego intensywnie poświęcam się czytaniu i szukaniu informacji w Internecie. Na mojej stronie internetowej Ehrliche-tests.de udostępniam artykuły na tematy i produkty, które mnie interesują, a także moje doświadczenia z produktami, które kupiłem i wypróbowałem. Moje testy produktów, porady i rekomendacje mogą Ci się przydać podczas dokonywania zakupu lub jeśli masz pytania dotyczące konkretnego tematu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z moich postów, produktów lub tematów, nie wahaj się zostawić mi komentarza lub wysłać e-mail.

Schreibe einen Kommentar